štopericaciljna zastavica 1. 13.-14.05.06. - Kaštela (B)
2. 01.-02.07.06. - Grobnik (K)
3. 15.-16.07.06. - Požega (K)
4. 02.-03.09.06. - Ogulin-Sljeme (B)
5. 08.-10.09.06. - Grobnik (K)
6. 16.-17.09.06. - Buzet (B)
7. 14.-15.10.06. - Dugopolje (K)
8. 11.-12.11.06. - Rabac (B)
CROATIA ŠKODA FABIA KUP
PRVENSTVO HRVATSKE ISTOVJETNIH AUTOMOBILA GRUPE ŠKODA FABIA 1.4 CUP
KONAČNI REZULTATI
U skladu sa istima mogu se održati svečana proglašenja i podjele športskih priznanja.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. 202 Ivan Baran KK Koprivnica 12 35 35 15 20 15 20 20 172
2. 201 Dan Lipošćak SAK Split 20 35 35 20 3 20 15 15 163
3. 204 Filip Valjan AMD INA Millennium 15 24 15 12 15 10 12 12 115
4. 207 Alenka Jurašić AK Rijeka 4 16 22 10 1 6 8 2 69
5. 205 Robin Malinarić AMD Matulji Racing 10 20 - 3 12 4 4 10 63
6. 217 Filip Magdić AK Info Kart 3 6 9 2 10 8 10 8 56
7. 208 Diana Markt AK Delta 2 4 12 8 6 3 6 4 45
8. 203 Saša Parać AMD INA Millennium 8 7 14 6 1 - - - 36
9. 206 Goran Rajčić SAK Split 1 4 - 4 8 12 od 6 35
10. 210 Miroslav Milašinović AK Delta 6 3 2 1 1 1 3 3 20
11. 209 Dina Marenić AK Speedy 1 2 7 1 4 1 1 1 18
12. 221 Mario Savić AMD Matulji Racing - - 8 - - - - - 8
13. 214 Kristijan Marinić AK Pula-Rovinj - 6 2 - - - - - 8
14. 215 Martina Mihok AMK Dugo Selo - 2 3 1 - - 1 1 8
15. 213 Daniel Matešković AK Pula-Rovinj 1 3 od - - 1 - 1 6
16. 219 Tin Gregurek AMD Zanatlija - 2 2 - - - - - 4
17. 224 Paulo Petretić AMD Matulji Racing - 2 - - - 1 - - 3
18. 212 Andrej Leinweber AK Delta 1 - 2 - - - - - 3
19. 216 Darko Vrlazić AK Delta - - - - 1 - 2 - 3
20. 212 Vladimir Sekulić AK Delta - - - - 1 - 1 1 3
21. 220 Lana Gregurek AMD Zanatlija - 2 - - - - - - 2
22. 223 Tomislav Kelemen AK Pula-Rovinj - - 2 - - - - - 2
23. 220 Andrej Veronek AK Delta - - - - 2 - - - 2
24. 226 Sanjin Sirotić AMK Buzet - - - - - 2 - - 2
25. 222 Mario Valentić AK Delta - 1 - - 1 - - - 2
26. 216 Marko Mrkalj AK Delta - - - - - 1 - 1 2
27. 225 Nenad Damarija AK Delta - - - - 1 - - - 1
28. 219 Krešimir Radovanić AMD Zanatlija - - - - 1 - - - 1
29. 212 Dragan Jelić AK Delta - - - - - 1 - - 1
30. 221 Petar Čalić AK Pula-Rovinj - - - - - - - 1 1
- 222 Jelena Gajski AMD Zanatlija - - - od - - - - 0
- 225 Igor Črnac AK Rijeka - - - - - ns - - 0
- 223 Wang Lai Jin AK Pula-Rovinj - - - - - - - ns 0
- 224 Muhamed Pličanić AK INA Zagreb - - - - isk - - - 0
 
REDOSLIJED VOZAČICA
Poz. S.b. Vozačica Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. 207 Alenka Jurašić AK Rijeka 10 20 20 10 6 10 10 8 94
2. 208 Diana Markt AK Delta 8 12 16 8 10 8 8 10 80
3. 209 Dina Marenić AK Speedy 6 14 12 6 8 6 5 5 62
4. 215 Martina Mihok AMK Dugo Selo - 10 10 5 - - 6 6 37
5. 220 Lana Gregurek AMD Zanatlija - 10 - - - - - - 10
- 222 Jelena Gajski AMD Zanatlija - - - od - - - - 0
 
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. SAK SPLIT 21 39 35 24 11 32 15 21 198
2. KK KOPRIVNICA 12 35 35 15 20 15 20 20 172
3. AMD INA MILLENNIUM 23 31 29 18 16 10 12 12 151
4. AK DELTA 9 8 16 9 9 5 11 8 75
5. AMD MATULJI RACING 10 22 8 3 12 5 4 10 74
6. AK RIJEKA 4 16 22 10 1 6 8 2 69
7. AK INFO KART 3 6 9 2 10 8 10 8 56
8. AK SPEEDY 1 2 7 1 4 1 1 1 18
9. AK PULA-ROVINJ 1 9 4 - - 1 - 2 17
10. AMK DUGO SELO - 2 3 1 - - 1 1 8
11. AMD ZANATLIJA - 4 2 0 1 - - - 7
12. AMK BUZET - - - - - 2 - - 2
- AK INA ZAGREB - - - - 0 - - - 0
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA