štopericaciljna zastavica 1. 17.-18.03.06. - Preluk
2. 01.-02.04.06. - Zagreb
3. 29.-30.04.06. - Split
4. 12.-13.05.06. - Delnice
5. 19.-20.05.06. - Zagreb
  6. 09.-10.06.06. - Novi Marof
  7. 23.-24.06.06. - Novalja
  8. 26.-27.08.06. - Brtonigla
  9. 22.-23.09.06. - Oprtalj
10. 13.-14.10.06. - Rijeka
DISCIPLINA A09 - AUTOSLALOM
KONAČNI REZULTATI
U skladu sa istima mogu se održati svečana proglašenja i podjele športskih priznanja.
UKUPNO GRUPE KLASE

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo - 4 od 15 15 20 12 12 20 15 113
2. Dejan Kopajtić AK Rijeka 0 0 15 0 4 4 15 15 15 20 88
3. Željko Lipušić AK SB Auto Sport 10 15 od 8 0 8 6 8 8 12 75
4. Denis Šroler AAMK Sveučilište 12 2 2 12 8 10 20 0 2 1 69
5. Dejan Dimitrijević AK Dubrava - 20 - - 20 - - 20 - - 60
6. Hrvoje Šepić AK Rijeka 20 0 0 20 2 0 od 4 10 0 56
7. Jure Gašperov AMK Trogir 4 3 20 2 12 0 4 1 - 8 54
8. Alenka Jurašić AK Rijeka 2 10 12 1 3 0 0 6 4 0 38
9. Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište 8 0 10 6 0 1 0 0 0 3 28
10. Edi Milokanović AMK Skok Racing 15 0 3 - 0 3 3 0 ns 0 24
11. Krešimir Radovanić AMD Zanatlija - 12 ns od ns 0 od 0 0 10 22
12. Marko Palijan AK Dubrava - 6 - - 0 15 - - - - 21
13. Vilko Kustec AMD Zanatlija 3 0 - - 10 - 8 - - - 21
14. Marko Cesar AK HBT Racing - 0 - 0 0 0 - 3 6 6 15
15. Marko Pikula AK INA Zagreb 0 0 0 0 0 0 10 0 0 4 14
16. Vjekoslav Čičko AMD Zanatlija 0 0 1 0 1 0 0 0 12 0 14
17. Ivan Gašparović AK Dubrava - - - - 0 12 - - - - 12
18. Marijan Hihlik AK SB Auto Sport 0 8 od 4 od 0 0 - - - 12
19. Mario Macan AMD Zanatlija - 0 0 0 6 6 0 - - 0 12
20. Zoran Širola AMD Opatija 0 1 0 10 0 0 0 od 0 0 11
21. Sanjin Prodan AK Buzet Autosport 0 od - 0 0 0 od 10 0 - 10
22. Antun Laušin SAK Samobor 0 0 8 0 0 0 0 0 0 0 8
23. Marin Petrić AK Rijeka 6 0 - - - - - - - - 6
24. Igor Usmiani AMD Zanatlija 0 0 6 - 0 - 0 0 0 0 6
25. Ante Alduk SAK Split - - 4 - - - - - - - 4
26. Danijel Dominko AK Dubrava 0 0 - 3 0 - 0 - - 0 3
27. Boris Seccareccia AMD Opatija - - - - - - - - 3 0 3
28. Donald Milokanović AMK Skok Racing 1 ns 0 0 - 0 0 2 0 0 3
29. Muhamedali Maksuti Istra Racing Team 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 2
30. Mato Milković AMK Ragusa Racing 0 ns 0 0 0 0 2 0 - - 2
31. Vladimir Poredski AK Delta 0 0 - 0 0 0 0 0 0 2 2
32. Krešo Merlić AMD Zanatlija 0 0 0 0 0 0 1 0 od 0 1
33. Marijan Čengić AK SB Auto Sport - - 0 0 0 0 - 0 1 0 1
 
REDOSLIJED VOZAČICA
Poz. Vozačica Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Alenka Jurašić AK Rijeka 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 200
2. Renea Čubrić AK INA Zagreb - 15 15 - 15 od 8 15 15 15 98
3. Lana Frančić AK Delta 15 8 - 12 10 15 6 8 12 10 96
4. Lara Sanković AMD Opatija 10 10 12 15 8 - 4 12 10 12 93
5. Elena Golojka AK Buzet Autosport 12 12 - - 12 - 10 10 - - 56
6. Ljiljana Kamenar AK Rijeka 8 - - 10 - - 3 4 8 8 41
7. Martina Mihok AMK Dugo Selo - - - - - 12 15 od - - 27
8. Mirjana Šimek AK Delta - - - - - 10 - 6 - - 16
9. Jelena Gajski AMD Zanatlija - - - - - - 12 - - - 12
10. Amera Agić AMK Dugo Selo - - - - 4 8 - - - - 12
11. Dunja Kolić AK HBT Racing 6 6 - - - - - - - - 12
12. Diana Velašević AMK Ragusa Racing - - 10 - - - - - - - 10
13. Katija Lengyel AMK Ragusa Racing - - 8 - - - - - - - 8
14. Marina Miše AMK Trogir - - 6 - - - - - - - 6
15. Lana Laušin SAK Samobor - - - - 6 - - - - - 6
16. Milena Rnjak AK Dubrava - 4 - - - - - - - - 4
 
REDOSLIJED JUNIORA
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Hrvoje Šepić AK Rijeka 20 4 20 20 15 20 od 15 20 15 149
2. Marko Pikula AK INA Zagreb 8 10 15 8 10 12 20 8 15 20 126
3. Zoran Širola AMD Opatija 12 15 8 15 12 15 10 od 3 6 96
4. Donald Milokanović AMK Skok Racing 15 ns 12 10 - 4 15 12 6 12 86
5. Željko Kokotec AMK Trogir 10 8 od 12 2 0 8 10 8 10 68
6. Dejan Dimitrijević AK Dubrava - 20 - - 20 - - 20 - - 60
7. Ivan Grubišić AMD Zanatlija - 12 - 4 0 10 0 6 10 - 42
8. Vilijam Prodan AK Buzet Autosport - - - 0 0 8 12 4 12 - 36
9. Goran Sertić AMD Zanatlija 0 2 - 2 8 0 6 - 2 2 22
10. Alen Sekula AMD Zanatlija 6 6 - - 4 6 - - - - 22
11. Ivan Bijelić AMD Opatija - - - 6 - - - 3 - 8 17
12. Davor Mihelić AMD Grobnik - - 6 0 - 2 3 - - 4 15
13. Duilio Božić AMK Skok Racing 3 0 - 1 3 3 0 - 4 - 14
14. Bojan Ciglenečki AAMK Sveučilište 0 0 3 3 1 1 1 1 1 3 14
15. Dario Serden AMK Ragusa Racing - - 10 - - - - - - - 10
16. Ozren Semper AMK Dugo Selo - 3 4 0 0 0 2 - - - 9
17. Denis Nišević AK Dubrava 0 0 - 0 6 - - 0 - 1 7
18. Antonio Butorac AMD Grobnik - - - - - 0 4 2 - - 6
19. Marko Mrkalj AK SB Auto Sport 4 - - - - - - - - - 4
20. Tomislav Grgić AK SB Auto Sport 2 0 0 - 0 0 - - - - 2
21. Igor Medan AMK Ragusa Racing - - 2 - - - - - - - 2
22. Luka Kozarić AMD Zanatlija 1 1 - 0 0 0 0 - - - 2
23. Lara Sanković AMD Opatija 0 0 1 0 0 - 0 0 0 0 1
- Ivan Srebačić AMK Dugo Selo - 0 - 0 0 0 0 0 0 0 0
- Tomislav Pavlić AMD Zanatlija 0 - - - 0 0 0 - - - 0
- Kruno Keri AK HBT Racing - - - - 0 - - - 0 0 0
- Suad Mešetović AK Dubrava 0 - - - 0 - - - - - 0
- Filip Magdić AK Info Kart - - - - 0 0 - - - - 0
- Martina Mihok AMK Dugo Selo - - - - - 0 0 od - - 0
- Mirjana Šimek AK Delta - - - - - 0 - 0 - - 0
- Ivan Bahorić AK Delta - - - - - 0 - - - 0 0
- Dario Nišević AK Dubrava 0 - - - - - - - - - 0
- Branko Radulović AMK Skok Racing 0 - - - - - - - - - 0
- Željko Ričko AK Dubrava 0 - - - - - - - - - 0
- Đivo Burđelez AK Pelješac Racing - 0 - - - - - - - - 0
- Nikša Blažević AMK Ragusa Racing - - 0 - - - - - - - 0
- Teo Blažević AMK Ragusa Racing - - 0 - - - - - - - 0
- Goran Bronzović AMK Oneum - - 0 - - - - - - - 0
- Joško Dučina AMK Trogir - - 0 - - - - - - - 0
- Ivo Urljević AMK Ragusa Racing - - 0 - - - - - - - 0
- Maro Slade AMK Ragusa Racing - ns - - 0 - - - - - 0
- Amera Agić AMK Dugo Selo - - - - 0 - - - - - 0
- Ivan Uršanić AMK Dugo Selo - - - - 0 - - - - - 0
- Jelena Gajski AMD Zanatlija - - - - - - 0 - - - 0
- Marko Aleksić AMK Split Motorsport - - - - - - ns - - - 0
- Igor Golojka AK Buzet Autosport - - - - - - - - isk - 0
 
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. AK RIJEKA 50 33 55 50 55 50 38 55 55 44 485
2. AAMK SVEUČILIŠTE 42 44 38 46 38 60 60 45 47 42 462
3. AMD ZANATLIJA 37 50 50 50 42 42 47 47 42 55 462
4. AMD OPATIJA 47 47 35 55 47 42 33 30 37 47 420
5. AK SB AUTO SPORT 37 47 26 39 29 42 37 45 52 40 394
6. AMK SKOK RACING 46 17 45 31 18 42 45 36 35 47 362
7. AMK TROGIR 46 34 42 36 25 35 42 39 12 42 353
8. AK INA ZAGREB 20 41 42 18 42 14 29 36 27 42 311
9. AMK DUGO SELO 6 35 27 34 38 38 38 32 30 30 308
10. AK BUZET AUTOSPORT 28 30 - 23 37 30 32 42 45 - 267
11. ISTRA RACING TEAM 28 0 25 7 26 23 38 20 45 23 235
12. AK DUBRAVA 22 50 6 14 40 33 9 23 1 14 212
13. AK DELTA 14 28 - 12 24 24 13 15 14 27 171
14. AMK RAGUSA RACING 29 18 34 20 26 12 12 6 - - 157
15. SAK SAMOBOR 20 15 20 20 15 1 10 10 8 15 134
16. AK HBT RACING 1 15 - 15 18 10 - 20 26 17 122
17. AMK SPLIT MOTORSPORT - 9 24 10 3 - 22 - 8 14 90
18. ASK KASTAVAC - - 12 8 10 15 15 12 10 4 86
19. AMD MATULJI RACING 12 - - 12 10 15 10 4 8 10 81
20. AMD GROBNIK - - 4 4 8 8 12 6 - 8 50
21. AK PULA-ROVINJ 23 0 - 6 - - - 3 13 0 45
22. SAK SPLIT - - 38 - - - 4 - - - 42
23. AK KLEK 18 - - 18 - - - - - - 36
24. AK DUBROVNIK RACING - - 24 - - - - - - - 24
25. AMK ONEUM - - 21 - - - - - - - 21
26. AK INFO KART - - - - 7 9 - - - - 16
27. AK PELJEŠAC RACING - 0 10 - - - - - - - 10
- AMK RACING TEAM PLOČE - - 0 - - - - - - - 0
- AK ŽUPA DUBROVAČA - - 0 - - - - - - - 0
 
REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. T.Z.GRADA RIJEKE 40 39 55 50 60 55 47 40 50 44 480
2. DE WALT RACING TEAM 60 39 55 60 50 41 50 40 35 45 475
3. CTR SLAVONSKI BROD 37 38 10 33 24 29 27 38 38 38 312
4. FUEL SET TEAM 3 45 27 24 24 42 24 35 30 35 289
5. SKOK RACING TEAM 42 14 45 27 - - - - - 47 175
 
UKUPNO GRUPE KLASE
Generalni sponzor HAKS-a: INA