štopericaciljna zastavica 1. 17.06.06. - Omiš
2. 16.09.06. - Zagreb-INA
3. 07.10.06. - Zagreb-Delta
4. 29.10.06. - Zagreb-Zanatlija
DISCIPLINA A07 - OCJENSKI RALLY
KONAČNI REZULTATI
U skladu sa istima mogu se održati svečana proglašenja i podjele športskih priznanja.

UKUPNI REDOSLIJED - VOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Antun Laušin SAK Samobor x 20 8 20 48
2. Marko Cesar AK HBT Racing x 12 20 15 47
3. Miro Birt AK HBT Racing x 15 15 12 42
4. Luisa Božičević AK Rijeka x 4 12 10 26
5. Vladimir Poredski AK Delta x 2 10 8 20
6. Nenad Damarija AK Delta x 10 0 - 10
7. Alen Vačić AK SB Auto Sport x 8 0 1 9
8. Toni Cerin AMK Skok Racing x 0 6 3 9
9. Damir Birt AK HBT Racing x 6 0 0 6
10. Bojan Krota AK Buzet Autosport x - - 6 6
11. Ivica Malić AK SB Auto Sport x 0 4 2 6
12. Nenad Morić AK HBT Racing x - 0 4 4
13. Vedran Đukić AK HBT Racing x 3 0 0 3
14. Mario Macan AMD Zanatlija x 0 3 0 3
15. Igor Janko AMK Skok Racing x 0 2 0 2
16. Danijel Babić AMD Zanatlija x 1 0 0 1
17. Darko Vrlazić AK SB Auto Sport x 0 1 0 1
 
REDOSLIJED VOZAČICA - VOZAČICE
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Luisa Božičević AK Rijeka x 20 20 20 60
2. Martina Mihok AMK Dugo Selo x 15 15 15 45
3. Lana Frančić AK Delta x 12 12 10 34
4. Goranka Rorzecer AK INA Zagreb x 10 10 12 32
 
REDOSLIJED JUNIORA - VOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Ivan Uršanić AMK Dugo Selo x 20 - 20 40
2. Vedran Mihok AMK Dugo Selo x - 20 isk 20
3. Alen Sekula AMD Zanatlija x - 15 - 15
 
KLASA 1 - VOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Miro Birt AK HBT Racing x 20 20 20 60
2. Luisa Božičević AK Rijeka x 12 15 15 42
3. Toni Cerin AMK Skok Racing x 2 12 10 24
4. Mario Macan AMD Zanatlija x 8 8 6 22
5. Nenad Damarija AK Delta x 15 6 - 21
6. Ivica Malić AK SB Auto Sport x 3 10 8 21
7. Danijel Babić AMD Zanatlija x 10 3 3 16
8. Bojan Krota AK Buzet Autosport x - - 12 12
9. Hrvoje Čižmek AMK Dugo Selo x 4 4 2 10
10. Darko Vonić AK INA Zagreb x 6 1 1 8
11. Marko Pikula AK INA Zagreb x - - 4 4
12. Alen Sekula AMD Zanatlija x - 2 - 2
13. Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport x 1 - 0 1
- Matija Oštrec AK Dubrava x 0 - - 0
- Krešo Merlić AMD Zanatlija x od - - 0
 
KLASA 2 - VOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Antun Laušin SAK Samobor x 20 12 20 52
2. Marko Cesar AK HBT Racing x 15 20 15 50
3. Vladimir Poredski AK Delta x 8 15 12 35
4. Vedran Đukić AK HBT Racing x 10 8 8 26
5. Alen Vačić AK SB Auto Sport x 12 3 10 25
6. Darko Vrlazić AK SB Auto Sport x 6 10 4 20
7. Martina Mihok AMK Dugo Selo x 2 2 6 10
8. Josip Prebeg AK SB Auto Sport x 4 4 2 10
9. Tomislav Vidaković AK SB Auto Sport x 0 6 3 9
10. Ivan Uršanić AMK Dugo Selo x 3 0 1 4
11. Lana Frančić AK Delta x 1 0 0 1
12. Marko Mrkalj AK SB Auto Sport x - 1 0 1
- Goranka Rorzecer AK INA Zagreb x 0 0 0 0
- Donald Milokanović AMK Skok Racing x 0 - - 0
- Vjekoslav Čičko AMD Zanatlija x - - 0 0
- Zlatko Barbić AK INA Zagreb x od - - 0
- Vedran Mihok AMK Dugo Selo x - - isk 0
 
KLASA 3 - VOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Damir Birt AK HBT Racing x 20 15 15 50
2. Igor Janko AMK Skok Racing x 12 20 10 42
3. Željko Kralj AK HBT Racing x 10 12 12 34
4. Nenad Morić AK HBT Racing x - 10 20 30
5. Vjekoslav Čičko AMD Zanatlija x 15 6 - 21
6. Mladen Butorac AMK Dugo Selo x 8 - - 8
7. Vedran Mihok AMK Dugo Selo x - 8 - 8
8. Dragan Vodopija AK SB Auto Sport x - - 8 8
 
UKUPNI REDOSLIJED - SUVOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Lana Laušin SAK Samobor x 20 8 20 48
2. Marko Dremel AK HBT Racing x 12 20 15 47
3. Danijel Šola AK HBT Racing x 15 15 12 42
4. Nensi Lučić AK Rijeka x 4 12 10 26
5. Bruno Boršić AMK Dugo Selo x 2 10 8 20
6. Nataša Damarija AK Delta x 10 0 - 10
7. Marijan Čengić AK SB Auto Sport x 8 0 1 9
8. Ivica Popović AMK Skok Racing x 0 6 3 9
9. Ivan Dremel AK HBT Racing x 6 0 0 6
10. Igor Golojka AK Buzet Autosport x - - 6 6
11. Leo Komarica AK SB Auto Sport x - 4 - 4
12. Zdravko Draženović AK HBT Racing x - 0 4 4
13. Marin Vuković AK HBT Racing x 3 0 0 3
14. Damir Bartolić AMD Zanatlija x 0 3 0 3
15. Slavko Janko AMK Skok Racing x 0 2 0 2
16. Zlatko Ananić AK SB Auto Sport x - - 2 2
17. Ivan Grubišić AMD Zanatlija x 1 0 0 1
18. Željko Kozina AK SB Auto Sport x 0 1 0 1
 
REDOSLIJED VOZAČICA - SUVOZAČICE
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Nensi Lučić AK Rijeka x 20 20 20 60
2. Željka Melić AMK Dugo Selo x 15 15 15 45
3. Mirjana Šimek AK Delta x 12 12 10 34
4. Matea Makek AK INA Zagreb x 10 10 12 32
 
REDOSLIJED JUNIORA - SUVOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Miroslav Petrić AMK Dugo Selo x 20 - 20 40
2. Ivan Srebačić AMK Dugo Selo x - 20 isk 20
3. Lana Sutlović AK Delta x - 15 - 15
 
KLASA 1 - SUVOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Danijel Šola AK HBT Racing x 20 20 20 60
2. Nensi Lučić AK Rijeka x 12 15 15 42
3. Ivica Popović AMK Skok Racing x 2 12 10 24
4. Damir Bartolić AMD Zanatlija x 8 8 6 22
5. Nataša Damarija AK Delta x 15 6 - 21
6. Ivan Grubišić AMD Zanatlija x 10 3 3 16
7. Igor Golojka AK Buzet Autosport x - - 12 12
8. Leo Komarica AK SB Auto Sport x - 10 - 10
9. Domagoj Bračić AMK Dugo Selo x 4 4 2 10
10. Zlatko Ananić AK SB Auto Sport x - - 8 8
11. Danijel Bogdanić AK INA Zagreb x 6 1 1 8
12. Edo Pikula AK INA Zagreb x - - 4 4
13. Davor Borevković AK SB Auto Sport x 3 - - 3
14. Lana Sutlović AK Delta x - 2 - 2
15. Dejan Zečević AK SB Auto Sport x 1 - 0 1
- Davor Kostanjčar AK Dubrava x 0 - - 0
- Tomislav Radovanić AMD Zanatlija x od - - 0
 
KLASA 2 - SUVOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Lana Laušin SAK Samobor x 20 12 20 52
2. Marko Dremel AK HBT Racing x 15 20 15 50
3. Bruno Boršić AMK Dugo Selo x 8 15 12 35
4. Marin Vuković AK HBT Racing x 10 8 8 26
5. Marijan Čengić AK SB Auto Sport x 12 3 10 25
6. Željko Kozina AK SB Auto Sport x 6 10 4 20
7. Željka Melić AMK Dugo Selo x 2 2 6 10
8. Branko Marić AK SB Auto Sport x 4 4 2 10
9. Nikola Čurčić AK SB Auto Sport x - 6 3 9
10. Miroslav Petrić AMK Dugo Selo x 3 - 1 4
11. Mirjana Šimek AK Delta x 1 0 0 1
12. Dragan Jelić AK SB Auto Sport x - 1 0 1
- Matea Makek AK INA Zagreb x 0 0 0 0
- Tanja Visintin AMK Skok Racing x 0 - - 0
- Dragan Vodopija AK SB Auto Sport x 0 - - 0
- Albin Gomaz AMK Dugo Selo x - 0 - 0
- Dean Ciglenečki AMKK Sveučilište x - - 0 0
- Kristijan Levak AK INA Zagreb x od - - 0
- Ivan Srebačić AMK Dugo Selo x - - isk 0
 
KLASA 3 - SUVOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Ivan Dremel AK HBT Racing x 20 15 15 50
2. Slavko Janko AMK Skok Racing x 12 20 10 42
3. Stjepan Kralj AK HBT Racing x 10 12 12 34
4. Zdravko Draženović AK HBT Racing x - 10 20 30
5. Dean Ciglenečki AMKK Sveučilište x 15 6 - 21
6. Igor Bubnjar AMK Dugo Selo x 8 - - 8
7. Ivan Srebačić AMK Dugo Selo x - 8 - 8
8. Alan Validžić AK SB Auto Sport x - - 8 8
 
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. AK HBT RACING x 55 55 55 165
2. AK SB AUTO SPORT x 22 26 26 74
3. AMK SKOK RACING x 14 32 20 66
4. AMD ZANATLIJA x 33 17 9 59
5. AK DELTA x 24 21 12 57
6. SAK SAMOBOR x 20 12 20 52
7. AK RIJEKA x 12 15 15 42
8. AMK DUGO SELO x 15 14 9 38
9. AK BUZET AUTOSPORT x - - 12 12
10. AK INA ZAGREB x 0 1 5 6
- AK DUBRAVA x 0 - - 0
 
REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. RIVANOL MAZIVA RACING TEAM x 50 47 47 144
2. FEROTRANS SAMOBOR x 35 18 20 73
3. SKOK RACING TEAM x 14 32 20 66
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA