AUTOSLALOM ZA PRVENSTVO HRVATSKE
NOVALJA '06
Novalja, 23.-24.06.2006.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 5 4 Denis Šroler AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.3 134.520 0 20
2. 8 1 Dejan Kopajtić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Yugo 1.6 134.666 146 15
3. 6 2 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno Turbo i.e. 136.155 1.635 12
4. 8 55 Marko Pikula AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 136.532 2.012 10
5. 9 23 Vilko Kustec AMD Zanatlija Ford Focus 2.0 16V 136.636 2.116 8
6. 5 123 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 137.003 2.483 6
7. 3 223 Jure Gašperov AMK Trogir Renault 5 GT Turbo 137.158 2.638 4
8. 9 22 Edi Milokanović AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 137.775 3.255 3
9. 8 70 Mato Milković AMK Ragusa Racing Yugo 55 1.6 137.916 3.396 2
10. 5 128 Krešo Merlić AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Yugo 1.5 137.964 3.444 1
11. 5 126 Hrvoje Avanić AMK Trogir Yugo 1.6 138.077 3.557 -
12. 5 125 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 1.6 138.490 3.970 -
13. 4 199 Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 138.896 4.376 -
14. 9 28 Mario Macan AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Volkswagen Golf 1.8 138.931 4.411 -
15. 4 6 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 139.342 4.822 -
16. 1 272 Željko Muhar AAMK Sveučilište Autobianchi A112 139.703 5.183 -
17. 2 286 Muhamedali Maksuti Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 139.989 5.469 -
18. 6 109 Vjekoslav Čičko AMD Zanatlija Fiat Punto GT 140.106 5.586 -
19. 4 183 Davor Fabijančić AMD Zanatlija Zastava 850 140.140 5.620 -
20. 7 71 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 140.338 5.818 -
21. 7 73 Edi Širola AMD Opatija Autobianchi A112 140.628 6.108 -
22. 5 153 Danijel Dominko AK Dubrava Autobianchi A112 Jun. 140.730 6.210 -
23. 2 287 Adrijano Radovan Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 140.827 6.307 -
24. 3 210 Dario Ružić ASK Kastavac Renault 5 GT Turbo 140.936 6.416 -
25. 8 56 Vilijam Prodan AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 16V 141.543 7.023 -
26. 7 74 Zoran Širola AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 141.931 7.411 -
27. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 1.8 16V 142.686 8.166 -
28. 4 176 Danijel Babić AMD Zanatlija Autobianchi A112 142.694 8.174 -
29. 4 182 Goran Sertić AMD Zanatlija Autobianchi A112 Ab. 142.763 8.243 -
30. 3 205 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Peugeot 205 GTi 1.9 142.773 8.253 -
31. 4 179 Danijel Srijemsi AMD Opatija Zastava 750 142.831 8.311 -
32. 6 110 Albin Gomaz AMK Dugo Selo Lancia Y10 Turbo 143.016 8.496 -
33. 6 103 Kristijan Levak AMK Trogir Volkswagen Golf 1.8 143.047 8.527 -
34. 3 207 Marko Mrkalj AK SB Auto Sport Peugeot 205 GTI 1.9 143.050 8.530 -
35. 2 245 Vladimir Poredski AK Delta Citroën C2 143.150 8.630 -
36. 5 155 Antonio Butorac AMD Grobnik Fiat Uno 143.160 8.640 -
37. 7 83 Alen Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 143.328 8.808 -
38. 8 54 Davor Mihelić AMD Grobnik Citroën C2 1.6 143.870 9.350 -
39. 4 180 Saša Čaklović AMD Zanatlija Zastava 850 144.061 9.541 -
40. 6 105 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 144.904 10.384 -
41. 4 197 Bojan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 144.910 10.390 -
42. 3 229 Silvije Krajač AMD Zanatlija Nissan Sunny 144.976 10.456 -
43. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor
De Walt Racing Team
Honda Civic 1.6i CRX 145.604 11.084 -
44. 3 225 Igor Usmiani AMD Zanatlija Fiat Punto 1.4 Turbo 146.114 11.594 -
45. 5 143 Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport Autobianchi A112 146.331 11.811 -
46. 3 216 Đani Alajbeg AMK Split Motorsport Fiat Punto GT 146.645 12.125 -
47. 2 265 Luka Kozarić AMD Zanatlija Citroën C2 146.654 12.134 -
48. 8 50 Martina Mihok AMK Dugo Selo Yugo 147.192 12.672 -
49. 3 206 Petar Dajak AMK Split Motorsport Renault Clio 1.8 16V 147.272 12.752 -
50. 3 214 Ivan Sinčić AK Buzet Autosport Volkswagen Golf 147.528 13.008 -
51. 2 249 Alen Vačić AK SB Auto Sport Proton 315 147.607 13.087 -
52. 9 15 Duilio Božić AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 148.523 14.003 -
53. 9 349 Jelena Gajski AMD Zanatlija Ford Focus 2.0 16V 149.065 14.545 -
54. 1 217 Gordan Prenc AMK Split Motorsport Autobianchi A112 149.208 14.688 -
55. 8 51 Tino Barada AMK Trogir Yugo 1.6 149.225 14.705 -
56. 2 233 Ivan Grubišić AMD Zanatlija Peugeot 106 149.326 14.806 -
57. 6 106 Leo Komarica AK SB Auto Sport Fiat Uno 1.3 Turbo 150.010 15.490 -
58. 5 145 Krešimir Tepić AMK Trogir Citroën Saxo VTS 16V 151.131 16.611 -
59. 6 99 Denis Jurčić Istra Racing Team Volkswagen Golf GTi 151.559 17.039 -
60. 3 215 Marin Koraca Istra Racing Team Volkswagen Golf 151.723 17.203 -
61. 5 131 Igor Janko AMK Skok Racing Yugo 1.6 152.008 17.488 -
62. 1 285 Elena Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 152.189 17.669 -
63. 6 96 Slavko Janko AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 152.875 18.355 -
64. 6 100 Aljoša Kinkela AMD Opatija Fiat Uno 1.6 154.425 19.905 -
65. 3 222 Mario Bahorić AK Delta Opel Vectra 1.8 155.632 21.112 -
66. 2 239 Jurica Ružić AK Dubrava Škoda Felicia 156.380 21.860 -
67. 1 280 Jan Pajić AMD Matulji Racing Peugeot 106 XN 156.445 21.925 -
68. 1 273 Ivan Srebačić AMK Dugo Selo Yugo 156.842 22.322 -
69. 1 275 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 Ab. 157.446 22.926 -
70. 2 121 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija Suzuki Swift 158.952 24.432 -
71. 8 53 Srečko Bura AMK Split Motorsport Škoda Felicia 1.3 LXi 159.636 25.116 -
72. 2 268 Lana Frančić AK Delta Peugeot 206 160.705 26.185 -
73. 4 173 Lara Sanković AMD Opatija Zastava 750 SC 160.720 26.200 -
74. 2 269 Tomislav Pavlić AMD Zanatlija Kia Pride 161.153 26.633 -
75. 1 146 Damir Bilić SAK Split Autobianchi A112 162.873 28.353 -
76. 1 279 Josip Mušanović AK Rijeka Autobianchi A112 162.907 28.387 -
77. 2 213 Ivica Klisović AMK Split Motorsport Lancia Delta 1.6 168.117 33.597 -
78. 8 48 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Rover 114 GTi 168.486 33.966 -
79. 1 283 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 176.479 41.959 -
80. 5 122 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport Zastava 750 234.124 99.604 -
- 8 41 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 odustao -
- 8 42 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 odustao -
- 7 82 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 odustao -
- 4 172 Krešimir Radovanić AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Zastava 850 odustao -
- 1 289 Marko Aleksić AMK Split Motorsport Zastava 101 nije startao -
 
REDOSLIJED VOZAČICA
Poz. Kl. S.b. Vozačica Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 6 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 139.342 0 20
2. 8 50 Martina Mihok AMK Dugo Selo Yugo 147.192 7.850 15
3. 9 349 Jelena Gajski AMD Zanatlija Ford Focus 2.0 16V 149.065 9.723 12
4. 1 285 Elena Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 152.189 12.847 10
5. 1 275 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 Ab. 157.446 18.106 8
6. 2 268 Lana Frančić AK Delta Peugeot 206 160.705 21.363 6
7. 4 173 Lara Sanković AMD Opatija Zastava 750 SC 160.720 21.378 4
8. 1 283 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 176.479 37.137 3
 
REDOSLIJED JUNIORA
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 55 Marko Pikula AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 136.532 0 20
2. 7 71 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 140.338 3.806 15
3. 8 56 Vilijam Prodan AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 16V 141.543 5.011 12
4. 7 74 Zoran Širola AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 141.931 5.399 10
5. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 1.8 16V 142.686 6.154 8
6. 4 182 Goran Sertić AMD Zanatlija Autobianchi A112 Ab. 142.763 6.231 6
7. 5 155 Antonio Butorac AMD Grobnik Fiat Uno 143.160 6.628 4
8. 8 54 Davor Mihelić AMD Grobnik Citroën C2 1.6 143.870 7.338 3
9. 6 105 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 144.904 8.372 2
10. 4 197 Bojan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 144.910 8.378 1
11. 2 265 Luka Kozarić AMD Zanatlija Citroën C2 146.654 10.122 -
12. 8 50 Martina Mihok AMK Dugo Selo Yugo 147.192 10.660 -
13. 9 15 Duilio Božić AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 148.523 11.991 -
14. 9 349 Jelena Gajski AMD Zanatlija Ford Focus 2.0 16V 149.065 12.533 -
15. 2 233 Ivan Grubišić AMD Zanatlija Peugeot 106 149.326 12.794 -
16. 1 273 Ivan Srebačić AMK Dugo Selo Yugo 156.842 20.310 -
17. 4 173 Lara Sanković AMD Opatija Zastava 750 SC 160.720 24.188 -
18. 2 269 Tomislav Pavlić AMD Zanatlija Kia Pride 161.153 24.621 -
- 8 42 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 odustao -
- 1 289 Marko Aleksić AMK Split Motorsport Zastava 101 nije startao -
 
GRUPA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 3 223 Jure Gašperov AMK Trogir Renault 5 GT Turbo 137.158 0 20
2. 1 272 Željko Muhar AAMK Sveučilište Autobianchi A112 139.703 2.545 15
3. 2 286 Muhamedali Maksuti Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 139.989 2.831 12
4. 2 287 Adrijano Radovan Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 140.827 3.669 10
5. 3 210 Dario Ružić ASK Kastavac Renault 5 GT Turbo 140.936 3.778 8
6. 3 205 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Peugeot 205 GTi 1.9 142.773 5.615 6
7. 3 207 Marko Mrkalj AK SB Auto Sport Peugeot 205 GTI 1.9 143.050 5.892 4
8. 2 245 Vladimir Poredski AK Delta Citroën C2 143.150 5.992 3
9. 3 229 Silvije Krajač AMD Zanatlija Nissan Sunny 144.976 7.818 2
10. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor
De Walt Racing Team
Honda Civic 1.6i CRX 145.604 8.446 1
11. 3 225 Igor Usmiani AMD Zanatlija Fiat Punto 1.4 Turbo 146.114 8.956 -
12. 3 216 Đani Alajbeg AMK Split Motorsport Fiat Punto GT 146.645 9.487 -
13. 2 265 Luka Kozarić AMD Zanatlija Citroën C2 146.654 9.496 -
14. 3 206 Petar Dajak AMK Split Motorsport Renault Clio 1.8 16V 147.272 10.114 -
15. 3 214 Ivan Sinčić AK Buzet Autosport Volkswagen Golf 147.528 10.370 -
16. 2 249 Alen Vačić AK SB Auto Sport Proton 315 147.607 10.449 -
17. 1 217 Gordan Prenc AMK Split Motorsport Autobianchi A112 149.208 12.050 -
18. 2 233 Ivan Grubišić AMD Zanatlija Peugeot 106 149.326 12.168 -
19. 3 215 Marin Koraca Istra Racing Team Volkswagen Golf 151.723 14.565 -
20. 1 285 Elena Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 152.189 15.031 -
21. 3 222 Mario Bahorić AK Delta Opel Vectra 1.8 155.632 18.474 -
22. 2 239 Jurica Ružić AK Dubrava Škoda Felicia 156.380 19.222 -
23. 1 280 Jan Pajić AMD Matulji Racing Peugeot 106 XN 156.445 19.287 -
24. 1 273 Ivan Srebačić AMK Dugo Selo Yugo 156.842 19.684 -
25. 1 275 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 Ab. 157.446 20.288 -
26. 2 121 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija Suzuki Swift 158.952 21.794 -
27. 2 268 Lana Frančić AK Delta Peugeot 206 160.705 23.547 -
28. 2 269 Tomislav Pavlić AMD Zanatlija Kia Pride 161.153 23.995 -
29. 1 146 Damir Bilić SAK Split Autobianchi A112 162.873 25.715 -
30. 1 279 Josip Mušanović AK Rijeka Autobianchi A112 162.907 25.749 -
31. 2 213 Ivica Klisović AMK Split Motorsport Lancia Delta 1.6 168.117 30.959 -
32. 1 283 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 176.479 39.321 -
- 1 289 Marko Aleksić AMK Split Motorsport Zastava 101 nije startao -
 
GRUPA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 5 4 Denis Šroler AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.3 134.520 0 20
2. 6 2 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno Turbo i.e. 136.155 1.635 15
3. 5 123 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 137.003 2.483 12
4. 5 128 Krešo Merlić AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Yugo 1.5 137.964 3.444 10
5. 5 126 Hrvoje Avanić AMK Trogir Yugo 1.6 138.077 3.557 8
6. 5 125 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 1.6 138.490 3.970 6
7. 4 199 Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 138.896 4.376 4
8. 4 6 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 139.342 4.822 3
9. 6 109 Vjekoslav Čičko AMD Zanatlija Fiat Punto GT 140.106 5.586 2
10. 4 183 Davor Fabijančić AMD Zanatlija Zastava 850 140.140 5.620 1
11. 5 153 Danijel Dominko AK Dubrava Autobianchi A112 Jun. 140.730 6.210 -
12. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 1.8 16V 142.686 8.166 -
13. 4 176 Danijel Babić AMD Zanatlija Autobianchi A112 142.694 8.174 -
14. 4 182 Goran Sertić AMD Zanatlija Autobianchi A112 Ab. 142.763 8.243 -
15. 4 179 Danijel Srijemsi AMD Opatija Zastava 750 142.831 8.311 -
16. 6 110 Albin Gomaz AMK Dugo Selo Lancia Y10 Turbo 143.016 8.496 -
17. 6 103 Kristijan Levak AMK Trogir Volkswagen Golf 1.8 143.047 8.527 -
18. 5 155 Antonio Butorac AMD Grobnik Fiat Uno 143.160 8.640 -
19. 4 180 Saša Čaklović AMD Zanatlija Zastava 850 144.061 9.541 -
20. 6 105 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 144.904 10.384 -
21. 4 197 Bojan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 144.910 10.390 -
22. 5 143 Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport Autobianchi A112 146.331 11.811 -
23. 6 106 Leo Komarica AK SB Auto Sport Fiat Uno 1.3 Turbo 150.010 15.490 -
24. 5 145 Krešimir Tepić AMK Trogir Citroën Saxo VTS 16V 151.131 16.611 -
25. 6 99 Denis Jurčić Istra Racing Team Volkswagen Golf GTi 151.559 17.039 -
26. 5 131 Igor Janko AMK Skok Racing Yugo 1.6 152.008 17.488 -
27. 6 96 Slavko Janko AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 152.875 18.355 -
28. 6 100 Aljoša Kinkela AMD Opatija Fiat Uno 1.6 154.425 19.905 -
29. 4 173 Lara Sanković AMD Opatija Zastava 750 SC 160.720 26.200 -
30. 5 122 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport Zastava 750 234.124 99.604 -
- 4 172 Krešimir Radovanić AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Zastava 850 odustao -
 
GRUPA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 1 Dejan Kopajtić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Yugo 1.6 134.666 0 20
2. 8 55 Marko Pikula AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 136.532 1.866 15
3. 9 23 Vilko Kustec AMD Zanatlija Ford Focus 2.0 16V 136.636 1.970 12
4. 9 22 Edi Milokanović AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 137.775 3.109 10
5. 8 70 Mato Milković AMK Ragusa Racing Yugo 55 1.6 137.916 3.250 8
6. 9 28 Mario Macan AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Volkswagen Golf 1.8 138.931 4.265 6
7. 7 71 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 140.338 5.672 4
8. 7 73 Edi Širola AMD Opatija Autobianchi A112 140.628 5.962 3
9. 8 56 Vilijam Prodan AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 16V 141.543 6.877 2
10. 7 74 Zoran Širola AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 141.931 7.265 1
11. 7 83 Alen Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 143.328 8.662 -
12. 8 54 Davor Mihelić AMD Grobnik Citroën C2 1.6 143.870 9.204 -
13. 8 50 Martina Mihok AMK Dugo Selo Yugo 147.192 12.526 -
14. 9 15 Duilio Božić AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 148.523 13.857 -
15. 9 349 Jelena Gajski AMD Zanatlija Ford Focus 2.0 16V 149.065 14.399 -
16. 8 51 Tino Barada AMK Trogir Yugo 1.6 149.225 14.559 -
17. 8 53 Srečko Bura AMK Split Motorsport Škoda Felicia 1.3 LXi 159.636 24.970 -
18. 8 48 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Rover 114 GTi 168.486 33.820 -
- 8 41 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 odustao -
- 8 42 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 odustao -
- 7 82 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 odustao -
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 1 272 Željko Muhar AAMK Sveučilište Autobianchi A112 139.703 0 20
2. 1 217 Gordan Prenc AMK Split Motorsport Autobianchi A112 149.208 9.505 15
3. 1 285 Elena Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 152.189 12.486 12
4. 1 280 Jan Pajić AMD Matulji Racing Peugeot 106 XN 156.445 16.742 10
5. 1 273 Ivan Srebačić AMK Dugo Selo Yugo 156.842 17.139 8
6. 1 275 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 Ab. 157.446 17.743 6
7. 1 146 Damir Bilić SAK Split Autobianchi A112 162.873 23.170 4
8. 1 279 Josip Mušanović AK Rijeka Autobianchi A112 162.907 23.204 3
9. 1 283 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 176.479 36.776 2
- 1 289 Marko Aleksić AMK Split Motorsport Zastava 101 nije startao -
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 2 286 Muhamedali Maksuti Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 139.989 0 20
2. 2 287 Adrijano Radovan Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 140.827 838 15
3. 2 245 Vladimir Poredski AK Delta Citroën C2 143.150 3.161 12
4. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor
De Walt Racing Team
Honda Civic 1.6i CRX 145.604 5.615 10
5. 2 265 Luka Kozarić AMD Zanatlija Citroën C2 146.654 6.665 8
6. 2 249 Alen Vačić AK SB Auto Sport Proton 315 147.607 7.618 6
7. 2 233 Ivan Grubišić AMD Zanatlija Peugeot 106 149.326 9.337 4
8. 2 239 Jurica Ružić AK Dubrava Škoda Felicia 156.380 16.391 3
9. 2 121 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija Suzuki Swift 158.952 18.963 2
10. 2 268 Lana Frančić AK Delta Peugeot 206 160.705 20.716 1
11. 2 269 Tomislav Pavlić AMD Zanatlija Kia Pride 161.153 21.164 -
12. 2 213 Ivica Klisović AMK Split Motorsport Lancia Delta 1.6 168.117 28.128 -
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 3 223 Jure Gašperov AMK Trogir Renault 5 GT Turbo 137.158 0 20
2. 3 210 Dario Ružić ASK Kastavac Renault 5 GT Turbo 140.936 3.778 15
3. 3 205 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Peugeot 205 GTi 1.9 142.773 5.615 12
4. 3 207 Marko Mrkalj AK SB Auto Sport Peugeot 205 GTI 1.9 143.050 5.892 10
5. 3 229 Silvije Krajač AMD Zanatlija Nissan Sunny 144.976 7.818 8
6. 3 225 Igor Usmiani AMD Zanatlija Fiat Punto 1.4 Turbo 146.114 8.956 6
7. 3 216 Đani Alajbeg AMK Split Motorsport Fiat Punto GT 146.645 9.487 4
8. 3 206 Petar Dajak AMK Split Motorsport Renault Clio 1.8 16V 147.272 10.114 3
9. 3 214 Ivan Sinčić AK Buzet Autosport Volkswagen Golf 147.528 10.370 2
10. 3 215 Marin Koraca Istra Racing Team Volkswagen Golf 151.723 14.565 1
11. 3 222 Mario Bahorić AK Delta Opel Vectra 1.8 155.632 18.474 -
 
KLASA 4
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 199 Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 138.896 0 20
2. 4 6 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 139.342 446 15
3. 4 183 Davor Fabijančić AMD Zanatlija Zastava 850 140.140 1.244 12
4. 4 176 Danijel Babić AMD Zanatlija Autobianchi A112 142.694 3.798 10
5. 4 182 Goran Sertić AMD Zanatlija Autobianchi A112 Ab. 142.763 3.867 8
6. 4 179 Danijel Srijemsi AMD Opatija Zastava 750 142.831 3.935 6
7. 4 180 Saša Čaklović AMD Zanatlija Zastava 850 144.061 5.165 4
8. 4 197 Bojan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 144.910 6.014 3
9. 4 173 Lara Sanković AMD Opatija Zastava 750 SC 160.720 21.824 2
- 4 172 Krešimir Radovanić AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Zastava 850 odustao -
 
KLASA 5
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 5 4 Denis Šroler AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.3 134.520 0 20
2. 5 123 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 137.003 2.483 15
3. 5 128 Krešo Merlić AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Yugo 1.5 137.964 3.444 12
4. 5 126 Hrvoje Avanić AMK Trogir Yugo 1.6 138.077 3.557 10
5. 5 125 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 1.6 138.490 3.970 8
6. 5 153 Danijel Dominko AK Dubrava Autobianchi A112 Jun. 140.730 6.210 6
7. 5 155 Antonio Butorac AMD Grobnik Fiat Uno 143.160 8.640 4
8. 5 143 Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport Autobianchi A112 146.331 11.811 3
9. 5 145 Krešimir Tepić AMK Trogir Citroën Saxo VTS 16V 151.131 16.611 2
10. 5 131 Igor Janko AMK Skok Racing Yugo 1.6 152.008 17.488 1
11. 5 122 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport Zastava 750 234.124 99.604 -
 
KLASA 6
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 6 2 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno Turbo i.e. 136.155 0 20
2. 6 109 Vjekoslav Čičko AMD Zanatlija Fiat Punto GT 140.106 3.951 15
3. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 1.8 16V 142.686 6.531 12
4. 6 110 Albin Gomaz AMK Dugo Selo Lancia Y10 Turbo 143.016 6.861 10
5. 6 103 Kristijan Levak AMK Trogir Volkswagen Golf 1.8 143.047 6.892 8
6. 6 105 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 144.904 8.749 6
7. 6 106 Leo Komarica AK SB Auto Sport Fiat Uno 1.3 Turbo 150.010 13.855 4
8. 6 99 Denis Jurčić Istra Racing Team Volkswagen Golf GTi 151.559 15.404 3
9. 6 96 Slavko Janko AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 152.875 16.720 2
10. 6 100 Aljoša Kinkela AMD Opatija Fiat Uno 1.6 154.425 18.270 1
 
KLASA 7
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 7 71 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 140.338 0 20
2. 7 73 Edi Širola AMD Opatija Autobianchi A112 140.628 290 15
3. 7 74 Zoran Širola AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 141.931 1.593 12
4. 7 83 Alen Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 143.328 2.990 10
- 7 82 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 odustao -
 
KLASA 8
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 1 Dejan Kopajtić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Yugo 1.6 134.666 0 20
2. 8 55 Marko Pikula AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 136.532 1.866 15
3. 8 70 Mato Milković AMK Ragusa Racing Yugo 55 1.6 137.916 3.250 12
4. 8 56 Vilijam Prodan AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 16V 141.543 6.877 10
5. 8 54 Davor Mihelić AMD Grobnik Citroën C2 1.6 143.870 9.204 8
6. 8 50 Martina Mihok AMK Dugo Selo Yugo 147.192 12.526 6
7. 8 51 Tino Barada AMK Trogir Yugo 1.6 149.225 14.559 4
8. 8 53 Srečko Bura AMK Split Motorsport Škoda Felicia 1.3 LXi 159.636 24.970 3
9. 8 48 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Rover 114 GTi 168.486 33.820 2
- 8 41 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 odustao -
- 8 42 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 odustao -
 
KLASA 9
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 9 23 Vilko Kustec AMD Zanatlija Ford Focus 2.0 16V 136.636 0 20
2. 9 22 Edi Milokanović AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 137.775 1.139 15
3. 9 28 Mario Macan AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Volkswagen Golf 1.8 138.931 2.295 12
4. 9 15 Duilio Božić AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 148.523 11.887 10
5. 9 349 Jelena Gajski AMD Zanatlija Ford Focus 2.0 16V 149.065 12.429 8
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AAMK SVEUČILIŠTE 20 Denis Šroler K5 20 Dejan Ciglenečki K4 20 Željko Muhar K1 60
2. AMD ZANATLIJA 20 Vilko Kustec K9 15 Vjekoslav Čičko K6 12 Mario Macan K9 47
3. AMK SKOK RACING 20 Donald Milokanović K7 15 Edi Milokanović K9 10 Duilio Božić K9 45
4. AMK TROGIR 20 Jure Gašperov K3 12 Željko Kokotec K6 10 Hrvoje Avanić K5 42
5. AK RIJEKA 20 Dejan Kopajtić K8 15 Alenka Jurašić K4 3 Josip Mušanović K1 38
6. AMK DUGO SELO 20 Dalibor Pečnjak K6 10 Albin Gomaz K6 8 Ivan Srebačić K1 38
7. ISTRA RACING TEAM 20 Muhamedali Maksuti K2 15 Adrijano Radovan K2 3 Denis Jurčić K6 38
8. AK SB AUTO SPORT 15 Željko Lipušić K5 12 Darko Vrlazić K3 10 Marko Mrkalj K3 37
9. AMD OPATIJA 15 Edi Širola K7 12 Zoran Širola K7 6 Daniel Srijemsi K4 33
10. AK BUZET AUTOSPORT 12 Elena Golojka K1 10 Vilijam Prodan K8 10 Alen Prodan K7 32
11. AK INA ZAGREB 15 Marko Pikula K8 8 Zlatko Barbić K5 6 Renea Čubrić K1 29
12. AMK SPLIT MOTORSPORT 15 Gordan Prenc K1 4 Đani Alajbeg K3 3 Srečko Bura K8 22
13. ASK KASTAVAC 15 Dario Ružić K3 - - 15
14. AK DELTA 12 Vladimir Poredski K2 1 Lana Frančić K2 - 13
15. AMK RAGUSA RACING 12 Mato Milković K8 - - 12
16. AMD GROBNIK 8 Davor Mihelić K8 4 Antonio Butorac K5 - 12
17. SAK SAMOBOR 10 Antun Laušin K2 - - 10
18. AMD MATULJI RACING 10 Jan Pajić K1 - - 10
19. AK DUBRAVA 6 Danijel Dominko K5 3 Jurica Ružić K2 - 9
20. SAK SPLIT 4 Damir Bilić K1 - - 4
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. DE WALT RACING TEAM 20 Denis Šroler K5 20 Dejan Ciglenečki K4 10 Antun Laušin K2 50
2. T.Z. GRADA RIJEKE 20 Dejan Kopajtić K8 15 Alenka Jurašić K4 12 Zoran Širola K7 47
3. CTR SLAVONSKI BROD 15 Željko Lipušić K5 12 Darko Vrlazić K3 - 27
4. FUEL SET TEAM 12 Mario Macan K9 12 Krešo Merlić K5 0 Krešimir Radovanić K4 24
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA