MEĐUNARODNA REGIONALNA AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
NAGRADA MALAČKE INA MILLENNIUM SV.DUJAM '06
Kaštela, 13.-14.05.2006.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 6:10,108 0:00,000 10
2. 10 H19 Zvonko Brkljačić AK Dubrava
Valvoline Team
Ford Escort RS Cosworth 6:20,724 0:10,616 8
3. 11 H19 Ozren Granda AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 6:28,657 0:18,549 6
4. 26 H14 Cvetko Jaketić AK Klek VW Golf 2.0 16V 6:33,475 0:23,367 5
5. 40 H12 Željko Hitrec AK Dubrava
Valvoline Team
Škoda Felicia 1.3 LXi 6:34,667 0:24,559 4
6. 25 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 6:34,971 0:24,863 3
7. 31 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 6:37,993 0:27,885 2
8. 6 ST Pier Giorgio Facelli AMK Skok Racing Opel Vectra 6:43,843 0:33,735 1
9. 70 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio Sport 6:44,023 0:33,915 -
10. 33 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf GTi 1.6 16V 6:47,230 0:37,122 -
11. 71 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Honda Civic Type-R 6:49,194 0:39,086 -
12. 68 N3 Ivan Černeha AMD Zrinski Peugeot 306 S16 6:49,986 0:39,878 -
13. 69 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 6:51,272 0:41,164 -
14. 15 H15 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 6:56,524 0:46,416 -
15. 72 N3 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio Williams 6:59,039 0:48,931 -
16. 55 A8 Milan Brozinić AK Klek Škoda Octavia 7:05,238 0:55,130 -
17. 61 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 7:06,359 0:56,251 -
18. 62 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 7:10,256 1:00,148 -
19. 41 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 7:12,220 1:02,112 -
20. 54 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 16S 7:14,088 1:03,980 -
21. 80 N1 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 7:19,095 1:08,987 -
22. 84 N1 Ante Alduk SAK Split VW Polo 1.4 16V 7:21,854 1:11,746 -
23. 63 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 7:22,561 1:12,453 -
24. 45 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 7:23,640 1:13,532 -
25. 34 H13 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 7:24,789 1:14,681 -
26. 28 H14 Goran Vuković AK Klek VW Golf 2.0 16V 7:25,301 1:15,193 -
27. 57 A8 Vedran Drndić Istra Racing Team Renault Clio 1.8 16S 7:28,354 1:18,246 -
28. 43 H12 Renato Jaketić AK Klek Fiat Ritmo 65 7:29,752 1:19,644 -
29. 51 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport Renault Megane Coupe 7:30,599 1:20,491 -
30. 53 A8 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 16V 7:32,260 1:22,152 -
31. 74 N3 Dino Butorac AMD Matulji Racing Renault Clio Sport 7:32,422 1:22,314 -
32. 85 N1 Robert Nikpalj AMK Split Motorsport VW Polo 1.4 16V 7:35,557 1:25,449 -
33. 14 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.2 7:36,404 1:26,296 -
34. 12 H15 Igor Golojka AK Buzet Autosport Lancia Delta 7:38,681 1:28,573 -
35. 29 H14 Dušan Balkovec AK Klek VW Golf 2.0 GTi 16V 7:41,599 1:31,491 -
36. 86 N1 Dino Granda AMD Matulji Racing VW Polo 1.4 16V 7:51,817 1:41,709 -
37. 83 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 1.3 7:53,160 1:43,052 -
38. 59 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 7:53,718 1:43,610 -
39. 79 N2 Mario Jurišić AK Rijeka Peugeot 106 1.6 S16 8:07,078 1:56,970 -
40. 36 H13 Tino Barada AMK Trogir Zastava Yugo 1.6 8:10,151 2:00,043 -
41. 32 H14 Božo Prnić AK Pelješac Racing Suzuki Swift 8:10,537 2:00,429 -
- 49 A8 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 306 S16 odustao -
- 56 A8 Dalibor Žurić SAK Split Škoda Octavia odustao -
- 64 A6 Ivo Ivančević AK Speedy Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
- 8 H19 Boris Durlen AK Dubrava
Valvoline Team
Ford Escort RS Cosworth nije startao -
- 42 H12 Nenad Draganić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi nije startao -
- 60 A7 Nikola Milotić Istra Racing Team Honda Civic 1.6 nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 CN17 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 6:09,396 0:00,000 15
2. 4 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Super VW 2.0 8:21,413 2:12,017 14,5
- 44 E16 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Dallara F393 nije startao

-
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 80 N1 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 7:19,095 0:00,000 22,5
2. 84 N1 Ante Alduk SAK Split VW Polo 1.4 16V 7:21,854 0:02,759 17
3. 85 N1 Robert Nikpalj AMK Split Motorsport VW Polo 1.4 16V 7:35,557 0:16,462 13
4. 86 N1 Dino Granda AMD Matulji Racing VW Polo 1.4 16V 7:51,817 0:32,722 10,5
5. 83 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 1.3 7:53,160 0:34,065 8
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 79 N2 Mario Jurišić AK Rijeka Peugeot 106 1.6 S16 8:07,078 0:00,000 10
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 70 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio Sport 6:44,023 0:00,000 27
2. 71 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Honda Civic Type-R 6:49,194 0:05,171 21,5
3. 68 N3 Ivan Černeha AMD Zrinski Peugeot 306 S16 6:49,986 0:05,963 18
4. 69 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 6:51,272 0:07,249 15,5
5. 72 N3 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio Williams 6:59,039 0:15,016 13
6. 74 N3 Dino Butorac AMD Matulji Racing Renault Clio Sport 7:32,422 0:48,399 9,5
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 61 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 7:06,359 0:00,000 24,5
2. 62 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 7:10,256 0:03,897 19
3. 63 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 7:22,561 0:16,202 15
- 64 A6 Ivo Ivančević AK Speedy Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 59 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 7:53,718 0:00,000 11
- 60 A7 Nikola Milotić Istra Racing Team Honda Civic 1.6 nije startao -
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 55 A8 Milan Brozinić AK Klek Škoda Octavia 7:05,238 0:00,000 25
2. 54 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 16S 7:14,088 0:08,850 18,5
3. 57 A8 Vedran Drndić Istra Racing Team Renault Clio 1.8 16S 7:28,354 0:23,116 14,5
4. 51 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport Renault Megane Coupe 7:30,599 0:25,361 12
5. 53 A8 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 16V 7:32,260 0:27,022 9,5
- 49 A8 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 306 S16 odustao -
- 56 A8 Dalibor Žurić SAK Split Škoda Octavia odustao -
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 6:10,108 0:00,000 20
2. 6 ST Pier Giorgio Facelli AMK Skok Racing Opel Vectra 6:43,843 0:33,735 15
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 40 H12 Željko Hitrec AK Dubrava
Valvoline Team
Škoda Felicia 1.3 LXi 6:34,667 0:00,000 23,5
2. 41 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 7:12,220 0:37,553 16
3. 45 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 7:23,640 0:48,973 12,5
4. 43 H12 Renato Jaketić AK Klek Fiat Ritmo 65 7:29,752 0:55,085 10
- 42 H12 Nenad Draganić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi nije startao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 6:37,993 0:00,000 22,5
2. 33 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf GTi 1.6 16V 6:47,230 0:09,237 17
3. 34 H13 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 7:24,789 0:46,796 12
4. 36 H13 Tino Barada AMK Trogir Zastava Yugo 1.6 8:10,151 1:32,158 10
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 26 H14 Cvetko Jaketić AK Klek VW Golf 2.0 16V 6:33,475 0:00,000 24
2. 25 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 6:34,971 0:01,496 18
3. 28 H14 Goran Vuković AK Klek VW Golf 2.0 16V 7:25,301 0:51,826 12
4. 29 H14 Dušan Balkovec AK Klek VW Golf 2.0 GTi 16V 7:41,599 1:08,124 10
5. 32 H14 Božo Prnić AK Pelješac Racing Suzuki Swift 8:10,537 1:37,062 8
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 15 H15 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 6:56,524 0:00,000 21,5
2. 14 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.2 7:36,404 0:39,880 15
3. 12 H15 Igor Golojka AK Buzet Autosport Lancia Delta 7:38,681 0:42,157 12
 
KLASA E16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Super VW 2.0 8:21,413 0:00,000 14,5
- 44 E16 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Dallara F393 nije startao -
 
KLASA CN17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 CN17 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 6:09,396 0:00,000 15
 
KLASA 18 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 97 18 Marko Polić AMK Split Motorsport Škoda Felicia 1.3 LXi 7:43,188 0:00,000 20
2. 96 18 Srečko Bura AMK Split Motorsport Škoda Felicia 1.3 LXi 8:44,161 1:00,973 15
 
KLASA H19
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 10 H19 Zvonko Brkljačić AK Dubrava
Valvoline Team
Ford Escort RS Cosworth 6:20,724 0:00,000 25
2. 11 H19 Ozren Granda AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 6:28,657 0:07,933 19,5
- 8 H19 Boris Durlen AK Dubrava
Valvoline Team
Ford Escort RS Cosworth nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBRAVA 27 Dejan Dimitrijević N3 25 Zvonko Brkljačić H19 23,5 Željko Hitrec H12 75,5
2. AK KLEK 25 Milan Brozinić A8 24 Cvetko Jaketić H14 12 Goran Vuković H14 61
3. AMD ZRINSKI 22,5 Sebastijan Čepar H13 19 Claudio Visintin A6 18 Ivan Černeha N3 59,5
4. AMK SPLIT MOTORSPORT 20 Branko Krstulović ST11 20 Marko Polić K18 15 Srečko Bura K18 55
5. AK PULA-ROVINJ 21,5 Emanuel Mogorović H15 18 Kristian Marinić H14 12,5 Mario Delmoro H12 52
6. AMK SKOK RACING 21,5 Edi Milokanović N3 15 Riccardo Ala CN17 15 Pier Giorgio Facelli ST11 51,5
7. AK RIJEKA 18,5 Andrej Veljačić A8 17 Ivan Jaranović H13 15,5 Tomislav Šepić N3 51
8. ISTRA RACING TEAM 22,5 Marin Koraca N1 14,5 Vedran Drndić A8 12 Lino Pauletić H13 49
9. AK BUZET AUTOSPORT 24,5 Manuel Kodelja A6 12 Igor Golojka H15 11 Alfio Štoković A7 47,5
10. AMD MATULJI RACING 19,5 Ozren Granda H19 14,5 Rajko Vlah E16 10,5 Dino Granda N1 44,5
11. SAK SPLIT 17 Ante Alduk N1 - - 17
12. AMK STUBAKI 15 Zvonko Mrzljak A6 - - 17
13. AMK TROGIR 10 Tino Barada H13 - - 10
14. AK PELJEŠAC RACING 8 Božo Prnić H14 - - 8
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. VALVOLINE TEAM 25 Zvonko Brkljačić H19 23,5 Željko Hitrec H12 0 Boris Durlen H19 48,5
 
CROATIA ŠKODA FABIA KUP
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA