AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
INA ČABAR '06
Čabar, 07.-09.07.2006.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 6:28,941 0:00,000 10
2. 4 H19 Željko Drenjančević AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 6:52,780 0:23,839 8
3. 3 ST Pier Giorgio Facelli AMK Skok Racing Opel Vectra 6:54,088 0:25,147 6
4. 5 H19 Zvonko Brkljačić AK Dubrava
Valvoline Team
Ford Escort RS Cosworth 6:54,435 0:25,494 5
5. 102 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 6:56,872 0:27,931 4
6. 14 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio Sport 7:00,232 0:31,291 3
7. 6 H12 Željko Hitrec AK Dubrava
Valvoline Team
Škoda Felicia 1.3 LXi 7:01,462 0:32,521 2
8. 12 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 7:04,266 0:35,325 1
9. 16 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 7:04,505 0:35,564 -
10. 72 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport Renault Megane Coupe 7:05,507 0:36,566 -
11. 8 N3 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 7:05,616 0:36,675 -
12. 84 A7 Nikola Milotić Istra Racing Team Honda Civic 1.6 7:06,320 0:37,379 -
13. 103 H14 Cvetko Jaketić AK Klek VW Golf 2.0 16V 7:08,369 0:39,428 -
14. 18 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf GTi 1.6 16V 7:10,417 0:41,476 -
15. 71 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 7:10,916 0:41,975 -
16. 115 H14 Miro Jus AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 16V 7:11,882 0:42,941 -
17. 77 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 7:11,931 0:42,990 -
18. 101 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 7:12,769 0:43,828 -
19. 201 N3 Viktor Bolšec MCC Samobor Honda Civic Type-R 7:15,223 0:46,282 -
20. 221 N3 Marin Čolak AMD Zanatlija Honda Civic Type-R 7:16,118 0:47,177 -
21. 202 N3 Robert Bradarić AMK Solin Honda Civic Type-R 7:17,021 0:48,080 -
22. 31 N1 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 7:18,889 0:49,948 -
23. 113 H15 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 7:19,608 0:50,667 -
24. 224 N3 Alen Perušić AMD Matulji Racing Honda Civic Type-R 7:19,936 0:50,995 -
25. 204 N3 Vanja Vešligaj KK GB Honda Civic Type-R 7:21,508 0:52,567 -
26. 29 E1 Igor Krišto AK Rijeka Opel Corsa 7:21,579 0:52,638 -
27. 206 N3 Valter Nežić AK Buzet Autosport Honda Civic Type-R 7:21,789 0:52,848 -
28. 75 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 7:22,426 0:53,485 -
29. 139 H13 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 7:22,598 0:53,657 -
30. 134 A8 Vedran Drndić Istra Racing Team Renault Clio 1.8 16S 7:23,171 0:54,230 -
31. 205 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Honda Civic Type-R 7:23,382 0:54,441 -
32. 111 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 7:23,405 0:54,464 -
33. 125 H14 Dušan Balkovec AK Klek VW Golf 2.0 GTi 16V 7:25,530 0:56,589 -
34. 217 N3 Ivan Kodrić MCC Samobor Honda Civic Type-R 7:25,787 0:56,846 -
35. 219 N3 Marin Petrić AK Rijeka Honda Civic Type-R 7:27,353 0:58,412 -
36. 73 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 7:27,598 0:58,657 -
37. 210 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 7:28,444 0:59,503 -
38. 52 N2 Mario Jurišić AK Rijeka Peugeot 106 1.6 S16 7:31,075 1:02,134 -
39. 89 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 16S 7:31,715 1:02,774 -
40. 214 N3 Igor Puž AMD Opatija Honda Civic Type-R 7:31,825 1:02,884 -
41. 88 A8 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 16V 7:32,385 1:03,444 -
42. 143 N5 Željko Kelečić AK Dubrava Subaru Impreza 7:33,027 1:04,086 -
43. 107 N2 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 7:35,595 1:06,654 -
44. 132 A6 Denis Močibob Istra Racing Team Suzuki Swift 1.3 GTi 7:36,749 1:07,808 -
45. 108 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.2 7:38,208 1:09,267 -
46. 155 N1 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 7:38,607 1:09,666 -
47. 51 N2 Andrej Poropat AK Rijeka Peugeot 106 GTi 7:39,652 1:10,711 -
48. 136 H13 Krešimir Sauerbrunn AK Dubrava Škoda Felicia 1.6 7:42,179 1:13,238 -
49. 299 N3 Dan Horvat AMD Matulji Racing Honda Civic Type-R 7:43,975 1:15,034 -
50. 128 H14 Damir Lipoščak AK Klek VW Golf 2.0 16V 7:44,442 1:15,501 -
51. 117 H15 Igor Golojka AK Buzet Autosport Lancia Delta 7:48,314 1:19,373 -
52. 33 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 7:50,642 1:21,701 -
53. 145 H12 Martina Tuk AK Dubrava Zastava Yugo 8:48,706 2:19,765 -
- 2 H19 Boris Durlen AK Dubrava
Valvoline Team
Ford Escort RS Cosworth odustao -
- 7 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 odustao -
- 106 H12 Renato Jaketić AK Klek Fiat Ritmo 65 odustao -
- 109 A8 Milan Brozinić AK Klek Škoda Octavia odustao -
- 116 H14 Goran Vuković AK Klek VW Golf 2.0 16V odustao -
- 126 H15 Petar Fable AMK Skok Racing Fiat Uno 1.6 Turbo odustao -
- 137 N3 Dino Butorac AMD Matulji Racing Renault Clio Sport odustao -
- 261 N3 Tomislav Markt AK Grand Prix Honda Civic Type-R odustao -
- 20 A8 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 306 S16 nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 10 E16 Ronald Šuran AMD Zrinski Dallara 391 F3 6:00,164 0:00,000 25
2. 27 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 6:52,267 0:52,103 19,5
3. 25 E16 Darko Ladavac Istra Racing Team Formula Opel Lotus 7:03,452 1:03,288 16
- 30 CN17 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 odustao -
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 N1 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 7:18,889 0:00,000 22
2. 155 N1 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 7:38,607 0:19,718 15
3. 33 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 7:50,642 0:31,753 12
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 52 N2 Mario Jurišić AK Rijeka Peugeot 106 1.6 S16 7:31,075 0:00,000 20
2. 107 N2 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 7:35,595 0:04,520 15
3. 51 N2 Andrej Poropat AK Rijeka Peugeot 106 GTi 7:39,652 0:08,577 12
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 14 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio Sport 7:00,232 0:00,000 27
2. 12 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 7:04,266 0:04,034 21,5
3. 8 N3 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 7:05,616 0:05,384 18
4. 201 N3 Viktor Bolšec MCC Samobor Honda Civic Type-R 7:15,223 0:14,991 15,5
5. 221 N3 Marin Čolak AMD Zanatlija Honda Civic Type-R 7:16,118 0:15,886 13
6. 202 N3 Robert Bradarić AMK Solin Honda Civic Type-R 7:17,021 0:16,789 10,5
7. 224 N3 Alen Perušić AMD Matulji Racing Honda Civic Type-R 7:19,936 0:19,704 7,5
8. 204 N3 Vanja Vešligaj KK GB Honda Civic Type-R 7:21,508 0:21,276 6
9. 206 N3 Valter Nežić AK Buzet Autosport Honda Civic Type-R 7:21,789 0:21,557 4,5
10. 205 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Honda Civic Type-R 7:23,382 0:23,150 3
11. 217 N3 Ivan Kodrić MCC Samobor Honda Civic Type-R 7:25,787 0:25,555 2
12. 219 N3 Marin Petrić AK Rijeka Honda Civic Type-R 7:27,353 0:27,121 2
13. 210 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 7:28,444 0:28,212 2
14. 214 N3 Igor Puž AMD Opatija Honda Civic Type-R 7:31,825 0:31,593 2
15. 299 N3 Dan Horvat AMD Matulji Racing Honda Civic Type-R 7:43,975 0:43,743 2
- 137 N3 Dino Butorac AMD Matulji Racing Renault Clio Sport odustao -
- 261 N3 Tomislav Markt AK Grand Prix Honda Civic Type-R odustao -
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 143 N5 Željko Kelečić AK Dubrava Subaru Impreza 7:33,027 0:00,000 10
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 71 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 7:10,916 0:00,000 24
2. 77 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 7:11,931 0:01,015 18,5
3. 75 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 7:22,426 0:11,510 15
4. 132 A6 Denis Močibob Istra Racing Team Suzuki Swift 1.3 GTi 7:36,749 0:25,833 10,5
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 84 A7 Nikola Milotić Istra Racing Team Honda Civic 1.6 7:06,320 0:00,000 24,5
2. 73 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 7:27,598 0:21,278 17
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 72 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport Renault Megane Coupe 7:05,507 0:00,000 25
2. 134 A8 Vedran Drndić Istra Racing Team Renault Clio 1.8 16S 7:23,171 0:17,664 17,5
3. 89 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 16S 7:31,715 0:26,208 13,5
4. 88 A8 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 16V 7:32,385 0:26,878 11
- 109 A8 Milan Brozinić AK Klek Škoda Octavia odustao -
- 20 A8 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 306 S16 nije startao -
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 6:28,941 0:00,000 20
2. 3 ST Pier Giorgio Facelli AMK Skok Racing Opel Vectra 6:54,088 0:25,147 15
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 H12 Željko Hitrec AK Dubrava
Valvoline Team
Škoda Felicia 1.3 LXi 7:01,462 0:00,000 23,5
2. 101 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 7:12,769 0:11,307 16
3. 111 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 7:23,405 0:21,943 12
4. 145 H12 Martina Tuk AK Dubrava Zastava Yugo 8:48,706 1:47,244 10
- 106 H12 Renato Jaketić AK Klek Fiat Ritmo 65 odustao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 7:04,505 0:00,000 23
2. 18 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf GTi 1.6 16V 7:10,417 0:05,912 17
3. 139 H13 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 7:22,598 0:18,093 12
4. 136 H13 Krešimir Sauerbrunn AK Dubrava Škoda Felicia 1.6 7:42,179 0:37,674 10
- 7 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 102 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 6:56,872 0:00,000 24
2. 103 H14 Cvetko Jaketić AK Klek VW Golf 2.0 16V 7:08,369 0:11,497 17,5
3. 115 H14 Miro Jus AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 16V 7:11,882 0:15,010 13,5
4. 125 H14 Dušan Balkovec AK Klek VW Golf 2.0 GTi 16V 7:25,530 0:28,658 10
5. 128 H14 Damir Lipoščak AK Klek VW Golf 2.0 16V 7:44,442 0:47,570 8
- 116 H14 Goran Vuković AK Klek VW Golf 2.0 16V odustao -
 
KLASA H15
* - rezultati su privremeni do konačne potvrde od strane Žirija natjecanja
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 113 H15 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 7:19,608 0:00,000 20,5
2. 108 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.2 7:38,208 0:18,600 15
3. 117 H15 Igor Golojka AK Buzet Autosport Lancia Delta 7:48,314 0:28,706 12
- 126 H15 Petar Fable AMK Skok Racing Fiat Uno 1.6 Turbo odustao -
 
KLASA E16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 10 E16 Ronald Šuran AMD Zrinski Dallara 391 F3 6:00,164 0:00,000 25
2. 27 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 6:52,267 0:52,103 19,5
3. 25 E16 Darko Ladavac Istra Racing Team Formula Opel Lotus 7:03,452 1:03,288 16
 
KLASA CN17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 30 CN17 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 odustao -
 
KLASA 18 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 97 18 Dario Šamec AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 7:44,326 0:00,000 20
2. 92 18 Marko Polić AMK Split Motorsport Škoda Felicia 1.3 LXi 7:44,840 0:00,514 15
3. 96 18 Srečko Bura AMK Split Motorsport Škoda Felicia 1.3 LXi 8:36,273 0:51,947 12
 
KLASA H19
* - rezultati su privremeni do konačne potvrde od strane Žirija natjecanja
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 H19 Željko Drenjančević AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 6:52,780 0:00,000 25
2. 5 H19 Zvonko Brkljačić AK Dubrava
Valvoline Team
Ford Escort RS Cosworth 6:54,435 0:01,655 19,5
- 2 H19 Boris Durlen AK Dubrava
Valvoline Team
Ford Escort RS Cosworth odustao -
 
KLUBOVI
* - rezultati su privremeni do konačne potvrde od strane Žirija natjecanja
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBRAVA 27 Dejan Dimitrijević N3 23,5 Željko Hitrec H12 19,5 Zvonko Brkljačić H19 70
2. AMD ZRINSKI 25 Željko Drenjančević H19 25 Ronald Šuran E16 18,5 Claudio Visintin A6 68,5
3. AK RIJEKA 23 Dejan Kopajtić H13 21,5 Tomislav Šepić N3 20 Mario Jurišić N2 64,5
4. ISTRA RACING TEAM 24,5 Nikola Milotić A7 22 Marin Koraca N1 17,5 Vedran drndić A8 64
5. AMK SPLIT MOTORSPORT 25 Predrag Bjedov A8 20 Branko Krstulović ST11 15 Marko Polić K18 60
6. AK PULA-ROVINJ 24 Kristian Marinić H14 20,5 Emanuel Mogorović H15 13,5 Miro Jus H14 58
7. AK BUZET AUTOSPORT 24 Manuel Kodelja A6 17 Alfio Štoković A7 15 Bojan Krota N1 56
8. AK KLEK 17,5 Cvetko Jaketić H14 10 Dušan Balkovec H14 8 Damir Lipoščak H14 35,5
9. AMK STUBAKI 20 Dario Šamec K18 15 Zvonko Mrzljak A6 - 35
10. AMD MATULJI RACING 19,5 Rajko Vlah E16 7,5 Alen Perušić N3 2 Dan Horvat N3 29
11. AMK SKOK RACING 15 Pier Giorgio Facelli ST11 3,0 Edi Milokanović N3 - 18
12. MCC SAMOBOR 15,5 Viktor Bolšec N3 2 Ivan Kodrić N3 - 17,5
13. AMD ZANATLIJA 13 Marin Čolak N3 - - 13
14. AMK SOLIN 10,5 Robert Bradarić N3 - - 10,5
15. KK GB 6 Vanja Vešligaj N3 - - 6
16. AMD OPATIJA 2 Igor Puž N3 - - 2
 
TIMOVI
* - rezultati su privremeni do konačne potvrde od strane Žirija natjecanja
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. VALVOLINE TEAM 23,5 Željko Hitrec H12 19,5 Zvonko Brkljačić H19 0 Boris Durlen H19 43
 
HONDA VALVOLINE YOKOHAMA CUP
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA