štopericaciljna zastavica 1. 22.04.-23.04.06. - Poreč (K)
2. 30.04.-01.05.06. - Solin (K)
3. 10.06.-11.06.06. - Ogulin (B)
4. 01.07.-02.07.06. - Grobnik (K)
5. 15.07.-16.07.06. - Požega (K)
6. 08.09.-10.09.06. - Grobnik (K)
7. 16.09.-17.09.06. - Buzet (B)
8. 23.09.-24.09.06. - Požega (K)
9. 14.10.-15.10.06. - Dugopolje (K)
VW POLO CASTROL PIRELLI CUP
PRVENSTVO HRVATSKE ISTOVJETNIH AUTOMOBILA GRUPE VW POLO 1.4 16V
KONAČNI REZULTATI
U skladu sa istima mogu se održati svečana proglašenja i podjele športskih priznanja.

REDOSLIJED VOZAČA
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukup.
1. 13 Marko Sitarić KK Koprivnica 56 30 28 36 60 52 16 60 40 378
2. 10 Martino Bradarić AMK Solin 32 52 15 44 52 60 13 32 52 352
3. 7 Marko Pavić AK Speedy 48 48 28 40 24 38 0 52 28 306
4. 6 Ante Alduk SAK Split 24 36 11 60 20 34 20 24 12 241
5. 26 Vilko Kustec AMD Zanatlija-Castrol 15 34 13 32 16 32 12 36 48 238
6. 23 Siniša Krainc AMD INA Millennium 38 50 22 4 16 26 2 26 32 216
7. 17 Ivan Pokos AK INA Zagreb 2 1 8 6 44 34 10 42 56 203
8. 18 Domagoj Pereković AMK Zelina 22 36 11 od 28 34 30 22 od 183
9. 21 Denis Grdić AMD INA Millennium 20 26 8 52 34 16 8 16 - 180
10. 19 Mario Sekulić AK Speedy 32 18 12 24 18 4 17 15 10 150
11. 22 Robert Nikpalj SAK Split 16 22 19 3 6 14 6 18 32 136
12. 25 Roberto Rauš KU Novi Marof 3 3 6 - 10 18 20 od 22 82
13. 3 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing 4 3 0 28 24 2 0 10 4 75
14. 1 Juraj Šebalj AK Sljeme 50 - - - - - - - - 50
15. 20 Marin Galić AMD Matulji Racing 0 12 0 16 0 0 - - 5 33
16. 24 Matija Čelhar AMD INA Millennium 2 0 1 od 1 5 3 2 18 32
17. 4 Mario Jakobović AMKK Požega 0 ns 0 20 2 0 - 8 0 30
18. 12 Goran Drndak AK Speedy 0 0 0 3 6 7 0 3 11 30
19. 15 Dino Granda AMD Matulji Racing 0 0 0 8 16 0 5 - - 29
20. 5 Tomislav Sajko AK INA Zagreb 1 0 0 12 0 1 - 4 10 28
21. 1 Alen Perušić AMD Matulji Racing - - - - - - 26 - - 26
22. 11 Donald Milokanović AMK Skok Racing 10 7 0 3 3 - - - - 23
23. 16 Andrej Leinweber AK Delta - - 0 3 4 0 0 7 2 16
24. 16 Mario Savić AMD Matulji Racing 9 4 - - - - - - - 13
25. 2 Ivan Ergović MCC Samobor 0 0 0 od od 1 0 6 0 7
26. 1 Dan Lipoščak SAK Split - - 6 - - - - - - 6
27. 1 Dino Mađarić AMK Skok Racing - - - - - 6 - - - 6
28. 8 Jelena Gajski AMD Zanatlija-Castrol 0 0 0 3 0 0 0 0 1 4
29. 9 Ivan Šola SAK Split 0 2 - - - - - - - 2
30. 1 Dino Butorac AMD Matulji Racing - - - - - - - 1 - 1
31. 9 Zoran Majcan AMD Matulji Racing - - - - - - - - 1 1
- 14 Šimun Šarić AMKK Požega 0 ns - od isk - - - - 0
- 9 Tomislav Jelić AK Dubrava - - 0 - - - - - - 0
- 27 Igor Puž AMD Opatija - - - - - - 0 - - 0
- 1 Martin Mustapić SAK Split - - - - - - - - 0 0
 
REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukup.
1. INA RACING TEAM 88 94 - 96 112 112 29 92 97 720
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA