AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
8. NAGRADA OGULINA-MEMORIJAL IVICA KIŠASONDI '06
Ogulin, 10.-11.06.2006.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 4:09,846 0:00,000 10
2. 4 H19 Željko Drenjančević AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 4:16,011 0:06,165 8
3. 5 H19 Zvonko Brkljačić AK Dubrava
Valvoline Team
Ford Escort RS Cosworth 4:18,194 0:08,348 6
4. 102 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 4:26,021 0:16,175 5
5. 14 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio Sport 4:27,818 0:17,972 4
6. 6 H12 Željko Hitrec AK Dubrava
Valvoline Team
Škoda Felicia 1.3 LXi 4:27,899 0:18,053 3
7. 8 N3 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 4:29,951 0:20,105 2
8. 106 H12 Renato Jaketić AK Klek Fiat Ritmo 65 4:34,625 0:24,779 1
9. 7 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 4:34,751 0:24,905 -
10. 42 N5 Narcis Mujkić AK Dubrava Subaru Impreza 4:34,917 0:25,071 -
11. 16 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 4:40,909 0:31,063 -
12. 109 A8 Milan Brozinić AK Klek Škoda Octavia 4:41,160 0:31,314 -
13. 18 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf GTi 1.6 16V 4:41,775 0:31,929 -
14. 115 H14 Miro Jus AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 16V 4:42,084 0:32,238 -
15. 19 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Honda Civic Type-R 4:43,478 0:33,632 -
16. 84 A7 Nikola Milotić Istra Racing Team Honda Civic 1.6 4:43,482 0:33,636 -
17. 20 A8 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 306 S16 4:44,648 0:34,802 -
18. 113 H15 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 4:45,254 0:35,408 -
19. 72 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport Renault Megane Coupe 4:47,187 0:37,341 -
20. 71 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 4:48,365 0:38,519 -
21. 137 N3 Dino Butorac AMD Matulji Racing Renault Clio Sport 4:49,090 0:39,244 -
22. 88 A8 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 16V 4:49,390 0:39,544 -
23. 139 H13 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 4:50,245 0:40,399 -
24. 77 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 4:50,490 0:40,644 -
25. 116 H14 Goran Vuković AK Klek VW Golf 2.0 16V 4:50,806 0:40,960 -
26. 31 N1 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:51,638 0:41,792 -
27. 133 A6 Ivo Ivančević AK Speedy Škoda Felicia 1.3 LXi 4:52,028 0:42,182 -
28. 125 H14 Dušan Balkovec AK Klek VW Golf 2.0 GTi 16V 4:52,557 0:42,711 -
29. 75 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:53,529 0:43,683 -
30. 2 H19 Boris Durlen AK Dubrava
Valvoline Team
Ford Escort RS Cosworth 4:55,070 0:45,224 -
31. 107 N2 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 4:55,432 0:45,586 -
32. 73 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 4:56,221 0:46,375 -
33. 134 A8 Vedran Drndić Istra Racing Team Renault Clio 1.8 16S 4:57,583 0:47,737 -
34. 39 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 1.3 5:01,100 0:51,254 -
35. 111 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 5:03,040 0:53,194 -
36. 89 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 16S 5:04,320 0:54,474 -
37. 33 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 5:06,652 0:56,806 -
38. 128 H14 Damir Lipoščak AK Klek VW Golf 2.0 16V 5:06,660 0:56,814 -
39. 51 N2 Andrej Poropat AK Rijeka Peugeot 106 GTi 5:07,988 0:58,142 -
40. 117 H15 Igor Golojka AK Buzet Autosport Lancia Delta 5:08,272 0:58,426 -
41. 143 N5 Željko Kelečić AK Dubrava Subaru Impreza 5:09,566 0:59,720 -
42. 126 H15 Petar Fable AMK Skok Racing Fiat Uno 1.6 Turbo 5:11,805 1:01,959 -
43. 108 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.2 5:12,198 1:02,352 -
44. 129 H13 Sanja Šćulac AK Buzet Autosport Honda Civic CRX 5:17,114 1:07,268 -
45. 52 N2 Mario Jurišić AK Rijeka Peugeot 106 1.6 S16 5:18,850 1:09,004 -
46. 136 H13 Krešimir Sauerbrunn AK Dubrava Škoda Felicia 1.6 5:31,015 1:21,169 -
47. 135 H13 Mato Milković AMK Ragusa Racing Zastava Yugo 5:51,208 1:41,362 -
- 34 N1 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX GTi odustao -
- 78 A7 Ivan Sinčić AK Buzet Autosport Opel Corsa odustao -
- 103 H14 Cvetko Jaketić AK Klek VW Golf 2.0 16V odustao -
- 120 H12 Andrej Medić AK Dubrava Citroën AX odustao -
- 12 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 30 CN17 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 3:46,832 0:00,000 15
2. 10 E16 Ronald Šuran AMD Zrinski Dallara 391 F3 3:59,363 0:12,531 24,5
3. 25 E16 Darko Ladavac Istra Racing Team Formula Opel Lotus 4:31,818 0:44,986 19
4. 26 E16 Branimir Radić AK Dubrava Renault Alpha SR 4:35,819 0:48,987 15,5
5. 27 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 4:44,368 0:57,536 13
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 N1 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:51,638 0:00,000 22,5
2. 39 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 1.3 5:01,100 0:09,462 16,5
3. 33 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 5:06,652 0:15,014 13
- 34 N1 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX GTi odustao -
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 107 N2 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 4:55,432 0:00,000 22
2. 51 N2 Andrej Poropat AK Rijeka Peugeot 106 GTi 5:07,988 0:12,556 15,5
3. 52 N2 Mario Jurišić AK Rijeka Peugeot 106 1.6 S16 5:18,850 0:23,418 12
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 14 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio Sport 4:27,818 0:00,000 25
2. 8 N3 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 4:29,951 0:02,133 19,5
3. 19 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Honda Civic Type-R 4:43,478 0:15,660 15,5
4. 137 N3 Dino Butorac AMD Matulji Racing Renault Clio Sport 4:49,090 0:21,272 13
- 12 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 nije startao -
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 42 N5 Narcis Mujkić AK Dubrava Subaru Impreza 4:34,917 0:00,000 24
2. 143 N5 Željko Kelečić AK Dubrava Subaru Impreza 5:09,566 0:34,649 15
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 71 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 4:48,365 0:00,000 23
2. 77 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 4:50,490 0:02,125 17
3. 133 A6 Ivo Ivančević AK Speedy Škoda Felicia 1.3 LXi 4:52,028 0:03,663 13,5
4. 75 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:53,529 0:05,164 11
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 84 A7 Nikola Milotić Istra Racing Team Honda Civic 1.6 4:43,482 0:00,000 24,5
2. 73 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 4:56,221 0:12,739 15,5
- 78 A7 Ivan Sinčić AK Buzet Autosport Opel Corsa odustao -
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 109 A8 Milan Brozinić AK Klek Škoda Octavia 4:41,160 0:00,000 27
2. 20 A8 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 306 S16 4:44,648 0:03,488 21
3. 72 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport Renault Megane Coupe 4:47,187 0:06,027 17,5
4. 88 A8 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 16V 4:49,390 0:08,230 14,5
5. 134 A8 Vedran Drndić Istra Racing Team Renault Clio 1.8 16S 4:57,583 0:16,423 10
6. 89 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 16S 5:04,320 0:23,160 8
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 4:09,846 0:00,000 10
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 H12 Željko Hitrec AK Dubrava
Valvoline Team
Škoda Felicia 1.3 LXi 4:27,899 0:00,000 23,5
2. 106 H12 Renato Jaketić AK Klek Fiat Ritmo 65 4:34,625 0:06,726 18
3. 111 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 5:03,040 0:35,141 12
- 120 H12 Andrej Medić AK Dubrava Citroën AX odustao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 4:34,751 0:00,000 24,5
2. 16 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 4:40,909 0:06,158 19
3. 18 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf GTi 1.6 16V 4:41,775 0:07,024 15,5
4. 139 H13 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 4:50,245 0:15,494 12
5. 129 H13 Sanja Šćulac AK Buzet Autosport Honda Civic CRX 5:17,114 0:42,363 10
6. 136 H13 Krešimir Sauerbrunn AK Dubrava Škoda Felicia 1.6 5:31,015 0:56,264 8
7. 135 H13 Mato Milković AMK Ragusa Racing Zastava Yugo 5:51,208 1:16,457 6
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 102 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 4:26,021 0:00,000 24
2. 115 H14 Miro Jus AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 16V 4:42,084 0:16,063 16
3. 116 H14 Goran Vuković AK Klek VW Golf 2.0 16V 4:50,806 0:24,785 12
4. 125 H14 Dušan Balkovec AK Klek VW Golf 2.0 GTi 16V 4:52,557 0:26,536 10
5. 128 H14 Damir Lipoščak AK Klek VW Golf 2.0 16V 5:06,660 0:40,639 8
- 103 H14 Cvetko Jaketić AK Klek VW Golf 2.0 16V odustao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 113 H15 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 4:45,254 0:00,000 20,5
2. 117 H15 Igor Golojka AK Buzet Autosport Lancia Delta 5:08,272 0:23,018 15
3. 126 H15 Petar Fable AMK Skok Racing Fiat Uno 1.6 Turbo 5:11,805 0:26,551 12
4. 108 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.2 5:12,198 0:26,944 10
 
KLASA E16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 10 E16 Ronald Šuran AMD Zrinski Dallara 391 F3 3:59,363 0:00,000 24,5
2. 25 E16 Darko Ladavac Istra Racing Team Formula Opel Lotus 4:31,818 0:32,455 19
3. 26 E16 Branimir Radić AK Dubrava Renault Alpha SR 4:35,819 0:36,456 15,5
4. 27 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 4:44,368 0:45,005 13
 
KLASA CN17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 30 CN17 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 3:46,832 0:00,000 15
 
KLASA 18 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 92 18 Marko Polić AMK Split Motorsport Škoda Felicia 1.3 LXi 5:04,899 0:00,000 20
2. 171 18 Dario Šamec AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 5:10,406 0:05,507 15
 
KLASA H19
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 H19 Željko Drenjančević AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 4:16,011 0:00,000 25
2. 5 H19 Zvonko Brkljačić AK Dubrava
Valvoline Team
Ford Escort RS Cosworth 4:18,194 0:02,183 19,5
3. 2 H19 Boris Durlen AK Dubrava
Valvoline Team
Ford Escort RS Cosworth 4:55,070 0:39,059 12
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD ZRINSKI 25 Željko Drenjančević H19 24,5 Sebastijan Čepar H13 24,5 Ronald Šuran E16 74
2. AK DUBRAVA 25 Dejan Dimitrijević N3 24 Narcis Mujkić N5 23,5 Željko Hitrec H12 72,5
3. ISTRA RACING TEAM 24,5 Nikola Milotić A7 22,5 Marin Koraca N1 22 Sandro Miskić N2 69
4. AK KLEK 27 Milan Brozinić A8 18 Renato Jaketić H12 16,5 Miroslav Ujdenica N1 61,5
5. AK PULA-ROVINJ 24 Kristijan Marinić H14 20,5 Emanuel Mogorović H15 16 Miro Jus H14 60,5
6. AK BUZET AUTOSPORT 23 Manuel Kodelja A6 15,5 Alfio Štoković A7 15 Igor Golojka H15 53,5
7. AK RIJEKA 19 Dejan Kopajtić H13 15,5 Andrej Poropat N2 15,5 Ivan Jaranović H13 50
8. AMK SPLIT MOTORSPORT 20 Marko Polić K18 17,5 Predrag Bjedov A8 10 Branko Krstulović ST11 47,5
9. AMK SKOK RACING 15,5 Edi Milokanović N3 12 Petar Fable H15 15 Riccardo Ala CN17 42,5
10. AMK STUBAKI 15 Dario Šamec K18 11 Zvonko Mrzljak A6 - 26
11. AMD MATULJI RACING 13 Dino Butorac N3 13 Rajko Vlah E16 - 26
12. AK SPEEDY 13,5 Ivo Ivančević A6 - - 13,5
13. AMK RAGUSA RACING 6 Mato Milković H13 - - 13
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. VALVOLINE TEAM 23,5 Željko Hitrec H12 19,5 Zvonko Brkljačić H19 12 Boris Durlen H19 55
 
VW POLO CASTROL PIRELLI CUP
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA