AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
SLJEME NA KLEKU '06
Ogulin, 02.-03.09.2006.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 4:04,370 0:00,000 10
2. 4 H19 Željko Drenjančević AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 4:11,877 0:07,507 8
3. 2 H19 Boris Durlen AK Dubrava
Valvoline Team
Ford Escort RS Cosworth 4:16,106 0:11,736 6
4. 6 H12 Željko Hitrec AK Dubrava
Valvoline Team
Škoda Felicia 1.4 4:19,154 0:14,784 5
5. 14 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio Sport 4:19,325 0:14,955 4
6. 103 H14 Cvetko Jaketić AK Klek VW Golf 2.0 16V 4:19,613 0:15,243 3
7. 3 ST Pier Giorgio Facelli AMK Skok Racing Opel Vectra 4:20,641 0:16,271 2
8. 5 H19 Zvonko Brkljačić AK Dubrava
Valvoline Team
Ford Escort RS Cosworth 4:22,309 0:17,939 1
9. 102 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 4:22,776 0:18,406 -
10. 8 N3 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 4:24,287 0:19,917 -
11. 16 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 4:28,880 0:24,510 -
12. 18 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf GTi 1.6 16V 4:30,906 0:26,536 -
13. 137 N3 Dino Butorac AMD Matulji Racing Renault Clio Sport 4:31,067 0:26,697 -
14. 115 H14 Miro Jus AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 16V 4:31,567 0:27,197 -
15. 19 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Honda Civic Type-R 4:32,773 0:28,403 -
16. 109 A8 Milan Brozinić AK Klek Škoda Octavia 4:33,510 0:29,140 -
17. 81 N3 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio Williams 4:33,570 0:29,200 -
18. 72 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport Renault Megane Coupe 4:34,821 0:30,451 -
19. 84 A7 Nikola Milotić Istra Racing Team Honda Civic 1.6 4:35,001 0:30,631 -
20. 132 N5 Denis Močibob Istra Racing Team Seat Leon Cupra R 4:35,261 0:30,891 -
21. 12 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 4:35,526 0:31,156 -
22. 71 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 4:36,270 0:31,900 -
23. 153 H13 Marko Pleše AK Klek Zastava Yugo 55 4:38,802 0:34,432 -
24. 31 N1 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:39,596 0:35,226 -
25. 113 H15 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 4:39,949 0:35,579 -
26. 101 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 4:40,293 0:35,923 -
27. 139 H13 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 4:40,323 0:35,953 -
28. 88 A8 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 16V 4:40,650 0:36,280 -
29. 116 H14 Goran Vuković AK Klek VW Golf 2.0 16V 4:40,987 0:36,617 -
30. 134 A8 Vedran Drndić Istra Racing Team Renault Clio 1.8 16S 4:41,718 0:37,348 -
31. 77 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 4:44,634 0:40,264 -
32. 125 H14 Dušan Balkovec AK Klek VW Golf 2.0 GTi 16V 4:47,419 0:43,049 -
33. 79 A8 Marin Petrić AK Rijeka Ford Focus 2.0 16V 4:48,742 0:44,372 -
34. 107 N2 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 4:49,020 0:44,650 -
35. 111 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:49,611 0:45,241 -
36. 225 N1 Ivo Ivančević AK Speedy VW Polo 1.4 16V 4:51,280 0:46,910 -
37. 33 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 4:51,344 0:46,974 -
38. 128 H14 Damir Lipoščak AK Klek VW Golf 2.0 16V 4:51,369 0:46,999 -
39. 126 H15 Petar Fable AMK Skok Racing Fiat Uno 1.6 Turbo 4:53,065 0:48,695 -
40. 39 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 1.3 4:54,653 0:50,283 -
41. 120 H12 Andrej Medić AK Dubrava Citroën AX 1.4 4:55,826 0:51,456 -
42. 51 N2 Andrej Poropat AK Rijeka Peugeot 106 GTi 4:56,454 0:52,084 -
43. 75 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:56,938 0:52,568 -
44. 143 N5 Željko Kelečić AK Dubrava Subaru Impreza 4:57,952 0:53,582 -
45. 151 N2 Muhamedali Maksuti Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 5:02,146 0:57,776 -
46. 155 N1 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 5:06,368 1:01,998 -
47. 52 N2 Mario Jurišić AK Rijeka Peugeot 106 1.6 S16 5:06,873 1:02,503 -
48. 89 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 16S 5:07,140 1:02,770 -
49. 78 A7 Ivan Sinčić AK Buzet Autosport Opel Corsa 5:08,053 1:03,683 -
50. 152 H12 Danijel Dominko AK Dubrava Autobianchi A112 5:10,985 1:06,615 -
51. 108 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.2 5:12,869 1:08,499 -
52. 150 N1 Ante Ujević AK Delta Peugeot 106 Rallye 1.3 5:17,425 1:13,055 -
53. 136 H13 Krešimir Sauerbrunn AK Dubrava Škoda Felicia 1.6 5:17,617 1:13,247 -
54. 154 H19 Natale Baima AMK Skok Racing Lancia Delta HF Int. 5:26,975 1:22,605 -
- 106 H12 Renato Jaketić AK Klek Fiat Ritmo 65 nije startao -
- 135 H13 Mato Milković AMK Ragusa Racing Zastava Yugo nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 10 E16 Ronald Šuran AMD Zrinski Dallara 303 3:57,578 0:00,000 -
2. 27 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 4:20,466 0:22,888 -
3. 25 E16 Darko Ladavac Istra Racing Team Formula Opel Lotus 4:23,446 0:25,868 -
- 30 CN17 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 nije startao -
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 N1 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:39,596 0:00,000 23,5
2. 225 N1 Ivo Ivančević AK Speedy VW Polo 1.4 16V 4:51,280 0:11,684 17,5
3. 33 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 4:51,344 0:11,748 14
4. 39 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 1.3 4:54,653 0:15,057 12
5. 155 N1 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 5:06,368 0:26,772 10
6. 150 N1 Ante Ujević AK Delta Peugeot 106 Rallye 1.3 5:17,425 0:37,829 8
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 107 N2 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 4:49,020 0:00,000 21
2. 51 N2 Andrej Poropat AK Rijeka Peugeot 106 GTi 4:56,454 0:07,434 15
3. 151 N2 Muhamedali Maksuti Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 5:02,146 0:13,126 12
4. 52 N2 Mario Jurišić AK Rijeka Peugeot 106 1.6 S16 5:06,873 0:17,853 10
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 14 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio Sport 4:19,325 0:00,000 27
2. 8 N3 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 4:24,287 0:04,962 21,5
3. 137 N3 Dino Butorac AMD Matulji Racing Renault Clio Sport 4:31,067 0:11,742 18
4. 19 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Honda Civic Type-R 4:32,773 0:13,448 15,5
5. 81 N3 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio Williams 4:33,570 0:14,245 13
6. 12 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 4:35,526 0:16,201 10
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 132 N5 Denis Močibob Istra Racing Team Seat Leon Cupra R 4:35,261 0:00,000 22,5
2. 143 N5 Željko Kelečić AK Dubrava Subaru Impreza 4:57,952 0:22,691 15
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 71 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 4:36,270 0:00,000 23,5
2. 77 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 4:44,634 0:08,364 17
3. 75 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:56,938 0:20,668 13
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 84 A7 Nikola Milotić Istra Racing Team Honda Civic 1.6 4:35,001 0:00,000 24
2. 78 A7 Ivan Sinčić AK Buzet Autosport Opel Corsa 5:08,053 0:33,052 15
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 109 A8 Milan Brozinić AK Klek Škoda Octavia 4:33,510 0:00,000 27
2. 72 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport Renault Megane Coupe 4:34,821 0:01,311 21,5
3. 88 A8 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 16V 4:40,650 0:07,140 17
4. 134 A8 Vedran Drndić Istra Racing Team Renault Clio 1.8 16S 4:41,718 0:08,208 14,5
5. 79 A8 Marin Petrić AK Rijeka Ford Focus 2.0 16V 4:48,742 0:15,232 11,5
6. 89 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 16S 5:07,140 0:33,630 8,5
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 4:04,370 0:00,000 20
2. 3 ST Pier Giorgio Facelli AMK Skok Racing Opel Vectra 4:20,641 0:16,271 15
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 H12 Željko Hitrec AK Dubrava
Valvoline Team
Škoda Felicia 1.4 4:19,154 0:00,000 24
2. 101 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 4:40,293 0:21,139 15
3. 111 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:49,611 0:30,457 12
4. 120 H12 Andrej Medić AK Dubrava Citroën AX 1.4 4:55,826 0:36,672 10
5. 152 H12 Danijel Dominko AK Dubrava Autobianchi A112 5:10,985 0:51,831 8
- 106 H12 Renato Jaketić AK Klek Fiat Ritmo 65 nije startao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 4:28,880 0:00,000 22
2. 18 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf GTi 1.6 16V 4:30,906 0:02,026 16,5
3. 153 H13 Marko Pleše AK Klek Zastava Yugo 55 4:38,802 0:09,922 12,5
4. 139 H13 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 4:40,323 0:11,443 10
5. 136 H13 Krešimir Sauerbrunn AK Dubrava Škoda Felicia 1.6 5:17,617 0:48,737 8
- 135 H13 Mato Milković AMK Ragusa Racing Zastava Yugo nije startao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 103 H14 Cvetko Jaketić AK Klek VW Golf 2.0 16V 4:19,613 0:00,000 25,5
2. 102 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 4:22,776 0:03,163 19,5
3. 115 H14 Miro Jus AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 16V 4:31,567 0:11,954 15
4. 116 H14 Goran Vuković AK Klek VW Golf 2.0 16V 4:40,987 0:21,374 12
5. 125 H14 Dušan Balkovec AK Klek VW Golf 2.0 GTi 16V 4:47,419 0:27,806 10
6. 128 H14 Damir Lipoščak AK Klek VW Golf 2.0 16V 4:51,369 0:31,756 8
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 113 H15 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 4:39,949 0:00,000 20
2. 126 H15 Petar Fable AMK Skok Racing Fiat Uno 1.6 Turbo 4:53,065 0:13,116 15
3. 108 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.2 5:12,869 0:32,920 12
 
KLASA E16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 10 E16 Ronald Šuran AMD Zrinski Dallara 303 3:57,578 0:00,000 25
2. 27 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 4:20,466 0:22,888 19,5
3. 25 E16 Darko Ladavac Istra Racing Team Formula Opel Lotus 4:23,446 0:25,868 16
 
KLASA CN17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 30 CN17 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 nije startao -
 
KLASA 18 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 97 18 Dario Šamec AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 4:51,035 0:00,000 20
2. 92 18 Marko Polić AMK Split Motorsport Škoda Felicia 1.3 LXi 4:57,112 0:06,077 15
3. 96 18 Srečko Bura AMK Split Motorsport Škoda Felicia 1.3 LXi 5:37,871 0:46,836 12
 
KLASA H19
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 H19 Željko Drenjančević AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 4:11,877 0:00,000 25
2. 2 H19 Boris Durlen AK Dubrava
Valvoline Team
Ford Escort RS Cosworth 4:16,106 0:04,229 19,5
3. 5 H19 Zvonko Brkljačić AK Dubrava
Valvoline Team
Ford Escort RS Cosworth 4:22,309 0:10,432 15
4. 154 H19 Natale Baima AMK Skok Racing Lancia Delta HF Int. 5:26,975 1:15,098 10
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD ZRINSKI 25 Ronald Šuran E16 25 Željko Drenjančević H19 21,5 Ivan Černeha N3 71,5
2. AK DUBRAVA 27 Dejan Dimitrijević N3 24 Željko Hitrec H12 19,5 Boris Durlen H19 70,5
3. ISTRA RACING TEAM 24 Nikola Milotić A7 23,5 Marin Koraca N1 22,5 Denis Močibob N5 70
4. AK KLEK 27 Milan Brozinić A8 25,5 Cvetko Jaketić H14 12,5 Marko Pleše H13 65
5. AMK SPLIT MOTORSPORT 21,5 Predrag Bjedov A8 20 Branko Krstulović ST11 15 Marko Polić K18 56,5
6. AK RIJEKA 22Dejan Kopajtić H13 17 Zdenko Cutvarić A8 16,5 Ivan Jaranović H13 55,5
7. AK PULA-ROVINJ 20 Emanuel Mogorović H15 19,5 Kristian Marinić H14 15 Miro Jus H14 54,5
8. AK BUZET AUTOSPORT 23,5 Manuel Kodelja A6 15 Ivan Sinčić A7 14 Enver Prodan N1 52,5
9. AMK SKOK RACING 15,5 Edi Milokanović N3 15 Pier Giorgio Facelli ST11 15 Petar Fable H15 45,5
10. AMD MATULJI RACING 19,5 Rajko Vlah E16 18 Dino Butorac N3 - 37,5
11. AMK STUBAKI 20 Dario Šamec K18 13 Zvonko Mrzljak A6 - 33
12. AK SPEEDY 17,5 Ivo Ivančević N1 - - 17,5
13. AK DELTA 8 Ante Ujević N1 - - 8
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. VALVOLINE TEAM 24 Željko Hitrec H12 19,5 Boris Durlen H19 15 Zvonko Brkljačić H19 58,5
 
CROATIA ŠKODA FABIA KUP
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA