AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
UČKA '06
Učka, 27.-28.05.2006.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 3:40,570 0:00,000 10
2. 5 H19 Zvonko Brkljačić AK Dubrava
Valvoline Team
Ford Escort RS Cosworth 3:44,765 0:04,195 8
3. 6 H12 Željko Hitrec AK Dubrava
Valvoline Team
Škoda Felicia 1.3 LXi 3:46,651 0:06,081 6
4. 103 H14 Cvetko Jaketić AK Klek VW Golf 2.0 16V 3:48,101 0:07,531 5
5. 14 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio Sport 3:51,059 0:10,489 4
6. 42 N5 Narcis Mujkić AK Dubrava Subaru Impreza 3:52,769 0:12,199 3
7. 3 ST Pier Giorgio Facelli AMK Skok Racing Opel Vectra 3:53,193 0:12,623 2
8. 12 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 3:54,520 0:13,950 1
9. 8 N3 Ivan Černeha AMD Zrinski Peugeot 306 S16 3:54,723 0:14,153 -
10. 201 N3 Viktor Bolšec MCC Samobor Honda Civic Type-R 3:55,207 0:14,637 -
11. 102 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 3:56,443 0:15,873 -
12. 224 N3 Alen Perušić AMD Matulji Racing Honda Civic Type-R 3:57,578 0:17,008 -
13. 19 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Honda Civic Type-R 3:59,034 0:18,464 -
14. 202 N3 Robert Bradarić AMK Solin Honda Civic Type-R 3:59,082 0:18,512 -
15. 16 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 3:59,275 0:18,705 -
16. 204 N3 Vanja Vešligaj KK GB Honda Civic Type-R 4:00,096 0:19,526 -
17. 221 N3 Marin Čolak AMD Zanatlija Honda Civic Type-R 4:00,245 0:19,675 -
18. 212 N3 Robert Markt AK Grand Prix Honda Civic Type-R 4:02,733 0:22,163 -
19. 72 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport Renault Megane Coupe 4:02,833 0:22,263 -
20. 206 N3 Valter Nežić AK Buzet Autosport Honda Civic Type-R 4:03,131 0:22,561 -
21. 210 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 4:03,869 0:23,299 -
22. 81 N3 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio Williams 4:03,898 0:23,328 -
23. 106 H12 Renato Jaketić AK Klek Fiat Ritmo 65 4:03,926 0:23,356 -
24. 214 N3 Igor Puž AMD Opatija Honda Civic Type-R 4:04,179 0:23,609 -
25. 76 A8 Mladen Žulić AK Buzet Autosport Škoda Octavia 4:04,484 0:23,914 -
26. 71 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 4:04,512 0:23,942 -
27. 109 A8 Milan Brozinić AK Klek Škoda Octavia 4:04,731 0:24,161 -
28. 137 N3 Dino Butorac AMD Matulji Racing Renault Clio Sport 4:05,916 0:25,346 -
29. 77 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 4:07,470 0:26,900 -
30. 18 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf GTi 1.6 16V 4:10,182 0:29,612 -
31. 88 A8 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 16V 4:10,534 0:29,964 -
32. 20 A8 Alen Peruč AMD Zrinski Ford Focus 2.0 16V 4:10,555 0:29,985 -
33. 84 A7 Nikola Milotić Istra Racing Team Honda Civic 1.6 4:11,040 0:30,470 -
34. 75 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:11,183 0:30,613 -
35. 31 N1 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:11,482 0:30,912 -
36. 101 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 4:13,726 0:33,156 -
37. 73 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 4:14,523 0:33,953 -
38. 111 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:15,405 0:34,835 -
39. 133 A6 Ivo Ivančević AK Speedy Škoda Felicia 1.3 LXi 4:15,617 0:35,047 -
40. 107 N2 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 4:17,000 0:36,430 -
41. 125 H14 Dušan Balkovec AK Klek VW Golf 2.0 GTi 16V 4:17,931 0:37,361 -
42. 116 H14 Goran Vuković AK Klek VW Golf 2.0 16V 4:17,967 0:37,397 -
43. 51 N2 Andrej Poropat AK Rijeka Peugeot 106 GTi 4:19,360 0:38,790 -
44. 52 N2 Mario Jurišić AK Rijeka Peugeot 106 1.6 S16 4:19,651 0:39,081 -
45. 134 A8 Vedran Drndić Istra Racing Team Renault Clio 1.8 16S 4:19,789 0:39,219 -
46. 39 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 1.3 4:19,984 0:39,414 -
47. 34 N1 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 4:20,657 0:40,087 -
48. 108 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.2 4:20,903 0:40,333 -
49. 140 A6 Marin Galić AMD Matulji Racing VW Polo 1.4 16V 4:21,956 0:41,386 -
50. 89 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 16S 4:23,686 0:43,116 -
51. 28 N1 Donald Milokanović AMK Skok Racing VW Polo 1.4 16V 4:26,509 0:45,939 -
52. 143 N1 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 4:27,203 0:46,633 -
53. 299 N3 Dan Horvat AMD Matulji Racing Honda Civic Type-R 4:29,492 0:48,922 -
54. 93 N3 Ivan Guštin AMK Skok Racing Peugeot 206 4:35,848 0:55,278 -
- 7 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 odustao -
- 113 H15 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo odustao -
- 139 H13 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 odustao -
- 217 N3 Ivan Kodrić MCC Samobor Honda Civic Type-R odustao -
- 218 N3 Siniša Krainc AMD INA Millennium Honda Civic Type-R odustao -
- 219 N3 Marin Petrić AK Rijeka Honda Civic Type-R odustao -
- 29 E1 Igor Krišto AK Rijeka Opel Corsa nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 30 CN17 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 3:19,055 0:00,000 15
2. 27 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Super VW 2.0 3:56,494 0:37,439 24,5
3. 10 E16 Ronald Šuran AMD Zrinski Dallara 391 F3 4:16,958 0:57,903 19
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 N1 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:11,482 0:00,000 20
2. 39 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 1.3 4:19,984 0:08,502 15
3. 34 N1 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 4:20,657 0:09,175 12
4. 28 N1 Donald Milokanović AMK Skok Racing VW Polo 1.4 16V 4:26,509 0:15,027 10
5. 143 N1 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 4:27,203 0:15,721 8
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 107 N2 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 4:17,000 0:00,000 20
2. 51 N2 Andrej Poropat AK Rijeka Peugeot 106 GTi 4:19,360 0:02,360 15
3. 52 N2 Mario Jurišić AK Rijeka Peugeot 106 1.6 S16 4:19,651 0:02,651 12
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 14 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio Sport 3:51,059 0:00,000 27
2. 12 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 3:54,520 0:03,461 21
3. 8 N3 Ivan Černeha AMD Zrinski Peugeot 306 S16 3:54,723 0:03,664 17,5
4. 201 N3 Viktor Bolšec MCC Samobor Honda Civic Type-R 3:55,207 0:04,148 15
5. 224 N3 Alen Perušić AMD Matulji Racing Honda Civic Type-R 3:57,578 0:06,519 12,5
6. 19 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Honda Civic Type-R 3:59,034 0:07,975 10
7. 202 N3 Robert Bradarić AMK Solin Honda Civic Type-R 3:59,082 0:08,023 7,5
8. 204 N3 Vanja Vešligaj KK GB Honda Civic Type-R 4:00,096 0:09,037 6
9. 221 N3 Marin Čolak AMD Zanatlija Honda Civic Type-R 4:00,245 0:09,186 4,5
10. 212 N3 Robert Markt AK Grand Prix Honda Civic Type-R 4:02,733 0:11,674 3
11. 206 N3 Valter Nežić AK Buzet Autosport Honda Civic Type-R 4:03,131 0:12,072 2
12. 210 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 4:03,869 0:12,810 2
13. 81 N3 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio Williams 4:03,898 0:12,839 2
14. 214 N3 Igor Puž AMD Opatija Honda Civic Type-R 4:04,179 0:13,120 2
15. 137 N3 Dino Butorac AMD Matulji Racing Renault Clio Sport 4:05,916 0:14,857 2
16. 299 N3 Dan Horvat AMD Matulji Racing Honda Civic Type-R 4:29,492 0:38,433 2
17. 93 N3 Ivan Guštin AMK Skok Racing Peugeot 206 4:35,848 0:44,789 2
- 217 N3 Ivan Kodrić MCC Samobor Honda Civic Type-R odustao -
- 218 N3 Siniša Krainc AMD INA Millennium Honda Civic Type-R odustao -
- 219 N3 Marin Petrić AK Rijeka Honda Civic Type-R odustao -
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 42 N5 Narcis Mujkić AK Dubrava Subaru Impreza 3:52,769 0:00,000 14,5
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 71 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 4:04,512 0:00,000 24
2. 77 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 4:07,470 0:02,958 18
3. 75 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:11,183 0:06,671 13
4. 133 A6 Ivo Ivančević AK Speedy Škoda Felicia 1.3 LXi 4:15,617 0:11,105 10
5. 140 A6 Marin Galić AMD Matulji Racing VW Polo 1.4 16V 4:21,956 0:17,444 8
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 84 A7 Nikola Milotić Istra Racing Team Honda Civic 1.6 4:11,040 0:00,000 21,5
2. 73 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 4:14,523 0:03,483 15,5
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 72 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport Renault Megane Coupe 4:02,833 0:00,000 27
2. 76 A8 Mladen Žulić AK Buzet Autosport Škoda Octavia 4:04,484 0:01,651 21,5
3. 109 A8 Milan Brozinić AK Klek Škoda Octavia 4:04,731 0:01,898 17,5
4. 88 A8 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 16V 4:10,534 0:07,701 14,5
5. 20 A8 Alen Peruč AMD Zrinski Ford Focus 2.0 16V 4:10,555 0:07,722 12
6. 134 A8 Vedran Drndić Istra Racing Team Renault Clio 1.8 16S 4:19,789 0:16,956 8
7. 89 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 16S 4:23,686 0:20,853 6
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 3:40,570 0:00,000 20
2. 3 ST Pier Giorgio Facelli AMK Skok Racing Opel Vectra 3:53,193 0:12,623 15
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 H12 Željko Hitrec AK Dubrava
Valvoline Team
Škoda Felicia 1.3 LXi 3:46,651 0:00,000 24,5
2. 106 H12 Renato Jaketić AK Klek Fiat Ritmo 65 4:03,926 0:17,275 17,5
3. 101 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 4:13,726 0:27,075 13,5
4. 111 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:15,405 0:28,754 11
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 3:59,275 0:00,000 23
2. 18 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf GTi 1.6 16V 4:10,182 0:10,907 17
- 7 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 odustao -
- 139 H13 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 103 H14 Cvetko Jaketić AK Klek VW Golf 2.0 16V 3:48,101 0:00,000 24
2. 102 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 3:56,443 0:08,342 18,5
3. 125 H14 Dušan Balkovec AK Klek VW Golf 2.0 GTi 16V 4:17,931 0:29,830 12,5
4. 116 H14 Goran Vuković AK Klek VW Golf 2.0 16V 4:17,967 0:29,866 10
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 108 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.2 4:20,903 0:00,000 20
- 113 H15 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo odustao -
 
KLASA E16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 27 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Super VW 2.0 3:56,494 0:00,000 24,5
2. 10 E16 Ronald Šuran AMD Zrinski Dallara 391 F3 4:16,958 0:20,464 19
 
KLASA CN17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 30 CN17 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 3:19,055 0:00,000 15
 
KLASA H19
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 H19 Zvonko Brkljačić AK Dubrava
Valvoline Team
Ford Escort RS Cosworth 3:44,765 0:00,000 15
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBRAVA 27 Dejan Dimitrijević N3 24,5 Željko Hitrec H12 15 Zvonko Brkljačić H19 66,5
2. AK RIJEKA 23 Dejan Kopajtić H13 21 Tomislav Šepić N3 20 Zoran Grabović H15 64
3. ISTRA RACING TEAM 21,5 Nikola Milotić A7 20 Sandro Miskić N2 20 Marin Koraca N1 61,5
4. AK BUZET AUTOSPORT 24 Manuel Kodelja A6 21,5 Mladen Žulić A8 15,5 Alfio Štoković A7 61
5. AK KLEK 24 Cvetko Jaketić H14 17,5 Milan Brozinić A8 17,5 Renato Jaketić H12 59
6. AMD ZRINSKI 19 Roland Šuran E16 18 Claudio Visintin A6 17,5 Ivan Černeha N3 54,5
7. AMK SPLIT MOTORSPORT 27 Predrag Bjedov A8 20 Branko Krstulović ST11 - 47
8. AMD MATULJI RACING 24,5 Rajko Vlah E16 12,5 Alen Perušić N3 8 Marin Galić A6 45
9. AMK SKOK RACING 15 Riccardo Ala CN17 15 Pier Giorgio Facelli ST11 10 Donald Milokanović N1 40
10. AK PULA-ROVINJ 18,5 Kristian Marnić H14 11 Mario Delmoro H12 2 Sša Radola N3 31,5
11. MCC SAMOBOR 15 Viktor Bolšec N3 - - 15
12. AMK STUBAKI 13 Zvonko Mrzljak A6 - - 13
13. AK SPEEDY 10 Ivo Ivančević A6 - - 10
14. AMK SOLIN 7,5 Robert Bradarić N3 - - 7,5
15. KK GB 6 Vanja Vešligaj N3 - - 6
16. AMD ZANATLIJA 4,5 Marin Čolak N3 - - 4,5
17. AK GRAND PRIX 3 Robert Markt N3 - - 3
18. AMD OPATIJA 2 Igor Puž N3 - - 2
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. VALVOLINE TEAM 24,5 Željko Hitrec H12 15 Zvonko Brkljačić H19 - 39,5
 
HONDA VALVOLINE YOKOHAMA CUP
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA