AUTOSLALOM ZA PRVENSTVO HRVATSKE
HYUNDAI AUTOKUĆA KOŠARA - 12.NAGRADA BRTONIGLE '06
Brtonigla, 25.-26.08.2006.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 9 7 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio 158.187 0 20
2. 8 1 Dejan Kopajtić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Yugo 1.6 163.676 5.489 15
3. 6 2 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno Turbo i.e. 166.126 7.939 12
4. 7 82 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 167.958 9.771 10
5. 5 123 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 168.703 10.516 8
6. 4 6 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 168.773 10.586 6
7. 8 42 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 168.944 10.757 4
8. 3 201 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 GTI 1.9 170.748 12.561 3
9. 7 71 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 171.486 13.299 2
10. 3 223 Jure Gašperov AMK Trogir Renault 5 GT Turbo 171.660 13.473 1
11. 7 83 Alen Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 172.658 14.471 -
12. 3 210 Dario Ružić ASK Kastavac Renault 5 GT Turbo 173.088 14.901 -
13. 6 109 Vjekoslav Čičko AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Fiat Punto GT 173.333 15.146 -
14. 9 22 Edi Milokanović AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 173.618 15.431 -
15. 5 4 Denis Šroler AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.3 174.295 16.108 -
16. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 1.8 16V 174.497 16.310 -
17. 8 55 Marko Pikula AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 175.434 17.247 -
18. 8 41 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 175.437 17.250 -
19. 5 126 Hrvoje Avanić AMK Trogir Yugo 1.6 175.697 17.510 -
20. 2 233 Ivan Grubišić AMD Zanatlija Peugeot 106 175.713 17.526 -
21. 2 266 Marijan Čengić AK SB Auto Sport Honda Civic 1.6 CRX 175.912 17.725 -
22. 2 245 Vladimir Poredski AK Delta Peugeot 205 Rallye 1.3 176.319 18.132 -
23. 3 225 Igor Usmiani AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Fiat Punto 1.4 Turbo 176.393 18.206 -
24. 4 199 Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 176.758 18.571 -
25. 5 128 Krešo Merlić AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Yugo 1.5 177.071 18.884 -
26. 4 180 Saša Čaklović AMD Zanatlija Zastava 850 177.725 19.538 -
27. 3 205 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Peugeot 205 GTi 1.9 177.804 19.617 -
28. 4 172 Krešimir Radovanić AMD Zanatlija Zastava 850 177.874 19.687 -
29. 6 107 Dragan Jelić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Fiat Uno 1.3 Turbo 177.994 19.807 -
30. 4 177 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 178.260 20.073 -
31. 6 99 Denis Jurčić Istra Racing Team Volkswagen Golf GTi 178.600 20.413 -
32. 6 103 Kristijan Levak AMK Trogir Volkswagen Golf 1.8 178.658 20.471 -
33. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor
De Walt Racing Team
Honda Civic 1.6i CRX 179.020 20.833 -
34. 4 100 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 750 SC 179.124 20.937 -
35. 2 287 Adrijano Radovan Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 179.154 20.967 -
36. 4 179 Danijel Srijemsi AMD Opatija Zastava 750 179.295 21.108 -
37. 8 56 Vilijam Prodan AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 16V 180.029 21.842 -
38. 3 207 Marko Mrkalj AK SB Auto Sport Peugeot 205 GTI 1.9 180.158 21.971 -
39. 4 196 Elvis Kadunc AMD Opatija Zastava 750 181.865 23.678 -
40. 7 72 Ivan Bijelić AMD Opatija Zastava 750 181.872 23.685 -
41. 2 243 Igor Kocjančić AMK Skok Racing Opel Corsa 182.083 23.896 -
42. 8 70 Mato Milković AMK Ragusa Racing Yugo 55 1.6 182.200 24.013 -
43. 1 275 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 Ab. 183.239 25.052 -
44. 5 133 Ivan Turina AMD Opatija Yugo 55 1.6 183.615 25.428 -
45. 8 48 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Rover 114 GTi 183.946 25.759 -
46. 6 119 Goran Sikirica AK Rijeka Renault Clio 184.100 25.913 -
47. 4 176 Danijel Babić AMD Zanatlija Autobianchi A112 185.071 26.884 -
48. 2 286 Muhamedali Maksuti Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 185.133 26.946 -
49. 5 155 Antonio Butorac AMD Grobnik Fiat Uno 185.224 27.037 -
50. 1 272 Željko Muhar AAMK Sveučilište Opel Corsa 185.475 27.288 -
51. 5 125 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 1.6 185.507 27.320 -
52. 6 106 Leo Komarica AK SB Auto Sport Fiat Uno 1.3 Turbo 185.642 27.455 -
53. 4 197 Bojan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 187.713 29.526 -
54. 4 290 Toni Cerin AMK Skok Racing Autobianchi A112 187.759 29.572 -
55. 4 173 Lara Sanković AMD Opatija Zastava 750 SC 188.784 30.597 -
56. 2 234 Želimir Popović AK Pula-Rovinj Peugeot 106 189.026 30.839 -
57. 5 131 Igor Janko AMK Skok Racing Yugo 1.6 189.048 30.861 -
58. 2 237 Tomislav Grgić AK SB Auto Sport Peugeot 106 S16 189.105 30.918 -
59. 3 229 Silvije Krajač AMD Zanatlija Nissan Sunny 189.801 31.614 -
60. 7 80 Goran Načinović AMD Opatija Autobianchi A112 190.362 32.175 -
61. 1 274 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 190.688 32.501 -
62. 1 285 Elena Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 191.195 33.008 -
63. 1 273 Ivan Srebačić AMK Dugo Selo Yugo 191.940 33.753 -
64. 6 96 Slavko Janko AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 192.714 34.527 -
65. 2 239 Jurica Ružić AK Dubrava Škoda Felicia 192.979 34.792 -
66. 5 135 Denis Nišević AK Dubrava Yugo 55 193.888 35.701 -
67. 1 279 Josip Mušanović AK Rijeka Autobianchi A112 196.391 38.204 -
68. 2 268 Lana Frančić AK Delta Peugeot 205 Rallye 1.3 196.479 38.292 -
69. 7 75 Mikele Vižintin AMK Skok Racing Autobianchi A112 196.762 38.575 -
70. 1 280 Jan Pajić AMD Matulji Racing Peugeot 106 XN 197.175 38.988 -
71. 3 230 Mirjana Šimek AK Delta Peugeot 306 GTi 198.221 40.034 -
72. 1 283 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 208.308 50.121 -
73. 4 174 Neven Ukota AMK Skok Racing Lancia Y10 278.671 120.484 -
74. 5 124 Goran Kmet AMK Skok Racing Yugo 339.546 181.359 -
- 8 50 Martina Mihok AMK Dugo Selo Yugo odustala -
- 7 74 Zoran Širola AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 odustao -
- 9 202 Alfred Uljanić Istra Racing Team Renault Clio nije startao -
 
REDOSLIJED VOZAČICA
Poz. Kl. S.b. Vozačica Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 6 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 168.773 0 20
2. 1 275 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 Ab. 183.239 14.466 15
3. 4 173 Lara Sanković AMD Opatija Zastava 750 SC 188.784 20.011 12
4. 1 285 Elena Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 191.195 22.422 10
5. 2 268 Lana Frančić AK Delta Peugeot 205 Rallye 1.3 196.479 27.706 8
6. 3 230 Mirjana Šimek AK Delta Peugeot 306 GTi 198.221 29.448 6
7. 1 283 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 208.308 39.535 4
- 8 50 Martina Mihok AMK Dugo Selo Yugo odustala -
 
REDOSLIJED JUNIORA
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 9 7 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio 158.187 0 20
2. 8 42 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 168.944 10.757 15
3. 7 71 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 171.486 13.299 12
4. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 1.8 16V 174.497 16.310 10
5. 8 55 Marko Pikula AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 175.434 17.247 8
6. 2 233 Ivan Grubišić AMD Zanatlija Peugeot 106 175.713 17.526 6
7. 8 56 Vilijam Prodan AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 16V 180.029 21.842 4
8. 7 72 Ivan Bijelić AMD Opatija Zastava 750 181.872 23.685 3
9. 5 155 Antonio Butorac AMD Grobnik Fiat Uno 185.224 27.037 2
10. 4 197 Bojan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 187.713 29.526 1
11. 4 173 Lara Sanković AMD Opatija Zastava 750 SC 188.784 30.597 -
12. 1 273 Ivan Srebačić AMK Dugo Selo Yugo 191.940 33.753 -
13. 5 135 Denis Nišević AK Dubrava Yugo 55 193.888 35.701 -
14. 3 230 Mirjana Šimek AK Delta Peugeot 306 GTi 198.221 40.034 -
- 8 50 Martina Mihok AMK Dugo Selo Yugo odustala -
- 7 74 Zoran Širola AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 odustao -
 
GRUPA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 3 201 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 GTI 1.9 170.748 0 20
2. 3 223 Jure Gašperov AMK Trogir Renault 5 GT Turbo 171.660 912 15
3. 3 210 Dario Ružić ASK Kastavac Renault 5 GT Turbo 173.088 2.340 12
4. 2 233 Ivan Grubišić AMD Zanatlija Peugeot 106 175.713 4.965 10
5. 2 266 Marijan Čengić AK SB Auto Sport Honda Civic 1.6 CRX 175.912 5.164 8
6. 2 245 Vladimir Poredski AK Delta Peugeot 205 Rallye 1.3 176.319 5.571 6
7. 3 225 Igor Usmiani AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Fiat Punto 1.4 Turbo 176.393 5.645 4
8. 3 205 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Peugeot 205 GTi 1.9 177.804 7.056 3
9. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor
De Walt Racing Team
Honda Civic 1.6i CRX 179.020 8.272 2
10. 2 287 Adrijano Radovan Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 179.154 8.406 1
11. 3 207 Marko Mrkalj AK SB Auto Sport Peugeot 205 GTI 1.9 180.158 9.410 -
12. 2 243 Igor Kocjančić AMK Skok Racing Opel Corsa 182.083 11.335 -
13. 1 275 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 Ab. 183.239 12.491 -
14. 2 286 Muhamedali Maksuti Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 185.133 14.385 -
15. 1 272 Željko Muhar AAMK Sveučilište Opel Corsa 185.475 14.727 -
16. 2 234 Želimir Popović AK Pula-Rovinj Peugeot 106 189.026 18.278 -
17. 2 237 Tomislav Grgić AK SB Auto Sport Peugeot 106 S16 189.105 18.357 -
18. 3 229 Silvije Krajač AMD Zanatlija Nissan Sunny 189.801 19.053 -
19. 1 274 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 190.688 19.940 -
20. 1 285 Elena Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 191.195 20.447 -
21. 1 273 Ivan Srebačić AMK Dugo Selo Yugo 191.940 21.192 -
22. 2 239 Jurica Ružić AK Dubrava Škoda Felicia 192.979 22.231 -
23. 1 279 Josip Mušanović AK Rijeka Autobianchi A112 196.391 25.643 -
24. 2 268 Lana Frančić AK Delta Peugeot 205 Rallye 1.3 196.479 25.731 -
25. 1 280 Jan Pajić AMD Matulji Racing Peugeot 106 XN 197.175 26.427 -
26. 3 230 Mirjana Šimek AK Delta Peugeot 306 GTi 198.221 27.473 -
27. 1 283 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 208.308 37.560 -
 
GRUPA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 6 2 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno Turbo i.e. 166.126 0 20
2. 5 123 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 168.703 2.577 15
3. 4 6 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 168.773 2.647 12
4. 6 109 Vjekoslav Čičko AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Fiat Punto GT 173.333 7.207 10
5. 5 4 Denis Šroler AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.3 174.295 8.169 8
6. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 1.8 16V 174.497 8.371 6
7. 5 126 Hrvoje Avanić AMK Trogir Yugo 1.6 175.697 9.571 4
8. 4 199 Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 176.758 10.632 3
9. 5 128 Krešo Merlić AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Yugo 1.5 177.071 10.945 2
10. 4 180 Saša Čaklović AMD Zanatlija Zastava 850 177.725 11.599 1
11. 4 172 Krešimir Radovanić AMD Zanatlija Zastava 850 177.874 11.748 -
12. 6 107 Dragan Jelić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Fiat Uno 1.3 Turbo 177.994 11.868 -
13. 4 177 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 178.260 12.134 -
14. 6 99 Denis Jurčić Istra Racing Team Volkswagen Golf GTi 178.600 12.474 -
15. 6 103 Kristijan Levak AMK Trogir Volkswagen Golf 1.8 178.658 12.532 -
16. 4 100 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 750 SC 179.124 12.998 -
17. 4 179 Danijel Srijemsi AMD Opatija Zastava 750 179.295 13.169 -
18. 4 196 Elvis Kadunc AMD Opatija Zastava 750 181.865 15.739 -
19. 5 133 Ivan Turina AMD Opatija Yugo 55 1.6 183.615 17.489 -
20. 6 119 Goran Sikirica AK Rijeka Renault Clio 184.100 17.974 -
21. 4 176 Danijel Babić AMD Zanatlija Autobianchi A112 185.071 18.945 -
22. 5 155 Antonio Butorac AMD Grobnik Fiat Uno 185.224 19.098 -
23. 5 125 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 1.6 185.507 19.381 -
24. 6 106 Leo Komarica AK SB Auto Sport Fiat Uno 1.3 Turbo 185.642 19.516 -
25. 4 197 Bojan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 187.713 21.587 -
26. 4 290 Toni Cerin AMK Skok Racing Autobianchi A112 187.759 21.633 -
27. 4 173 Lara Sanković AMD Opatija Zastava 750 SC 188.784 22.658 -
28. 5 131 Igor Janko AMK Skok Racing Yugo 1.6 189.048 22.922 -
29. 6 96 Slavko Janko AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 192.714 26.588 -
30. 5 135 Denis Nišević AK Dubrava Yugo 55 193.888 27.762 -
31. 4 174 Neven Ukota AMK Skok Racing Lancia Y10 278.671 112.545 -
32. 5 124 Goran Kmet AMK Skok Racing Yugo 339.546 173.420 -
 
GRUPA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 9 7 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio 158.187 0 20
2. 8 1 Dejan Kopajtić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Yugo 1.6 163.676 5.489 15
3. 7 82 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 167.958 9.771 12
4. 8 42 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 168.944 10.757 10
5. 7 71 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 171.486 13.299 8
6. 7 83 Alen Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 172.658 14.471 6
7. 9 22 Edi Milokanović AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 173.618 15.431 4
8. 8 55 Marko Pikula AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 175.434 17.247 3
9. 8 41 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 175.437 17.250 2
10. 8 56 Vilijam Prodan AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 16V 180.029 21.842 1
11. 7 72 Ivan Bijelić AMD Opatija Zastava 750 181.872 23.685 -
12. 8 70 Mato Milković AMK Ragusa Racing Yugo 55 1.6 182.200 24.013 -
13. 8 48 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Rover 114 GTi 183.946 25.759 -
14. 7 80 Goran Načinović AMD Opatija Autobianchi A112 190.362 32.175 -
15. 7 75 Mikele Vižintin AMK Skok Racing Autobianchi A112 196.762 38.575 -
- 8 50 Martina Mihok AMK Dugo Selo Yugo odustala -
- 7 74 Zoran Širola AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 odustao -
- 9 202 Alfred Uljanić Istra Racing Team Renault Clio nije startao -
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 1 275 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 Ab. 183.239 0 20
2. 1 272 Željko Muhar AAMK Sveučilište Opel Corsa 185.475 2.236 15
3. 1 274 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 190.688 7.449 12
4. 1 285 Elena Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 191.195 7.956 10
5. 1 273 Ivan Srebačić AMK Dugo Selo Yugo 191.940 8.701 8
6. 1 279 Josip Mušanović AK Rijeka Autobianchi A112 196.391 13.152 6
7. 1 280 Jan Pajić AMD Matulji Racing Peugeot 106 XN 197.175 13.936 4
8. 1 283 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 208.308 25.069 3
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 2 233 Ivan Grubišić AMD Zanatlija Peugeot 106 175.713 0 20
2. 2 266 Marijan Čengić AK SB Auto Sport Honda Civic 1.6 CRX 175.912 199 15
3. 2 245 Vladimir Poredski AK Delta Peugeot 205 Rallye 1.3 176.319 606 12
4. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor
De Walt Racing Team
Honda Civic 1.6i CRX 179.020 3.307 10
5. 2 287 Adrijano Radovan Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 179.154 3.441 8
6. 2 243 Igor Kocjančić AMK Skok Racing Opel Corsa 182.083 6.370 6
7. 2 286 Muhamedali Maksuti Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 185.133 9.420 4
8. 2 234 Želimir Popović AK Pula-Rovinj Peugeot 106 189.026 13.313 3
9. 2 237 Tomislav Grgić AK SB Auto Sport Peugeot 106 S16 189.105 13.392 2
10. 2 239 Jurica Ružić AK Dubrava Škoda Felicia 192.979 17.266 1
11. 2 268 Lana Frančić AK Delta Peugeot 205 Rallye 1.3 196.479 20.766 -
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 3 201 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 GTI 1.9 170.748 0 20
2. 3 223 Jure Gašperov AMK Trogir Renault 5 GT Turbo 171.660 912 15
3. 3 210 Dario Ružić ASK Kastavac Renault 5 GT Turbo 173.088 2.340 12
4. 3 225 Igor Usmiani AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Fiat Punto 1.4 Turbo 176.393 5.645 10
5. 3 205 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Peugeot 205 GTi 1.9 177.804 7.056 8
6. 3 207 Marko Mrkalj AK SB Auto Sport Peugeot 205 GTI 1.9 180.158 9.410 6
7. 3 229 Silvije Krajač AMD Zanatlija Nissan Sunny 189.801 19.053 4
8. 3 230 Mirjana Šimek AK Delta Peugeot 306 GTi 198.221 27.473 3
 
KLASA 4
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 6 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 168.773 0 20
2. 4 199 Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 176.758 7.985 15
3. 4 180 Saša Čaklović AMD Zanatlija Zastava 850 177.725 8.952 12
4. 4 172 Krešimir Radovanić AMD Zanatlija Zastava 850 177.874 9.101 10
5. 4 177 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 178.260 9.487 8
6. 4 100 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 750 SC 179.124 10.351 6
7. 4 179 Danijel Srijemsi AMD Opatija Zastava 750 179.295 10.522 4
8. 4 196 Elvis Kadunc AMD Opatija Zastava 750 181.865 13.092 3
9. 4 176 Danijel Babić AMD Zanatlija Autobianchi A112 185.071 16.298 2
10. 4 197 Bojan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 187.713 18.940 1
11. 4 290 Toni Cerin AMK Skok Racing Autobianchi A112 187.759 18.986 -
12. 4 173 Lara Sanković AMD Opatija Zastava 750 SC 188.784 20.011 -
13. 4 174 Neven Ukota AMK Skok Racing Lancia Y10 278.671 109.898 -
 
KLASA 5
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 5 123 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 168.703 0 20
2. 5 4 Denis Šroler AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.3 174.295 5.592 15
3. 5 126 Hrvoje Avanić AMK Trogir Yugo 1.6 175.697 6.994 12
4. 5 128 Krešo Merlić AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Yugo 1.5 177.071 8.368 10
5. 5 133 Ivan Turina AMD Opatija Yugo 55 1.6 183.615 14.912 8
6. 5 155 Antonio Butorac AMD Grobnik Fiat Uno 185.224 16.521 6
7. 5 125 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 1.6 185.507 16.804 4
8. 5 131 Igor Janko AMK Skok Racing Yugo 1.6 189.048 20.345 3
9. 5 135 Denis Nišević AK Dubrava Yugo 55 193.888 25.185 2
10. 5 124 Goran Kmet AMK Skok Racing Yugo 339.546 170.843 1
 
KLASA 6
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 6 2 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno Turbo i.e. 166.126 0 20
2. 6 109 Vjekoslav Čičko AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Fiat Punto GT 173.333 7.207 15
3. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 1.8 16V 174.497 8.371 12
4. 6 107 Dragan Jelić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Fiat Uno 1.3 Turbo 177.994 11.868 10
5. 6 99 Denis Jurčić Istra Racing Team Volkswagen Golf GTi 178.600 12.474 8
6. 6 103 Kristijan Levak AMK Trogir Volkswagen Golf 1.8 178.658 12.532 6
7. 6 119 Goran Sikirica AK Rijeka Renault Clio 184.100 17.974 4
8. 6 106 Leo Komarica AK SB Auto Sport Fiat Uno 1.3 Turbo 185.642 19.516 3
9. 6 96 Slavko Janko AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 192.714 26.588 2
 
KLASA 7
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 7 82 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 167.958 0 20
2. 7 71 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 171.486 3.528 15
3. 7 83 Alen Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 172.658 4.700 12
4. 7 72 Ivan Bijelić AMD Opatija Zastava 750 181.872 13.914 10
5. 7 80 Goran Načinović AMD Opatija Autobianchi A112 190.362 22.404 8
6. 7 75 Mikele Vižintin AMK Skok Racing Autobianchi A112 196.762 28.804 6
- 7 74 Zoran Širola AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 odustao -
 
KLASA 8
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 1 Dejan Kopajtić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Yugo 1.6 163.676 0 20
2. 8 42 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 168.944 5.268 15
3. 8 55 Marko Pikula AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 175.434 11.758 12
4. 8 41 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 175.437 11.761 10
5. 8 56 Vilijam Prodan AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 16V 180.029 16.353 8
6. 8 70 Mato Milković AMK Ragusa Racing Yugo 55 1.6 182.200 18.524 6
7. 8 48 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Rover 114 GTi 183.946 20.270 4
- 8 50 Martina Mihok AMK Dugo Selo Yugo odustala -
 
KLASA 9
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 9 7 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio 158.187 0 20
2. 9 22 Edi Milokanović AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 173.618 15.431 15
- 9 202 Alfred Uljanić Istra Racing Team Renault Clio nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK RIJEKA 20 Dejan Kopajtić K8 20 Alenka Jurašić K4 15 Hrvoje Šepić K8 55
2. AMD ZANATLIJA 20 Ivan Grubišić K2 15 Vjekoslav Čičko K6 12 Saša Čaklović K4 47
3. AK SB AUTO SPORT 20 Željko Lipušić K5 15 Marijan Čengić K2 10 Dragan Jelić K6 45
4. AAMK SVEUČILIŠTE 15 Denis Šroler K5 15 Dejan Ciglenečki K4 15 Željko Muhar K1 45
5. AK BUZET AUTOSPORT 20 Sanjin Prodan K7 12 Alen Prodan K7 10 Elena Golojka K1 42
6. AMK TROGIR 15 Jure Gašperov K3 12 Željko Kokotec K6 12 Hrvoje Avanić K5 39
7. AK INA ZAGREB 20 Renea Čubrić K1 12 Marko Pikula K8 4 Zlatko Barbić K5 36
8. AMK SKOK RACING 15 Donald Milokanović K7 15 Edi Milokanović K9 6 Igor Kocjančić K2 36
9. AMK DUGO SELO 20 Dalibor Pečnjak K6 8 Ivan Srebačić K1 4 Mato Dumenčić K8 32
10. AMD OPATIJA 12 Tihomir Pašić K1 10 Ivan Bijelić K7 8 Ivan Mikačević K4 30
11. AK DUBRAVA 20 Dejan Dimitrijević K9 2 Denis Nišević K5 1 Jurica Ružić K2 23
12. AK HBT RACING 20 Marko Cesar K3 - - 20
13. ISTRA RACING TEAM 8 Denis Jurčić K6 8 Adrijano Radovan K2 4 Muhamedali Maksuti K2 20
14. AK DELTA 12 Vladimir Poredski K2 3 Mirjana Šimek K3 - 15
15. ASK KASTAVAC 12 Dario Ružić K3 - - 12
16. SAK SAMOBOR 10 Antun Laušin K2 - - 10
17. AMK RAGUSA RACING 6 Mato Milković K8 - - 6
18. AMD GROBNIK 6 Antonio Butorac K5 - - 6
19. AMD MATULJI RACING 4 Jan Pajić K1 - - 4
20. AK PULA-ROVINJ 3 Želimir Popović K2 - - 3
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. T.Z. GRADA RIJEKE 20 Dejan Kopajtić K8 20 Alenka Jurašić K4 0 Zoran Širola K7 40
2. DE WALT RACING TEAM 15 Denis Šroler K5 15 Dejan Ciglenečki K4 10 Antun Laušin K2 40
3. CTR SLAVONSKI BROD 20 Željko Lipušić K5 10 Dragan Jelić K6 8 Darko Vrlazić K3 38
4. FUEL SET TEAM 15 Vjekoslav Čičko K6 10 Igor Usmiani K3 10 Krešo Merlić K5 35
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA