AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
ISTARSKA KREDITNA BANKA UMAG-5. NAGRADA POREČA '06
Limski kanal, 07.-08.10.2006.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 H19 Zvonko Brkljačić AK Dubrava
Valvoline Team
Ford Escort RS Cosworth 3:11,735 0:00,000 10
2. 2 H19 Boris Durlen AK Dubrava
Valvoline Team
Ford Escort RS Cosworth 3:14,115 0:02,380 8
3. 4 H19 Željko Drenjančević AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 3:19,552 0:07,817 6
4. 14 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio Sport 3:22,204 0:10,469 5
5. 42 N5 Narcis Mujkić AK Dubrava Subaru Impreza 3:23,814 0:12,079 4
6. 8 N3 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 3:24,024 0:12,289 3
7. 6 H12 Željko Hitrec AK Dubrava
Valvoline Team
Škoda Felicia 1.4 3:26,249 0:14,514 2
8. 103 H14 Cvetko Jaketić AK Klek VW Golf 2.0 16V 3:26,773 0:15,038 1
9. 102 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 3:26,795 0:15,060 -
10. 137 N3 Dino Butorac AMD Matulji Racing Renault Clio Sport 3:27,546 0:15,811 -
11. 18 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf GTi 1.6 16V 3:28,183 0:16,448 -
12. 3 ST Pier Giorgio Facelli AMK Skok Racing Opel Vectra 3:29,580 0:17,845 -
13. 16 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 3:31,432 0:19,697 -
14. 7 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 3:32,783 0:21,048 -
15. 81 N3 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio Williams 3:33,410 0:21,675 -
16. 132 N5 Denis Močibob Istra Racing Team Seat Leon Cupra R 3:33,563 0:21,828 -
17. 84 A7 Nikola Milotić Istra Racing Team Honda Civic 1.6 3:35,198 0:23,463 -
18. 71 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 3:35,998 0:24,263 -
19. 162 A8 Donald Milokanović AMK Skok Racing Honda Civic Type-R 3:38,354 0:26,619 -
20. 113 H15 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 3:38,802 0:27,067 -
21. 72 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport Renault Megane Coupe 3:39,202 0:27,467 -
22. 77 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 3:39,230 0:27,495 -
23. 115 H14 Miro Jus AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 16V 3:39,524 0:27,789 -
24. 106 H12 Renato Jaketić AK Klek Fiat Ritmo 65 3:39,526 0:27,791 -
25. 158 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 3:41,035 0:29,300 -
26. 88 A8 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 16V 3:41,388 0:29,653 -
27. 31 N1 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 3:41,754 0:30,019 -
28. 154 H19 Natale Baima AMK Skok Racing Lancia Delta HF Int. 3:42,172 0:30,437 -
29. 75 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 3:43,120 0:31,385 -
30. 52 N2 Mario Jurišić AK Rijeka Peugeot 106 1.6 S16 3:45,254 0:33,519 -
31. 134 A8 Vedran Drndić Istra Racing Team Škoda Octavia 3:45,533 0:33,798 -
32. 114 H13 Tomislav Tuk AK Dubrava Zastava Yugo 1.6 3:45,736 0:34,001 -
33. 107 N2 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 3:46,198 0:34,463 -
34. 101 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 3:46,709 0:34,974 -
35. 111 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 3:48,013 0:36,278 -
36. 153 H13 Marko Pleše AK Klek Zastava Yugo 55 3:48,089 0:36,354 -
37. 73 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 3:48,225 0:36,490 -
38. 116 H14 Goran Vuković AK Klek VW Golf 2.0 16V 3:49,290 0:37,555 -
39. 78 A7 Ivan Sinčić AK Buzet Autosport Opel Corsa GSi 3:50,060 0:38,325 -
40. 51 N2 Andrej Poropat AK Rijeka Peugeot 106 GTi 3:50,688 0:38,953 -
41. 108 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.2 3:51,107 0:39,372 -
42. 89 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 16S 3:51,527 0:39,792 -
43. 36 A7 Željko Kelečić AK Dubrava Opel Corsa GSi 3:52,620 0:40,885 -
44. 126 H15 Petar Fable AMK Skok Racing Fiat Uno 1.6 Turbo 3:52,963 0:41,228 -
45. 15 N3 Karlo Kovačić AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 3:53,016 0:41,281 -
46. 120 H12 Andrej Medić AK Dubrava Citroën AX 1.4 3:53,151 0:41,416 -
47. 85 N1 Kristijan Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 3:54,260 0:42,525 -
48. 39 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 1.3 3:54,941 0:43,206 -
49. 93 N3 Ivan Guštin AMK Skok Racing Peugeot 206 RC 3:55,005 0:43,270 -
50. 117 H15 Igor Golojka AK Buzet Autosport Lancia Delta 3:55,248 0:43,513 -
51. 33 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 3:55,442 0:43,707 -
52. 152 H12 Roberto Rauš KU Novi Marof Škoda Felicia 1.3 LXi 3:55,869 0:44,134 -
53. 34 N1 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 3:56,711 0:44,976 -
- 136 H13 Krešimir Sauerbrunn AK Dubrava Škoda Felicia 1.6 odustao -
- 139 H13 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 odustao -
- 151 N2 Muhamedali Maksuti Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 odustao -
- 159 A6 Edo Udovičić AMK Skok Racing Suzuki Swift 1.3 GTi odustao -
- 164 H12 Antun Vrbanović Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 odustao -
- 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 30 CN17 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 2:52,179 0:00,000 15
2. 10 E16 Ronald Šuran AMD Zrinski Dallara 303 F3 2:54,073 0:01,894 24,5
3. 26 E16 Branimir Radić AK Dubrava Renault Alpa FR18 3:18,727 0:26,548 19
4. 27 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 3:20,428 0:28,249 15,5
- 25 E16 Darko Ladavac Istra Racing Team Formula Opel Lotus odustao -
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 N1 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 3:41,754 0:00,000 21,5
2. 85 N1 Kristijan Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 3:54,260 0:12,506 15
3. 39 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 1.3 3:54,941 0:13,187 12
4. 33 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 3:55,442 0:13,688 10
5. 34 N1 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 3:56,711 0:14,957 8
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 52 N2 Mario Jurišić AK Rijeka Peugeot 106 1.6 S16 3:45,254 0:00,000 21
2. 107 N2 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 3:46,198 0:00,944 15,5
3. 51 N2 Andrej Poropat AK Rijeka Peugeot 106 GTi 3:50,688 0:05,434 12
- 151 N2 Muhamedali Maksuti Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 odustao -
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 14 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio Sport 3:22,204 0:00,000 27
2. 8 N3 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 3:24,024 0:01,820 21
3. 137 N3 Dino Butorac AMD Matulji Racing Renault Clio Sport 3:27,546 0:05,342 17,5
4. 81 N3 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio Williams 3:33,410 0:11,206 15
5. 158 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 3:41,035 0:18,831 12
6. 15 N3 Karlo Kovačić AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 3:53,016 0:30,812 8
7. 93 N3 Ivan Guštin AMK Skok Racing Peugeot 206 RC 3:55,005 0:32,801 6
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 42 N5 Narcis Mujkić AK Dubrava Subaru Impreza 3:23,814 0:00,000 24,5
2. 132 N5 Denis Močibob Istra Racing Team Seat Leon Cupra R 3:33,563 0:09,749 17,5
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 71 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 3:35,998 0:00,000 24,5
2. 77 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 3:39,230 0:03,232 18
3. 75 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 3:43,120 0:07,122 14
- 159 A6 Edo Udovičić AMK Skok Racing Suzuki Swift 1.3 GTi odustao -
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 84 A7 Nikola Milotić Istra Racing Team Honda Civic 1.6 3:35,198 0:00,000 25
2. 73 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 3:48,225 0:13,027 16
3. 78 A7 Ivan Sinčić AK Buzet Autosport Opel Corsa GSi 3:50,060 0:14,862 12,5
4. 36 A7 Željko Kelečić AK Dubrava Opel Corsa GSi 3:52,620 0:17,422 10
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 162 A8 Donald Milokanović AMK Skok Racing Honda Civic Type-R 3:38,354 0:00,000 24
2. 72 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport Renault Megane Coupe 3:39,202 0:00,848 18,5
3. 88 A8 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 16V 3:41,388 0:03,034 14,5
4. 134 A8 Vedran Drndić Istra Racing Team Škoda Octavia 3:45,533 0:07,179 11,5
5. 89 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 16S 3:51,527 0:13,173 8
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 ST Pier Giorgio Facelli AMK Skok Racing Opel Vectra 3:29,580 0:00,000 10
- 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra nije startao -
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 H12 Željko Hitrec AK Dubrava
Valvoline Team
Škoda Felicia 1.4 3:26,249 0:00,000 25,5
2. 106 H12 Renato Jaketić AK Klek Fiat Ritmo 65 3:39,526 0:13,277 17
3. 101 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 3:46,709 0:20,460 14
4. 111 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 3:48,013 0:21,764 12
5. 120 H12 Andrej Medić AK Dubrava Citroën AX 1.4 3:53,151 0:26,902 10
6. 152 H12 Roberto Rauš KU Novi Marof Škoda Felicia 1.3 LXi 3:55,869 0:29,620 8
- 164 H12 Antun Vrbanović Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 odustao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 18 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf GTi 1.6 16V 3:28,183 0:00,000 22
2. 16 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 3:31,432 0:03,249 16,5
3. 7 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 3:32,783 0:04,600 13
4. 114 H13 Tomislav Tuk AK Dubrava Zastava Yugo 1.6 3:45,736 0:17,553 10
5. 153 H13 Marko Pleše AK Klek Zastava Yugo 55 3:48,089 0:19,906 8
- 136 H13 Krešimir Sauerbrunn AK Dubrava Škoda Felicia 1.6 odustao -
- 139 H13 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 103 H14 Cvetko Jaketić AK Klek VW Golf 2.0 16V 3:26,773 0:00,000 23
2. 102 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 3:26,795 0:00,022 17,5
3. 115 H14 Miro Jus AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 16V 3:39,524 0:12,751 12
4. 116 H14 Goran Vuković AK Klek VW Golf 2.0 16V 3:49,290 0:22,517 10
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 113 H15 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 3:38,802 0:00,000 20,5
2. 108 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.2 3:51,107 0:12,305 15
3. 126 H15 Petar Fable AMK Skok Racing Fiat Uno 1.6 Turbo 3:52,963 0:14,161 12
4. 117 H15 Igor Golojka AK Buzet Autosport Lancia Delta 3:55,248 0:16,446 10
 
KLASA E16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 10 E16 Ronald Šuran AMD Zrinski Dallara 303 F3 2:54,073 0:00,000 24,5
2. 26 E16 Branimir Radić AK Dubrava Renault Alpa FR18 3:18,727 0:24,654 19
3. 27 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 3:20,428 0:26,355 15,5
- 25 E16 Darko Ladavac Istra Racing Team Formula Opel Lotus odustao -
 
KLASA CN17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 30 CN17 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 2:52,179 0:00,000 15
 
KLASA 18 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 97 18 Dario Šamec AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 3:53,850 0:00,000 20
2. 92 18 Marko Polić AMK Split Motorsport Škoda Felicia 1.3 LXi 4:14,372 0:20,522 15
 
KLASA H19
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 H19 Zvonko Brkljačić AK Dubrava
Valvoline Team
Ford Escort RS Cosworth 3:11,735 0:00,000 25
2. 2 H19 Boris Durlen AK Dubrava
Valvoline Team
Ford Escort RS Cosworth 3:14,115 0:02,380 19,5
3. 4 H19 Željko Drenjančević AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 3:19,552 0:07,817 16
4. 154 H19 Natale Baima AMK Skok Racing Lancia Delta HF Int. 3:42,172 0:30,437 10
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBRAVA 27 Dejan Dimitrijević N3 25,5 Željko Hitrec H12 25 Zvonko Brkljačić H19 77,5
2. ISTRA RACING TEAM 25 Nikola Milotić A7 21,5 Marin Koraca N1 17,5 Denis Močibob A6 64
3. AMD ZRINSKI 24,5 Roland Šuran E16 21 Ivan Černeha N3 18 Claudio Visintin A6 63,5
4. AK RIJEKA 22 Ivan Jaranović H13 21 Mario Jurišić N2 16,5 Dejan Kopajtić H13 59,5
5. AK BUZET AUTOSPORT 24,5 Manuel Kodelja A6 16 Alfio Štoković A7 12,5 Ivan Sinčić A7 53
6. AK KLEK 23 Cvetko Jaketić H14 17 Renato Jaketić H12 12 Miroslav Ujdenica N1 52
7. AMK SKOK RACING 24 Donald Milokanović A8 15 Riccardo Ala CN17 12 Petar Fable H15 51
8. AK PULA-ROVINJ 20,5 Emanuel Mogorović H15 17,5 Kristian Marinić H14 12 Miro Jus H14 50
9. AMK STUBAKI 20 Dario Šamec K18 14 Zvonko Mrzljak A6 - 34
10. AMK SPLIT MOTORSPORT 18,5 predrag Bjedov A8 15 Marko Polić K18 - 33,5
11. AMD MATULJI RACING 17,5 Dino Butorac N3 15,5 Rajko Vlah E16 - 33
12. KU NOVOG MAROFA 8 Roberto Rauš H12 - - 8
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. VALVOLINE TEAM 25,5 Željko Hitrec H12 25 Zvonko Brkljačić H19 19,5 Boris Durlen H19 70
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA