štopericaciljna zastavica 1. 05.-06.05.06. - Karlobag
2. 13.-14.05.06. - Kaštela
3. 27.-28.05.06. - Učka
4. 10.-11.06.06. - Ogulin
5. 08.-09.07.06. - Čabar
6. 02.-03.09.06. - Ogulin-Sljeme
7. 16.-17.09.06. - Buzet
8. 07.-08.10.06. - Limski kanal
9. 11.-12.11.06. - Rabac
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
PRVENSTVO HRVATSKE
KONAČNI REZULTATI
U skladu sa istima mogu se održati svečana proglašenja i podjele športskih priznanja.
UKUPNO GRUPE KLASE

REDOSLIJED GRUPE N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Dejan Dimitrijević AK Dubrava [25] 27 27 25 27 27 20,5 27 [od] 180,5
2. Marin Koraca Istra Racing Team 23 22,5 [20] 22,5 22 23,5 [20] 21,5 22 157
3. Ivan Černeha AMD Zrinski 19,5 18 [17,5] 19,5 18 21,5 26,5 [21] 24,5 147,5
4. Sandro Miskić Istra Racing Team 22 - 20 22 15 21 20 [15,5] 16 136
5. Mario Jurišić AK Rijeka [od] 10 12 12 20 [10] 10 21 21,5 106,5
6. Tomislav Šepić AK Rijeka 16 15,5 21 [ns] 21,5 10 9 - 12,5 105,5
7. Narcis Mujkić AK Dubrava - - 14,5 24 - - 13,5 24,5 25 101,5
8. Dino Butorac AMD Matulji Racing 10,5 9,5 2 13 [od] 18 [6,5] 17,5 19 89,5
9. Edi Milokanović AMK Skok Racing 13,5 21,5 10 15,5 [3] 15,5 12 - - 88
10. Miroslav Ujdenica AK Klek 13 8 15 16,5 - 12 [10] 12 10 86,5
11. Enver Prodan AK Buzet Autosport 16,5 - - 13 12 14 15 [10] 15,5 86
12. Andrej Poropat AK Rijeka - - 15 15,5 12 15 15 [12] 12 84,5
13. Marin Čohar AK Rijeka - 13 2 - - 13 17 15 - 60
14. Denis Močibob Istra Racing Team - - - - - 22,5 [8] 17,5 18 58
15. Željko Kelečić AK Dubrava - - - 15 10 15 10 - - 50
16. Vedran Radović AK Buzet Autosport - - 12 od - - 8 8 12 40
17. Saša Radola AK Pula-Rovinj - - 2 - 2 - 5 12 15,5 36,5
18. Bojan Krota AK Buzet Autosport - - 8 - 15 10 od - - 33
19. Viktor Bolšec MCC Samobor - - 15 - 15,5 - - - - 30,5
20. Kristijan Koraca Istra Racing Team - - - - - - 12 15 - 27
21. Danijel Šaškin AK Sljeme - - - - - - 25 - - 25
22. Valter Nežić AK Buzet Autosport - - 2 - 4,5 - 14,5 - - 21
23. Alen Perušić AMD Matulji Racing - - 12,5 - 7,5 - - - - 20
24. Saša Bitterman AK Astra - - - - - - 19 - - 19
25. Robert Bradarić AMK Solin - - 7,5 - 10,5 - - - - 18
26. Ivo Ivančević AK Speedy - - - - - 17,5 - - - 17,5
27. Marin Čolak AMD Zanatlija - - 4,5 - 13 - - - - 17,5
28. Ante Alduk SAK Split - 17 - - - - - - - 17
29. Robert Nikpalj AMK Split Motorsport - 13 - - - - - - - 13
30. Muhamedali Maksuti Istra Racing Team - - - - - 12 - od - 12
31. Adrijano Radovan Istra Racing Team - - - - - - 12 - - 12
32. Vanja Vešligaj KK GB - - 6 - 6 - - - - 12
33. Mato Dumenčić AMK Dugo Selo 10,5 - - - - - - - - 10,5
34. Dino Granda AMD Matulji Racing - 10,5 - - - - - - - 10,5
35. Donald Milokanović AMK Skok Racing - - 10 - - - - - - 10
36. Dejan Šimunović AK Sljeme - - - - - - 10 - - 10
37. Ante Ujević AK Delta - - - - - 8 - - - 8
38. Karlo Kovačić AMK Skok Racing - - - - - - - 8 - 8
39. Ivan Guštin AMK Skok Racing - - 2 - - - - 6 - 8
40. Patrick Sirotić AMK Buzet - - - - - - 4 - - 4
41. Igor Puž AMD Opatija - - 2 - 2 - - - - 4
42. Dan Horvat AMD Matulji Racing - - 2 - 2 - - - - 4
43. Robert Markt AK Grand Prix - - 3 - - - - - - 3
44. Davor Velenik AMK Skok Racing - - - - - - 3 - - 3
45. Ivan Kodrić MCC Samobor - - od - 2 - - - - 2
46. Marin Petrić AK Rijeka - - od - 2 - - - - 2
- Siniša Krainc AMD INA Millennium - - od - - - - - - 0
- Tomislav Markt AK Grand Prix - - - - od - - - - 0
 
REDOSLIJED GRUPE A
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - 24,5 24 23 24 [23,5] 24 24,5 24 168
2. Nikola Milotić Istra Racing Team 14 [ns] 21,5 24,5 24,5 24 25 25 [od] 158,5
3. Predrag Bjedov AMK Split Motorsport [od] 12 27 17,5 25 21,5 [od] 18,5 21,5 143
4. Milan Brozinić AK Klek 19,5 25 17,5 27 [od] 27 11 - 14,5 141,5
5. Claudio Visintin AMD Zrinski [14] 19 18 17 18,5 [17] 17 18 18,5 126
6. Zdenko Cutvarić AK Rijeka 15,5 [9,5] 14,5 14,5 11 17 [14,5] 14,5 17 104
7. Zvonko Mrzljak AMK Stubaki 17,5 15 13 [11] 15 13 [10,5] 14 12,5 100
8. Vedran Drndić Istra Racing Team 11,5 14,5 [8] 10 17,5 14,5 18 [11,5] 12 98
9. Alen Peruč AMD Zrinski 25 od 12 21 [ns] - - - 27 85
10. Alfio Štoković AK Buzet Autosport - 11 15,5 15,5 17 - od 16 - 75
11. Andrej Veljačić AK Rijeka - 18,5 6 8 13,5 8,5 8 8 [7] 70,5
12. Ivan Sinčić AK Buzet Autosport - - - od - 15 15 12,5 - 42,5
13. Ivo Ivančević AK Speedy 11 od 10 13,5 - - - - - 34,5
14. Denis Močibob Istra Racing Team 23 - - - 10,5 - - - - 33,5
15. Donald Milokanović AMK Skok Racing 8,5 - - - - - - 24 - 32,5
16. Sebastijan Čepar AMD Zrinski - - - - - - 23,5 - - 23,5
17. Mladen Žulić AK Buzet Autosport - - 21,5 - - - - - - 21,5
18. Siniša Crnojević AK Sljeme - - - - - - 14,5 - - 14,5
19. Branimir Kučko Istra Racing Team - - - - - - 13,5 - - 13,5
20. Marin Petrić AK Rijeka - - - - - 11,5 - - - 11,5
21. Željko Kelečić AK Dubrava - - - - - - - 10 - 10
22. Marin Čohar AK Rijeka - - - - - - - - 9,5 9,5
23. Marin Galić AMD Matulji Racing - - 8 - - - - - - 8
- Dalibor Žurić SAK Split - od - - - - - - - 0
- Denis Sandalj AMK Buzet - - - - - - od - - 0
- Edo Udovičić AMK Skok Racing - - - - - - - od - 0
 
REDOSLIJED GRUPE H
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Željko Hitrec AK Dubrava 24 [23,5] 24,5 23,5 23,5 24 [23,5] 25,5 23,5 168,5
2. Cvetko Jaketić AK Klek 24,5 24 24 [od] 17,5 25,5 [od] 23 18 156,5
3. Zvonko Brkljačić AK Dubrava [15] 25 15 19,5 19,5 [15] 19,5 25 25 148,5
4. Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj 22 21,5 [od] 20,5 20,5 20 [17,5] 20,5 21 146
5. Kristian Marinić AK Pula-Rovinj - 18 18,5 24 24 19,5 [od] 17,5 24 145,5
6. Dejan Kopajtić AK Rijeka 14,5 - 23 19 23 22 21,5 16,5 [14] 139,5
7. Ivan Jaranović AK Rijeka 23,5 17 17 [15,5] 17 16,5 od 22 [ns] 113
8. Željko Drenjančević AMD Zrinski - - - 25 25 25 [16] 16 19,5 110,5
9. Zoran Grabović AK Rijeka 12 15 20 [10] 15 [12] 12 15 15 104
10. Sergio Miščenić AMD Zrinski 12,5 16 13,5 - 16 15 16 14 [12] 103
11. Sebastijan Čepar AMD Zrinski 18 22,5 [od] 24,5 od - - 13 24 102
12. Mario Delmoro AK Pula-Rovinj 16 12,5 [11] 12 12 12 [10] 12 15,5 92
13. Lino Pauletić Istra Racing Team 11,5 12 [od] 12 12 10 15,5 [od] 18,5 91,5
14. Miro Jus AK Pula-Rovinj 10 - - 16 13,5 15 22 [12] 14,5 91
15. Igor Golojka AK Buzet Autosport 15 12 - 15 12 - 23 10 - 87
16. Goran Vuković AK Klek 12 12 10 12 [od] 12 15 [10] 10 83
17. Boris Durlen AK Dubrava - ns - 12 od 19,5 25 19,5 [od] 76
18. Renato Jaketić AK Klek [ns] 10 17,5 18 od [ns] od 17 10 72,5
19. Dušan Balkovec AK Klek 15 [10] 12,5 10 10 10 12 - - 69,5
20. Petar Fable AMK Skok Racing - - - 12 od 15 10 12 [ns] 49
21. Krešimir Sauerbrunn AK Dubrava - - - 8 10 8 - od 12 38
22. Damir Lipošćak AK Klek - - - 8 8 8 10 - - 34
23. Andrej Medić AK Dubrava - - - od - 10 12 10 - 32
24. Natale Baima AMK Skok Racing - - - - - 10 10 10 - 30
25. Marko Pleše AK Klek - - - - - 12,5 - 8 8 28,5
26. Sanja Šćulac AK Buzet Autosport - - - 10 - - 12 - - 22
27. Ozren Granda AMD Matulji Racing - 19,5 - - - - - - - 19,5
28. Roberto Rauš KU Novi Marof - - - - - - - 8 8 16
29. Tino Barada AMK Trogir - 10 - - - - - - - 10
30. Martina Tuk AK Dubrava - - - - 10 - - - - 10
31. Miroslav Poljak AMK Buzet - - - - - - 10 - - 10
32. Tomislav Tuk AK Dubrava - - - - - - - 10 - 10
33. Denis Nišević AK Dubrava - - - - - - - - 10 10
34. Božo Prnić AK Pelješac Racing - 8 - - - - - - - 8
35. Danijel Dominko AK Dubrava - - - - - 8 - - - 8
36. Mato Milković AMK Ragusa Racing - - - 6 - ns - - - 6
- Antun Vrbanović Istra Racing Team - - - - - - od od - 0
- Nenad Draganić AK Dubrava - ns - - - - - - - 0
- Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing - - - - - - - - ns 0
 
UKUPNO GRUPE KLASE
Generalni sponzor HAKS-a: INA