EUROPSKO PRVENSTVO NA BRDSKIM STAZAMA
25. BUZETSKI DANI-INA NAGRADA '06
Buzet, 16.-17.09.2006.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 53 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 5:53,918 0:00,000 10
2. 47 H19 Boris Durlen AK Dubrava
Valvoline Team
Ford Escort RS Cosworth 5:57,430 0:03,512 8
3. 126 N5 Danijel Šaškin AK Sljeme Mitsubishi Lancer Evo IX 6:04,944 0:11,026 6
4. 45 H19 Zvonko Brkljačić AK Dubrava
Valvoline Team
Ford Escort RS Cosworth 6:09,244 0:15,326 5
5. 101 N3 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 6:11,802 0:17,884 4
6. 125 N5 Saša Bitterman AK Astra Mitsubishi Lancer Evo VIII 6:13,904 0:19,986 3
7. 46 H19 Željko Drenjančević AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 6:16,034 0:22,116 2
8. 100 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio Sport 6:16,389 0:22,471 1
9. 5 H12 Željko Hitrec AK Dubrava
Valvoline Team
Škoda Felicia 1.4 6:18,883 0:24,965 -
10. 105 N3 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio Williams 6:18,890 0:24,972 -
11. 106 N3 Valter Nežić AK Buzet Autosport Honda Civic Type-R 6:19,975 0:26,057 -
12. 103 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Honda Civic Type-R 6:20,329 0:26,411 -
13. 123 N5 Narcis Mujkić AK Dubrava Subaru Impreza 6:24,067 0:30,149 -
14. 102 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 6:24,566 0:30,648 -
15. 140 A7 Nikola Milotić Istra Racing Team Honda Civic 1.6 6:27,267 0:33,349 -
16. 104 N3 Dino Butorac AMD Matulji Racing Renault Clio Sport 6:30,044 0:36,126 -
17. 54 ST Pier Giorgio Facelli AMK Skok Racing Opel Vectra 6:31,645 0:37,727 -
18. 157 A9 Siniša Crnojević AK Sljeme Škoda Fabia TDi 6:32,080 0:38,162 -
19. 129 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 6:33,401 0:39,483 -
20. 122 N5 Željko Kelečić AK Dubrava Subaru Impreza 6:37,584 0:43,666 -
21. 155 A8 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Honda Civic Type-R 6:37,804 0:43,886 -
22. 150 A8 Vedran Drndić Istra Racing Team Renault Clio 1.8 16S 6:37,863 0:43,945 -
23. 149 A8 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 16V 6:39,937 0:46,019 -
24. 40 H15 Igor Golojka AK Buzet Autosport Lancia Delta 6:40,170 0:46,252 -
25. 130 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 6:40,201 0:46,283 -
26. 107 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 6:40,568 0:46,650 -
27. 38 H15 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 6:42,704 0:48,786 -
28. 79 N1 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 6:44,489 0:50,571 -
29. 33 H14 Miro Jus AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 16V 6:45,682 0:51,764 -
30. 124 N5 Denis Močibob Istra Racing Team Seat Leon Cupra R 6:46,093 0:52,175 -
31. 16 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 6:47,617 0:53,699 -
32. 92 N2 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 6:48,432 0:54,514 -
33. 134 A6 Branimir Kučko Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 6:49,132 0:55,214 -
34. 147 A8 Milan Brozinić AK Klek Škoda Octavia 6:50,830 0:56,912 -
35. 131 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 6:51,181 0:57,263 -
36. 6 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 6:52,033 0:58,115 -
37. 94 N2 Andrej Poropat AK Rijeka Peugeot 106 GTi 6:55,208 1:01,290 -
38. 19 H13 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 6:58,901 1:04,983 -
39. 31 H14 Goran Vuković AK Klek VW Golf 2.0 16V 7:00,456 1:06,538 -
40. 48 H19 Natale Baima AMK Skok Racing Lancia Delta HF Int. 7:01,478 1:07,560 -
41. 109 N3 Patrick Sirotić AMK Buzet Ford Focus 2.0 16V 7:02,481 1:08,563 -
42. 152 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 16S 7:02,531 1:08,613 -
43. 32 H14 Dušan Balkovec AK Klek VW Golf 2.0 GTi 16V 7:05,205 1:11,287 -
44. 81 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 7:05,298 1:11,380 -
45. 142 A7 Ivan Sinčić AK Buzet Autosport Opel Corsa 7:06,111 1:12,193 -
46. 10 H12 Andrej Medić AK Dubrava Citroën AX 1.4 7:09,592 1:15,674 -
47. 115 N4 Dejan Šimunović AK Sljeme Škoda Fabia TDi 7:11,328 1:17,410 -
48. 7 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 7:13,799 1:19,881 -
49. 85 N1 Kristijan Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 7:14,760 1:20,842 -
50. 95 N2 Adrijano Radovan Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 7:15,771 1:21,853 -
51. 93 N2 Mario Jurišić AK Rijeka Peugeot 106 1.6 S16 7:17,697 1:23,779 -
52. 112 N3 Davor Velenik AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 7:17,888 1:23,970 -
53. 23 H13 Sanja Šćulac AK Buzet Autosport Honda Civic CRX 7:18,582 1:24,664 -
54. 80 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 1.3 7:20,523 1:26,605 -
55. 84 N1 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 7:24,032 1:30,114 -
56. 34 H14 Damir Lipošćak AK Klek VW Golf 2.0 16V 7:26,951 1:33,033 -
57. 39 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.2 7:31,914 1:37,996 -
58. 25 H13 Miroslav Poljak AMK Buzet Citroën AX 7:43,156 1:49,238 -
59. 41 H15 Petar Fable AMK Skok Racing Fiat Uno 1.6 Turbo 8:01,679 2:07,761 -
- 8 H12 Renato Jaketić AK Klek Fiat Ritmo 65 odustao -
- 12 H12 Antun Vrbanović Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 odustao -
- 17 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf GTi 1.6 16V odustao -
- 29 H14 Cvetko Jaketić AK Klek VW Golf 2.0 16V odustao -
- 30 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V odustao -
- 82 N1 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 odustao -
- 136 A6 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava Yugo 1.3 odustao -
- 141 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS odustao -
- 148 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport Renault Megane Coupe odustao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 181 CN17 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 6:03,985 0:00,000 15
2. 185 E16 Ronald Šuran AMD Zrinski Dallara 303 6:04,842 0:00,857 25
3. 187 E16 Darko Ladavac Istra Racing Team Formula Opel Lotus 6:25,533 0:21,548 19,5
4. 188 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 6:55,188 0:51,203 16
- 186 E16 Branimir Radić AK Dubrava Renault Alpa FR18 nije startao

-
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 79 N1 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 6:44,489 0:00,000 20
2. 81 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 7:05,298 0:20,809 15
3. 85 N1 Kristijan Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 7:14,760 0:30,271 12
4. 80 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 1.3 7:20,523 0:36,034 10
5. 84 N1 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 7:24,032 0:39,543 8
- 82 N1 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 odustao -
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 92 N2 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 6:48,432 0:00,000 20
2. 94 N2 Andrej Poropat AK Rijeka Peugeot 106 GTi 6:55,208 0:06,776 15
3. 95 N2 Adrijano Radovan Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 7:15,771 0:27,339 12
4. 93 N2 Mario Jurišić AK Rijeka Peugeot 106 1.6 S16 7:17,697 0:29,265 10
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 101 N3 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 6:11,802 0:00,000 26,5
2. 100 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio Sport 6:16,389 0:04,587 20,5
3. 105 N3 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio Williams 6:18,890 0:07,088 17
4. 106 N3 Valter Nežić AK Buzet Autosport Honda Civic Type-R 6:19,975 0:08,173 14,5
5. 103 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Honda Civic Type-R 6:20,329 0:08,527 12
6. 102 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 6:24,566 0:12,764 9
7. 104 N3 Dino Butorac AMD Matulji Racing Renault Clio Sport 6:30,044 0:18,242 6,5
8. 107 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 6:40,568 0:28,766 5
9. 109 N3 Patrick Sirotić AMK Buzet Ford Focus 2.0 16V 7:02,481 0:50,679 4
10. 112 N3 Davor Velenik AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 7:17,888 1:06,086 3
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 115 N4 Dejan Šimunović AK Sljeme Škoda Fabia TDi 7:11,328 0:00,000 10
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 126 N5 Danijel Šaškin AK Sljeme Mitsubishi Lancer Evo IX 6:04,944 0:00,000 25
2. 125 N5 Saša Bitterman AK Astra Mitsubishi Lancer Evo VIII 6:13,904 0:08,960 19
3. 123 N5 Narcis Mujkić AK Dubrava Subaru Impreza 6:24,067 0:19,123 13,5
4. 122 N5 Željko Kelečić AK Dubrava Subaru Impreza 6:37,584 0:32,640 10
5. 124 N5 Denis Močibob Istra Racing Team Seat Leon Cupra R 6:46,093 0:41,149 8
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 129 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 6:33,401 0:00,000 24
2. 130 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 6:40,201 0:06,800 17
3. 134 A6 Branimir Kučko Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 6:49,132 0:15,731 13,5
4. 131 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 6:51,181 0:17,780 10,5
- 136 A6 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava Yugo 1.3 odustao -
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 140 A7 Nikola Milotić Istra Racing Team Honda Civic 1.6 6:27,267 0:00,000 25
2. 142 A7 Ivan Sinčić AK Buzet Autosport Opel Corsa 7:06,111 0:38,844 15
- 141 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS odustao -
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 155 A8 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Honda Civic Type-R 6:37,804 0:00,000 23,5
2. 150 A8 Vedran Drndić Istra Racing Team Renault Clio 1.8 16S 6:37,863 0:00,059 18
3. 149 A8 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 16V 6:39,937 0:02,133 14,5
4. 147 A8 Milan Brozinić AK Klek Škoda Octavia 6:50,830 0:13,026 11
5. 152 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 16S 7:02,531 0:24,727 8
- 148 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport Renault Megane Coupe odustao -
 
KLASA A9
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 157 A9 Siniša Crnojević AK Sljeme Škoda Fabia TDi 6:32,080 0:00,000 14,5
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 53 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 5:53,918 0:00,000 20
2. 54 ST Pier Giorgio Facelli AMK Skok Racing Opel Vectra 6:31,645 0:37,727 15
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 H12 Željko Hitrec AK Dubrava
Valvoline Team
Škoda Felicia 1.4 6:18,883 0:00,000 23,5
2. 6 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 6:52,033 0:33,150 16
3. 10 H12 Andrej Medić AK Dubrava Citroën AX 1.4 7:09,592 0:50,709 12
4. 7 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 7:13,799 0:54,916 10
- 8 H12 Renato Jaketić AK Klek Fiat Ritmo 65 odustao -
- 12 H12 Antun Vrbanović Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 odustao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 6:47,617 0:00,000 21,5
2. 19 H13 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 6:58,901 0:11,284 15,5
3. 23 H13 Sanja Šćulac AK Buzet Autosport Honda Civic CRX 7:18,582 0:30,965 12
4. 25 H13 Miroslav Poljak AMK Buzet Citroën AX 7:43,156 0:55,539 10
- 17 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf GTi 1.6 16V odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 33 H14 Miro Jus AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 16V 6:45,682 0:00,000 22
2. 31 H14 Goran Vuković AK Klek VW Golf 2.0 16V 7:00,456 0:14,774 15
3. 32 H14 Dušan Balkovec AK Klek VW Golf 2.0 GTi 16V 7:05,205 0:19,523 12
4. 34 H14 Damir Lipošćak AK Klek VW Golf 2.0 16V 7:26,951 0:41,269 10
- 29 H14 Cvetko Jaketić AK Klek VW Golf 2.0 16V odustao -
- 30 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V odustao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 40 H15 Igor Golojka AK Buzet Autosport Lancia Delta 6:40,170 0:00,000 23
2. 38 H15 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 6:42,704 0:02,534 17,5
3. 39 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.2 7:31,914 0:51,744 12
4. 41 H15 Petar Fable AMK Skok Racing Fiat Uno 1.6 Turbo 8:01,679 1:21,509 10
 
KLASA E16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 185 E16 Ronald Šuran AMD Zrinski Dallara 303 6:04,842 0:00,000 25
2. 187 E16 Darko Ladavac Istra Racing Team Formula Opel Lotus 6:25,533 0:20,691 19,5
3. 188 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 6:55,188 0:50,346 16
- 186 E16 Branimir Radić AK Dubrava Renault Alpa FR18 nije startao -
 
KLASA CN17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 181 CN17 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 6:03,985 0:00,000 15
 
KLASA 18 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 18 Dario Šamec AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 7:20,870 0:00,000 20
2. 1 18 Marko Polić AMK Split Motorsport Škoda Felicia 1.3 LXi 7:29,869 0:08,999 15
3. 3 18 Srečko Bura AMK Split Motorsport Škoda Felicia 1.3 LXi 8:24,991 1:04,121 12
 
KLASA H19
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 47 H19 Boris Durlen AK Dubrava
Valvoline Team
Ford Escort RS Cosworth 5:57,430 0:00,000 25
2. 45 H19 Zvonko Brkljačić AK Dubrava
Valvoline Team
Ford Escort RS Cosworth 6:09,244 0:11,814 19,5
3. 46 H19 Željko Drenjančević AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 6:16,034 0:18,604 16
4. 48 H19 Natale Baima AMK Skok Racing Lancia Delta HF Int. 7:01,478 1:04,048 10
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD ZRINSKI 26,5 Ivan Černeha N3 25 Ronald Šuran E16 23,5 Sebastijan Čepar A8 75
2. AK DUBRAVA 25 Boris Durlen H19 23,5 Željko Hitrec H12 20,5 Dejan Dimitrijević N3 69
3. ISTRA RACING TEAM 25 Nikola Milotić A7 20 Sandro Miskić N2 20 Marin Koraca N1 65
4. AK BUZET AUTOSPORT 24 Manuel Kodelja A6 23 Igor Golojka H15 15 Ivan Sinčić A7 62
5. AK RIJEKA 21,5 Dejan Kopajtić H13 17 Marin Čohar N3 15 Andrej Poropat N2 53,5
6. AK SLJEME 25 Danijel Šaškin N5 14,5 Siniša Crnojević A9 10 Dejan Šimunović N4 49,5
7. AK PULA-ROVINJ 22 Miro Jus H14 17,5 Emanuel Mogorović H15 10 Mario Delmoro H12 49,5
8. AMK SPLIT MOTORSPORT 20 Branko Krstulović ST11 15 Marko Polić K18 12 Srečko Bura K18 47
9. AMK SKOK RACING 15 Pier Giorgio Facelli ST11 15 Riccardo Ala CN17 12 Edi Milokanović N3 42
10. AK KLEK 15 Goran Vuković H14 12 Dušan Balkovec H14 11 Milan Brozinić A8 38
11. AMK STUBAKI 20 Dario Šamec K18 10,5 Zvonko Mrzljak A6 - 30,5
12. AMD MATULJI RACING 16 Rajko Vlah E16 6,5 Dino Butorac N3 - 22,5
13. AK ASTRA 19 Saša Bitterman N5 - - 19
14. AMK BUZET 10 Miroslav Poljak H13 4 Patrick Sirotić N3 - 14
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. VALVOLINE TEAM 25 Boris Durlen H19 23,5 Željko Hitrec H12 19,5 Zvonko Brkljačić H19 39
 
CROATIA ŠKODA FABIA KUP
 
VW POLO CASTROL PIRELLI CUP
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA