AUTOSLALOM ZA PRVENSTVO HRVATSKE
5.INA-AUTOSLALOM NAGRADA DELNICA '06
Delnice, 12.-13.05.2006.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 42 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 131.659 0 20
2. 6 2 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno Turbo i.e. 132.798 1.139 15
3. 5 4 Denis Šroler AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.3 133.844 2.185 12
4. 7 74 Zoran Širola AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 135.326 3.667 10
5. 5 123 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 135.730 4.071 8
6. 4 199 Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 135.992 4.333 6
7. 5 122 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport Zastava 750 136.329 4.670 4
8. 5 153 Danijel Dominko AK Dubrava Autobianchi A112 Jun. 136.474 4.815 3
9. 3 223 Jure Gašperov AMK Trogir Renault 5 GT Turbo 136.956 5.297 2
10. 4 6 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 137.856 6.197 1
11. 3 201 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 GTI 1.9 138.279 6.620 -
12. 8 1 Dejan Kopajtić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Yugo 1.6 138.337 6.678 -
13. 4 183 Davor Fabijančić AMD Zanatlija Zastava 850 138.501 6.842 -
14. 6 109 Vjekoslav Čičko AMD Zanatlija Fiat Punto GT 138.575 6.916 -
15. 5 125 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 1.6 139.797 8.138 -
16. 6 100 Aljoša Kinkela AMD Opatija Fiat Uno 45 140.180 8.521 -
17. 3 205 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Peugeot 205 GTi 1.9 140.328 8.669 -
18. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 1.8 16V 140.334 8.675 -
19. 5 126 Hrvoje Avanić AMK Trogir Yugo 1.6 141.047 9.388 -
20. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor
De Walt Racing Team
Honda Civic 1.6i CRX 141.245 9.586 -
21. 7 73 Edi Širola AMD Opatija Autobianchi A112 141.436 9.777 -
22. 3 208 Ivica Brozović AK Klek Fiat Uno Turbo 141.532 9.873 -
23. 4 179 Danijel Srijemsi AMD Opatija Zastava 750 141.742 10.083 -
24. 7 83 Alen Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 141.913 10.254 -
25. 6 110 Albin Gomaz AMK Dugo Selo Lancia Y10 Turbo 141.970 10.311 -
26. 8 71 Donald Milokanović AMK Skok Racing
Skok Racing Team
VW Polo 1.4 16V 142.036 10.377 -
27. 9 28 Mario Macan AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Volkswagen Golf 1.8 142.455 10.796 -
28. 8 55 Marko Pikula AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 142.909 11.250 -
29. 4 178 Dalibor Domitrović AK Klek Autobianchi A112 142.927 11.268 -
30. 2 121 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija Suzuki Swift 142.985 11.326 -
31. 2 245 Vladimir Poredski AK Delta Peugeot 205 143.536 11.877 -
32. 8 70 Mato Milković AMK Ragusa Racing Yugo 55 1.6 143.678 12.019 -
33. 6 107 Dragan Jelić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Fiat Uno 1.3 Turbo 143.970 12.311 -
34. 7 72 Ivan Bijelić AMD Opatija Zastava 750 144.380 12.721 -
35. 2 266 Marijan Čengić AK SB Auto Sport Honda Civic 1.6 CRX 144.530 12.871 -
36. 2 233 Ivan Grubišić AMD Zanatlija Peugeot 106 144.557 12.898 -
37. 4 197 Bojan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 144.979 13.320 -
38. 3 210 Dario Ružić ASK Kastavac Renault 5 GT Turbo 144.995 13.336 -
39. 7 82 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 145.488 13.829 -
40. 8 48 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Rover 114 GTi 145.551 13.892 -
41. 3 229 Silvije Krajač AMD Zanatlija Nissan Sunny 145.562 13.903 -
42. 2 246 Dragan Velašević AMK Ragusa Racing Citroën Saxo VTS 16V 145.633 13.974 -
43. 7 80 Goran Načinović AMD Opatija Autobianchi A112 145.822 14.163 -
44. 5 128 Krešo Merlić AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Yugo 1.5 145.943 14.284 -
45. 4 176 Danijel Babić AMD Zanatlija Autobianchi A112 146.157 14.498 -
46. 5 143 Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport Autobianchi A112 146.414 14.755 -
47. 2 243 Igor Kocjančić AMK Skok Racing Opel Corsa 146.472 14.813 -
48. 2 287 Adrijano Radovan Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 146.565 14.906 -
49. 2 255 Goran Sruk AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 147.021 15.362 -
50. 3 207 Marko Mrkalj AK SB Auto Sport Peugeot 205 GTI 1.9 147.190 15.531 -
51. 6 99 Denis Jurčić Istra Racing Team Volkswagen Golf GTi 147.729 16.070 -
52. 5 145 Krešimir Tepić AMK Trogir Citroën Saxo VTS 16V 149.139 17.480 -
53. 4 182 Gordan Sertić AMD Zanatlija Autobianchi A112 Ab. 149.518 17.859 -
54. 9 15 Duilio Božić AMK Skok Racing
Skok Racing Team
Ford Focus 2.0 16V 150.000 18.341 -
55. 2 234 Želimir Popović AK Pula-Rovinj Peugeot 106 150.405 18.746 -
56. 2 286 Muhamedali Maksuti Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 150.504 18.845 -
57. 3 211 Andrea Bastijanić AK Pula-Rovinj Renault 5 GT 150.652 18.993 -
58. 5 131 Igor Janko AMK Skok Racing Yugo 1.6 151.674 20.015 -
59. 1 274 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 151.757 20.098 -
60. 8 54 Davor Mihelić AMD Grobnik Citroën C2 1.6 152.510 20.851 -
61. 4 184 Dejan Zečević AK SB Auto Sport Zastava 750 153.341 21.682 -
62. 5 133 Ivan Turina AMD Opatija Yugo 55 1.6 153.395 21.736 -
63. 2 127 Goran Marincel AK SB Auto Sport Honda Civic 1.6 CRX 153.461 21.802 -
64. 2 265 Luka Kozarić AMD Zanatlija Citroën C2 153.535 21.876 -
65. 2 236 Tomislav Turčan AK Dubrava Opel Corsa GSi 153.543 21.884 -
66. 2 235 Branimir Turčan AK Dubrava Opel Corsa GSi 153.677 22.018 -
67. 1 279 Josip Mušanović AK Rijeka Autobianchi A112 154.130 22.471 -
68. 5 167 Marinko Ivanković AK Rijeka Simca 1005 LS 154.276 22.617 -
69. 4 175 Nikola Čurčić AK SB Auto Sport Autobianchi A112 154.575 22.916 -
70. 2 350 Tomislav Sruk AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 154.836 23.177 -
71. 4 173 Lara Sanković AMD Opatija Zastava 750 SC 155.004 23.345 -
72. 4 196 Elvis Kadunc AMD Opatija Zastava 750 155.168 23.509 -
73. 2 259 Željko Kralj AK HBT Racing Hyundai Accent GT 155.788 24.129 -
74. 6 105 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 155.909 24.250 -
75. 5 135 Denis Nišević AK Dubrava Yugo 55 156.073 24.414 -
76. 1 280 Jan Pajić AMD Matulji Racing Peugeot 106 XN 157.026 25.367 -
77. 3 140 Samir Škrijelj AK Pula-Rovinj Renault 5 GT 158.337 26.678 -
78. 2 25 Antonio Butorac AMD Grobnik Audi A3 158.814 27.155 -
79. 8 56 Viljan Prodan AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 16V 158.827 27.168 -
80. 2 268 Lana Frančić AK Delta Peugeot 205 162.644 30.985 -
81. 1 302 Neven Škugor AMK Split Motorsport Renault Clio 1.2 164.312 32.653 -
82. 6 104 Dino Čosić AK Dubrava Škoda Favorit 164.985 33.326 -
83. 1 283 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 169.229 37.570 -
84. 1 305 Maroje Baničević AMK Ragusa Racing Volkswagen Lupo 169.852 38.193 -
85. 6 96 Slavko Janko AMK Skok Racing Ford Focus 171.029 39.370 -
86. 1 273 Ivan Srebačić AMK Dugo Selo Yugo 172.909 41.250 -
87. 2 213 Ivan Klisović AMK Split Motorsport Lancia Delta 1.6 173.094 41.435 -
- 4 172 Krešimir Radovanić AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Zastava 850 odustao -
- 4 180 Saša Čaklović AMD Zanatlija Zastava 850 nije startao -
 
REDOSLIJED VOZAČICA
Poz. Kl. S.b. Vozačica Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 6 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 137.856 0 20
2. 4 173 Lara Sanković AMD Opatija Zastava 750 SC 155.004 17.148 15
3. 2 268 Lana Frančić AK Delta Peugeot 205 162.644 24.788 12
4. 1 283 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 169.229 31.373 10
 
REDOSLIJED JUNIORA
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 42 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 131.659 0 20
2. 7 74 Zoran Širola AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 135.326 3.667 15
3. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 1.8 16V 140.334 8.675 12
4. 8 71 Donald Milokanović AMK Skok Racing
Skok Racing Team
VW Polo 1.4 16V 142.036 10.377 10
5. 8 55 Marko Pikula AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 142.909 11.250 8
6. 7 72 Ivan Bijelić AMD Opatija Zastava 750 144.380 12.721 6
7. 2 233 Ivan Grubišić AMD Zanatlija Peugeot 106 144.557 12.898 4
8. 4 197 Bojan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 144.979 13.320 3
9. 4 182 Gordan Sertić AMD Zanatlija Autobianchi A112 Ab. 149.518 17.859 2
10. 9 15 Duilio Božić AMK Skok Racing
Skok Racing Team
Ford Focus 2.0 16V 150.000 18.341 1
11. 8 54 Davor Mihelić AMD Grobnik Citroën C2 1.6 152.510 20.851 -
12. 2 265 Luka Kozarić AMD Zanatlija Citroën C2 153.535 21.876 -
13. 4 173 Lara Sanković AMD Opatija Zastava 750 SC 155.004 23.345 -
14. 6 105 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 155.909 24.250 -
15. 5 135 Denis Nišević AK Dubrava Yugo 55 156.073 24.414 -
16. 8 56 Viljan Prodan AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 16V 158.827 27.168 -
17. 1 273 Ivan Srebačić AMK Dugo Selo Yugo 172.909 41.250 -
 
GRUPA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 3 223 Jure Gašperov AMK Trogir Renault 5 GT Turbo 136.956 0 20
2. 3 201 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 GTI 1.9 138.279 1.323 15
3. 3 205 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Peugeot 205 GTi 1.9 140.328 3.372 12
4. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor
De Walt Racing Team
Honda Civic 1.6i CRX 141.245 4.289 10
5. 3 208 Ivica Brozović AK Klek Fiat Uno Turbo 141.532 4.576 8
6. 2 121 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija Suzuki Swift 142.985 6.029 6
7. 2 245 Vladimir Poredski AK Delta Peugeot 205 143.536 6.580 4
8. 2 266 Marijan Čengić AK SB Auto Sport Honda Civic 1.6 CRX 144.530 7.574 3
9. 2 233 Ivan Grubišić AMD Zanatlija Peugeot 106 144.557 7.601 2
10. 3 210 Dario Ružić ASK Kastavac Renault 5 GT Turbo 144.995 8.039 1
11. 3 229 Silvije Krajač AMD Zanatlija Nissan Sunny 145.562 8.606 -
12. 2 246 Dragan Velašević AMK Ragusa Racing Citroën Saxo VTS 16V 145.633 8.677 -
13. 2 243 Igor Kocjančić AMK Skok Racing Opel Corsa 146.472 9.516 -
14. 2 287 Adrijano Radovan Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 146.565 9.609 -
15. 2 255 Goran Sruk AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 147.021 10.065 -
16. 3 207 Marko Mrkalj AK SB Auto Sport Peugeot 205 GTI 1.9 147.190 10.234 -
17. 2 234 Želimir Popović AK Pula-Rovinj Peugeot 106 150.405 13.449 -
18. 2 286 Muhamedali Maksuti Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 150.504 13.548 -
19. 3 211 Andrea Bastijanić AK Pula-Rovinj Renault 5 GT 150.652 13.696 -
20. 1 274 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 151.757 14.801 -
21. 2 127 Goran Marincel AK SB Auto Sport Honda Civic 1.6 CRX 153.461 16.505 -
22. 2 265 Luka Kozarić AMD Zanatlija Citroën C2 153.535 16.579 -
23. 2 236 Tomislav Turčan AK Dubrava Opel Corsa GSi 153.543 16.587 -
24. 2 235 Branimir Turčan AK Dubrava Opel Corsa GSi 153.677 16.721 -
25. 1 279 Josip Mušanović AK Rijeka Autobianchi A112 154.130 17.174 -
26. 2 350 Tomislav Sruk AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 154.836 17.880 -
27. 2 259 Željko Kralj AK HBT Racing Hyundai Accent GT 155.788 18.832 -
28. 1 280 Jan Pajić AMD Matulji Racing Peugeot 106 XN 157.026 20.070 -
29. 3 140 Samir Škrijelj AK Pula-Rovinj Renault 5 GT 158.337 21.381 -
30. 2 25 Antonio Butorac AMD Grobnik Audi A3 158.814 21.858 -
31. 2 268 Lana Frančić AK Delta Peugeot 205 162.644 25.688 -
32. 1 302 Neven Škugor AMK Split Motorsport Renault Clio 1.2 164.312 27.356 -
33. 1 283 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 169.229 32.273 -
34. 1 305 Maroje Baničević AMK Ragusa Racing Volkswagen Lupo 169.852 32.896 -
35. 1 273 Ivan Srebačić AMK Dugo Selo Yugo 172.909 35.953 -
36. 2 213 Ivan Klisović AMK Split Motorsport Lancia Delta 1.6 173.094 36.138 -
 
GRUPA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 6 2 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno Turbo i.e. 132.798 0 20
2. 5 4 Denis Šroler AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.3 133.844 1.046 15
3. 5 123 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 135.730 2.932 12
4. 4 199 Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 135.992 3.194 10
5. 5 122 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport Zastava 750 136.329 3.531 8
6. 5 153 Danijel Dominko AK Dubrava Autobianchi A112 Jun. 136.474 3.676 6
7. 4 6 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 137.856 5.058 4
8. 4 183 Davor Fabijančić AMD Zanatlija Zastava 850 138.501 5.703 3
9. 6 109 Vjekoslav Čičko AMD Zanatlija Fiat Punto GT 138.575 5.777 2
10. 5 125 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 1.6 139.797 6.999 1
11. 6 100 Aljoša Kinkela AMD Opatija Fiat Uno 45 140.180 7.382 -
12. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 1.8 16V 140.334 7.536 -
13. 5 126 Hrvoje Avanić AMK Trogir Yugo 1.6 141.047 8.249 -
14. 4 179 Danijel Srijemsi AMD Opatija Zastava 750 141.742 8.944 -
15. 6 110 Albin Gomaz AMK Dugo Selo Lancia Y10 Turbo 141.970 9.172 -
16. 4 178 Dalibor Domitrović AK Klek Autobianchi A112 142.927 10.129 -
17. 6 107 Dragan Jelić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Fiat Uno 1.3 Turbo 143.970 11.172 -
18. 4 197 Bojan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 144.979 12.181 -
19. 5 128 Krešo Merlić AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Yugo 1.5 145.943 13.145 -
20. 4 176 Danijel Babić AMD Zanatlija Autobianchi A112 146.157 13.359 -
21. 5 143 Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport Autobianchi A112 146.414 13.616 -
22. 6 99 Denis Jurčić Istra Racing Team Volkswagen Golf GTi 147.729 14.931 -
23. 5 145 Krešimir Tepić AMK Trogir Citroën Saxo VTS 16V 149.139 16.341 -
24. 4 182 Gordan Sertić AMD Zanatlija Autobianchi A112 Ab. 149.518 16.720 -
25. 5 131 Igor Janko AMK Skok Racing Yugo 1.6 151.674 18.876 -
26. 4 184 Dejan Zečević AK SB Auto Sport Zastava 750 153.341 20.543 -
27. 5 133 Ivan Turina AMD Opatija Yugo 55 1.6 153.395 20.597 -
28. 5 167 Marinko Ivanković AK Rijeka Simca 1005 LS 154.276 21.478 -
29. 4 175 Nikola Čurčić AK SB Auto Sport Autobianchi A112 154.575 21.777 -
30. 4 173 Lara Sanković AMD Opatija Zastava 750 SC 155.004 22.206 -
31. 4 196 Elvis Kadunc AMD Opatija Zastava 750 155.168 22.370 -
32. 6 105 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 155.909 23.111 -
33. 5 135 Denis Nišević AK Dubrava Yugo 55 156.073 23.275 -
34. 6 104 Dino Čosić AK Dubrava Škoda Favorit 164.985 32.187 -
35. 6 96 Slavko Janko AMK Skok Racing Ford Focus 171.029 38.231 -
- 4 172 Krešimir Radovanić AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Zastava 850 odustao -
- 4 180 Saša Čaklović AMD Zanatlija Zastava 850 nije startao -
 
GRUPA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 42 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 131.659 0 20
2. 7 74 Zoran Širola AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 135.326 3.667 15
3. 8 1 Dejan Kopajtić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Yugo 1.6 138.337 6.678 12
4. 7 73 Edi Širola AMD Opatija Autobianchi A112 141.436 9.777 10
5. 7 83 Alen Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 141.913 10.254 8
6. 8 71 Donald Milokanović AMK Skok Racing
Skok Racing Team
VW Polo 1.4 16V 142.036 10.377 6
7. 9 28 Mario Macan AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Volkswagen Golf 1.8 142.455 10.796 4
8. 8 55 Marko Pikula AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 142.909 11.250 3
9. 8 70 Mato Milković AMK Ragusa Racing Yugo 55 1.6 143.678 12.019 2
10. 7 72 Ivan Bijelić AMD Opatija Zastava 750 144.380 12.721 1
11. 7 82 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 145.488 13.829 -
12. 8 48 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Rover 114 GTi 145.551 13.892 -
13. 7 80 Goran Načinović AMD Opatija Autobianchi A112 145.822 14.163 -
14. 9 15 Duilio Božić AMK Skok Racing
Skok Racing Team
Ford Focus 2.0 16V 150.000 18.341 -
15. 8 54 Davor Mihelić AMD Grobnik Citroën C2 1.6 152.510 20.851 -
16. 8 56 Viljan Prodan AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 16V 158.827 27.168 -
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 1 274 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 151.757 0 20
2. 1 279 Josip Mušanović AK Rijeka Autobianchi A112 154.130 2.373 15
3. 1 280 Jan Pajić AMD Matulji Racing Peugeot 106 XN 157.026 5.269 12
4. 1 302 Neven Škugor AMK Split Motorsport Renault Clio 1.2 164.312 12.555 10
5. 1 283 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 169.229 17.472 8
6. 1 305 Maroje Baničević AMK Ragusa Racing Volkswagen Lupo 169.852 18.095 6
7. 1 273 Ivan Srebačić AMK Dugo Selo Yugo 172.909 21.152 4
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor
De Walt Racing Team
Honda Civic 1.6i CRX 141.245 0 20
2. 2 121 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija Suzuki Swift 142.985 1.740 15
3. 2 245 Vladimir Poredski AK Delta Peugeot 205 143.536 2.291 12
4. 2 266 Marijan Čengić AK SB Auto Sport Honda Civic 1.6 CRX 144.530 3.285 10
5. 2 233 Ivan Grubišić AMD Zanatlija Peugeot 106 144.557 3.312 8
6. 2 246 Dragan Velašević AMK Ragusa Racing Citroën Saxo VTS 16V 145.633 4.388 6
7. 2 243 Igor Kocjančić AMK Skok Racing Opel Corsa 146.472 5.227 4
8. 2 287 Adrijano Radovan Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 146.565 5.320 3
9. 2 255 Goran Sruk AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 147.021 5.776 2
10. 2 234 Želimir Popović AK Pula-Rovinj Peugeot 106 150.405 9.160 1
11. 2 286 Muhamedali Maksuti Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 150.504 9.259 -
12. 2 127 Goran Marincel AK SB Auto Sport Honda Civic 1.6 CRX 153.461 12.216 -
13. 2 265 Luka Kozarić AMD Zanatlija Citroën C2 153.535 12.290 -
14. 2 236 Tomislav Turčan AK Dubrava Opel Corsa GSi 153.543 12.298 -
15. 2 235 Branimir Turčan AK Dubrava Opel Corsa GSi 153.677 12.432 -
16. 2 350 Tomislav Sruk AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 154.836 13.591 -
17. 2 259 Željko Kralj AK HBT Racing Hyundai Accent GT 155.788 14.543 -
18. 2 25 Antonio Butorac AMD Grobnik Audi A3 158.814 17.569 -
19. 2 268 Lana Frančić AK Delta Peugeot 205 162.644 21.399 -
20. 2 213 Ivan Klisović AMK Split Motorsport Lancia Delta 1.6 173.094 31.849 -
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 3 223 Jure Gašperov AMK Trogir Renault 5 GT Turbo 136.956 0 20
2. 3 201 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 GTI 1.9 138.279 1.323 15
3. 3 205 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Peugeot 205 GTi 1.9 140.328 3.372 12
4. 3 208 Ivica Brozović AK Klek Fiat Uno Turbo 141.532 4.576 10
5. 3 210 Dario Ružić ASK Kastavac Renault 5 GT Turbo 144.995 8.039 8
6. 3 229 Silvije Krajač AMD Zanatlija Nissan Sunny 145.562 8.606 6
7. 3 207 Marko Mrkalj AK SB Auto Sport Peugeot 205 GTI 1.9 147.190 10.234 4
8. 3 211 Andrea Bastijanić AK Pula-Rovinj Renault 5 GT 150.652 13.696 3
9. 3 140 Samir Škrijelj AK Pula-Rovinj Renault 5 GT 158.337 21.381 2
 
KLASA 4
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 199 Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 135.992 0 20
2. 4 6 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 137.856 1.864 15
3. 4 183 Davor Fabijančić AMD Zanatlija Zastava 850 138.501 2.509 12
4. 4 179 Danijel Srijemsi AMD Opatija Zastava 750 141.742 5.750 10
5. 4 178 Dalibor Domitrović AK Klek Autobianchi A112 142.927 6.935 8
6. 4 197 Bojan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 144.979 8.987 6
7. 4 176 Danijel Babić AMD Zanatlija Autobianchi A112 146.157 10.165 4
8. 4 182 Gordan Sertić AMD Zanatlija Autobianchi A112 Ab. 149.518 13.526 3
9. 4 184 Dejan Zečević AK SB Auto Sport Zastava 750 153.341 17.349 2
10. 4 175 Nikola Čurčić AK SB Auto Sport Autobianchi A112 154.575 18.583 1
11. 4 173 Lara Sanković AMD Opatija Zastava 750 SC 155.004 19.012 -
12. 4 196 Elvis Kadunc AMD Opatija Zastava 750 155.168 19.176 -
- 4 172 Krešimir Radovanić AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Zastava 850 odustao -
- 4 180 Saša Čaklović AMD Zanatlija Zastava 850 nije startao -
 
KLASA 5
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 5 4 Denis Šroler AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.3 133.844 0 20
2. 5 123 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 135.730 1.886 15
3. 5 122 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport Zastava 750 136.329 2.485 12
4. 5 153 Danijel Dominko AK Dubrava Autobianchi A112 Jun. 136.474 2.630 10
5. 5 125 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 1.6 139.797 5.953 8
6. 5 126 Hrvoje Avanić AMK Trogir Yugo 1.6 141.047 7.203 6
7. 5 128 Krešo Merlić AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Yugo 1.5 145.943 12.099 4
8. 5 143 Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport Autobianchi A112 146.414 12.570 3
9. 5 145 Krešimir Tepić AMK Trogir Citroën Saxo VTS 16V 149.139 15.295 2
10. 5 131 Igor Janko AMK Skok Racing Yugo 1.6 151.674 17.830 1
11. 5 133 Ivan Turina AMD Opatija Yugo 55 1.6 153.395 19.551 -
12. 5 167 Marinko Ivanković AK Rijeka Simca 1005 LS 154.276 20.432 -
13. 5 135 Denis Nišević AK Dubrava Yugo 55 156.073 22.229 -
 
KLASA 6
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 6 2 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno Turbo i.e. 132.798 0 20
2. 6 109 Vjekoslav Čičko AMD Zanatlija Fiat Punto GT 138.575 5.777 15
3. 6 100 Aljoša Kinkela AMD Opatija Fiat Uno 45 140.180 7.382 12
4. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 1.8 16V 140.334 7.536 10
5. 6 110 Albin Gomaz AMK Dugo Selo Lancia Y10 Turbo 141.970 9.172 8
6. 6 107 Dragan Jelić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Fiat Uno 1.3 Turbo 143.970 11.172 6
7. 6 99 Denis Jurčić Istra Racing Team Volkswagen Golf GTi 147.729 14.931 4
8. 6 105 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 155.909 23.111 3
9. 6 104 Dino Čosić AK Dubrava Škoda Favorit 164.985 32.187 2
10. 6 96 Slavko Janko AMK Skok Racing Ford Focus 171.029 38.231 1
 
KLASA 7
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 7 74 Zoran Širola AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 135.326 0 20
2. 7 73 Edi Širola AMD Opatija Autobianchi A112 141.436 6.110 15
3. 7 83 Alen Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 141.913 6.587 12
4. 7 72 Ivan Bijelić AMD Opatija Zastava 750 144.380 9.054 10
5. 7 82 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 145.488 10.162 8
6. 7 80 Goran Načinović AMD Opatija Autobianchi A112 145.822 10.496 6
 
KLASA 8
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 42 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 131.659 0 20
2. 8 1 Dejan Kopajtić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Yugo 1.6 138.337 6.678 15
3. 8 71 Donald Milokanović AMK Skok Racing
Skok Racing Team
VW Polo 1.4 16V 142.036 10.377 12
4. 8 55 Marko Pikula AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 142.909 11.250 10
5. 8 70 Mato Milković AMK Ragusa Racing Yugo 55 1.6 143.678 12.019 8
6. 8 48 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Rover 114 GTi 145.551 13.892 6
7. 8 54 Davor Mihelić AMD Grobnik Citroën C2 1.6 152.510 20.851 4
8. 8 56 Viljan Prodan AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 16V 158.827 27.168 3
 
KLASA 9
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 9 28 Mario Macan AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Volkswagen Golf 1.8 142.455 0 20
2. 9 15 Duilio Božić AMK Skok Racing
Skok Racing Team
Ford Focus 2.0 16V 150.000 7.545 15
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD OPATIJA 20 Zoran Širola K7 20 Tihomir Pašić K1 15 Edi Širola K7 55
2. AK RIJEKA 20 Hrvoje Šepić K8 15 Dejan Kopajtić K8 15 Alenka Jurašić K4 50
3. AMD ZANATLIJA 20 Mario Macan K9 15 Vjekoslav Čičko K6 15 Tomislav Radovanić K2 50
4. AAMK SVEUČILIŠTE 20 Denis Šroler K5 20 Dejan Ciglenečki K4 6 Bojan Ciglenečki K4 46
5. AK SB AUTO SPORT 15 Željko Lipušić K5 12 Marijan Hihlik K5 12 Darko Vrlazić K3 39
6. AMK TROGIR 20 Jure Gašperov K3 10 Željko Kokotec K6 6 Hrvoje Avanić K5 36
7. AMK DUGO SELO 20 Dalibor Pečnjak K6 8 Albin Gomaz K6 6 Mato Dumenčić K8 34
8. AMK SKOK RACING 15 Duilio Božić K9 12 Donald Milokanović K8 4 Igor Kocijančić K2 31
9. AK BUZET AUTOSPORT 12 Alen Prodan K7 8 Sanjin Prodan K7 3 Viljan Prodan K8 23
10. SAK SAMOBOR 20 Antun Laušin K2 - - 20
11. AMK RAGUSA RACING 8 Mato Milković K8 6 Dragan Velašević K2 6 Maroje Baničević K1 20
12. AK INA ZAGREB 10 Marko Pikula K5 8 Zlatko Barbić K5 - 18
13. AK KLEK 10 Ivica Brozović K3 8 Dalibor Domitrović K4 - 18
14. AK HBT RACING 15 Marko Cesar K3 - - 15
15. AK DUBRAVA 10 Danijel Dominko K5 2 Dino Čosić K6 2 Goran sruk K2 14
16. AK DELTA 12 Vladimir Poredski K2 - - 12
17. AMD MATULJI RACING 12 Jan Pajić K1 - - 12
18. AMK SPLIT MOTORSPORT 10 Neven Škugor K1 - - 10
19. ASK KASTAVAC 8 Dario Ružić K3 - - 8
20. ISTRA RACING TEAM 4 Denis Jurčić K6 3 Adrijano Radovan K2 - 7
21. AK PULA-ROVINJ 3 Andrea Bastijanić K3 2 Samir Škrijelj K3 1 Želimir Popović K2 6
22. AMD GROBNIK 4 Davor Mihelić K8 - - 4
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. DE WALT RACING TEAM 20 Denis Šroler K5 20 Dejan Ciglenečki K4 20 Antun Laušin K2 60
2. T.Z. GRADA RIJEKE 20 Zoran Širola K7 15 Dejan Kopajtić K8 15 Alenka Jurašić K4 50
3. CTR SLAVONSKI BROD 15 Željko Lipušić K5 12 Darko Vrlazić K3 6 Dragan Jelić K6 33
4. SKOK RACING TEAM 15 Duilio Božić K9 12 Donald Milokanović K8 - 27
5. FUEL SET TEAM 20 Mario Macan K9 4 Krešo Merlić K5 0 Krešimir Radovanić K4 24
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA