štopericaciljna zastavica 1. 08.-09.04.06. - Istra-Riviera Opatija
2. 01.-03.06.06. - INA Croatia Delta
3. 21.-22.07.06. - Martinski Rally
4. 29.-30.09.06. - Valvoline Kvarnerski
5. 19.-21.10.06. - Postojna (SLO)
6. 03.-04.11.06. - Poreč
7. 17.-18.11.06. - Istra Riviera Opatija
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
PRVENSTVO HRVATSKE
KONAČNI REZULTATI
U skladu sa istima mogu se održati svečana proglašenja i podjele športskih priznanja.
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Juraj Šebalj AK Sljeme 10 15 10 10 0 10 [od] 55
2. Georg Reitsperger AK Astra 6 12 4 8 10 3 - 43
3. Marin Galić AMD Matulji Racing [3] 9 5 5 8 5 6 38
4. Ivan Goran Čibej AK Astra 5 6 3 4 6 [1] 10 34
5. Daniel Šaškin AK Sljeme 0 od 6 od - 8 8 22
6. Robert Markt AK Grand Prix [od] 4,5 2 1 5 4 3 19,5
7. Saša Stanišić AK Astra 8 - - ns - 6 5 19
8. Antun Filipec MCC Samobor - 0 8 6 - - - 14
9. Siniša Crnojević AK Sljeme - 7,5 1 3 0 2 od 13,5
10. Tihomir Simon AK Delta 4 3 - - - - 2 9
11. Marin Petrić AK Rijeka od 0 0 2 4 0 - 6
12. Tomislav Škalić AK Delta - - 0 - - - 4 4
13. Robert Novosel AK Delta 0 0 0 0 3 - 0 3
14. Dejan Šimunović AK Sljeme - - 0 od 2 - - 2
15. Damir Vlašić AK Delta 2 - - - - - - 2
16. Branko Jemrić AK Astra 0 1,5 0 0 - 0 0 1,5
17. Igor Puž AMD Opatija 1 - - 0 - 0 0 1
18. Marin Koraca Istra Racing Team 0 - - isk - 0 1 1
19. Zoran Raštegorac AK Delta 0 0 0 0 1 0 [od] 1
 
GRUPA N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Juraj Šebalj AK Sljeme 10 15 10 10 2 10 [od] 57
2. Ivan Goran Čibej AK Astra 6 12 [5] 6 10 5 10 49
3. Robert Markt AK Grand Prix [od] 9 4 4 8 6 5 36
4. Saša Stanišić AK Astra 8 - - ns - 8 6 22
5. Antun Filipec MCC Samobor - 4,5 8 8 - - - 20,5
6. Marin Petrić AK Rijeka od 3 3 5 6 0 - 17
7. Daniel Šaškin AK Sljeme 0 od 6 od - - 8 14
8. Igor Puž AMD Opatija 4 - - 3 - 4 2 13
9. Tihomir Simon AK Delta 5 7,5 - - - - - 12,5
10. Robert Novosel AK Delta 2 0 0 2 5 - 1 10
11. Marin Koraca Istra Racing Team 3 - - isk - 3 4 10
12. Branko Jemrić AK Astra 0 6 1 0 - 0 0 7
13. Zoran Raštegorac AK Delta 0 0 0 0 4 2 [od] 6
14. Boro Mateša AMD Matulji Racing 1 [0] 0 1 3 0 0 5
15. Edi Milokanović AMK Skok Racing - - - - - - 3 3
16. Dejan Dimitrijević AK Dubrava 0 isk 2 0 - - - 2
17. Antun Vrbanović AMK Stubaki - 1,5 - - - - - 1,5
18. Mario Jurišić AK Rijeka - - - - - 1 - 1
- Tomislav Postružin AMD Zanatlija 0 0 0 - - 0 - 0
- Branko Labaš AMK Stubaki 0 0 0 - - - 0 0
- Oto M.Juričev-Martinčev AK Delta - 0 0 - - - - 0
- Bruno Boršić AMK Dugo Selo 0 od - - - od - 0
- Daniel Lukić AMD INA Millennium 0 - - od - - - 0
- Igor Usmiani AMD Zanatlija - 0 - - - - - 0
- Muhamedali Maksuti Istra Racing Team - - - - - 0 - 0
- Hrvoje Mišta AK Rijeka - - - - - 0 - 0
- Marin Nežić AMK Skok Racing - - - - - isk 0 0
- Reno Turk AK Delta - od od od - od - 0
- Goran Francetić AK CRO Dakar Team - - - - od od od 0
- Ivan Sinčić AK Buzet Autosport od - - - - - - 0
- Mladen Šimunec AMK Dugo Selo - - od - - - - 0
- Nenad Lončarić AK Astra - - - od - - - 0
- Dejan Šimunović AK Sljeme - - - od - - - 0
 
GRUPA A
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Georg Reitsperger AK Astra 10 15 8 10 10 6 - 59
2. Marin Galić AMD Matulji Racing [8] 12 10 8 8 8 10 56
3. Siniša Crnojević AK Sljeme - 9 6 6 5 5 od 31
4. Alen Sekula AMD Zanatlija od 4,5 4 5 - 1 - 14,5
5. Tomislav Škalić AK Delta - - 5 - - - 8 13
6. Daniel Šaškin AK Sljeme - - - - - 10 - 10
7. Ivan Sinčić AK Buzet Autosport - - 1 - - 4 5 10
8. Andrej Veronek AK Delta - 1,5 0 - 4 0 4 9,5
9. Dejan Šimunović AK Sljeme - - 3 - 6 - - 9
10. Dino Stelmah AK Delta - 6 od 3 - 0 od 9
11. Marko Mirić AMK Dugo Selo - 7,5 0 - - - - 7,5
12. Damir Vlašić AK Delta 6 - - - - - - 6
13. Tihomir Simon AK Delta - - - - - - 6 6
14. Lana Sutlović AK Delta - 0 2 4 - - - 6
15. Vedran Drndić Istra Racing Team - - - - - 3 3 6
16. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport 5 - - - - od - 5
17. Daniel Vojvodić AK Dubrava 4 od od - - - - 4
18. Goran Crnković AK Rijeka od 3 - - - - - 3
19. Ivan Bahorić AK Delta - - - - - 2 - 2
20. Dejan Kirinčić AMD Matulji Racing - - - - - - 2 2
- Tomislav Ormuž AK Delta od 0 - - - - - 0
- Antun Vrbanović AMK Stubaki - - - - - 0 - 0
- Dražen Pigl AK Delta od od od - - - - 0
- Goran Francetić AK CRO Dakar Team od ns od - - - - 0
- Denis Močibob Istra Racing Team od - - - - od - 0
- Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - - - od - od - 0
- Aleksandra Ivić AK Rijeka od - - - - - - 0
- Miro Birt AK HBT Racing - - od - - - - 0
- Alfio Štoković AK Buzet Autosport - - - - - od - 0
 
KLASA N1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Branko Jemrić AK Astra 8 15 10 8 - 6 8 55
2. Zoran Raštegorac AK Delta 5 9 8 10 10 8 od 50
3. Marin Koraca Istra Racing Team 10 - - isk - 10 10 30
4. Branko Labaš AMK Stubaki 4 7,5 6 - - - 5 22,5
5. Antun Vrbanović AMK Stubaki - 12 - - - - - 12
6. Bruno Boršić AMK Dugo Selo 6 od - - - od - 6
7. Marin Nežić AMK Skok Racing - - - - - isk 6 6
 
KLASA N2+N3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Robert Markt AK Grand Prix [od] 15 10 8 10 10 10 63
2. Marin Petrić AK Rijeka od 12 8 10 8 4 - 42
3. Robert Novosel AK Delta 8 9 4 5 6 - 5 37
4. Boro Mateša AMD Matulji Racing 6 7,5 5 4 5 [3] 4 31,5
5. Igor Puž AMD Opatija 10 - - 6 - 8 6 30
6. Tomislav Postružin AMD Zanatlija 3 6 3 - - 5 - 17
7. Dejan Dimitrijević AK Dubrava 5 isk 6 3 - - - 14
8. Edi Milokanović AMK Skok Racing - - - - - - 8 8
9. Mario Jurišić AK Rijeka - - - - - 6 - 6
10. Oto M.Juričev-Martinčev AK Delta - 3 2 - - - - 5
11. Igor Usmiani AMD Zanatlija - 4,5 - - - - - 4,5
12. Daniel Lukić AMD INA Millennium 4 - - od - - - 4
13. Muhamedali Maksuti Istra Racing Team - - - - - 2 - 2
- Reno Turk AK Delta - od od od - od - 0
- Ivan Sinčić AK Buzet Autosport od - - - - - - 0
- Mladen Šimunec AMK Dugo Selo - - od - - - - 0
 
KLASA A5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Alen Sekula AMD Zanatlija od 15 10 x - 8 - 33
2. Lana Sutlović AK Delta - 9 8 x - - - 17
3. Tomislav Ormuž AK Delta od 12 - - - - - 12
4. Damir Vlašić AK Delta 10 - - - - - - 10
5. Ivan Bahorić AK Delta - - - - - 10 - 10
6. Daniel Vojvodić AK Dubrava 8 od od - - - - 8
7. Antun Vrbanović AMK Stubaki - - - - - 6 - 6
- Aleksandra Ivić AK Rijeka od - - - - - - 0
- Denis Močibob Istra Racing Team od - - - - - - 0
- Miro Birt AK HBT Racing - - od - - - - 0
- Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - - - - od - 0
 
KLASA A6+A7
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Marin Galić AMD Matulji Racing [10] 15 10 10 10 10 10 65
2. Andrej Veronek AK Delta - 6 5 - 8 5 4 28
3. Dino Stelmah AK Delta - 9 od 8 - 4 od 21
4. Ivan Sinčić AK Buzet Autosport - - 6 - - 8 5 19
5. Tomislav Škalić AK Delta - - 8 - - - 8 16
6. Marko Mirić AMK Dugo Selo - 12 4 - - - - 16
7. Vedran Drndić Istra Racing Team - - - - - 6 3 9
8. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport 8 - - - - - - 8
9. Goran Crnković AK Rijeka od 7,5 - - - - - 7,5
10. Tihomir Simon AK Delta - - - - - - 6 6
11. Dejan Kirinčić AMD Matulji Racing - - - - - - 2 2
- Dražen Pigl AK Delta od od - - - - - 0
- Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - - - od - od - 0
- Alfio Štoković AK Buzet Autosport - - - - - od - 0
 
SKUPINA I (A5+N1)
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Branko Jemrić AK Astra 6 15 10 5 - 3 8 47
2. Zoran Raštegorac AK Delta 3 9 6 8 10 8 [od] 44
3. Alen Sekula AMD Zanatlija od 6 8 10 - 5 - 29
4. Marin Koraca Istra Racing Team 8 - - isk - 10 10 28
5. Branko Labaš AMK Stubaki 2 7,5 4 - - - 5 18,5
6. Antun Vrbanović AMK Stubaki - 12 - - - 4 - 16
7. Lana Sutlović AK Delta - 3 5 6 - - - 14
8. Damir Vlašić AK Delta 10 - - - - - - 10
9. Marin Nežić AMK Skok Racing - - - - - isk 6 6
10. Ivan Bahorić AK Delta - - - - - 6 - 6
11. Daniel Vojvodić AK Dubrava 5 od od - - - - 5
12. Tomislav Ormuž AK Delta od 4,5 - - - - - 4,5
13. Bruno Boršić AMK Dugo Selo 4 od - - - od - 4
- Aleksandra Ivić AK Rijeka od - - - - - - 0
- Denis Močibob Istra Racing Team od - - - - - - 0
- Miro Birt AK HBT Racing - - od - - - - 0
- Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - - - - od - 0
 
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI
Generalni sponzor HAKS-a: INA