štopericaciljna zastavica 1. 05.-06.05.06. - Karlobag
2. 13.-14.05.06. - Kaštela
3. 27.-28.05.06. - Učka
4. 10.-11.06.06. - Ogulin
5. 08.-09.07.06. - Čabar
6. 02.-03.09.06. - Ogulin-Sljeme
7. 16.-17.09.06. - Buzet
8. 07.-08.10.06. - Limski kanal
9. 11.-12.11.06. - Rabac
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
PRVENSTVO HRVATSKE
KONAČNI REZULTATI
U skladu sa istima mogu se održati svečana proglašenja i podjele športskih priznanja.
UKUPNO GRUPE KLASE

REDOSLIJED KLASE N1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Marin Koraca Istra Racing Team 23 22,5 [20] 22,5 22 23,5 [20] 21,5 22 157
2. Miroslav Ujdenica AK Klek 13 8 15 16,5 - 12 [10] 12 10 86,5
3. Enver Prodan AK Buzet Autosport 16,5 - - 13 12 14 15 [10] 15,5 86
4. Vedran Radović AK Buzet Autosport - - 12 od - - 8 8 12 40
5. Bojan Krota AK Buzet Autosport - - 8 - 15 10 od - - 33
6. Kristijan Koraca Istra Racing Team - - - - - - 12 15 - 27
7. Ivo Ivančević AK Speedy - - - - - 17,5 - - - 17,5
8. Ante Alduk SAK Split - 17 - - - - - - - 17
9. Robert Nikpalj AMK Split Motorsport - 13 - - - - - - - 13
10. Mato Dumenčić AMK Dugo Selo 10,5 - - - - - - - - 10,5
11. Dino Granda AMD Matulji Racing - 10,5 - - - - - - - 10,5
12. Donald Milokanović AMK Skok Racing - - 10 - - - - - - 10
13. Ante Ujević AK Delta - - - - - 8 - - - 8
 
REDOSLIJED KLASE N2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Sandro Miskić Istra Racing Team 22 - 20 22 15 21 20 [15,5] 16 136
2. Mario Jurišić AK Rijeka [od] 10 12 12 20 [10] 10 21 21,5 106,5
3. Andrej Poropat AK Rijeka - - 15 15,5 12 15 15 [12] 12 84,5
4. Muhamedali Maksuti Istra Racing Team - - - - - 12 - od - 12
5. Adrijano Radovan Istra Racing Team - - - - - - 12 - - 12
 
REDOSLIJED KLASE N3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Dejan Dimitrijević AK Dubrava [25] 27 27 25 27 27 20,5 27 [od] 180,5
2. Ivan Černeha AMD Zrinski 19,5 18 [17,5] 19,5 18 21,5 26,5 [21] 24,5 147,5
3. Tomislav Šepić AK Rijeka 16 15,5 21 [ns] 21,5 10 9 - 12,5 105,5
4. Dino Butorac AMD Matulji Racing 10,5 9,5 2 13 [od] 18 [6,5] 17,5 19 89,5
5. Edi Milokanović AMK Skok Racing 13,5 21,5 10 15,5 [3] 15,5 12 - - 88
6. Marin Čohar AK Rijeka - 13 2 - - 13 17 15 - 60
7. Saša Radola AK Pula-Rovinj - - 2 - 2 - 5 12 15,5 36,5
8. Viktor Bolšec MCC Samobor - - 15 - 15,5 - - - - 30,5
9. Valter Nežić AK Buzet Autosport - - 2 - 4,5 - 14,5 - - 21
10. Alen Perušić AMD Matulji Racing - - 12,5 - 7,5 - - - - 20
11. Robert Bradarić AMK Solin - - 7,5 - 10,5 - - - - 18
12. Marin Čolak AMD Zanatlija - - 4,5 - 13 - - - - 17,5
13. Vanja Vešligaj KK GB - - 6 - 6 - - - - 12
14. Karlo Kovačić AMK Skok Racing - - - - - - - 8 - 8
15. Ivan Guštin AMK Skok Racing - - 2 - - - - 6 - 8
16. Patrick Sirotić AMK Buzet - - - - - - 4 - - 4
17. Igor Puž AMD Opatija - - 2 - 2 - - - - 4
18. Dan Horvat AMD Matulji Racing - - 2 - 2 - - - - 4
19. Robert Markt AK Grand Prix - - 3 - - - - - - 3
20. Davor Velenik AMK Skok Racing - - - - - - 3 - - 3
21. Ivan Kodrić MCC Samobor - - od - 2 - - - - 2
22. Marin Petrić AK Rijeka - - od - 2 - - - - 2
- Siniša Krainc AMD INA Millennium - - od - - - - - - 0
- Tomislav Markt AK Grand Prix - - - - od - - - - 0
 
REDOSLIJED KLASE N4
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Dejan Šimunović AK Sljeme - - - - - - 10 - - 10
 
REDOSLIJED KLASE N5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Narcis Mujkić AK Dubrava - - 14,5 24 - - 13,5 24,5 25 101,5
2. Denis Močibob Istra Racing Team - - - - - 22,5 [8] 17,5 18 58
3. Željko Kelečić AK Dubrava - - - 15 10 15 10 - - 50
4. Danijel Šaškin AK Sljeme - - - - - - 25 - - 25
5. Saša Bitterman AK Astra - - - - - - 19 - - 19
 
REDOSLIJED KLASE A6
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - 24,5 24 23 24 [23,5] 24 24,5 24 168
2. Claudio Visintin AMD Zrinski [14] 19 18 17 18,5 [17] 17 18 18,5 126
3. Zvonko Mrzljak AMK Stubaki 17,5 15 13 [11] 15 13 [10,5] 14 12,5 100
4. Ivo Ivančević AK Speedy 11 od 10 13,5 - - - - - 34,5
5. Denis Močibob Istra Racing Team 23 - - - 10,5 - - - - 33,5
6. Branimir Kučko Istra Racing Team - - - - - - 13,5 - - 13,5
7. Marin Galić AMD Matulji Racing - - 8 - - - - - - 8
- Denis Sandalj AMK Buzet - - - - - - od - - 0
- Edo Udovičić AMK Skok Racing - - - - - - - od - 0
 
REDOSLIJED KLASE A7
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupnno
1. Nikola Milotić Istra Racing Team 14 [ns] 21,5 24,5 24,5 24 25 25 [od] 158,5
2. Alfio Štoković AK Buzet Autosport - 11 15,5 15,5 17 - od 16 - 75
3. Ivan Sinčić AK Buzet Autosport - - - od - 15 15 12,5 - 42,5
4. Željko Kelečić AK Dubrava - - - - - - - 10 - 10
 
REDOSLIJED KLASE A8
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Predrag Bjedov AMK Split Motorsport [od] 12 27 17,5 25 21,5 [od] 18,5 21,5 143
2. Milan Brozinić AK Klek 19,5 25 17,5 27 [od] 27 11 - 14,5 141,5
3. Zdenko Cutvarić AK Rijeka 15,5 [9,5] 14,5 14,5 11 17 [14,5] 14,5 17 104
4. Vedran Drndić Istra Racing Team 11,5 14,5 [8] 10 17,5 14,5 18 [11,5] 12 98
5. Alen Peruč AMD Zrinski 25 od 12 21 [ns] - - - 27 85
6. Andrej Veljačić AK Rijeka - 18,5 6 8 13,5 8,5 8 8 [7] 70,5
7. Donald Milokanović AMK Skok Racing 8,5 - - - - - - 24 - 32,5
8. Sebastijan Čepar AMD Zrinski - - - - - - 23,5 - - 23,5
9. Mladen Žulić AK Buzet Autosport - - 21,5 - - - - - - 21,5
10. Marin Petrić AK Rijeka - - - - - 11,5 - - - 11,5
11. Marin Čohar AK Rijeka - - - - - - - - 9,5 9,5
- Dalibor Žurić SAK Split - od - - - - - - - 0
 
REDOSLIJED KLASE A9
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Siniša Crnojević AK Sljeme - - - - - - 14,5 - - 14,5
 
REDOSLIJED KLASE ST11
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Branko Krstulović AMK Split Motorsport [od] 20 20 10 20 20 20 [ns] 20 130
2. Pier Giorgio Facelli AMK Skok Racing 20 15 15 - 15 15 15 10 - 105
 
REDOSLIJED KLASE H12
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Željko Hitrec AK Dubrava 24 [23,5] 24,5 23,5 23,5 24 [23,5] 25,5 23,5 168,5
2. Sergio Miščenić AMD Zrinski 12,5 16 13,5 - 16 15 16 14 [12] 103
3. Mario Delmoro AK Pula-Rovinj 16 12,5 [11] 12 12 12 [10] 12 15,5 92
4. Renato Jaketić AK Klek [ns] 10 17,5 18 od [ns] od 17 10 72,5
5. Andrej Medić AK Dubrava - - - od - 10 12 10 - 32
6. Roberto Rauš KU Novi Marof - - - - - - - 8 8 16
7. Martina Tuk AK Dubrava - - - - 10 - - - - 10
8. Danijel Dominko AK Dubrava - - - - - 8 - - - 8
- Antun Vrbanović Istra Racing Team - - - - - - od od - 0
- Nenad Draganić AK Dubrava - ns - - - - - - - 0
 
REDOSLIJED KLASE H13
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Dejan Kopajtić AK Rijeka 14,5 - 23 19 23 22 21,5 16,5 [14] 139,5
2. Ivan Jaranović AK Rijeka 23,5 17 17 [15,5] 17 16,5 od 22 [ns] 113
3. Sebastijan Čepar AMD Zrinski 18 22,5 [od] 24,5 od - - 13 24 102
4. Lino Pauletić Istra Racing Team 11,5 12 [od] 12 12 10 15,5 [od] 18,5 91,5
5. Krešimir Sauerbrunn AK Dubrava - - - 8 10 8 - od 12 38
6. Marko Pleše AK Klek - - - - - 12,5 - 8 8 28,5
7. Sanja Šćulac AK Buzet Autosport - - - 10 - - 12 - - 22
8. Tino Barada AMK Trogir - 10 - - - - - - - 10
9. Miroslav Poljak AMK Buzet - - - - - - 10 - - 10
10. Tomislav Tuk AK Dubrava - - - - - - - 10 - 10
11. Denis Nišević AK Dubrava - - - - - - - - 10 10
12. Mato Milković AMK Ragusa Racing - - - 6 - ns - - - 6
 
REDOSLIJED KLASE H14
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Cvetko Jaketić AK Klek 24,5 24 24 [od] 17,5 25,5 [od] 23 18 156,5
2. Kristian Marinić AK Pula-Rovinj - 18 18,5 24 24 19,5 [od] 17,5 24 145,5
3. Miro Jus AK Pula-Rovinj 10 - - 16 13,5 15 22 [12] 14,5 91
4. Goran Vuković AK Klek 12 12 10 12 [od] 12 15 [10] 10 83
5. Dušan Balkovec AK Klek 15 [10] 12,5 10 10 10 12 - - 69,5
6. Damir Lipošćak AK Klek - - - 8 8 8 10 - - 34
7. Božo Prnić AK Pelješac Racing - 8 - - - - - - - 8
- Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing - - - - - - - - ns 0
 
REDOSLIJED KLASE H15
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj 22 21,5 [od] 20,5 20,5 20 [17,5] 20,5 21 146
2. Zoran Grabović AK Rijeka 12 15 20 [10] 15 [12] 12 15 15 104
3. Igor Golojka AK Buzet Autosport 15 12 - 15 12 - 23 10 - 87
4. Petar Fable AMK Skok Racing - - - 12 od 15 10 12 [ns] 49
 
REDOSLIJED KLASE E16
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Ronald Šuran AMD Zrinski - - 19 24,5 25 25 25 [24,5] 25 143,5
2. Rajko Vlah AMD Matulji Racing 14,5 14,5 24,5 [13] 19,5 19,5 16 [15,5] 16 124,5
3. Darko Ladavac Istra Racing Team - - - 19 16 16 19,5 - 19,5 90
4. Branimir Radić AK Dubrava - - - 15,5 - - ns 19 - 34,5
- Niko Pulić AK Dubrovnik Racing - ns - - - - - - - 0
 
REDOSLIJED KLASE CN17
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Riccardo Ala AMK Skok Racing 15 15 15 15 [od] ns 15 15 - 90
 
REDOSLIJED KLASE 18 - FELICIA
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Marko Polić AMK Split Motorsport - 20 - 20 15 15 15 15 [od] 100
2. Dario Šamec AMK Stubaki - - - 15 20 [20] 20 20 20 95
3. Srečko Bura AMK Split Motorsport - 15 - - 12 12 12 - 15 66
4. Tomislav Gredičak AMK Stubaki - - - - - - - - 12 12
 
REDOSLIJED KLASE H19
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Zvonko Brkljačić AK Dubrava [15] 25 15 19,5 19,5 [15] 19,5 25 25 148,5
2. Željko Drenjančević AMD Zrinski - - - 25 25 25 [16] 16 19,5 110,5
3. Boris Durlen AK Dubrava - ns - 12 od 19,5 25 19,5 [od] 76
4. Natale Baima AMK Skok Racing - - - - - 10 10 10 - 30
5. Ozren Granda AMD Matulji Racing - 19,5 - - - - - - - 19,5
 
UKUPNO GRUPE KLASE
Generalni sponzor HAKS-a: INA