štopericaciljna zastavica 1. 06.-07.05.06. - Jastrebarsko-Kastavac
2. 24.-25.06.06. - Varaždin
3. 15.-16.07.06. - Rupa-INA Millennium
4. 09.-10.09.06. - Jastrebarsko-Jaska
5. 23.-24.09.06. - Rupa-Svigo
6. 28.-29.10.06. - Rupa-Svigo
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A04 - AUTOCROSS
PRVENSTVO HRVATSKE
KONAČNI REZULTATI
U skladu sa istima mogu se održati svečana proglašenja i podjele športskih priznanja.

REDOSLIJED VOZAČA - KLASA 1
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. 58 Marino Matijašić ASK Kastavac 6,5 8,5 8,5 10 17 x 50,5
2. 53 Kristijan Josip Strahija ASK Kastavac 10 7,5 4,5 4,5 20 x 46,5
3. 55 Robert Čulina AK Rijeka 7,5 10 10 5 12 x 44,5
4. 56 Ivo Čizmić AMK Split Motorsport 8,5 6 5 6,5 15 x 41
5. 68 Danijel Bezjak AMCD Svigo 4,5 - 7,5 8,5 13 x 33,5
6. 62 Dražen Lipka AK Klek 4 6,5 6,5 4 11 x 32
7. 69 Damir Dragozetić AMD Grobnik - 5,5 5,5 6 10 x 27
8. 64 Ivana Puškarić AK Klek 5 5 isk 5,5 - x 15,5
9. 66 Dinko Erdeljac ACK Jaska - - 6 7,5 - x 13,5
10. 60 Martina Erdeljac ACK Jaska 6 4,5 - - - x 10,5
11. 51 Vjekoslav Jurin ACK Jaska 5,5 - - - - x 5,5
 
REDOSLIJED VOZAČA - KLASA 2
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. 2 Siniša Filčić AMD Grobnik 6,5 4 10 5,5 20 x 46
2. 3 Marino Čargonja AMD Matulji Racing 4,5 10 4 10 17 x 45,5
3. 6 Tomislav Turković AK Ozalj 10 3,5 8,5 7,5 9 x 38,5
4. 9 Ivan Jandri AK Ozalj 7,5 6 5 5 15 x 38,5
5. 5 Zoran Matetić ASK Kastavac 8,5 6,5 4,5 6,5 12 x 38
6. 11 Dražen Blažina AK Ozalj 6 7,5 6 8,5 8 x 36
7. 27 Robert Grbac ASK Kastavac 5,5 3 7,5 6 13 x 35
8. 4 Igor Nikolaus AK Ozalj 5 8,5 5,5 4,5 10 x 33,5
9. 18 Alen Monjac ASK Kastavac - - - - 11 x 11
10. 16 Velimir Mačešić ACK Jaska 4 5 - - - x 9
11. 12 Roberto Slavić AK Buzet Autosport 0 - 6,5 - - x 6,5
12. 10 Marinko Krznarić AK Klek - 5,5 - 0 - x 5,5
13. 17 Zoran Kirasić AK Klek - 4,5 - - - x 4,5
- 22 Milan Klemenčić ACK Jaska 0 - - - - x 0
- 28 Renato Mance ACK Jaska - - - 0 - x 0
 
REDOSLIJED VOZAČA - DIVIZIJA III
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. 99 Vigor Grbac ASK Kastavac 20 13 20 20 20 x 93
2. 89 Roberto Greblo AK Buzet Autosport 15 17 15 15 12 x 74
3. 81 Damir Magić AKK Varaždin 13 10 8 17 11 x 59
4. 87 Dejan Vuradin AKK Varaždin 12 9 10 11 15 x 57
5. 91 Rino Paladin AK Buzet Autosport 11 15 12 10 9 x 57
6. 88 Fabijan Škrlj AK Buzet Autosport 0 20 17 7 10 x 54
7. 83 Ivica Hrman AKK Varaždin 17 12 9 8 6 x 52
8. 86 Robert Vuradin AKK Varaždin 10 7 13 9 13 x 52
9. 85 Darko Vitez AKK Varaždin 9 11 11 12 7 x 50
10. 92 Igor Pavletić AK Buzet Autosport - - - 13 8 x 21
11. 94 Damir Prelčić AMCD Svigo - - - - 17 x 17
12. 84 Marijan Cukor AKK Varaždin 0 8 - - - x 8
 
REDOSLIJED VOZAČA - KLASA OPEN
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. 304 Hrvoje Mišta AK Rijeka 20 20 15 20 20 x 95
2. 309 Viktor Trošelj AMCD Svigo 12 12 20 13 17 x 74
3. 302 Elvis Krajcar AK Buzet Autosport 13 10 17 0 12 x 52
4. 301 Igor Svaguša AMCD Svigo - 17 13 15 - x 45
5. 310 Lovro Badurina AMCD Svigo - - - 17 15 x 32
6. 311 Ferdinand Pađen AMCD Svigo - 15 0 - 13 x 28
7. 305 Roland Vugrinec AKK Varaždin 17 - - - - x 17
8. 306 Dubravko Manjerović AK Ozalj 15 - - - - x 15
9. 307 Tomislav Kovač AK Ozalj - 13 - - - x 13
10. 305 Davor Grdak AKK Varaždin - 11 - - - x 11
 
REDOSLIJED VOZAČA - JUNIORI
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. 58 Marino Matijašić ASK Kastavac 15 20 20 20 17 x 92
2. 53 Kristijan Josip Strahija ASK Kastavac 17 17 11 11 20 x 76
3. 6 Tomislav Turković AK Ozalj 20 10 17 15 10 x 72
4. 87 Dejan Vuradin AKK Varaždin 12 11 12 13 15 x 63
5. 62 Dražen Lipka AK Klek 9 15 13 10 11 x 58
6. 68 Danijel Bezjak AMCD Svigo 10 - 15 17 12 x 54
7. 64 Ivana Puškarić AK Klek 11 13 isk 12 - x 36
8. 60 Martina Erdeljac ACK Jaska 13 12 - - - x 25
9. 22 Milan Klemenčić ACK Jaska 8 - - - - x 8
- 28 Renato Mance ACK Jaska - - - 0 - x 0
 
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. AK BUZET AUTOSPORT 39 52 49 38 34 x 212
2. ASK KASTAVAC 38,5 29 36 36,5 57 x 197
3. AMCD SVIGO 16,5 44 40,5 45 49 x 195
4. AKK VARAŽDIN 47 34 34 40 39 x 194
5. AK RIJEKA 27,5 30 25 25 32 x 139,5
6. AK OZALJ 32,5 29 20 21 34 x 136,5
7. AMD GROBNIK 6,5 9,5 15,5 11,5 30 x 73
8. AK KLEK 9 17 6,5 9,5 11 x 53
9. AMD MATULJI RACING 4,5 10 4 10 17 x 45,5
10. AMK SPLIT MOTORSPORT 8,5 6 5 6,5 15 x 41
11. ACK JASKA 15,5 9,5 6 7,5 - x 38,5
 
REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. DRIVER RACING TEAM 34 34 35 30,5 52 x 185,5
2. KASTAV RACING TEAM 38,5 27 29 31 52 x 177,5
3. A.C.T.REBUS 23 34 34 41 24 x 156
4. 444 RACING TEAM 29,5 26 26 29,5 37 x 148
5. KWSO AUTOCROSS TEAM 21,5 - 33 26 40 x 120,5
6. PIZZERIA REBUS RACING TEAM 34 31 - - - x 65
7. DELTACROSS TEAM 23,5 17 - - - x 40,5
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA