štopericaciljna zastavica 1. 08.-09.04.06. - Istra-Riviera Opatija
2. 01.-03.06.06. - INA Croatia Delta
3. 21.-22.07.06. - Martinski Rally
4. 29.-30.09.06. - Valvoline Kvarnerski
5. 19.-21.10.06. - Postojna (SLO)
6. 03.-04.11.06. - Poreč
7. 17.-18.11.06. - Istra Riviera Opatija
PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
KONAČNI REZULTATI
U skladu sa istima mogu se održati svečana proglašenja i podjele športskih priznanja.
VOZAČI SUVOZAČI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Peter Zorenč DTD Kaučič 10 9 [od] 10 10 5 10 54
2. Toni Klinc AK Sljeme 6 12 10 5 0 10 [od] 43
3. Mercedesz Gergye Stille-Dukko-Lux 5 0 8 [od] 0 8 od 21
4. Damjan Jeram A.M.Market-Amortizer J.T. 8 - - 6 6 - - 20
5. Tin Mikulec AMK Stubaki [0] 4,5 4 0 2 1 5 16,5
6. David Kalan Ak Bencin Adrenalin - - - 8 8 - - 16
7. Petr Uhel Czech National R.Team - 15 - - - - - 15
8. Damir Bruner AK Sljeme 0 od 5 od - 4 6 15
9. Igor Kacin AK MPI Racing - 1,5 - 4 - 6 - 11,5
10. Darko Karanović AK Astra [0] 0 1 0 0 0 8 9
11. Saša Bitterman AK Astra 4 - - ns - 2 3 9
12. Julianna Nyirfas AK Astra 3 - - 2 4 - - 9
13. Michael Schauderma Michael Schauderma - 6 2 - - od - 8
14. Julius Gal Mediasport Czech Nat.T. - 7,5 - - - - - 7,5
15. Luka Marjanović MCC Samobor - 0 6 1 - - - 7
16. Maja Rojšek EZ Racing - - 3 3 od - - 6
17. Gašper Iljaž Castrol Racing - - - od 5 - - 5
18. Damjan Ščuka EZ Racing - - - - - - 4 4
19. Gašper Podbregar DTD Kaučič - - - 0 - 3 - 3
19. Enej Ložnar Kranjc Amortizer Junior Team - - - 0 3 - - 3
20. Petr Novak Kovokon Rally Team - 3 - - - - - 3
21. Zdravko Škalić AK Delta - - 0 - - - 2 2
22. Bojan Pribac AS Motorsport Olimpija 2 - - - - - - 2
23. Boris Tonejc AK Olimpija 0 - - 0 1 0 0 1
24. Edvard Čuk SEC Racing Team 1 od - 0 0 - - 1
25. Tajda Turk Amortizer Junior Team - - - - - - 1 1
 
GRUPA N
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Peter Zorenč DTD Kaučič 10 9 [od] 10 10 5 10 54
2. Toni Klinc AK Sljeme 6 12 10 5 0 10 [od] 43
3. Mercedesz Gergye Stille-Dukko-Lux 5 0 8 [od] 2 8 od 23
4. Damjan Jeram A.M.Market-Amortizer J.T. 8 - - 6 6 - - 20
5. Darko Karanović AK Astra 3 3 4 [0] 1 0 8 19
6. David Kalan AK Bencin Adrenalin - - - 8 8 - - 16
7. Petr Uhel Czech National R.Team - 15 - - - - - 15
8. Igor Kacin AK MPI Racing - 4,5 - 4 - 6 - 14,5
9. Saša Bitterman AK Astra 4 - - ns - 3 5 12
10. Damir Bruner AK Sljeme 0 od 5 od - - 6 11
11. Luka Marjanović MCC Samobor - 0 6 3 - - - 9
12. Davor Matun AK Grand Prix [od] 0 3 0 0 2 3 8
13. Julius Gal Mediasport Czech Nat.T. - 7,5 - - - - - 7,5
14. Boris Tonejc AK Olimpija 2 - - 0 3 1 1 7
15. Petr Novak Kovokon Rally Team - 6 - - - - - 6
16. Gašper Podbregar DTD Kaučič - - - 2 - 4 - 6
17. Gašper Iljaž Castrol Racing - - - od 5 - - 5
18. Enej Ložnar Kranjc Amortizer Junior Team - - - 0 4 - - 4
19. Tajda Turk Amortizer Junior Team - - - - - - 4 4
20. Robert Levstik DD Ultra - - od - - 0 2 2
21. Jozsef Nyeki Aquincum Racing Team - 0 2 od - - - 2
22. Petr Černohorsky Petr Černohorsky - 1,5 - - - - - 1,5
23. Aleksandra Požar AK Rijeka - 0 1 0 0 0 - 1
24. Mislav Batan AK Delta 1 0 - - - - - 1
25. Miran Kacin Dunlop OMV Racing - - - 1 - - - 1
- Goran Zlatar AK HBT Racing [0] 0 0 0 0 0 0 0
- Ante Ujević AK Delta - 0 0 0 0 0 od 0
- Tomislav Tomašković AK Astra 0 0 0 - - 0 0 0
- Tomislav Pospiš AMD Zanatlija 0 0 0 - - 0 - 0
- Tomislav Pazman AK Delta - - 0 0 0 - 0 0
- Tihomir Pašić AMD Opatija 0 - - 0 - 0 0 0
- Igor Črnac AK Rijeka 0 isk 0 0 - - - 0
- Nikola Miketić AMK Stubaki - 0 0 - - - 0 0
- Christian Turina Speed Project RT - - - 0 - 0 0 0
- Gordan Čikeš AK Delta 0 0 - - - - - 0
- Sanda Tolić AK Delta - 0 0 - - - - 0
- Zoltan Balog Type-R Rally AMSE - 0 - 0 - - - 0
- Vladimir Poredski AK Delta 0 od - - - od - 0
- Saša Parać AMD INA Millennium 0 - - od - - - 0
- Kristijan Koraca Istra Racing Team 0 - - isk - - - 0
- Alberto Grassi Mauro Bole 0 - - - - - - 0
- Aleksandar Jeremić AMSK Interspeed RT 0 - - - - - - 0
- Marko Škorjanec AMK Stubaki 0 - - - - - - 0
- Damir Žegarac AK Delta 0 - - - - - - 0
- Luca Benossi Gorizia Corse - 0 - - - - - 0
- Piercarlo Donda Mauro Bole - 0 - - - - - 0
- Fabio Grendene Gorizia Corse - 0 - - - - - 0
- Branimir Kučko AMK Stubaki - 0 - - - - - 0
- Krešimir Radovanić AMD Zanatlija - 0 - - - - - 0
- Enrico Valle Gorizia Corse - 0 - - - - - 0
- Jaroslav Vosadka Klub Fox Racing v AČR - 0 - - - - - 0
- Aleš Bele AK Olimpija - - - 0 - - - 0
- Matej Čar DAS Koleselj - - - 0 - - - 0
- Željko Kostanjski AK Astra - - - 0 - - - 0
- Izidor Šavelj AMD Slovenija Avto-IMOS - - - - 0 - - 0
- Jana Vodopivec SEC Racing Team - - - - 0 - - 0
- Asja Zupanc ŠRD Olimp - - - - 0 - - 0
- Valter Mršnik AK Olimpija - - - od - 0 - 0
- Claudio Blaseotto Enjoy Motorsport Italia - - - - - 0 - 0
- Tamas Karacs Szajky Rallye Team SE - - - - - 0 - 0
- Igor Krišto AK Rijeka - - - - - 0 - 0
- Adrijano Radovan Istra Racing Team - - - - - 0 - 0
- Goran Sikirica AK Rijeka - - - - - 0 - 0
- Senad Sirotić Istra Racing Team - - - - - 0 - 0
- Csaba Szedo Papp Rally Team - - - - - 0 - 0
- Silvijo Ščukanec AK Delta - - od od - od - 0
- Igor Golojka AK Buzet Autosport od - - - - isk 0 0
- Đani Fable AMK Skok Racing - - - - - - 0 0
- Denis Močibob Istra Racing Team - - - - - - 0 0
- Marin Frčko AK CRO Dakar Team - - - - od od od 0
- Hrvoje Šepić AK Rijeka od - - - - - - 0
- Karesz Bolla Tech-R ASE - od - - - - - 0
- Jiri Černoch Czech Nat.Subaru Team - od - - - - - 0
- Petr Rihak ČKD Urban Pneu R.T. - od - - - - - 0
- Maria Rumpler Karl Rumpler - od - - - - - 0
- Željko Sopić AK Delta - od - - - - - 0
- Miroslav Špiljar AMK Dugo Selo - - od - - - - 0
- Klemen Jerala SEC Racing Team - - - od - - - 0
- Andrej Kavčič Gold Club Racing Team - - - od - - - 0
- Ivan Liščević AK Sljeme - - - od - - - 0
- Tomislav Milakara AK Astra - - - od - - - 0
- Kristijan Širok DAS Koleselj - - - od - - - 0
- Miro Vene Udovč Motorsport - - - od - - - 0
- Tamas Hegede BDM-ARTRT - - - - - od - 0
- Borut Klančić AMD Gorica - - - - - od - 0
- Pavel Kestler Klub Fox Racing v AČR - isk - - - - - 0
 
GRUPA A
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Tin Mikulec AMK Stubaki [5] 12 10 5 8 8 10 53
2. Julianna Nyirfas AK Astra 10 - - 8 10 - - 28
3. Martina Maretić AK Sljeme - 9 5 4 0 4 od 22
4. Michael Schauderma Michael Schauderma - 15 6 - - od - 21
5. Maja Rojšek EZ Racing - - 8 10 od - - 18
6. Edvard Čuk SEC Racing Team 6 od - 6 1 - - 13
7. Darko Lah AMD Gorica 4 0 - 0 6 2 - 12
8. Damir Bruner AK Sljeme - - - - - 10 - 10
9. Zdravko Škalić AK Delta - - 4 - - - 6 10
10. Bojan Pribac AS Motorsport Olimpija 8 - - - - - - 8
11. Damjan Ščuka EZ Racing - - - - - - 8 8
12. Klemen Babnik Auto Sport Jazon od 7,5 - - - - - 7,5
13. Miha Kerčmar AMD Slovenija Avto-IMOS - - - 2 5 - - 7
14. Andras Orsovai Berg Autosport - - - - - 6 - 6
15. Martin Pech Auto Power s.r.o. - 6 - - - - - 6
16. Ivan Liščević AK Sljeme - - 0 - - - 5 5
17. Herbert Knodl AK Astra - - - - - 5 - 5
18. Roman Vorel DEFRS Rally Team - 4,5 - - - - - 4,5
19. Darko Vončina AMD Slovenija Avto-IMOS - - - - 4 - - 4
20. Dejan Ščuka AK Olimpija - - - - - od 4 4
20. Simon Lapajne DAS Koleselj - - - 1 3 - - 4
21. Alen Sprčić AK Buzet Autosport - - 0 - - 0 3 3
22. Ivan Pogačić AK Delta 3 - - - - - - 3
23. Maja Hribar DAS Koleselj - - 3 od od - - 3
24. Maja Podpečan AMD Slovenija Avto-IMOS - - - 3 - - - 3
25. Jure Podpečan AMD Slovenija Avto-IMOS - - - - - 3 - 3
26. Aleš Širca AK MPI Racing - - - 0 - 1 2 3
27. Karel Vajik Pospa Rally Team - 3 od - - - - 3
28. Vedran Bužić AK Buzet Autosport 2 - - - - od - 2
29. Jana Tavčar DAS Koleselj - - 2 - - - - 2
30. Slavko Petrc SEC Racing Team - - - od 2 - - 2
31. Jasmina Kadija AMK Dugo Selo - 1,5 0 - - - - 1,5
32. Igor Črnac AK Rijeka - - - - 0 0 1 1
33. Tomislav Radovanić AMD Zanatlija od 0 1 0 - 0 - 1
34. Robert Vojvodić AK Dubrava 1 od od - - - - 1
- Ljubomir Kalevski AK Delta - 0 od 0 - 0 - 0
- Karolina Kroflin AK Delta - 0 0 - - - - 0
- Dominik Hlupić Ultra Racing - - - 0 0 - - 0
- Tomislav Hrvatin Istra Racing Team - - - - - 0 0 0
- Dejan Antonič ŠD Carst 04 0 - - - - - - 0
- Kristijan Cotič ŠD Carst 04 0 - - - - - - 0
- Neven Kraguljac AK Delta od 0 - - - - - 0
- Marko Kačinari AK Delta - 0 - - - - - 0
- Igor Kovačić AK Rijeka - 0 - - - - - 0
- Ondrej Novak Lubomir Vokal - 0 - - - - - 0
- Mojmir Slama DEFRS Rally Team - 0 - - - - - 0
- Martin Syn Prima Auto Autoklub - 0 - - - - - 0
- Stanislav Viktora Libor Šašek - 0 - - - - - 0
- Tomislav Šiprak AK Delta - - 0 - - - - 0
- Blaž Selan DAS Koleselj - - - 0 od - - 0
- Marjan Šen Avtosport Jazon - - - 0 od - - 0
- Damjana Hren Moto Klub Buhc - - - 0 - - - 0
- Alojz Štamcar AMK Šemrov - - - 0 - - - 0
- Primož Tavčar Moto Klub Buhc - - - 0 - - - 0
- Tomislav Tomašković AK Delta - - - 0 - - - 0
- Vernej Vogrič AK Olimpija - - - 0 - - - 0
- Petra Volk ŠD Carst 04 - - - 0 - - - 0
- Rok Vovk AK MPI Racing - - - 0 - - - 0
- Slaven Dedić AK Delta - - - - 0 - - 0
- Jure Albreht Autosport Jazon - - - - - 0 - 0
- Mario Bahorić AK Delta - - - - - 0 - 0
- Aleš Bele AK Olimpija - - - - - 0 - 0
- Peter Bor Memoar Rally Team - - - - - 0 - 0
- Matteo Da Rin Spaletta Pietro Da Rin - - - - - 0 - 0
- Jozsef Kerekes Aquincum Racing Team - - - - - 0 - 0
- Branimir Kučko AMK Stubaki - - - - - 0 - 0
- Grega Kravos AK Olimpija - - - - od - 0 0
- Zmago Logar Društvo TGR - - - - - - 0 0
- Richard Schuetzner MCL 68 - - - - - - 0 0
- Darko Živković AMD Matulji Racing - - - - - - 0 0
- Marin Frčko AK CRO Dakar Team od ns od - - - - 0
- Silvijo Ščukanec AK Delta od od - - - - - 0
- Alessandro Cepek Spartaco Brizzi od - - - - - od 0
- Vlado Božičević AK Rijeka od - - - - - - 0
- Kludio Janko Istra Racing Team od - - - - - - 0
- Aleksandra Požar AK Rijeka od - - - - - - 0
- Alena Benešova Czech Nat.Hroch Team - od - - - - - 0
- Valter Mršnik AK Olimpija - od - - - - - 0
- Jiri Vajdak Rallye Sport Promotion - od - - - - - 0
- Anđelko Košec AK Dubrava - - od - - - - 0
- Danijel Šola AK HBT Racing - - od - - - - 0
- Mladen Butorac AMK Dugo Selo - - - od - - - 0
- Jure Mlekuž Cerkno Racing - - - od - - - 0
- Andrej Mrak AK Olimpija - - - od - - - 0
- Mija Kogej DAS Koleselj - - - - od - - 0
- Michael Schwarz Peter Mus - - - - od - - 0
- Klemen Zobavnik AMD Slovenija Avto-IMOS - - - - od - - 0
- Aleksandar Jeremić AMSK Interspeed RT - - - - - od - 0
- Bojan Krota AK Buzet Autosport - - - - - od - 0
- Janez Razpet AK MPI Racing - - - - - od - 0
- Edo Udovičić Istra Racing Team - - - - - od - 0
- Primož Bevk AK MPI Racing - - - - - - od 0
- Dražen Pigl AK Delta - - - - - - od 0
- Matyas Herr TT Racing ASE - isk - - - - - 0
- Piero Pellizon Gorizia Corse - isk - - - - - 0
 
KLASA N1
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Tomislav Tomašković AK Astra 8 15 10 - - 5 8 46
2. Ante Ujević AK Delta - 9 8 10 10 8 od 45
3. Nikola Miketić AMK Stubaki - 7,5 6 - - - 5 18,5
4. Branimir Kučko AMK Stubaki - 12 - - - - - 12
5. Kristijan Koraca Istra Racing Team 10 - - isk - - - 10
6. Senad Sirotić Istra Racing Team - - - - - 10 - 10
7. Denis Močibob Istra Racing Team - - - - - - 10 10
8. Željko Kostanjski AK Astra - - - 8 - - - 8
9. Vladimir Poredski AK Delta 6 od - - - od - 6
10. Valter Mršnik AK Olimpija - - - - - 6 - 6
11. Igor Golojka AK Buzet Autosport - - - - - isk 6 6
12. Damir Žegarac AK Delta 5 - - - - - - 5
13. Marko Škorjanec AMK Stubaki 4 - - - - - - 4
 
KLASA N2+N3
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Davor Matun AK Grand Prix [od] 15 10 4 6 10 8 53
2. Boris Tonejc AK Olimpija 10 - - 6 8 8 5 37
3. Aleksandra Požar AK Rijeka - 6 6 5 5 0 - 22
4. Jozsef Nyeki Aquincum Racing Team - 12 8 od - - - 20
5. Enej Ložnar Kranjc Amortizer Junior Team - - - 8 10 - - 18
6. Tihomir Pašić AMD Opatija 8 - - 3 - 5 2 18
7. Robert Levstik DD Ultra Racing - - od - - 6 6 12
8. Goran Zlatar AK HBT Racing 5 [0] 4 0 2 0 0 11
9. Matej Čar DAS Koleselj - - - 10 - - - 10
10. Tajda Turk Amortizer Junior Team - - - - - - 10 10
11. Fabio Grendene Gorizia Corse - 9 - - - - - 9
12. Tomislav Pazman AK Delta - - 3 1 4 - 1 9
13. Igor Črnac AK Rijeka 3 isk 5 0 - - - 8
14. Christian Turina Speed Project RT - - - 2 - 2 4 8
15. Luca Benossi Gorizia Corse - 7,5 - - - - - 7,5
16. Gordan Čikeš AK Delta 6 0 - - - - - 6
17. Enrico Valle Gorizia Corse - 4,5 - - - - - 4,5
18. Alberto Grassi Mauro Bole 4 - - - - - - 4
19. Csaba Szedo Papp Rally Team - - - - - 4 - 4
20. Izidor Šavelj AMD Slovenija Avto-IMOS

 

- - - 3 - - 3
21. Tamas Karacs Szajky Rallye Team SE - - - - - 3 - 3
22. Đani Fable AMK Skok Racind - - - - - - 3 3
23. Tomislav Pospiš AMD Zanatlija 1 0 2 - - 0 - 3
24. Piercarlo Donda Mauro Bole - 3 - - - - - 3
25. Saša Parać AMD INA Millennium 2 - - od - - - 2
26. Zoltan Balog Type-R Rally AMSE - 1,5 - - - - - 1,5
27. Sanda Tolić AK Delta - 0 1 - - - - 1
28. Jana Vodopovec SEC Racing Team - - - - 1 - - 1
29. Claudio Blaseotto Enjoy Motorsport Italia - - - - - 1 - 1
- Krešimir Radovanić AMD Zanatlija - 0 - - - - - 0
- Adrijano Radovan Istra Racing Team - - - - - 0 - 0
- Goran Sikirica AK Rijeka - - - - - 0 - 0
- Silvijo Ščukanec AK Delta - - od od - od - 0
- Igor Golojka AK Buzet Autosport od - - - - - - 0
- Hrvoje Šepić AK Rijeka od - - - - - - 0
- Karesz Bolla Tech-R ASE - od - - - - - 0
- Željko Sopić AK Delta - od - - - - - 0
- Miroslav Špiljar AMK Dugo Selo - - od - - - - 0
- Klemen Jerala SEC Racing Team - - - od - - - 0
- Andrej Kavčić Gold Club Racing Team - - - od - - - 0
- Valter Mršnik AK Olimpija - - - od - - - 0
- Kristijan Širok DAS Koleselj - - - od - - - 0
- Miro Vene Udovč Motorsport - - - od - - - 0
- Tamas Hegede BDM-ARTRT - - - - - od - 0
- Borut Klančić AMD Gorica - - - - - od - 0
 
KLASA A5
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Darko Lah AMD Gorica 10 7,5 - 5 10 10 - 42,5
2. Aleš Širca AK MPI Racing - - - 6 - 8 8 22
3. Tomislav Radovanić AMD Zanatlija od 6 8 4 - 2 - 20
4. Simon Lapajne DAS Koleselj - - - 10 8 - - 18
5. Martin Pech Auto Power s.r.o. - 15 - - - - - 15
6. Roman Vorel DEFRS Rally Team - 12 - - - - - 12
7. Jana Tavčar DAS Koleselj - - 10 - - - - 10
8. Dejan Ščuka AK Olimpija - - - - - od 10 10
9. Stanislav Viktora Libor Šašek - 9 - - - - - 9
10. Ivan Pogačić AK Delta 8 - - - - - - 8
11. Petra Volk ŠD Carst 04 - - - 8 - - - 8
12. Karolina Kroflin AK Delta - 1,5 6 - - - - 7,5
13. Robert Vojvodić AK Dubrava 6 od od - - - - 6
14. Slavko Petrc SEC Racing Team - - - od 6 - - 6
15. Aleš Bele AK Olimpija - - - - - 6 - 6
16. Grega Kravos AK Olimpija - - - - od - 6 6
17. Kristijan Cotič ŠD Carst 04 5 - - - - - - 5
18. Peter Bor Memoar Rally Team - - - - - 5 - 5
19. Ondrej Novak Lubomir Vokal - 4,5 - - - - - 4,5
20. Dejan Antonič ŠD Carst 04 4 - - - - - - 4
21. Jure Albreht Autosport Jazon - - - - - 4 - 4
22. Neven Kraguljac AK Delta od 3 - - - - - 3
23. Damjana Hren Moto Klub Buhc - - - 3 - - - 3
24. Mario Bahorić AK Delta - - - - - 3 - 3
25. Rok Vovk AK MPI Racing - - - 2 - - - 2
26. Blaž Selan DAS Koleselj - - - 1 od - - 1
27. Branimir Kučko AMK Stubaki - - - - - 1 - 1
- Mojmir Slama DEFRS Rally Team - 0 - - - - - 0
- Marjan Šen Avtosport Jazon - - - 0 od - - 0
- Alojz Štamcar AMK Šemrov - - - 0 - - - 0
- Primož Tavčar Moto Klub Buhc - - - 0 - - - 0
- Tomislav Tomašković AK Delta - - - 0 - - - 0
- Vernej Vogrič AK Olimpija - - - 0 - - - 0
- Maja Hribar SEC Racing Team - - - od od - - 0
- Alessandro Cepek Spartaco Brizzi od - - - - - od 0
- Klaudio Janko Istra Racing Team od - - - - - - 0
- Aleksandra Požar AK Rijeka od - - - - - - 0
- Jiri Vajdak Rallye Sport Promotion - od - - - - - 0
- Danijel Šola AK HBT Racing - - od - - - - 0
- Jure Mlekuž Cerkno Racing - - - od - - - 0
- Michael Schwarz Peter Mus - - - - od - - 0
- Klemen Zobavnik AMD Slovenija Avto-IMOS - - - - od - - 0
- Vedran Bužić AK Buzet Autosport - - - - - od - 0
- Primož Bevk AK MPI Racing - - - - - - od 0
 
KLASA A6+A7
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Tin Mikulec AMD Matulji Racing [6] 15 10 8 10 10 10 63
2. Edvard Čuk SEC Racing Team 8 od - 10 5 - - 23
3. Zdravko Škalić AK Delta - - 8 - - - 8 16
4. Alen Sprčić AK Buzet Autosport - - 6 - - 5 5 16
5. Miha Kerčmar AMD Slovenija Avto-IMOS - - - 5 8 - - 13
6. Jasmina Kadija AMK Dugo Selo - 9 4 - - - - 13
7. Karel Vajik Pospa Rally Team - 12 od - - - - 12
8. Bojan Pribac AS Motorsport Olimpija 10 - - - - - - 10
9. Ljubomir Kalevski AK Delta - 6 od 3 - 0 - 9
10. Andras Orsovai Berg Autosport - - - - - 8 - 8
11. Dominik Hlupić Ultra Racing - - - 4 4 - - 8
12. Igor Črnac AK Rijeka - - - - 3 1 4 8
13. Martin Syn Prima Auto Autoklub - 7,5 - - - - - 7,5
14. Maja Podpečan AMD Slovenija Avto-IMOS - - - 6 - - - 6
15. Darko Vončina AMD Slovenija Avto-IMOS - - - - 6 - - 6
16. Jure Podpečan AMD Slovenija Avto-IMOS - - - -

 

6 - 6
17. Ivan Liščević AK Delta - - - - - - 6 6
18. Tomislav Hrvatin Istra Racing Team - - - - - 3 3 6
19. Vedran Bužić AK Buzet Autosport 5 - - - - - - 5
20. Tomislav Šiprak AK Delta - - 5 - - - - 5
21. Igor Kovačić AK Rijeka - 4,5 - - - - - 4,5
22. Jozsef Kerekes Aquincum Racing Team - - - - - 4 - 4
23. Marko Kačinari AK Delta - 3 - - - - - 3
24. Matteo Da Rin Spaletta Pietro Da Rin - - - - - 2 - 2
25. Darko Živković AMD Matulji Racing - - - - - - 2 2
26. Richard Schuetzner MCL 68 - - - - - - 1 1
- Zmago Logar Društvo TGR - - - - - - 0 0
- Silvijo Ščukanec AK Delta od od - - - - - 0
- Vlado Božičević AK Rijeka od - - - - - - 0
- Alena Benešova Czech Nat.Hroch Team - od - - - - - 0
- Valter Mršnik AK Olimpija - od - - - - - 0
- Mladen Butorac AMK Dugo Selo - - - od - - - 0
- Andrej Mrak AK Olimpija - - - od - - - 0
- Mija Kogej DAS Koleselj - - - - od - - 0
- Bojan Krota AK Buzet Autosport - - - - - od - 0
- Janez Razpet AK MPI Racing - - - - - od - 0
- Michael Schauderma Michael Schauderma - - - - - od - 0
- Dražen Pigl AK Delta - - - - - - od 0
- Matyas Herr TT Racing ASE - isk - - - - - 0
- Piero Pellizon Gorizia Corse - isk - - - - - 0
 
VOZAČI SUVOZAČI
Generalni sponzor HAKS-a: INA