štopericaciljna zastavica 1. 06.-07.05.06. - Jastrebarsko-Kastavac
2. 24.-25.06.06. - Varaždin
3. 15.-16.07.06. - Rupa-INA Millennium
4. 09.-10.09.06. - Jastrebarsko-Jaska
5. 23.-24.09.06. - Rupa-Svigo
6. 28.-29.10.06. - Rupa-Svigo
PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A04 - AUTOCROSS
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
KONAČNI REZULTATI
U skladu sa istima mogu se održati svečana proglašenja i podjele športskih priznanja.

REDOSLIJED VOZAČA - KLASA 1
Poz. S.b. Vozač Nat. Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. 58 Marino Matijašić HR ASK Kastavac 6,5 17 15 10 10 x 58,5
2. 55 Robert Čulina HR AK Rijeka 7,5 20 17 5 7 x 56,5
3. 53 Kristijan Josip Strahija HR ASK Kastavac 10 12 2 4,5 17 x 45,5
4. 154 Blaž Marn SLO Racing Team Mustang - 8 20 - 12 x 40
5. 56 Ivo Čizmić HR AMK Split Motorsport 8,5 10 5 6,5 9 x 39
6. 151 Aleš Žakelj SLO AMD Zvezda - 15 8 - 15 x 38
7. 169 Peter Kosec SLO ŠK Tornado Izlake - 13 3 - 20 x 36
8. 62 Dražen Lipka HR AK Klek 4 11 10 4 6 x 35
9. 68 Danijel Bezjak HR AMCD Svigo 4,5 - 12 8,5 8 x 33
10. 168 Aleš Medved SLO Racing Team Mustang - 5 13 - 11 x 29
11. 69 Damir Dragozetić HR AMD Grobnik - 9 6 6 5 x 26
12. 157 Klemen Albrecht SLO AMD Zvezda - - 11 - 13 x 24
13. 66 Dinko Erdeljac HR ACK Jaska - - 9 7,5 - x 16,5
14. 64 Ivana Puškarić HR AK Klek 5 6 isk 5,5 - x 16,5
15. 60 Martina Erdeljac HR ACK Jaska 6 4 - - - x 10
16. 156 Tomaž Sušnik SLO ASC Mustang Domžale - 7 - - - x 7
17. 167 Jože Kozlevčar SLO Racing Team Mustang - - 7 - - x 7
18. 51 Vjekoslav Jurin HR ACK Jaska 5,5 - - - - x 5,5
19. 166 Primož Anžur SLO Racing Team Mustang - - 4 - - x 4
 
REDOSLIJED VOZAČA - KLASA 2
Poz. S.b. Vozač Nat. Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. 3 Marino Čargonja HR AMD Matulji Racing 4,5 20 3 10 17 x 54,5
2. 2 Siniša Filčić HR AMD Grobnik 6,5 8 10 5,5 20 x 50
3. 5 Zoran Matetić HR ASK Kastavac 8,5 13 3,5 6,5 12 x 43,5
4. 9 Ivan Jandri HR AK Ozalj 7,5 12 4 5 15 x 43,5
5. 11 Dražen Blažina HR AK Ozalj 6 15 5,5 8,5 6 x 41
6. 6 Tomislav Turković HR AK Ozalj 10 7 8,5 7,5 7 x 40
7. 4 Igor Nikolaus HR AK Ozalj 5 17 4,5 4,5 8 x 39
8. 27 Robert Grbac HR ASK Kastavac 5,5 6 7,5 6 13 x 38
9. 36 Dane Trček SLO AMD Zvezda - 5 6 - 9 x 20
10. 133 Valter Kozlovič SLO Motoklub Buhc - - 5 - 10 x 15
11. 16 Velimir Mačešić HR ACK Jaska 4 10 - - - x 14
12. 10 Marinko Krznarić HR AK Klek - 11 - 0 - x 11
13. 18 Alen Monjac HR ASK Kastavac - - - - 11 x 11
14. 17 Zoran Kirasić HR AK Klek - 9 - - - x 9
15. 12 Roberto Slavić HR AK Buzet Autosport 0 - 6,5 - - x 6,5
- 22 Milan Klemenčić HR ACK Jaska 0 - - - - x 0
- 28 Renato Mance HR ACK Jaska - - - 0 - x 0
 
REDOSLIJED VOZAČA - DIVIZIJA III
Poz. S.b. Vozač Nat. Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. 99 Vigor Grbac HR ASK Kastavac 20 9 17 20 13 x 79
2. 1 Matija Rakovec SLO ASC Mustang Domžale - 20 20 - 20 x 60
3. 89 Roberto Greblo HR AK Buzet Autosport 15 12 10 15 6 x 58
4. 81 Damir Magić HR AKK Varaždin 13 5 2 17 5 x 42
5. 7 Igor Kern SLO ŠK Tornado - 17 7 - 17 x 41
6. 87 Dejan Vuradin HR AKK Varaždin 12 4 4 11 10 x 41
7. 91 Rino Paladin HR AK Buzet Autosport 11 10 6 10 3 x 40
8. 83 Ivica Hrman HR AKK Varaždin 17 8 3 8 1 x 37
9. 6 Boštjan Petrovčič SLO AMD Zvezda - 15 9 - 12 x 36
10. 86 Robert Vuradin HR AKK Varaždin 10 1 8 9 8 x 36
11. 12 Marko Ravnikar-Guci SLO AŠD Kamniška Bistrica - 11 15 - 9 x 35
12. 88 Fabijan Škrlj HR AK Buzet Autosport 0 13 11 7 4 x 35
13. 85 Darko Vitez HR AKK Varaždin 9 6 5 12 1 x 33
14. 2 Jure Sušnik SLO ASC Mustang Domžale - 2 13 - 15 x 30
15. 92 Igor Pavletić HR AK Buzet Autosport - - - 13 2 x 15
16. 4 Tomaž Burja SLO ŠK Tornado - 7 - - 7 x 14
17. 5 Metod Vidergar SLO ASC Mustang Domžale - - 12 - - x 12
18. 92 Damir Prelčić HR AMCD Svigo - - - - 11 x 11
19. 84 Marijan Cukor HR AKK Varaždin 0 3 - - - x 3
 
REDOSLIJED VOZAČA - KLASA OPEN
Poz. S.b. Vozač Nat. Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. 304 Hrvoje Mišta HR AK Rijeka 20 20 12 20 20 x 92
2. 309 Viktor Trošelj HR AMCD Svigo 12 10 20 13 17 x 72
3. 302 Elvis Krajcar HR AK Buzet Autosport 13 8 13 0 10 x 44
4. 301 Igor Svaguša HR AMCD Svigo - 17 11 15 - x 43
5. 37 Metod Knez SLO ŠK Tornado Izlake - 15 15 - 12 x 42
6. 310 Lovro Badurina HR AMCD Svigo - - - 17 15 x 32
7. 131 Dušan Benedik SLO AMD Slovenia Avto-Imos - - 17 - 13 x 30
8. 311 Ferdinand Pađen HR AMCD Svigo - 12 0 - 11 x 23
9. 32 Miloš Bolte SLO ŠK Tornado Izlake - 13 0 - 9 x 22
10. 305 Roland Vugrinec HR AKK Varaždin 17 - - - - x 17
11. 306 Dubravko Manjerović HR AK Ozalj 15 - - - - x 15
12. 307 Tomislav Kovač HR AK Ozalj - 11 - - - x 11
13. 305 Davor Grdak HR AKK Varaždin - 9 - - - x 9
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA