AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
RABAC-LABIN '06
Rabac, 11.-12.11.2006.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 H19 Zvonko Brkljačić AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 3:43,943 0:00,000 10
2. 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 3:45,096 0:01,153 8
3. 4 H19 Željko Drenjančević AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 3:54,509 0:10,566 6
4. 102 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 3:55,200 0:11,257 5
5. 42 N5 Narcis Mujkić AK Dubrava Subaru Impreza 3:55,485 0:11,542 4
6. 8 N3 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 3:55,970 0:12,027 3
7. 6 H12 Željko Hitrec AK Dubrava Škoda Felicia 1.4 3:56,528 0:12,585 2
8. 137 N3 Dino Butorac AMD Matulji Racing Renault Clio Sport 3:58,428 0:14,485 1
9. 103 H14 Cvetko Jaketić AK Klek VW Golf 2.0 16V 3:58,844 0:14,901 -
10. 158 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 4:01,841 0:17,898 -
11. 132 N5 Denis Močibob Istra Racing Team Seat Leon Cupra R 4:02,518 0:18,575 -
12. 20 A8 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 306 S16 4:03,400 0:19,457 -
13. 115 H14 Miro Jus AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 16V 4:03,747 0:19,804 -
14. 72 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport Renault Megane Coupe 4:03,925 0:19,982 -
15. 12 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 4:04,679 0:20,736 -
16. 7 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 4:06,532 0:22,589 -
17. 139 H13 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 4:08,312 0:24,369 -
18. 113 H15 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 4:08,392 0:24,449 -
19. 71 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 4:08,695 0:24,752 -
20. 111 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:08,778 0:24,835 -
21. 101 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 4:08,958 0:25,015 -
22. 77 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 4:08,978 0:25,035 -
23. 16 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 4:11,099 0:27,156 -
24. 88 A8 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Renault Clio Williams 4:11,600 0:27,657 -
25. 106 H12 Renato Jaketić AK Klek Fiat Ritmo 65 4:11,741 0:27,798 -
26. 109 A8 Milan Brozinić AK Klek Renault Clio 16S 4:12,405 0:28,462 -
27. 134 A8 Vedran Drndić Istra Racing Team Škoda Octavia 4:12,697 0:28,754 -
28. 81 A8 Marin Čohar AK Rijeka Opel Astra GSi 16V 4:13,962 0:30,019 -
29. 136 H13 Krešimir Sauerbrunn AK Dubrava Škoda Felicia 1.6 4:15,605 0:31,662 -
30. 116 H14 Goran Vuković AK Klek VW Golf 2.0 16V 4:16,974 0:33,031 -
31. 31 N1 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:17,497 0:33,554 -
32. 52 N2 Mario Jurišić AK Rijeka Peugeot 106 1.6 S16 4:17,711 0:33,768 -
33. 107 N2 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 4:17,909 0:33,966 -
34. 165 H13 Denis Nišević AK Dubrava Zastava Yugo 1.5 4:20,279 0:36,336 -
35. 108 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.2 4:22,332 0:38,389 -
36. 89 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 16S 4:22,486 0:38,543 -
37. 33 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 4:23,954 0:40,011 -
38. 152 H12 Roberto Rauš KU Novi Marof Škoda Felicia 1.3 LXi 4:24,338 0:40,395 -
39. 34 N1 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 4:24,402 0:40,459 -
40. 153 H13 Marko Pleše AK Klek Zastava Yugo 55 4:24,488 0:40,545 -
41. 75 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:27,278 0:43,335 -
42. 39 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 1.3 4:30,080 0:46,137 -
43. 51 N2 Andrej Poropat AK Rijeka Peugeot 106 GTi 5:18,270 1:34,327 -
- 2 H19 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth odustao -
- 14 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio Sport odustao -
- 84 A7 Nikola Milotić Istra Racing Team Honda Civic 1.6 odustao -
- 9 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf GTi nije startao -
- 18 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf GTi 1.6 16V nije startao -
- 29 E1 Igor Krišto AK Rijeka Opel Corsa nije startao -
- 126 H15 Petar Fable AMK Skok Racing Fiat Uno 1.6 Turbo nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 10 E16 Ronald Šuran AMD Zrinski Dallara 303 3:26,586 0:00,000 25
2. 25 E16 Darko Ladavac Istra Racing Team Formula Opel Lotus 3:50,463 0:23,877 19,5
3. 27 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 3:52,549 0:25,963 16
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 N1 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:17,497 0:00,000 22
2. 33 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 4:23,954 0:06,457 15,5
3. 34 N1 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 4:24,402 0:06,905 12
4. 39 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 1.3 4:30,080 0:12,583 10
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 52 N2 Mario Jurišić AK Rijeka Peugeot 106 1.6 S16 4:17,711 0:00,000 21,5
2. 107 N2 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 4:17,909 0:00,198 16
3. 51 N2 Andrej Poropat AK Rijeka Peugeot 106 GTi 5:18,270 1:00,559 12
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 N3 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 3:55,970 0:00,000 24,5
2. 137 N3 Dino Butorac AMD Matulji Racing Renault Clio Sport 3:58,428 0:02,458 19
3. 158 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 4:01,841 0:05,871 15,5
4. 12 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 4:04,679 0:08,709 12,5
- 14 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio Sport odustao -
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 42 N5 Narcis Mujkić AK Dubrava Subaru Impreza 3:55,485 0:00,000 25
2. 132 N5 Denis Močibob Istra Racing Team Seat Leon Cupra R 4:02,518 0:07,033 18
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 71 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 4:08,695 0:00,000 24
2. 77 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 4:08,978 0:00,283 18,5
3. 75 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:27,278 0:18,583 12,5
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 84 A7 Nikola Milotić Istra Racing Team Honda Civic 1.6 odustao -
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 20 A8 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 306 S16 4:03,400 0:00,000 27
2. 72 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport Renault Megane Coupe 4:03,925 0:00,525 21,5
3. 88 A8 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Renault Clio Williams 4:11,600 0:08,200 17
4. 109 A8 Milan Brozinić AK Klek Renault Clio 16S 4:12,405 0:09,005 14,5
5. 134 A8 Vedran Drndić Istra Racing Team Škoda Octavia 4:12,697 0:09,297 12
6. 81 A8 Marin Čohar AK Rijeka Opel Astra GSi 16V 4:13,962 0:10,562 9,5
7. 89 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 16S 4:22,486 0:19,086 7
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 3:45,096 0:00,000 20
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 H12 Željko Hitrec AK Dubrava Škoda Felicia 1.4 3:56,528 0:00,000 23,5
2. 111 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:08,778 0:12,250 15,5
3. 101 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 4:08,958 0:12,430 12
4. 106 H12 Renato Jaketić AK Klek Fiat Ritmo 65 4:11,741 0:15,213 10
5. 152 H12 Roberto Rauš KU Novi Marof Škoda Felicia 1.3 LXi 4:24,338 0:27,810 8
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 4:06,532 0:00,000 24
2. 139 H13 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 4:08,312 0:01,780 18,5
3. 16 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 4:11,099 0:04,567 14
4. 136 H13 Krešimir Sauerbrunn AK Dubrava Škoda Felicia 1.6 4:15,605 0:09,073 12
5. 165 H13 Denis Nišević AK Dubrava Zastava Yugo 1.5 4:20,279 0:13,747 10
6. 153 H13 Marko Pleše AK Klek Zastava Yugo 55 4:24,488 0:17,956 8
- 18 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf GTi 1.6 16V nije startao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 102 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 3:55,200 0:00,000 24
2. 103 H14 Cvetko Jaketić AK Klek VW Golf 2.0 16V 3:58,844 0:03,644 18
3. 115 H14 Miro Jus AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 16V 4:03,747 0:08,547 14,5
4. 116 H14 Goran Vuković AK Klek VW Golf 2.0 16V 4:16,974 0:21,774 10
- 9 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf GTi nije startao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 113 H15 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 4:08,392 0:00,000 21
2. 108 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.2 4:22,332 0:13,940 15
- 126 H15 Petar Fable AMK Skok Racing Fiat Uno 1.6 Turbo nije startao -
 
KLASA E16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 10 E16 Ronald Šuran AMD Zrinski Dallara 303 3:26,586 0:00,000 25
2. 25 E16 Darko Ladavac Istra Racing Team Formula Opel Lotus 3:50,463 0:23,877 19,5
3. 27 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 3:52,549 0:25,963 16
 
KLASA 18 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 97 18 Dario Šamec AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 4:26,591 0:00,000 20
2. 93 18 Srečko Bura AMK Split Motorsport Škoda Felicia 1.3 LXi 4:57,675 0:31,084 15
3. 99 18 Tomislav Gredičak AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 4:58,371 0:31,780 12
- 92 18 Marko Polić AMK Split Motorsport Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
 
KLASA H19
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 H19 Zvonko Brkljačić AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 3:43,943 0:00,000 25
2. 4 H19 Željko Drenjančević AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 3:54,509 0:10,566 19,5
- 2 H19 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth odustao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD ZRINSKI 27 Alen Peruč A8 25 Ronald Šuran E16 24,5 Ivan Černeha N3 76,5
2. AK DUBRAVA 25 Zvonko Brkljačić H19 25 Narcis Mujkić N5 23,5 Željko Hitrec H12 73,5
3. AK PULA-ROVINJ 24 kristian Marinić H14 21 Emanuel Mogorović H15 15,5 Saša Radola N3 60,5
4. ISTRA RACING TEAM 22 Marin Koraca N1 19,5 Darko Ladavac E16 18,5 Lino Pauletić H13 60
5. AMK SPLIT MOTORSPORT 21,5 Predrag Bjedov A8 20 Branko Krstulović ST11 15 Srečko Bura K18 56,5
6. AK RIJEKA 21,5 Mario Jurišić N2 17 Zdenko Cutvarić A8 15 Zoran Grabović H15 53,5
7. AK BUZET AUTOSPORT 24 Manuel Kodelja A6 15,5 Enver Prodan N1 12 Vedran Radović N1 51,5
8. AMK STUBAKI 20 Dario Šamec K18 12,5 Zvonko Mrzljak A6 12 Tomislav Gredičak K18 44,5
9. AK KLEK 18 Cvetko Jaketić H14 14,5 Milan Brozinić A8 10 Renato Jaketić H12 42,5
10. AMD MATULJI RACING 19 Dino Butorac N3 16 Rajko Vlah E16 - 35
11. KU NOVOG MAROFA 8 Roberto Rauš H12 - - 8
 
CROATIA ŠKODA FABIA KUP
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA