AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
KARLOBAG '06
Karlobag, 06.-07.05.2006.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 H19 Zvonko Brkljačić AK Dubrava
Valvoline Team
Ford Escort RS Cosworth 3:30,623 0:00,000 10
2. 103 H14 Cvetko Jaketić AK Klek VW Golf 2.0 16V 3:37,344 0:06,721 8
3. 6 H12 Željko Hitrec AK Dubrava
Valvoline Team
Škoda Felicia 1.3 LXi 3:37,530 0:06,907 6
4. 14 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio Sport 3:39,117 0:08,494 5
5. 8 N3 Ivan Černeha AMD Zrinski Peugeot 306 S16 3:39,565 0:08,942 4
6. 18 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf GTi 1.6 16V 3:39,583 0:08,960 3
7. 20 A8 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 306 S16 3:40,824 0:10,201 2
8. 3 ST Pier Giorgio Facelli AMK Skok Racing Opel Vectra 3:42,228 0:11,605 1
9. 12 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 3:46,791 0:16,168 -
10. 7 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 3:48,812 0:18,189 -
11. 109 A8 Milan Brozinić AK Klek Škoda Octavia 3:49,086 0:18,463 -
12. 29 E1 Igor Krišto AK Rijeka Opel Corsa 3:49,536 0:18,913 -
13. 16 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 3:50,458 0:19,835 -
14. 84 A7 Nikola Milotić Istra Racing Team Honda Civic 1.6 3:50,569 0:19,946 -
15. 113 H15 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 3:51,611 0:20,988 -
16. 139 H13 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 3:52,758 0:22,135 -
17. 19 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Honda Civic Type-R 3:52,966 0:22,343 -
18. 111 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 3:54,267 0:23,644 -
19. 31 N1 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 3:54,923 0:24,300 -
20. 88 A8 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 16V 3:55,203 0:24,580 -
21. 132 A6 Denis Močibob Istra Racing Team Suzuki Swift 1.3 GTi 3:55,311 0:24,688 -
22. 75 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 3:57,117 0:26,494 -
23. 101 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 3:57,270 0:26,647 -
24. 137 N3 Dino Butorac AMD Matulji Racing Renault Clio Sport 3:57,490 0:26,867 -
25. 125 H14 Dušan Balkovec AK Klek VW Golf 2.0 GTi 16V 3:58,253 0:27,630 -
26. 77 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 3:58,403 0:27,780 -
27. 117 H15 Igor Golojka AK Buzet Autosport Lancia Delta 3:58,906 0:28,283 -
28. 107 N2 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 3:59,171 0:28,548 -
29. 134 A8 Vedran Drndić Istra Racing Team Renault Clio 1.8 16S 3:59,642 0:29,019 -
30. 116 H14 Goran Vuković AK Klek VW Golf 2.0 16V 4:02,215 0:31,592 -
31. 115 H14 Miro Jus AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 16V 4:02,952 0:32,329 -
32. 133 A6 Ivo Ivančević AK Speedy Škoda Felicia 1.3 LXi 4:05,525 0:34,902 -
33. 33 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 4:07,482 0:36,859 -
34. 28 A8 Donald Milokanović AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 4:07,978 0:37,355 -
35. 39 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 1.3 4:09,612 0:38,989 -
36. 136 N1 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Rover 114 GTi 4:18,377 0:47,754 -
37. 108 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.2 4:19,223 0:48,600 -
- 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra odustao -
- 52 N2 Mario Jurišić AK Rijeka Peugeot 106 1.6 S16 odustao -
- 72 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport Renault Megane Coupe odustao -
- 106 H12 Renato Jaketić AK Klek Fiat Ritmo 65 nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 30 CN17 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 3:05,853 0:00,000 15
2. 27 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Super VW 2.0 3:45,752 0:39,899 14,5
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 N1 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 3:54,923 0:00,000 23
2. 33 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 4:07,482 0:12,559 16,5
3. 39 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 1.3 4:09,612 0:14,689 13
4. 136 N1 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Rover 114 GTi 4:18,377 0:23,454 10,5
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 107 N2 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 3:59,171 0:00,000 22
- 52 N2 Mario Jurišić AK Rijeka Peugeot 106 1.6 S16 odustao -
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 14 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio Sport 3:39,117 0:00,000 25
2. 8 N3 Ivan Černeha AMD Zrinski Peugeot 306 S16 3:39,565 0:00,448 19,5
3. 12 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 3:46,791 0:07,674 16
4. 19 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Honda Civic Type-R 3:52,966 0:13,849 13,5
5. 137 N3 Dino Butorac AMD Matulji Racing Renault Clio Sport 3:57,490 0:18,373 10,5
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 132 A6 Denis Močibob Istra Racing Team Suzuki Swift 1.3 GTi 3:55,311 0:00,000 23
2. 75 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 3:57,117 0:01,806 17,5
3. 77 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 3:58,403 0:03,092 14
4. 133 A6 Ivo Ivančević AK Speedy Škoda Felicia 1.3 LXi 4:05,525 0:10,214 11
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 84 A7 Nikola Milotić Istra Racing Team Honda Civic 1.6 3:50,569 0:00,000 14
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 20 A8 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 306 S16 3:40,824 0:00,000 25
2. 109 A8 Milan Brozinić AK Klek Škoda Octavia 3:49,086 0:08,262 19,5
3. 88 A8 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 16V 3:55,203 0:14,379 15,5
4. 134 A8 Vedran Drndić Istra Racing Team Renault Clio 1.8 16S 3:59,642 0:18,818 11,5
5. 28 A8 Donald Milokanović AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 4:07,978 0:27,154 8,5
- 72 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport Renault Megane Coupe odustao -
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 ST Pier Giorgio Facelli AMK Skok Racing Opel Vectra 3:42,228 0:00,000 20
- 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra odustao -
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 H12 Željko Hitrec AK Dubrava
Valvoline Team
Škoda Felicia 1.3 LXi 3:37,530 0:00,000 24
2. 111 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 3:54,267 0:16,737 16
3. 101 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 3:57,270 0:19,740 12,5
- 106 H12 Renato Jaketić AK Klek Fiat Ritmo 65 nije startao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 18 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf GTi 1.6 16V 3:39,583 0:00,000 23,5
2. 7 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 3:48,812 0:09,229 18
3. 16 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 3:50,458 0:10,875 14,5
4. 139 H13 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 3:52,758 0:13,175 11,5
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 103 H14 Cvetko Jaketić AK Klek VW Golf 2.0 16V 3:37,344 0:00,000 24,5
2. 125 H14 Dušan Balkovec AK Klek VW Golf 2.0 GTi 16V 3:58,253 0:20,909 15
3. 116 H14 Goran Vuković AK Klek VW Golf 2.0 16V 4:02,215 0:24,871 12
4. 115 H14 Miro Jus AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 16V 4:02,952 0:25,608 10
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 113 H15 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 3:51,611 0:00,000 22
2. 117 H15 Igor Golojka AK Buzet Autosport Lancia Delta 3:58,906 0:07,295 15
3. 108 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.2 4:19,223 0:27,612 12
 
KLASA E16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 27 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Super VW 2.0 3:45,752 0:00,000 14,5
 
KLASA CN17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 30 CN17 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 3:05,853 0:00,000 15
 
KLASA H19
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 H19 Zvonko Brkljačić AK Dubrava
Valvoline Team
Ford Escort RS Cosworth 3:30,623 0:00,000 15
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. ISTRA RACING TEAM 23 Marin Koraca N1 23 Denis Močibob A6 22 Sandro Miskić N2 68
2. AK DUBRAVA 25 Dejan Dimitrijević N3 24 Željko Hitrec H12 15 Zvonko Brkljačić H19 64
3. AMD ZRINSKI 25 Alen Peruč A6 19,5 Ivan Černeha N3 18 Sebastijan Čepar H13 62,5
4. AK KLEK 24,5 Cvetko Jaketić H14 19,5 Milan Brozinić A8 15 Dušan Balkovec H14 59
5. AK RIJEKA 23,5 Ivan Jaranović H13 16 Tomislav Šepić N3 15,5 Zdenko Cutvarić A8 55
6. AMK SKOK RACING 20 Pier Giorgio Facelli ST11 15 Riccardo Ala CN17 13,5 Edi Milokanović N3 48,5
7. AK PULA-ROVINJ 22 Emanuel Mogorović H15 16 Mario Delmoro H12 10 Miro Jus H14 48
8. AK BUZET AUTOSPORT 16,5 Enver Prodan N1 15 Igor Golojka H15 - 31,5
9. AMD MATULJI RACING 14,5 Rajko Vlah E16 10,5 Dino Butorac N3 - 25
10. AMK STUBAKI 17,5 Zvonko Mrzljak A6 - - 17,5
11. AK SPEEDY 11 Ivo Ivančević A6 - - 11
12. AMK DUGO SELO 10,5 Mato Dumenčić N1 - - 10,5
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. VALVOLINE TEAM 24 Željko Hitrec H12 15 Zvonko Brkljačić H19 - 39
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA