štopericaciljna zastavica 1. 05.-06.05.06. - Karlobag
2. 13.-14.05.06. - Kaštela
3. 27.-28.05.06. - Učka
4. 10.-11.06.06. - Ogulin
5. 08.-09.07.06. - Čabar
6. 02.-03.09.06. - Ogulin-Sljeme
7. 16.-17.09.06. - Buzet
8. 07.-08.10.06. - Limski kanal
9. 11.-12.11.06. - Rabac
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
PRVENSTVO HRVATSKE
KONAČNI REZULTATI
U skladu sa istima mogu se održati svečana proglašenja i podjele športskih priznanja.
UKUPNO GRUPE KLASE

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Branko Krstulović AMK Split Motorsport od 10 10 10 10 10 10 ns 8 68
2. Zvonko Brkljačić AK Dubrava 10 8 8 6 5 1 5 10 10 63
3. Željko Drenjančević AMD Zrinski - - - 8 8 8 2 6 6 38
4. Željko Hitrec AK Dubrava 6 4 6 3 2 5 0 2 2 30
5. Dejan Dimitrijević AK Dubrava 5 0 4 4 3 4 1 5 od 26
6. Boris Durlen AK Dubrava - ns - 0 od 6 8 8 od 22
7. Cvetko Jaketić AK Klek 8 5 5 od 0 3 od 1 0 22
8. Kristian Marinić AK Pula-Rovinj - 3 0 5 4 0 od 0 5 17
9. Ivan Černeha AMD Zrinski 4 0 0 2 0 0 4 3 3 16
10. Pier Giorgio Facelli AMK Skok Racing 1 1 2 - 6 2 0 0 - 12
11. Narcis Mujkić AK Dubrava - - 3 0 - - 0 4 4 11
12. Ozren Granda AMD Matulji Racing - 6 - - - - - - - 6
13. Danijel Šaškin AK Sljeme - - - - - - 6 - - 6
14. Ivan Jaranović AK Rijeka 3 0 0 0 0 0 od 0 ns 3
15. Saša Bitterman AK Astra - - - - - - 3 - - 3
16. Alen Peruč AMD Zrinski 2 od 0 0 ns - - - 0 2
17. Sebastijan Čepar AMD Zrinski 0 2 od 0 od - 0 0 0 2
18. Tomislav Šepić AK Rijeka 0 0 1 ns 1 0 0 - 0 2
19. Renato Jaketić AK Klek ns 0 0 1 od ns od 0 0 1
20. Dino Butorac AMD Matulji Racing 0 0 0 0 od 0 0 0 1 1
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Ronald Šuran AMD Zrinski - - 19 24,5 25 25 25 24,5 25 168
2. Rajko Vlah AMD Matulji Racing 14,5 14,5 24,5 13 19,5 19,5 16 15,5 16 153
3. Riccardo Ala AMK Skok Racing 15 15 15 15 - ns 15 15 - 90
4. Darko Ladavac Istra Racing Team - - - 19 16 16 19,5 od 19,5 90
5. Branimir Radić AK Dubrava - - - 15,5 - - ns 19 - 34,5
- Niko Pulić AK Dubrovnik Racing - ns - - - - - - - 0
 
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. AK DUBRAVA 64 75,5 66,5 72,5 70 70,5 69 77,5 73,5 639
2. AMD ZRINSKI 62,5 59,5 54,5 74 68,5 71,5 75 63,5 76,5 605,5
3. ISTRA RACING TEAM 68 49 61,5 69 64 70 65 64 60 570,5
4. AK RIJEKA 55 51 64 50 64,5 55,5 53,5 59,5 53,5 506,5
5. AK KLEK 59 61 59 61,5 35,5 65 38 52 42,5 473,5
6. AK BUZET AUTOSPORT 31,5 47,5 61 53,5 56 52,5 62 53 51,5 468,5
7. AK PULA-ROVINJ 48 52 31,5 60,5 58 54,5 49,5 50 60,5 464,5
8. AMK SPLIT MOTORSPORT 0 55 47 47,5 60 56,5 47 33,5 56,5 403
9. AMK SKOK RACING 48,5 51,5 40 42,5 18 45,5 42 51 0 339
10. AMD MATULJI RACING 25 44,5 45 26 29 37,5 22,5 33 35 297,5
11. AMK STUBAKI 17,5 15 13 26 35 33 30,5 34 44,5 248,5
12. AK SPEEDY 11 0 10 13,5 - 17,5 - - - 52
13. AK SLJEME - - - - - - 49,5 - - 49,5
14. MCC SAMOBOR - - 15 - 17,5 - - - - 32,5
15. AK ASTRA - - - - - - 19 - - 19
16. AMK SOLIN - - 7,5 - 10,5 - - - - 18
17. AMD ZANATLIJA - - 4,5 - 13 - - - - 17,5
18. SAK SPLIT - 17 - - - - - - - 17
19. KU NOVOG MAROFA - - - - - - - 8 8 16
20. AMK BUZET - - - - - - 14 - - 14
21. KK GB - - 6 - 6 - - - - 12
22. AMK DUGO SELO 10,5 - - - - - - - - 10,5
23. AMK TROGIR - 10 - - - - - - - 10
24. AK PELJEŠAC RACING - 8 - - - - - - - 8
25. AK DELTA - - - - - 8 - - - 8
26. AMK RAGUSA RACING - - - 6 - 0 - - - 6
27. AMD OPATIJA - - 2 - 2 - - - - 4
28. AK GRAND PRIX - - 3 - 0 - - - - 3
- AK DUBROVNIK RACING - 0 - - - - - - - 0
- AMD INA MILLENNIUM - - 0 - - - - - - 0
 
REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. VALVOLINE TEAM 39 48,5 39,5 55 43 58,5 68 70 - 421,5
 
UKUPNO GRUPE KLASE
Generalni sponzor HAKS-a: INA