štopericaciljna zastavica 1. 08.-09.04.06. - Istra-Riviera Opatija
2. 01.-03.06.06. - INA Croatia Delta
3. 21.-22.07.06. - Martinski Rally
4. 29.-30.09.06. - Valvoline Kvarnerski
5. 19.-21.10.06. - Postojna (SLO)
6. 03.-04.11.06. - Poreč
7. 17.-18.11.06. - Istra Riviera Opatija
PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
KONAČNI REZULTATI
U skladu sa istima mogu se održati svečana proglašenja i podjele športskih priznanja.
VOZAČI SUVOZAČI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Tomaž Kaučić DTD Kaučić 10 9 [od] 10 10 5 10 54
2. Juraj Šebalj AK Sljeme 6 12 10 5 0 10 [od] 43
3. Janos Szilagyi Stille-Dukko-Lux 5 0 8 [od] 0 8 od 21
4. Marko Jeram A.M.Market-Amortizer J.T. 8 - - 6 6 - - 20
5. Georg Reitsperger AK Astra 3 6 2 2 4 0 - 17
6. Marin Galić AMD Matulji Racing [0] 4,5 4 0 2 1 5 16,5
7. Boštjan Logar AK Bencin Adrenalin - - - 8 8 - - 16
8. Vaclav Pech Czech National R.Team - 15 - - - - - 15
9. Daniel Šaškin AK Sljeme 0 od 5 od - 4 6 15
10. Darko Peljhan AK MPI Racing - 1,5 - 4 - 6 - 11,5
11. Miha Rihtar EZ Racing - - 3 3 od - 4 10
12. Ivan Goran Čibej AK Astra [0] 0 1 0 0 0 8 9
13. Saša Stanišić AK Astra 4 - - ns - 2 3 9
14. Vaclav Arazim Mediasport Czech Nat.T. - 7,5 - - - - - 7,5
15. Antun Filipec MCC Samobor - 0 6 1 - - - 7
16. Mitja Klemenčič Castrol Racing - - - od 5 - - 5
17. Rok Turk Amortizer Junior Team - - - 0 3 - 1 4
18. Tomislav Cilenšek DTD Kaučić - - - 0 - 3 - 3
19. Daniel Landa Kovokon Rally Team - 3 - - - - - 3
20. Tomislav Škalić AK Delta - - 0 - - - 2 2
21. Tom Nemarnik AS Motorsport Olimpija 2 - - - - - - 2
22. Miran Jerman AK Olimpija 0 - - 0 1 0 0 1
23. Alex Humar SEC Racing Team 1 od - 0 0 - - 1
 
GRUPA N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Tomaž Kaučić DTD Kaučić 10 9 [od] 10 10 5 10 54
2. Juraj Šebalj AK Sljeme 6 12 10 5 0 10 [od] 43
3. Janos Szilagyi Stille-Dukko-Lux 5 0 8 [od] 2 8 od 23
4. Marko Jeram A.M.Market-Amortizer J.T. 8 - - 6 6 - - 20
5. Ivan Goran Čibej AK Astra 3 3 4 [0] 1 0 8 19
6. Boštjan Logar AK Bencin Adrenalin - - - 8 8 - - 16
7. Vaclav Pech Czech National R.Team - 15 - - - - - 15
8. Darko Peljhan AK MPI Racing - 4,5 - 4 - 6 - 14,5
9. Saša Stanišić AK Astra 4 - - ns - 3 5 12
10. Daniel Šaškin AK Sljeme 0 od 5 od - - 6 11
11. Antun Filipec MCC Samobor - 0 6 3 - - - 9
12. Rok Turk Amortizer Junior Team - - - 0 4 - 4 8
13. Robert Markt AK Grand Prix [od] 0 3 0 0 2 3 8
14. Vaclav Arazim Mediasport Czech Nat.T. - 7,5 - - - - - 7,5
15. Miran Jerman AK Olimpija 2 - - 0 3 1 1 7
16. Daniel Landa Kovokon Rally Team - 6 - - - - - 6
17. Tomislav Cilenšek DTD Kaučić - - - 2 - 4 - 6
18. Mitja Klemenčič Castrol Racing - - - od 5 - - 5
19. Gabor Takacs Aquincum Racing Team - 0 2 od - - - 2
20. Friderik Vajnhandl AMD Šentilj - - - - - - 2 2
21. Martin Knajzl Petr Černohorsky - 1,5 - - - - - 1,5
22. Tihomir Simon AK Delta 1 0 - - - - - 1
23. Marin Petrić AK Rijeka od 0 1 0 0 0 - 1
24. Andrej Jereb Dunlop OMV Racing - - - 1 - - - 1
- Boro Mateša AMD Matulji Racing [0] 0 0 0 0 0 0 0
- Zoran Raštegorac AK Delta 0 0 0 0 0 0 [od] 0
- Robert Novosel AK Delta 0 0 0 0 0 - 0 0
- Branko Jemrić AK Astra 0 0 0 0 - 0 0 0
- Mauro Bole Mauro Bole 0 0 - 0 - 0 0 0
- Tomislav Postružin AMD Zanatlija 0 0 0 - - 0 - 0
- Branko Labaš AMK Stubaki 0 0 0 - - - 0 0
- Igor Puž AMD Opatija 0 - - 0 - 0 0 0
- Dejan Dimitrijević AK Dubrava 0 isk 0 0 - - - 0
- Marin Koraca Istra Racing Team 0 - - isk - 0 0 0
- Oto M.Juričev-Martinčev AK Delta - 0 0 - - - - 0
- Laszlo Lengyel Type-R Rally AMSE - 0 - 0 - - - 0
- Bruno Boršić AMK Dugo Selo 0 od - - - od - 0
- Daniel Lukić AMD INA Millennium 0 - - od - - - 0
- Miloš Komljenović AMSK Interspeed RT 0 - - - - - - 0
- Daniel Behalek Klub Fox Racing v AČR - 0 - - - - - 0
- Silvano Grendene Gorizia Corse - 0 - - - - - 0
- Luigi Terpin Gorizia Corse - 0 - - - - - 0
- Igor Usmiani AMD Zanatlija - 0 - - - - - 0
- Walter Vida Gorizia Corse - 0 - - - - - 0
- Antun Vrbanović AMK Stubaki - 0 - - - - - 0
- Evgen Gunjač AK Olimpija - - - 0 - - - 0
- Mitja Prezelj DAS Koleselj - - - 0 - - - 0
- Mitja Slejko SEC Racing Team - - - od 0 - - 0
- Boris Požeg ŠRD Olimp - - - - 0 - - 0
- Robert Valič AMD Slovenija Avto-IMOS - - - - 0 - - 0
- Sašo Vusič DD Ultra - - od - - 0 - 0
- Miha Prek AK Olimpija - - - od - 0 - 0
- Luca Garaboni Enjoy Motorsport Italia - - - - - 0 - 0
- Mario Jurišić AK Rijeka - - - - - 0 - 0
- Muhamedali Maksuti Istra Racing Team - - - - - 0 - 0
- Hrvoje Mišta AK Rijeka - - - - - 0 - 0
- Levente Papp Papp Rally Team - - - - - 0 - 0
- Zsot Zelenka Szajky Rallye Team SE - - - - - 0 - 0
- Marin Nežić AMK Skok Racing - - - - - isk 0 0
- Edi Milokanović AMK Skok Racing - - - - - - 0 0
- Reno Turk AK Delta - od od od - od - 0
- Goran Francetić AK CRO Dakar Team - - - - od od od 0
- Ivan Sinčić AK Buzet Autosport od - - - - - - 0
- Viktor Alaxay Tech-R ASE - od - - - - - 0
- Karl Rumpler Karl Rumpler - od - - - - - 0
- Vojtech Štajf Czech Nat.Subaru Team - od - - - - - 0
- Karel Trojan ČKD Urban Pneu R.T. - od - - - - - 0
- Mladen Šimunec AMK Dugo Selo - - od - - - - 0
- Marko Kavčić Gold Club Racing Team - - - od - - - 0
- Slavko Komel DAS Koleselj - - - od - - - 0
- Nenad Lončarić AK Astra - - - od - - - 0
- Dejan Šimunović AK Sljeme - - - od - - - 0
- Alojz Udovč Udovč Motorsport - - - od - - - 0
- Mitja Ambroželj AMD Gorica - - - - - od - 0
- Sandro Dekani BDM-ARTRT - - - - - od - 0
- Milan Liška Klub Fox Racing v AČR - isk - - - - - 0
 
GRUPA A
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Georg Reitsperger AK Astra 10 15 6 8 10 5 - 54
2. Marin Galić AMD Matulji Racing [5] 12 10 5 8 8 10 53
3. Miha Rihtar EZ Racing - - 8 10 od - 8 26
4. Siniša Crnojević AK Sljeme - 9 5 4 0 4 od 22
5. Alex Humar SEC Racing Team 6 od - 6 1 - - 13
6. Uroš Petrič AMD Gorica 4 0 - 0 6 2 - 12
7. Daniel Šaškin AK Sljeme - - - - - 10 - 10
8. Tomislav Škalić AK Delta - - 4 - - - 6 10
9. Tom Nemarnik AS Motorsport Olimpija 8 - - - - - - 8
10. Domen Agnič Auto Sport Jazon od 7,5 - - - - - 7,5
11. Jurij Eržen AMD Slovenija Avto-IMOS - - - 2 5 - - 7
12. Gyorgy Janzer Berg Autosport - - - - - 6 - 6
13. Miroslav Levora Auto Power s.r.o. - 6 - - - - - 6
14. Grega Podpečan AMD Slovenija Avto-IMOS - - - 3 - 3 - 6
15. Tihomir Simon AK Delta - - - - - - 5 5
16. Josef Sedlaček DEFRS Rally Team - 4,5 - - - - - 4,5
17. Renato Hvala AMD Slovenija Avto-IMOS - - - - 4 - - 4
18. Mladen Stepanovič AK Olimpija - - - - - od 4 4
19. Klemen Seljak DAS Koleselj - - - 1 3 - - 4
20. Ivan Sinčić AK Buzet Autosport - - 0 - - 0 3 3
21. Damir Vlašić AK Delta 3 - - - - - - 3
22. Petr Pospišil Pospa Rally Team - 3 od - - - - 3
23. Peter Marc DAS Koleselj - - 3 - - - - 3
24. Simon Trobec AK MPI Racing - - - 0 - 1 2 3
25. Gašper Verbič DAS Koleselj - - 2 0 od - - 2
26. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport 2 - - - - od - 2
27. Sebastijan Rome SEC Racing Team - - - od 2 - - 2
28. Marko Mirić AMK Dugo Selo - 1,5 0 - - - - 1,5
29. Andrej Veronek AK Delta - 0 0 - 0 0 1 1
30. Alen Sekula AMD Zanatlija od 0 1 0 - 0 - 1
31. Daniel Vojvodić AK Dubrava 1 od od - - - - 1
- Lana Sutlović AK Delta - 0 0 0 - - - 0
- Dino Stelmah AK Delta - 0 od 0 - 0 od 0
- Dejan Šimunović AK Sljeme - - 0 - 0 - - 0
- Aleš Tavčar Ultra Racing - - - 0 0 - - 0
- Vedran Drndić Istra Racing Team - - - - - 0 0 0
- Boštjan Frančeškin ŠD Carst 04 0 - - - - - - 0
- Franko Komel ŠD Carst 04 0 - - - - - - 0
- Goran Crnković AK Rijeka od 0 - - - - - 0
- Tomislav Ormuž AK Delta od 0 - - - - - 0
- Josef Hoštak Prima Auto Autoklub - 0 - - - - - 0
- Dušan Lešansky DEFRS Rally Team - 0 - - - - - 0
- Libor Šašek Libor Šašek - 0 - - - - - 0
- Lubomir Vokal Lubomir Vokal - 0 - - - - - 0
- Bojan Velkavrh Avtosport Jazon - - - 0 od - - 0
- Uroš Cerjak AMK Šemrov - - - 0 - - - 0
- Marjan Hren Moto Klub Buhc - - - 0 - - - 0
- Bojan Jereb Moto Klub Buhc - - - 0 - - - 0
- Adrian Kobol AK MPI Racing - - - 0 - - - 0
- Tadej Miklavčič ŠD Carst 04 - - - 0 - - - 0
- Matjaž Vogrič AK Olimpija - - - 0 - - - 0
- Zoltan Agnecz Memoar Rally Team - - - - - 0 - 0
- Ivan Bahorić AK Delta - - - - - 0 - 0
- Pietro Da Rin Spaletta Pietro Da Rin - - - - - 0 - 0
- Evgen Gunjač AK Olimpija - - - - - 0 - 0
- Gorazd Istenič Autosport Jazon - - - - - 0 - 0
- Zoltan Pryma Aquincum Racing Team - - - - - 0 - 0
- Antun Vrbanović AMK Stubaki - - - - - 0 - 0
- Matija Bizjak AK Olimpija - - - - od - 0 0
- Tomaž Gorenc Društvo TGR - - - - - od 0 0
- Christoph Goeschl MCL 68 - - - - - - 0 0
- Dejan Kirinčić AMD Matulji Racing - - - - - - 0 0
- Dražen Pigl AK Delta od od od - - - - 0
- Goran Francetić AK CRO Dakar Team od ns od - - - - 0
- Darko Lampe SEC Racing Team - - - od od - - 0
- Denis Močibob Istra Racing Team od - - - - od - 0
- Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - - - od - od - 0
- Spartaco Brizzi Spartaco Brizzi od - - - - - od 0
- Aleksandra Ivić AK Rijeka od - - - - - - 0
- Antonin Novak Rallye Sport Promotion - od - - - - - 0
- Josef Petak Czech Nat.Hroch Team - od - - - - - 0
- Miha Prek AK Olimpija - od - - - - - 0
- Miro Birt AK HBT Racing - - od - - - - 0
- Borut Bratina AK Olimpija - - - od - - - 0
- Dejan Mlekuž Cerkno Racing - - - od - - - 0
- Aljoša Gregorič DAS Koleselj - - - - od - - 0
- Andrej Jordan AMD Slovenija Avto-IMOS - - - - od - - 0
- Peter Mus Peter Mus - - - - od - - 0
- Miloš Komljenović AMSK Interspeed RT - - - - - od - 0
- Alfio Štoković AK Buzet Autosport - - - - - od - 0
- Bojan Makarovič AK MPI Racing - - - - - - od 0
- Tamas Tarnok TT Racing ASE - isk - - - - - 0
- Giovanni Zandegiacomo Gorizia Corse - isk - - - - - 0
 
KLASA N1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Branko Jemrić AK Astra 8 15 10 8 - 5 8 54
2. Zoran Raštegorac AK Delta 5 9 8 10 10 8 [od] 50
3. Marin Koraca Istra Racing Team 10 - - isk - 10 10 30
4. Branko Labaš AMK Stubaki 4 7,5 6 - - - 5 22,5
5. Antun Vrbanović AMK Stubaki - 12 - - - - - 12
6. Bruno Boršić AMK Dugo Selo 6 od - - - od - 6
7. Miha Prek AK Olimpija - - - - - 6 - 6
8. Marin Nežić AMK Skok Racing - - - - - isk 6 6
 
KLASA N2+N3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Robert Markt AK Grand Prix [od] 15 10 4 6 10 8 53
2. Miran Jerman AK Olimpija 10 - - 6 8 8 5 37
3. Rok Turk Amortizer Junior Team - - - 8 10 - 10 28
4. Marin Petrić AK Rijeka od 6 6 5 5 0 - 22
5. Gabor Takacs Aquincum Racing Team - 12 8 od - - - 20
6. Igor Puž AMD Opatija 8 - - 3 - 5 2 18
7. Robert Novosel AK Delta 6 0 3 1 4 - 1 15
8. Mauro Bole Mauro Bole 4 3 - 2 - 2 4 15
9. Boro Mateša AMD Matulji Racing 5 [0] 4 0 2 0 0 11
10. Mitja Prezelj DAS Koleselj - - - 10 - - - 10
11. Silvano Grendene Gorizia Corse - 9 - - - - - 9
12. Dejan Dimitrijević AK Dubrava 3 isk 5 0 - - - 8
13. Walter Vida Gorizia Corse - 7,5 - - - - - 7,5
14. Sašo Vusič DD Ultra Racing - - od - - 6 - 6
15. Friderik Vajnhandl AMD Šentilj - - - - - - 6 6
16. Luigi Terpin Gorizia Corse - 4,5 - - - - - 4,5
17. Levente Papp Papp Rally Team - - - - - 4 - 4
18. Robert Valič AMD Slovenija Avto-IMOS - - - - 3 - - 3
19. Zsot Zelenka Szajky Rallye Team SE - - - - - 3 - 3
20. Edi Milokanović AMK Skok Racing - - - - - - 3 3
21. Tomislav Postružin AMD Zanatlija 1 0 2 - - 0 - 3
22. Daniel Lukić AMD INA Millennium 2 - - od - - - 2
23. Laszlo Lengyel Type-R Rally AMSE - 1,5 - - - - - 1,5
24. Oto M.Juričev-Martinčev AK Delta - 0 1 - - - - 1
25. Mitja Slejko SEC Racing Team - - - od 1 - - 1
26. Luca Garaboni Enjoy Motorsport Italia - - - - - 1 - 1
- Igor Usmiani AMD Zanatlija - 0 - - - - - 0
- Mario Jurišić AK Rijeka - - - - - 0 - 0
- Muhamedali Maksuti Istra Racing Team - - - - - 0 - 0
- Reno Turk AK Delta - od od od - od - 0
- Ivan Sinčić AK Buzet Autosport od - - - - - - 0
- Viktor Alaxay Tech-R ASE - od - - - - - 0
- Mladen Šimunec AMK Dugo Selo - - od - - - - 0
- Marko Kavčič Gold Club Racing Team - - - od - - - 0
- Slavko Komel DAS Koleselj - - - od - - - 0
- Miha Prek AK Olimpija - - - od - - - 0
- Alojz Udovč Udovč Motorsport - - - od - - - 0
- Mitja Ambroželj AMD Gorica - - - - - od - 0
- Sandor Dekani BDM-ARTRT - - - - - od - 0
 
KLASA A5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Uroš Petrič AMD Gorica 10 7,5 - 5 10 10 - 42,5
2. Simon Trobec AK MPI Racing - - - 6 - 8 8 22
3. Alen Sekula AMD Zanatlija od 6 8 4 - 2 - 20
4. Klemen Seljak DAS Koleselj - - - 10 8 - - 18
5. Miroslav Levora Auto Power s.r.o. - 15 - - - - - 15
6. Josef Sedlaček DEFRS Rally Team - 12 - - - - - 12
7. Gašper Verbič DAS Koleselj - - 10 1 od - - 11
8. Mladen Stepanovič AK Olimpija - - - - - od 10 10
9. Libor Šašek Libor Šašek - 9 - - - - - 9
10. Damir Vlašić AK Delta 8 - - - - - - 8
11. Tadej Miklavčič ŠD Carst 04 - - - 8 - - - 8
12. Lana Sutlović AK Delta - 1,5 6 0 - - - 7,5
13. Daniel Vojvodić AK Dubrava 6 od od - - - - 6
14. Sebastijan Rome SEC Racing Team - - - od 6 - - 6
15. Evgen Gunjač AK Olimpija - - - - - 6 - 6
16. Matija Bizjak AK Olimpija - - - - od - 6 6
17. Boštjan Frančeškin ŠD Carst 04 5 - - - - - - 5
18. Zoltan Agnecz Memoar Rally Team - - - - - 5 - 5
19. Lubomir Vokal Lubomir Vokal - 4,5 - - - - - 4,5
20. Franko Komel ŠD Carst 04 4 - - - - - - 4
21. Gorazd Istenič Aurosport Jazon - - - - - 4 - 4
22. Tomislav Ormuž AK Delta od 3 - - - - - 3
23. Marjan Hren Moto Klub Buhc - - - 3 - - - 3
24. Ivan Bahorić AK Delta - - - - - 3 - 3
25. Adrian Kobol AK MPI Racing - - - 2 - - - 2
26. Antun Vrbanović AMK Stubaki - - - - - 1 - 1
- Dušan Lešansky DEFRS Rally Team - 0 - - - - - 0
- Bojan Velkavrh Avtosport Jazon - - - 0 od - - 0
- Uroš Cerjak AMK Šemrov - - - 0 - - - 0
- Bojan Jereb Moto Klub Buhc - - - 0 - - - 0
- Matjaž Vogrič AK Olimpija - - - 0 - - - 0
- Darko Lampe SEC Racing Team - - - od od - - 0
- Spartaco Brizzi Spartaco Brizzi od - - - - - od 0
- Aleksandra Ivić AK Rijeka od - - - - - - 0
- Denis Močibob Istra Racing Team od - - - - - - 0
- Antonin Novak Rallye Sport Promotion - od - - - - - 0
- Miro Birt AK HBT Racing - - od - - - - 0
- Dejan Mlekuž Cerkno Racing - - - od - - - 0
- Andrej Jordan AMD Slovenija Avto-IMOS - - - - od - - 0
- Peter Mus Peter Mus - - - - od - - 0
- Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - - - - od - 0
- Bojan Makarovič AK MPI Racing - - - - - - od 0
 
KLASA A6+A7
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Marin Galić AMD Matulji Racing [6] 15 10 8 10 10 10 63
2. Alex Humar SEC Racing Team 8 od - 10 5 - - 23
3. Tomislav Škalić AK Delta - - 8 - - - 8 16
4. Ivan Sinčić AK Buzet Autosport - - 6 - - 5 5 16
5. Andrej Veronek AK Delta - 3 5 - 3 1 4 16
6. Jurij Eržen AMD Slovenija Avto-IMOS - - - 5 8 - - 13
7. Marko Mirić AMK Dugo Selo - 9 4 - - - - 13
8. Petr Pospišil Pospa Rally Team - 12 od - - - - 12
9. Grega Podpečan AMD Slovenija Avto-IMOS - - - 6 - 6 - 12
10. Tom Nemarnik AS Motorsport Olimpija 10 - - - - - - 10
11. Dino Stelmah AK Delta - 6 od 3 - 0 od 9
12. Gyorgy Janzer Berg Autosport - - - - - 8 - 8
13. Aleš Tavčar Ultra Racing - - - 4 4 - - 8
14. Josef Hoštak Prima Auto Autoklub - 7,5 - - - - - 7,5
15. Renato Hvala AMD Slovenija Avto-IMOS - - - - 6 - - 6
16. Tihomir Simon AK Delta - - - - - - 6 6
17. Vedran Drndić Istra Racing Team - - - - - 3 3 6
18. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport 5 - - - - - - 5
19. Goran Crnković AK Rijeka od 4,5 - - - - - 4,5
20. Zoltan Pryma Aquincum Racing Team - - - - - 4 - 4
21. Pietro Da Rin Spaletta Pietro Da Rin - - - - - 2 - 2
22. Dejan Kirinčić AMD Matulji Racing - - - - - - 2 2
23. Christoph Goeschl MCL 68 - - - - - - 1 1
- Tomaž Gorenc Društvo TGR - - - - - od 0 0
- Dražen Pigl AK Delta od od - - - - - 0
- Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - - - od - od - 0
- Josef Petak Czech Nat.Hroch Team - od - - - - - 0
- Miha Prek AK Olimpija - od - - - - - 0
- Borut Bratina AK Olimpija - - - od - - - 0
- Aljoša Gregorič DAS Koleselj - - - - od - - 0
- Alfio Štoković AK Buzet Autosport - - - - - od - 0
- Tamas Tarnok TT Racing ASE - isk - - - - - 0
- Giovanni Zandegiacomo Gorizia Corse - isk - - - - - 0
 
VOZAČI SUVOZAČI
Generalni sponzor HAKS-a: INA