AUTO UTRKA NA KRUŽNIM STAZAMA
NAGRADA MATULJA '06
Grobnik, 01.-02.07.2006.

KLASA I - ŠKODA OCTAVIA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Marko Sitarić KK Koprivnica Škoda Octavia 12 22:14,620 0:00,000 10
2. 11 Zoran Kotromanović AMD Matulji Racing Škoda Octavia 12 22:25,097 0:10,477 7,5
3. 5 Dalibor Žurić SAK Split Škoda Octavia 12 22:29,091 0:14,471 6
4. 7 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 12 23:22,349 1:07,729 5
5. 3 Dubravko Čikor AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 11 20:35,730 1 krug 4
 
KLASA II - FORD FOCUS
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 14 Patrik Sirotić AMK Buzet Ford Focus 2.0 16V 12 23:22,755 0:00,000 10
2. 13 Mario Šarik AK Dubrava Ford Focus 2.0 16V 11 22:34,413 1 krug 7,5
 
KLASA III - FIA GRUPA N
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 137 Dino Butorac AMD Matulji Racing Renault Clio 12 22:37,395 0:00,000 10
2. 31 Denis Šroler AAMK Sveučilište Peugeot 106 Rallye 12 24:09,338 1:31,943 7,5
 
KLASA IV - ŠKODA FELICIA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 52 Roberto Rauš KU Novog Marofa Škoda Felicia 1.3 LXi 11 22:18,913 0:00,000 10
2. 51 Branimir Radić AK Dubrava Škoda Felicia 1.3 LXi 11 22:22,130 0:03,217 7,5
3. 54 Tomislav Radić AK Dubrava Škoda Felicia 1.3 LXi 11 22:36,938 0:18,025 6
4. 66 Dario Šamec AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 11 22:43,075 0:24,162 5
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBRAVA 7,5 Branimir Radić K4 7,5 Mario Šarik K2 6 Tomislav Radić K4 21
2. AMD MATULJI RACING 10 Dino Butorac K3 7,5 Zoran Kotromanović K1 - 17,5
3. KK KOPRIVNICA 10 Marko Sitarić K1 - - 10
4. AMK BUZET 10 Patrik Sirotić K2 - - 10
5. KU NOVOG MAROFA 10 Robert Rauš K4 - - 10
6. AK DUBROVNIK RACING 5 Maro Franić K1 4 Dubravko Čikor K1 - 9
7. AAMK SVEUČILIŠTE 7,5 Denis Šroler K3 - - 7,5
8. SAK SPLIT 6 Dalibor Žurić K1 - - 6
9. AMK STUBAKI 5 Dario Šamec K4 - - 5
 
CROATIA ŠKODA FABIA KUP
 
HONDA VALVOLINE YOKOHAMA CUP
 
VW POLO CASTROL PIRELLI CUP
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA