AUTOCROSS UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
RAD-ING AUTOCROSS RUPA '06
Rupa, 23.-24.09.2006.

UKUPNI REDOSLIJED - KLASA 1
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 53 Kristijan Josip Strahija ASK Kastavac
Kastav Racing Team
Opel Astra 1.4 20
2. 58 Marino Matijašić ASK Kastavac VW Golf 1.3 17
3. 56 Ivo Čizmić AMK Split Motorsport
444 Racing Team
Renault 5 1.4 15
4. 68 Danijel Bezjak AMCD Svigo
KWSO Autocross Team
VW Golf 1.3 13
5. 55 Robert Čulina AK Rijeka
Driver Racing Team
Renault 5 1.4 12
6. 62 Dražen Lipka AK Klek VW Golf 1.3 11
7. 69 Damir Dragozetić AMD Grobnik Zastava Yugo 1.4 10
 
UKUPNI REDOSLIJED - KLASA 2
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 2 Siniša Filčić AMD Grobnik
Driver Racing Team
VW Golf 1.8 20
2. 3 Marino Čargonja AMD Matulji Racing Seat Ibiza 17
3. 9 Ivan Jandri AK Ozalj VW Scirocco 2.0 15
4. 27 Robert Grbac ASK Kastavac VW Golf 2.0 13
5. 5 Zoran Matetić ASK Kastavac
Kastav Racing Team
VW Golf 1.8 12
6. 18 Alen Monjac ASK Kastavac VW Golf 2.0 11
7. 4 Igor Nikolaus AK Ozalj
KWSO Autocross Team
VW Golf 2.0 10
8. 6 Tomislav Turković AK Ozalj VW Golf 1.8 9
9. 11 Dražen Blažina AK Ozalj VW Golf 2.0 8
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA III
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 99 Vigor Grbac ASK Kastavac
Kastav Racing Team
Buggy VW 1.8 4x4 20
2. 94 Damir Prelčić AMCD Svigo Buggy Yamaha R1 4x4 17
3. 87 Dejan Vuradin AKK Varaždin
444 Racing Team
Buggy VD1 2.0 15
4. 86 Robert Vuradin AKK Varaždin
A.C.T.Rebus
Buggy RV1 2.0 13
5. 89 Roberto Greblo AK Buzet Autosport Buggy DM1 2.0 T 12
6. 81 Damir Magić AKK Varaždin
A.C.T.Rebus
Buggy F&S 2.0 11
7. 88 Fabijan Škrlj AK Buzet Autosport Buggy DM1 2.0 T 10
8. 91 Rino Paladin AK Buzet Autosport Buggy DM1 3.3 9
9. 92 Igor Pavletić AK Buzet Autosport Buggy DM1 2.0 8
10. 85 Darko Vitez AKK Varaždin
444 Racing Team
Buggy DV1 1.8 7
11. 83 Ivica Hrman AKK Varaždin Buggy DM1 1.8 6
 
UKUPNI REDOSLIJED - KLASA OPEN
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 304 Hrvoje Mišta AK Rijeka
Driver Racing Team
Subaru Impreza 2.0 T 4x4 20
2. 309 Viktor Trošelj AMCD Svigo
KWSO Autocross Team
Fiat Tipo 2.0 T 4x4 17
3. 310 Lovro Badurina AMCD Svigo Suzuki Swift 1.3 T 4x4 15
4. 311 Ferdinand Pađen AMCD Svigo Audi 80 2.2 T 4x4 13
5. 302 Elvis Krajcar AK Buzet Autosport VW Golf 1.8 4x4 12
 
UKUPNI REDOSLIJED - JUNIORI
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 53 Kristijan Josip Strahija ASK Kastavac
Kastav Racing Team
Opel Astra 1.4 20
2. 58 Marino Matijašić ASK Kastavac VW Golf 1.3 17
3. 87 Dejan Vuradin AKK Varaždin
444 Racing Team
Buggy VD1 2.0 15
4. 68 Danijel Bezjak AMCD Svigo
KWSO Autocross Team
VW Golf 1.3 12
5. 62 Dražen Lipka AK Klek VW Golf 1.3 11
6. 6 Tomislav Turković AK Ozalj VW Golf 1.8 10
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. ASK KASTAVAC 20 Vigor Grbac D3 20 Kristijan Josip Strahija K1 17 Marino Matijašić K1 57
2. AMCD SVIGO 17 Viktor Trošelj O 17 Damir Prelčić D3 15 Lovro Badurina O 49
3. AKK VARAŽDIN 15 Dejan Vuradin D3 13 Robert Vuradin D3 11 Damir Magić D3 39
4. AK OZALJ 15 Ivan Jandri K2 10 Igor Nikolaus K2 9 Tomislav Turković K2 34
5. AK BUZET AUTOSPORT 12 Roberto Greblo D3 12 Elvis Krajcar O 10 Fabijan Škrlj D3 34
6. AK RIJEKA 20 Hrvoje Mišta O 12 Robert Čulina K1 - 32
7. AMD GROBNIK 20 Siniša Filčić K2 10 Damir Dragozetić K1 - 30
8. AMD MATULJI RACING 17 Marino Čargonja K2 - - 17
9. AMK SPLIT MOTORSPORT 15 Ivo Čizmić K1 - - 15
10. AK KLEK 11 Dražen Lipka K1 - - 11
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. DRIVER RACING TEAM 20 Hrvoje Mišta O 20 Siniša Filčić K2 12 Robert Čulina K1 52
2. KASTAV RACING TEAM 20 Vigor Grbac D3 20 Kristijan Josip Strahija K1 12 Zoran Matetić K2 52
3. KWSO AUTOCROSS TEAM 17 Viktor Trošelj O 13 Danijel Bezjak K1 10 Igor Nikolaus K2 40
4. 444 RACING TEAM 15 Dejan Vuradin D3 15 Ivo Čizmić K1 7 Darko Vitez D3 37
5. A.C.T.REBUS 13 Robert Vuradin D3 11 Damir Magić D3 - 24
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA