štopericaciljna zastavica 1. 17.-18.03.06. - Preluk
2. 01.-02.04.06. - Zagreb
3. 29.-30.04.06. - Split
4. 12.-13.05.06. - Delnice
5. 19.-20.05.06. - Zagreb
  6. 09.-10.06.06. - Novi Marof
  7. 23.-24.06.06. - Novalja
  8. 26.-27.08.06. - Brtonigla
  9. 22.-23.09.06. - Oprtalj
10. 13.-14.10.06. - Rijeka
DISCIPLINA A09 - AUTOSLALOM
KONAČNI REZULTATI
U skladu sa istima mogu se održati svečana proglašenja i podjele športskih priznanja.
UKUPNO GRUPE KLASE

GRUPA I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Jure Gašperov AMK Trogir [20] [20] 20 20 20 15 20 15 - 20 130
2. Marko Cesar AK HBT Racing - 15 - 15 12 1 - 20 20 15 98
3. Vladimir Poredski AK Delta [2] 12 - 4 15 10 3 6 [2] 12 62
4. Muhamedali Maksuti Istra Racing Team [0] [0] 10 0 4 20 12 [0] 10 4 60
5. Antun Laušin SAK Samobor 15 [10] 15 10 [6] [0] 1 2 4 6 53
6. Igor Usmiani AMD Zanatlija 3 [0] 12 - 10 - 0 4 12 8 49
7. Darko Vrlazić AK SB Auto Sport 8 4 - 12 [3] [3] 6 3 3 10 46
8. Dario Ružić ASK Kastavac - - 8 1 8 4 8 12 [1] 1 42
9. Marijan Čengić AK SB Auto Sport - - 0 3 0 12 - 8 15 0 38
10. Ivan Grubišić AMD Zanatlija - 6 - 2 0 8 0 10 8 - 34
11. Željko Muhar AAMK Sveučilište - 8 - - - [0] 15 0 0 0 23
12. Adrijano Radovan Istra Racing Team [0] [0] 4 0 1 [0] 10 1 6 0 22
13. Dragan Velašević AMK Ragusa Racing 12 [0] 2 [0] 2 - - - - - 16
14. Ivica Brozović AK Klek 6 - - 8 - - - - - - 14
15. Andrea Bastijanić AK Pula-Rovinj 10 - - 0 - - - - - - 10
16. Miho Jozović AMK Ragusa Racing 0 0 6 - - - - - - - 6
17. Tomislav Radovanić AMD Zanatlija - 0 - 6 0 - 0 - - - 6
18. Alen Sekula AMD Zanatlija - - - - 0 6 - - - - 6
19. Tihomir Pašić AMD Opatija 4 [0] - 0 0 0 - 0 0 0 4
20. Marko Mrkalj AK SB Auto Sport [0] 0 0 0 - 0 4 0 - - 4
21. Renea Čubrić AK INA Zagreb - 3 0 - 0 [od] 0 0 0 0 3
22. Goran Vučur AMK Ragusa Racing - - 3 - 0 - - - - - 3
23. Đani Alajbeg AMK Split Motorsport - 0 - - - - 0 - 0 3 3
24. Tomislav Turčan AK Dubrava - 2 - 0 0 - - - - - 2
25. Alen Vačić AK SB Auto Sport - - - - - 2 0 - - - 2
26. Silvije Krajač AMD Zanatlija - 0 - 0 0 0 2 0 - - 2
27. Petar Dajak AMK Split Motorsport - 0 0 - 0 - 0 - - 2 2
28. Goran Sruk AK Dubrava 1 0 - 0 - - - - - 0 1
29. Bojan Krota AK Buzet Autosport - 1 - - - - - - - - 1
30. Maro Slade AMK Ragusa Racing - - 1 - - - - - - - 1
 
GRUPA II
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo - [6] 6 20 20 20 [15] 20 20 20 126
2. Željko Lipušić AK SB Auto Sport 15 20 [od] 12 [6] [8] 12 15 12 15 101
3. Denis Šroler AAMK Sveučilište 20 [4] [12] 15 15 10 20 8 [6] 8 96
4. Alenka Jurašić AK Rijeka [10] 12 20 [4] 12 [3] 3 12 10 6 75
5. Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište 12 [2] 15 10 [8] 6 4 3 [2] 10 60
6. Vjekoslav Čičko AMD Zanatlija 4 [3] 10 [2] 10 [0] 2 10 15 0 51
7. Krešimir Radovanić AMD Zanatlija - 15 [ns] od ns 2 [od] 0 0 12 29
8. Marko Palijan AK Dubrava - 8 - - 4 15 - - - - 27
9. Krešo Merlić AMD Zanatlija [0] 1 8 [0] 3 1 10 2 [od] 2 27
10. Zlatko Barbić AK INA Zagreb 8 [0] - 1 2 0 6 - - 3 20
11. Hrvoje Avanić AMK Trogir - [ns] 4 0 0 4 8 4 - 0 20
12. Marijan Hihlik AK SB Auto Sport 0 10 [od] 8 [od] 0 0 - - - 18
13. Željko Kokotec AMK Trogir 6 [0] [od] 0 0 [0] 0 6 4 0 16
14. Ivan Gašparović AK Dubrava - - - - 0 12 - - - - 12
15. Boris Seccareccia AMD Opatija - - - - - - - - 8 0 8
16. Danijel Dominko AK Dubrava [0] 0 - 6 1 - 0 - - 0 7
17. Saša Čaklović AMD Zanatlija - 0 [ns] ns ns [0] 0 1 0 4 5
18. Davor Fabijančić AMD Zanatlija - 0 - 3 0 0 1 - 0 - 4
19. Tomislav Radovanić AMD Zanatlija 3 - - - - - - - - - 3
20. Andro Šimunić AMK Oneum - - 3 - - - - - - - 3
21. Aljoša Kinkela AMD Opatija [od] [od] 0 0 0 - 0 0 3 0 3
22. Marko Pikula AK INA Zagreb 2 - - - - - - - - - 2
23. Danijel Babić AMD Zanatlija [0] [0] 2 0 0 [0] 0 0 0 0 2
24. Mato Dumenčić AMK Dugo Selo 1 - - - - - - - - - 1
25. Đivo Franić AK Dubrovnik Racing - - 1 - - - - - - - 1
26. Goran Sikirica AK Rijeka - - - - - - - 0 1 0 1
27. Danijel Srijemsi AMD Opatija [0] [0] 0 0 0 [0] 0 0 0 1 1
 
GRUPA III
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Dejan Kopajtić AK Rijeka [1] [0] 20 12 10 [15] 20 15 20 20 117
2. Hrvoje Šepić AK Rijeka 20 [0] [8] 20 8 10 [od] 10 15 8 91
3. Edi Milokanović AMK Skok Racing 15 8 12 - [6] 12 10 4 [ns] 10 71
4. Mario Macan AMD Zanatlija - 10 10 [4] 12 20 6 - - 12 70
5. Dejan Dimitrijević AK Dubrava - 20 - - 20 - - 20 - - 60
6. Marko Pikula AK INA Zagreb - 3 6 3 [2] 6 15 [3] 12 15 60
7. Zoran Širola AMD Opatija 6 15 [0] 15 [4] 8 1 [od] 0 3 48
8. Vilko Kustec AMD Zanatlija 10 4 - - 15 - 12 - - - 41
9. Donald Milokanović AMK Skok Racing 8 [ns] 2 6 - 3 4 8 [2] 6 37
10. Edi Širola AMD Opatija 2 12 - 10 [1] - 3 - - - 27
11. Sanjin Prodan AK Buzet Autosport 0 [od] - 0 3 0 od 12 6 - 21
12. Vilijam Prodan AK Buzet Autosport - - - 0 0 4 2 1 10 - 17
13. Alen Prodan AK Buzet Autosport [0] 0 - 8 0 0 0 6 3 - 17
14. Ante Alduk SAK Split - - 15 - - - - - - - 15
15. Marin Petrić AK Rijeka 12 2 - - - - - - - - 14
16. Mato Milković AMK Ragusa Racing [0] [ns] 1 2 0 0 8 0 - - 11
17. Denis Močibob Istra Racing Team - - - - - - - - 8 - 8
18. Marko Mirić AMK Dugo Selo - 6 - - - - - - - - 6
19. Tomislav Šepić AK Rijeka 4 - - - - - od 2 - - 6
20. Ivan Bijelić AMD Opatija - - - 1 - - - 0 - 4 5
21. Duilio Božić AMK Skok Racing [0] [0] 3 0 0 2 0 - 0 0 5
22. Maro Franić AK Dubrovnik Racing - - 4 - - - - - - - 4
23. Alfred Uljanić Istra Racing Team - - - - - - - ns 4 - 4
24. Nikola Milotić Istra Racing Team 3 - - - - - - - - - 3
25. Ivan Jaranović AK Rijeka - - - - - - - - - 2 2
26. Davor Mihelić AMD Grobnik - - 0 0 0 1 0 - - 1 2
27. Antonio Gavranović AMK Ragusa Racing 0 1 0 - - - - - - - 1
28. Enver Prodan AK Buzet Autosport - - - - - - - - 1 - 1
 
UKUPNO GRUPE KLASE
Generalni sponzor HAKS-a: INA