AUTOCROSS UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
2. NAGRADA GRADA VARAŽDINA '06
Varaždin, 24.-25.06.2006.

UKUPNI REDOSLIJED - KLASA 1
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 55 Robert Čulina AK Rijeka
Driver Racing Team
Renault 5 1.4 10
2. 58 Marino Matijašić ASK Kastavac VW Golf 1.3 8,5
3. 53 Kristijan Josip Strahija ASK Kastavac
Kastav Racing Team
Opel Astra 1.4 7,5
4. 62 Dražen Lipka AK Klek VW Golf 1.3 6,5
5. 56 Ivo Čizmić AMK Split Motorsport
444 Racing Team
Renault 5 1.4 6
6. 69 Damir Dragozetić AMD Grobnik Zastava Yugo 1.4 5,5
7. 64 Ivana Puškarić AK Klek Zastava Yugo 1.3 5
8. 60 Martina Erdeljac ACK Jaska Renault 5 1.4 4,5
 
UKUPNI REDOSLIJED - KLASA 2
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 3 Marino Čargonja AMD Matulji Racing Seat Ibiza 10
2. 4 Igor Nikolaus AK Ozalj VW Golf 2.0 8,5
3. 11 Dražen Blažina AK Ozalj
Delta Cross Team
VW Golf 2.0 7,5
4. 5 Zoran Matetić ASK Kastavac
Kastav Racing Team
VW Golf 1.8 6,5
5. 9 Ivan Jandri AK Ozalj
Delta Cross Team
VW Scirocco 2.0 6
6. 10 Marinko Krznarić AK Klek VW Golf 2.0 5,5
7. 16 Velimir Mačešić ACK Jaska VW Golf 2.0 5
8. 17 Zoran Kirasić AK Klek VW Golf 2.0 4,4
9. 2 Siniša Filčić AMD Grobnik
Driver Racing Team
VW Golf 1.8 4
10. 6 Tomislav Turković AK Ozalj
Delta Cross Team
VW Golf 1.8 3,5
11. 27 Robert Grbac ASK Kastavac VW Golf 2.0 3
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA III
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 88 Fabijan Škrlj AK Buzet Autosport Buggy DM1 2.0 T 20
2. 89 Roberto Greblo AK Buzet Autosport Buggy DM1 2.0 T 17
3. 91 Rino Paladin AK Buzet Autosport Buggy DM1 3.3 15
4. 99 Vigor Grbac ASK Kastavac
Kastav Racing Team
Buggy VG1 2.0 13
5. 83 Ivica Hrman AKK Varaždin
Pizzeria Rebus Racing Team
Buggy DM1 1.8 12
6. 85 Darko Vitez AKK Varaždin
444 Racing Team
Buggy DV1 1.8 11
7. 81 Damir Magić AKK Varaždin
A.C.T.Rebus
Buggy F&S 2.0 10
8. 87 Dejan Vuradin AKK Varaždin
444 Racing Team
Buggy VD1 2.0 9
9. 84 Marijan Cukor AKK Varaždin
Pizzeria Rebus Racing Team
Buggy TT1 1.8 8
10. 86 Robert Vuradin AKK Varaždin
A.C.T.Rebus
Buggy RV1 2.0 7
 
UKUPNI REDOSLIJED - KLASA OPEN
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 304 Hrvoje Mišta AK Rijeka
Driver Racing Team
Subaru Impreza 2.0 20
2. 301 Igor Svaguša AMCD Svigo Mazda 323 1.6 Turbo 17
3. 311 Ferdinand Pađen AMCD Svigo Audi 80 2.3 15
4. 307 Tomislav Kovač AK Ozalj Audi Quattro 2.3 13
5. 309 Viktor Trošelj AMCD Svigo Fiat Tipo 2.0 T 12
6. 305 Davor Grdak AKK Varaždin
Pizzeria Rebus Racing Team
Audi 200 2.2 T 11
7. 302 Elvis Krajcar AK Buzet Autosport VW Golf 1.8 4x4 10
 
UKUPNI REDOSLIJED - JUNIORI
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 58 Marino Matijašić ASK Kastavac VW Golf 1.3 20
2. 53 Kristijan Josip Strahija ASK Kastavac
Kastav Racing Team
Opel Astra 1.4 17
3. 62 Dražen Lipka AK Klek VW Golf 1.3 15
4. 64 Ivana Puškarić AK Klek Zastava Yugo 1.3 13
5. 60 Martina Erdeljac ACK Jaska Renault 5 1.4 12
6. 87 Dejan Vuradin AKK Varaždin
444 Racing Team
Buggy VD1 2.0 11
7. 6 Tomislav Turković AK Ozalj
Delta Cross Team
VW Golf 1.8 10
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK BUZET AUTOSPORT 20 Fabijan Škrlj D3 17 Roberto Greblo D3 15 Rino Paladin D3 52
2. AMCD SVIGO 17 Igor Svaguša O 15 Ferdinand Pađen O 12 Viktor Trošelj O 44
3. AKK VARAŽDIN 12 Ivica Hrman D3 11 Darko Vitez D3 11 Davor Grdak O 34
4. AK RIJEKA 20 Hrvoje Mišta O 10 Robert Čulina K1 - 30
5. ASK KASTAVAC 13 Vigor Grbac D3 8,5 Marino Matijašić K1 7,5 Kristijan Josip Strahija K1 29
6. AK OZALJ 13 Tomislav Kovač O 8,5 Igor Nikolaus K2 7,5 Dražen Blažina K2 29
7. AK KLEK 6,5 Dražen Lipka K1 5,5 Marinko Krznarić K2 5 Ivana Puškarić K1 17
8. AMD MATULJI RACING 10 Marino Čargonja K2 - - 10
9. AMD GROBNIK 5,5 Damir Dragozetić K1 4 Siniša Filčić K2 - 9,5
10. ACK JASKA 5 Velimir Mačešić K2 4,5 Martina Erdeljac K1 - 9,5
11. AMK SPLIT MOTORSPORT 6 Ivo Čizmić K1 - - 6
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. DRIVER RACING TEAM 20 Hrvoje Mišta O 10 Robert Čulina K1 4 Siniša Filčić K2 34
2. A.C.T.REBUS 17 Igor Svaguša O 10 Damir Magić D3 7 Robert Vuradin D3 34
3. PIZZERIA REBUS RACING TEAM 12 Ivica Hrman D3 11 Davor Grdak O 8 Marijan Cukor D3 31
4. KASTAV RACING TEAM 13 Vigor Grbac D3 7,5 Kristijan Josip Strahija K1 6,5 Zoran Matetić K2 27
5. 444 RACING TEAM 11 Darko Vitez D3 9 Dejan Vuradin D3 6 Ivo Čizmić K1 26
6. DELTA CROSS TEAM 7,5 Dražen Blažina K2 6 Ivan Jandri K2 3,5 Tomislav Turković K2 17
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA