AUTOSLALOM ZA PRVENSTVO HRVATSKE
AUTOSLALOM OPRTALJ '06
Oprtalj, 22.-23.09.2006.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 6 2 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno Turbo i.e. 105.154 0 20
2. 8 1 Dejan Kopajtić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Yugo 1.6 105.162 8 15
3. 6 109 Vjekoslav Čičko AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Fiat Punto GT 106.662 1.508 12
4. 8 42 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 108.689 3.535 10
5. 5 123 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 109.371 4.217 8
6. 3 201 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 GTI 1.9 110.821 5.667 6
7. 4 6 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 111.079 5.925 4
8. 5 165 Boris Seccareccia AMD Opatija Yugo 45 111.390 6.236 3
9. 5 4 Denis Šroler AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.3 111.852 6.698 2
10. 2 266 Marijan Čengić AK SB Auto Sport Honda Civic 1.6 CRX 111.954 6.800 1
11. 3 225 Igor Usmiani AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Fiat Punto 1.4 Turbo 112.105 6.951 -
12. 8 55 Marko Pikula AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 112.359 7.205 -
13. 8 56 Vilijam Prodan AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 16V 112.444 7.290 -
14. 2 286 Muhamedali Maksuti Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 112.744 7.590 -
15. 2 233 Ivan Grubišić AMD Zanatlija Peugeot 106 113.046 7.892 -
16. 2 287 Adrijano Radovan Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 113.320 8.166 -
17. 8 43 Denis Močibob Istra Racing Team Suzuki Swift 1.3 GTi 113.848 8.694 -
18. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 1.8 16V 113.880 8.726 -
19. 7 82 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 113.908 8.754 -
20. 9 202 Alfred Uljanić Istra Racing Team Renault Clio 114.655 9.501 -
21. 7 83 Alen Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 114.969 9.815 -
22. 7 71 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 115.076 9.922 -
23. 6 100 Aljoša Kinkela AMD Opatija Fiat Uno 1.6 115.614 10.460 -
24. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor
De Walt Racing Team
Honda Civic 1.6i CRX 115.822 10.668 -
25. 8 149 Enver Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 116.043 10.889 -
26. 3 205 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Peugeot 205 GTi 1.9 116.265 11.111 -
27. 4 199 Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 116.341 11.187 -
28. 6 119 Goran Sikirica AK Rijeka Renault Clio 116.582 11.428 -
29. 9 15 Duilio Božić AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 116.637 11.483 -
30. 2 245 Vladimir Poredski AK Delta Peugeot 205 Rallye 1.3 117.029 11.875 -
31. 3 210 Dario Ružić ASK Kastavac Renault 5 GT Turbo 117.391 12.237 -
32. 4 180 Saša Čaklović AMD Zanatlija Zastava 850 118.385 13.231 -
33. 4 172 Krešimir Radovanić AMD Zanatlija Zastava 850 118.963 13.809 -
34. 7 74 Zoran Širola AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 119.045 13.891 -
35. 5 140 Samir Škrijelj AK Pula-Rovinj Yugo 119.151 13.997 -
36. 4 183 Davor Fabijančić AMD Zanatlija Zastava 850 119.524 14.370 -
37. 4 179 Danijel Srijemsi AMD Opatija Zastava 750 120.068 14.914 -
38. 6 107 Dragan Jelić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Fiat Uno 1.3 Turbo 120.147 14.993 -
39. 3 216 Đani Alajbeg AMK Split Motorsport Fiat Punto GT 120.637 15.483 -
40. 6 99 Denis Jurčić Istra Racing Team Volkswagen Golf GTi 121.128 15.974 -
41. 5 131 Igor Janko AMK Skok Racing Yugo 1.6 121.286 16.132 -
42. 2 243 Igor Kocjančić AMK Skok Racing Opel Corsa 121.820 16.666 -
43. 5 137 Dario Vid AK Delta Yugo 55 122.000 16.846 -
44. 4 182 Goran Sertić AMD Zanatlija Autobianchi A112 Ab. 124.528 19.374 -
45. 6 106 Leo Komarica AK SB Auto Sport Fiat Uno 1.3 Turbo 124.555 19.401 -
46. 5 168 Robert Ogrinc AK Rijeka Zastava 128 124.861 19.707 -
47. 1 272 Željko Muhar AAMK Sveučilište Autobianchi A112 124.927 19.773 -
48. 2 234 Želimir Popović AK Pula-Rovinj Peugeot 106 125.516 20.362 -
49. 4 197 Bojan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 125.808 20.654 -
50. 4 290 Toni Cerin AMK Skok Racing Autobianchi A112 126.038 20.884 -
51. 1 275 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 126.094 20.940 -
52. 2 268 Lana Frančić AK Delta Peugeot 205 Rallye 1.3 126.487 21.333 -
53. 1 274 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 127.716 22.562 -
54. 6 96 Slavko Janko AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 128.481 23.327 -
55. 1 273 Ivan Srebačić AMK Dugo Selo Yugo 129.505 24.351 -
56. 7 75 Mikele Vižintin AMK Skok Racing Autobianchi A112 130.853 25.699 -
57. 4 176 Danijel Babić AMD Zanatlija Autobianchi A112 131.286 26.132 -
58. 1 280 Jan Pajić AMD Matulji Racing Peugeot 106 XN 131.707 26.553 -
59. 3 353 Kruno Keri AK HBT Racing Fiat Punto 132.526 27.372 -
60. 2 239 Jurica Ružić AK Dubrava Škoda Felicia 133.154 28.000 -
61. 5 167 Marinko Ivanković AK Rijeka Citroën AX 137.468 32.314 -
62. 4 174 Neven Ukota AMK Skok Racing Lancia Y10 138.827 33.673 -
63. 4 173 Lara Sanković AMD Opatija Zastava 750 SC 148.006 42.852 -
64. 1 283 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 148.740 43.586 -
- 5 124 Goran Kmet AMK Skok Racing Yugo isključen -
- 1 292 Igor Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento isključen -
- 5 128 Krešo Merlić AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Yugo 1.5 odustao -
- 9 22 Edi Milokanović AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V nije startao -
 
REDOSLIJED VOZAČICA
Poz. Kl. S.b. Vozačica Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 6 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 111.079 0 20
2. 1 275 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 126.094 15.015 15
3. 2 268 Lana Frančić AK Delta Peugeot 205 Rallye 1.3 126.487 15.408 12
4. 4 173 Lara Sanković AMD Opatija Zastava 750 SC 148.006 36.927 10
5. 1 283 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 148.740 37.661 8
 
REDOSLIJED JUNIORA
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 42 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 108.689 0 20
2. 8 55 Marko Pikula AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 112.359 3.670 15
3. 8 56 Vilijam Prodan AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 16V 112.444 3.755 12
4. 2 233 Ivan Grubišić AMD Zanatlija Peugeot 106 113.046 4.357 10
5. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 1.8 16V 113.880 5.191 8
6. 7 71 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 115.076 6.387 6
7. 9 15 Duilio Božić AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 116.637 7.948 4
8. 7 74 Zoran Širola AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 119.045 10.356 3
9. 4 182 Goran Sertić AMD Zanatlija Autobianchi A112 Ab. 124.528 15.839 2
10. 4 197 Bojan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 125.808 17.119 1
11. 1 273 Ivan Srebačić AMK Dugo Selo Yugo 129.505 20.816 -
12. 3 353 Kruno Keri AK HBT Racing Fiat Punto 132.526 23.837 -
13. 4 173 Lara Sanković AMD Opatija Zastava 750 SC 148.006 39.317 -
- 1 292 Igor Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento isključen -
 
GRUPA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 3 201 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 GTI 1.9 110.821 0 20
2. 2 266 Marijan Čengić AK SB Auto Sport Honda Civic 1.6 CRX 111.954 1.133 15
3. 3 225 Igor Usmiani AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Fiat Punto 1.4 Turbo 112.105 1.284 12
4. 2 286 Muhamedali Maksuti Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 112.744 1.923 10
5. 2 233 Ivan Grubišić AMD Zanatlija Peugeot 106 113.046 2.225 8
6. 2 287 Adrijano Radovan Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 113.320 2.499 6
7. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor
De Walt Racing Team
Honda Civic 1.6i CRX 115.822 5.001 4
8. 3 205 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Peugeot 205 GTi 1.9 116.265 5.444 3
9. 2 245 Vladimir Poredski AK Delta Peugeot 205 Rallye 1.3 117.029 6.208 2
10. 3 210 Dario Ružić ASK Kastavac Renault 5 GT Turbo 117.391 6.570 1
11. 3 216 Đani Alajbeg AMK Split Motorsport Fiat Punto GT 120.637 9.816 -
12. 2 243 Igor Kocjančić AMK Skok Racing Opel Corsa 121.820 10.999 -
13. 1 272 Željko Muhar AAMK Sveučilište Autobianchi A112 124.927 14.106 -
14. 2 234 Želimir Popović AK Pula-Rovinj Peugeot 106 125.516 14.695 -
15. 1 275 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 126.094 15.273 -
16. 2 268 Lana Frančić AK Delta Peugeot 205 Rallye 1.3 126.487 15.666 -
17. 1 274 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 127.716 16.895 -
18. 1 273 Ivan Srebačić AMK Dugo Selo Yugo 129.505 18.684 -
19. 1 280 Jan Pajić AMD Matulji Racing Peugeot 106 XN 131.707 20.886 -
20. 3 353 Kruno Keri AK HBT Racing Fiat Punto 132.526 21.705 -
21. 2 239 Jurica Ružić AK Dubrava Škoda Felicia 133.154 22.333 -
22. 1 283 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 148.740 37.919 -
- 1 292 Igor Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento isključen -
 
GRUPA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 6 2 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno Turbo i.e. 105.154 0 20
2. 6 109 Vjekoslav Čičko AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Fiat Punto GT 106.662 1.508 15
3. 5 123 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 109.371 4.217 12
4. 4 6 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 111.079 5.925 10
5. 5 165 Boris Seccareccia AMD Opatija Yugo 45 111.390 6.236 8
6. 5 4 Denis Šroler AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.3 111.852 6.698 6
7. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 1.8 16V 113.880 8.726 4
8. 6 100 Aljoša Kinkela AMD Opatija Fiat Uno 1.6 115.614 10.460 3
9. 4 199 Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 116.341 11.187 2
10. 6 119 Goran Sikirica AK Rijeka Renault Clio 116.582 11.428 1
11. 4 180 Saša Čaklović AMD Zanatlija Zastava 850 118.385 13.231 -
12. 4 172 Krešimir Radovanić AMD Zanatlija Zastava 850 118.963 13.809 -
13. 5 140 Samir Škrijelj AK Pula-Rovinj Yugo 119.151 13.997 -
14. 4 183 Davor Fabijančić AMD Zanatlija Zastava 850 119.524 14.370 -
15. 4 179 Danijel Srijemsi AMD Opatija Zastava 750 120.068 14.914 -
16. 6 107 Dragan Jelić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Fiat Uno 1.3 Turbo 120.147 14.993 -
17. 6 99 Denis Jurčić Istra Racing Team Volkswagen Golf GTi 121.128 15.974 -
18. 5 131 Igor Janko AMK Skok Racing Yugo 1.6 121.286 16.132 -
19. 5 137 Dario Vid AK Delta Yugo 55 122.000 16.846 -
20. 4 182 Goran Sertić AMD Zanatlija Autobianchi A112 Ab. 124.528 19.374 -
21. 6 106 Leo Komarica AK SB Auto Sport Fiat Uno 1.3 Turbo 124.555 19.401 -
22. 5 168 Robert Ogrinc AK Rijeka Zastava 128 124.861 19.707 -
23. 4 197 Bojan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 125.808 20.654 -
24. 4 290 Toni Cerin AMK Skok Racing Autobianchi A112 126.038 20.884 -
25. 6 96 Slavko Janko AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 128.481 23.327 -
26. 4 176 Danijel Babić AMD Zanatlija Autobianchi A112 131.286 26.132 -
27. 5 167 Marinko Ivanković AK Rijeka Citroën AX 137.468 32.314 -
28. 4 174 Neven Ukota AMK Skok Racing Lancia Y10 138.827 33.673 -
29. 4 173 Lara Sanković AMD Opatija Zastava 750 SC 148.006 42.852 -
- 5 124 Goran Kmet AMK Skok Racing Yugo isključen -
- 5 128 Krešo Merlić AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Yugo 1.5 odustao -
 
GRUPA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 1 Dejan Kopajtić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Yugo 1.6 105.162 0 20
2. 8 42 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 108.689 3.527 15
3. 8 55 Marko Pikula AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 112.359 7.197 12
4. 8 56 Vilijam Prodan AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 16V 112.444 7.282 10
5. 8 43 Denis Močibob Istra Racing Team Suzuki Swift 1.3 GTi 113.848 8.686 8
6. 7 82 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 113.908 8.746 6
7. 9 202 Alfred Uljanić Istra Racing Team Renault Clio 114.655 9.493 4
8. 7 83 Alen Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 114.969 9.807 3
9. 7 71 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 115.076 9.914 2
10. 8 149 Enver Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 116.043 10.881 1
11. 9 15 Duilio Božić AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 116.637 11.475 -
12. 7 74 Zoran Širola AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 119.045 13.883 -
13. 7 75 Mikele Vižintin AMK Skok Racing Autobianchi A112 130.853 25.691 -
- 9 22 Edi Milokanović AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V nije startao -
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 1 272 Željko Muhar AAMK Sveučilište Autobianchi A112 124.927 0 20
2. 1 275 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 126.094 1.167 15
3. 1 274 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 127.716 2.789 12
4. 1 273 Ivan Srebačić AMK Dugo Selo Yugo 129.505 4.578 10
5. 1 280 Jan Pajić AMD Matulji Racing Peugeot 106 XN 131.707 6.780 8
6. 1 283 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 148.740 23.813 6
- 1 292 Igor Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento isključen -
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 2 266 Marijan Čengić AK SB Auto Sport Honda Civic 1.6 CRX 111.954 0 20
2. 2 286 Muhamedali Maksuti Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 112.744 790 15
3. 2 233 Ivan Grubišić AMD Zanatlija Peugeot 106 113.046 1.092 12
4. 2 287 Adrijano Radovan Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 113.320 1.366 10
5. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor
De Walt Racing Team
Honda Civic 1.6i CRX 115.822 3.868 8
6. 2 245 Vladimir Poredski AK Delta Peugeot 205 Rallye 1.3 117.029 5.075 6
7. 2 243 Igor Kocjančić AMK Skok Racing Opel Corsa 121.820 9.866 4
8. 2 234 Želimir Popović AK Pula-Rovinj Peugeot 106 125.516 13.562 3
9. 2 268 Lana Frančić AK Delta Peugeot 205 Rallye 1.3 126.487 14.533 2
10. 2 239 Jurica Ružić AK Dubrava Škoda Felicia 133.154 21.200 1
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 3 201 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 GTI 1.9 110.821 0 20
2. 3 225 Igor Usmiani AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Fiat Punto 1.4 Turbo 112.105 1.284 15
3. 3 205 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Peugeot 205 GTi 1.9 116.265 5.444 12
4. 3 210 Dario Ružić ASK Kastavac Renault 5 GT Turbo 117.391 6.570 10
5. 3 216 Đani Alajbeg AMK Split Motorsport Fiat Punto GT 120.637 9.816 8
6. 3 353 Kruno Keri AK HBT Racing Fiat Punto 132.526 21.705 6
 
KLASA 4
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 6 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 111.079 0 20
2. 4 199 Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 116.341 5.262 15
3. 4 180 Saša Čaklović AMD Zanatlija Zastava 850 118.385 7.306 12
4. 4 172 Krešimir Radovanić AMD Zanatlija Zastava 850 118.963 7.884 10
5. 4 183 Davor Fabijančić AMD Zanatlija Zastava 850 119.524 8.445 8
6. 4 179 Danijel Srijemsi AMD Opatija Zastava 750 120.068 8.989 6
7. 4 182 Goran Sertić AMD Zanatlija Autobianchi A112 Ab. 124.528 13.449 4
8. 4 197 Bojan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 125.808 14.729 3
9. 4 290 Toni Cerin AMK Skok Racing Autobianchi A112 126.038 14.959 2
10. 4 176 Danijel Babić AMD Zanatlija Autobianchi A112 131.286 20.207 1
11. 4 174 Neven Ukota AMK Skok Racing Lancia Y10 138.827 27.748 -
12. 4 173 Lara Sanković AMD Opatija Zastava 750 SC 148.006 36.927 -
 
KLASA 5
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 5 123 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 109.371 0 20
2. 5 165 Boris Seccareccia AMD Opatija Yugo 45 111.390 2.019 15
3. 5 4 Denis Šroler AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.3 111.852 2.481 12
4. 5 140 Samir Škrijelj AK Pula-Rovinj Yugo 119.151 9.780 10
5. 5 131 Igor Janko AMK Skok Racing Yugo 1.6 121.286 11.915 8
6. 5 137 Dario Vid AK Delta Yugo 55 122.000 12.629 6
7. 5 168 Robert Ogrinc AK Rijeka Zastava 128 124.861 15.490 4
8. 5 167 Marinko Ivanković AK Rijeka Citroën AX 137.468 28.097 3
- 5 124 Goran Kmet AMK Skok Racing Yugo isključen -
- 5 128 Krešo Merlić AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Yugo 1.5 odustao -
 
KLASA 6
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 6 2 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno Turbo i.e. 105.154 0 20
2. 6 109 Vjekoslav Čičko AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Fiat Punto GT 106.662 1.508 15
3. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 1.8 16V 113.880 8.726 12
4. 6 100 Aljoša Kinkela AMD Opatija Fiat Uno 1.6 115.614 10.460 10
5. 6 119 Goran Sikirica AK Rijeka Renault Clio 116.582 11.428 8
6. 6 107 Dragan Jelić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Fiat Uno 1.3 Turbo 120.147 14.993 6
7. 6 99 Denis Jurčić Istra Racing Team Volkswagen Golf GTi 121.128 15.974 4
8. 6 106 Leo Komarica AK SB Auto Sport Fiat Uno 1.3 Turbo 124.555 19.401 3
9. 6 96 Slavko Janko AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 128.481 23.327 2
 
KLASA 7
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 7 82 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 113.908 0 20
2. 7 83 Alen Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 114.969 1.061 15
3. 7 71 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 115.076 1.168 12
4. 7 74 Zoran Širola AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 119.045 5.137 10
5. 7 75 Mikele Vižintin AMK Skok Racing Autobianchi A112 130.853 16.945 8
 
KLASA 8
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 1 Dejan Kopajtić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Yugo 1.6 105.162 0 20
2. 8 42 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 108.689 3.527 15
3. 8 55 Marko Pikula AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 112.359 7.197 12
4. 8 56 Vilijam Prodan AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 16V 112.444 7.282 10
5. 8 43 Denis Močibob Istra Racing Team Suzuki Swift 1.3 GTi 113.848 8.686 8
6. 8 149 Enver Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 116.043 10.881 6
 
KLASA 9
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 9 202 Alfred Uljanić Istra Racing Team Renault Clio 114.655 0 20
2. 9 15 Duilio Božić AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 116.637 1.982 15
- 9 22 Edi Milokanović AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK RIJEKA 20 Dejan Kopajtić K8 20 Alenka Jurašić K4 15 Hrvoje Šepić K8 55
2. AK SB AUTO SPORT 20 Željko Lipušić K5 20 Marijan Čengić K2 12 Darko Vrlazić K3 52
3. AAMK SVEUČILIŠTE 20 Željko Muhar K1 15 Dejan Ciglenečki K4 12 Denis Šroler K5 47
4. ISTRA RACING TEAM 20 Alfred Uljanić K9 15 Muhamedali Maksuti K2 10 Adrijano Radovan K2 45
5. AK BUZET AUTOSPORT 20 Sanjin Prodan K7 15 Alen Prodan K7 10 Vilijam Prodan K8 45
6. AMD ZANATLIJA 15 Vjekoslav Čičko K6 15 Igor Usmiani K3 12 Ivan Grubišić K2 42
7. AMD OPATIJA 15 Boris Seccareccia K5 12 Tihomir Pašić K1 10 Aljoša Kinkela K6 37
8. AMK SKOK RACING 15 Duilio Božić K9 12 Donald Milokanović K7 8 Igor Janko K5 35
9. AMK DUGO SELO 20 Dalibor Pečnjak K6 10 Ivan Srebačić K1 - 30
10. AK INA ZAGREB 15 Renea Čubrić K1 12 Marko Pikula K5 - 27
11. AK HBT RACING 20 Marko Cesar K3 6 Kruno Keri K3 - 26
12. AK DELTA 6 Vladimir Poredski K2 6 Dario Vid K5 2 Lana Frančić K2 14
13. AK PULA-ROVINJ 10 Samir Škrijelj K5 3 Želimir Popović K2 - 13
14. AMK TROGIR 12 Željko Kokotec K6 - - 12
15. ASK KASTAVAC 10 Dario Ružić K3 - - 10
16. SAK SAMOBOR 8 Antun Laušin K2 - - 8
17. AMK SPLIT MOTORSPORT 8 Đani Alajbeg K3 - - 8
18. AMD MATULJI RACING 8 Jan Pajić K1 - - 8
19. AK DUBRAVA 1 Jurica Ružić K2 - - 1
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. T.Z. GRADA RIJEKE 20 Dejan Kopajtić K8 20 Alenka Jurašić K4 10 Zoran Širola K7 50
2. CTR SLAVONSKI BROD 20 Željko Lipušić K5 12 Darko Vrlazić K3 6 Dragan Jelić K6 38
3. DE WALT RACING TEAM 15 Dejan Ciglenečki K4 12 Denis Šroler K5 8 Antun Laušin K2 35
4. FUEL SET TEAM 15 Vjekoslav Čičko K6 15 Igor Usmiani K3 0 Krešo Merlić K5 30
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA