štopericaciljna zastavica 1. 17.-18.03.06. - Preluk
2. 01.-02.04.06. - Zagreb
3. 29.-30.04.06. - Split
4. 12.-13.05.06. - Delnice
5. 19.-20.05.06. - Zagreb
  6. 09.-10.06.06. - Novi Marof
  7. 23.-24.06.06. - Novalja
  8. 26.-27.08.06. - Brtonigla
  9. 22.-23.09.06. - Oprtalj
10. 13.-14.10.06. - Rijeka
DISCIPLINA A09 - AUTOSLALOM
KONAČNI REZULTATI
U skladu sa istima mogu se održati svečana proglašenja i podjele športskih priznanja.
UKUPNO GRUPE KLASE

KLASA 1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Renea Čubrić AK INA Zagreb - 15 20 - 20 [od] 6 20 15 15 111
2. Tihomir Pašić AMD Opatija 20 [12] - 20 15 12 - 12 12 20 111
3. Željko Muhar AAMK Sveučilište - 20 - - - 20 20 15 20 [12] 95
4. Jan Pajić AMD Matulji Racing 12 - - 12 10 15 10 [4] 8 10 77
5. Elena Golojka AK Buzet Autosport 10 10 - - 12 - 12 10 - - 54
6. Ivan Srebačić AMK Dugo Selo - 6 - 4 8 10 8 8 10 [6] 54
7. Josip Mušanović AK Rijeka 15 - - 15 - - 3 6 - 8 47
8. Maroje Baničević AMK Ragusa Racing - 8 12 [6] 6 8 - - - - 34
9. Ljiljana Kamenar AK Rijeka 8 - - 8 - - 2 3 6 4 31
10. Neven Škugor AMK Split Motorsport - - 15 10 - - - - - - 25
11. Gordan Prenc AMK Split Motorsport - - - - - - 15 - - - 15
12. Željko Pavasović SAK Split - - 10 - - - - - - - 10
13. Živko Roguljić SAK Split - - 8 - - - - - - - 8
14. Petar Rašić AK Pelješac Racing - - 6 - - - - - - - 6
15. Marijan Kušt AK Dubrava - - - - - 6 - - - - 6
16. Damir Bilić SAK Split - - - - - - 4 - - - 4
- Marko Aleksić AMK Split Motorsport - - - - - - ns - - - 0
- Igor Golojka AK Buzet Autosport - - - - - - - - isk - 0
 
KLASA 2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Vladimir Poredski AK Delta [12] 20 - 12 20 12 12 12 [6] 20 108
2. Antun Laušin SAK Samobor 20 [15] 20 20 [15] [1] 10 10 8 15 103
3. Muhamedali Maksuti Istra Racing Team [0] [0] 15 0 12 20 20 [4] 15 12 94
4. Marijan Čengić AK SB Auto Sport - - 4 10 2 15 - 15 20 6 72
5. Ivan Grubišić AMD Zanatlija - 12 - 8 0 10 4 20 12 - 66
6. Adrijano Radovan Istra Racing Team [0] [0] 10 3 8 [3] 15 8 10 8 62
7. Dragan Velašević AMK Ragusa Racing 15 [6] [6] 6 10 - - - - - 31
8. Igor Kocjančić AMK Skok Racing 6 - - 4 - - - 6 4 10 30
9. Tomislav Radovanić AMD Zanatlija - 3 - 15 4 - 2 - - - 24
10. Goran Sruk AK Dubrava 10 4 - 2 - - - - - 2 18
11. Luka Kozarić AMD Zanatlija 3 1 - [0] 0 4 8 - - - 16
12. Želimir Popović AK Pula-Rovinj 8 0 - 1 - - - 3 3 - 15
13. Miho Jozović AMK Ragusa Racing 0 2 12 - - - - - - - 14
14. Alen Sekula AMD Zanatlija - - - - 6 8 - - - - 14
15. Alen Vačić AK SB Auto Sport - - - - - 6 6 - - - 12
16. Goran Vučur AMK Ragusa Racing - - 8 - 3 - - - - - 11
17. Tomislav Turčan AK Dubrava - 10 - 0 0 - - - - - 10
18. Lana Frančić AK Delta 2 [0] - 0 0 [0] 1 0 2 4 9
19. Bojan Krota AK Buzet Autosport - 8 - - - - - - - - 8
20. Tomislav Grgić AK SB Auto Sport 4 [0] 0 - 0 2 - 2 - - 8
21. Jurica Ružić AK Dubrava - - - - 0 [0] 3 1 1 3 8
22. Šime Šunjo AMK Oneum - - 3 - - - - - - - 3
23. Dario Filipović AMK Ragusa Racing - - 2 - - - - - - - 2
24. Tomislav Pavlić AMD Zanatlija 1 - - - 0 0 0 - - - 1
25. Pero Radulj AMK Ragusa Racing - - 1 - - - - - - - 1
26. Branimir Turčan AK Dubrava - 0 - 0 1 - - - - - 1
- Željko Kralj AK HBT Racing [0] 0 - 0 0 0 - - - - 0
- Emir Agić AMK Dugo Selo - 0 - - 0 0 - - - - 0
- Ivica Klisović AMK Split Motorsport - - 0 0 - - 0 - - - 0
- Dunja Kolić AK HBT Racing 0 0 - - - - - - - - 0
- Igor Bubnjar AMK Dugo Selo 0 - - - 0 - - - - - 0
- Antonio Butorac AMD Grobnik - - - 0 0 - - - - - 0
- Amera Agić AMK Dugo Selo - - - - 0 0 - - - - 0
- Mladen Butorac AMK Dugo Selo 0 - - - - - - - - - 0
- Dario Nišević AK Dubrava 0 - - - - - - - - - 0
- Željko Ričko AK Dubrava 0 - - - - - - - - - 0
- Petar Đapjaš AK Dubrava - 0 - - - - - - - - 0
- Branko Jemrić AK Delta - 0 - - - - - - - - 0
- Ivica Periček AMK Dugo Selo - 0 - - - - - - - - 0
- Milena Rnjak AK Dubrava - 0 - - - - - - - - 0
- Marina Miše AMK Trogir - - 0 - - - - - - - 0
- Diana Velašević AMK Ragusa Racing - - 0 - - - - - - - 0
- Goran Marincel AK SB Auto Sport - - - 0 - - - - - - 0
- Tomislav Sruk AK Dubrava - - - 0 - - - - - - 0
- Lana Laušin SAK Samobor - - - - 0 - - - - - 0
- Tomislav Pospiš AMD Zanatlija - - - - 0 - - - - - 0
 
KLASA 3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Jure Gašperov AMK Trogir [20] [20] 20 20 20 20 20 15 - 20 135
2. Marko Cesar AK HBT Racing - 15 - 15 15 10 - 20 20 15 110
3. Darko Vrlazić AK SB Auto Sport 12 12 - 12 [8] 12 12 [8] 12 12 84
4. Dario Ružić ASK Kastavac - - 12 8 10 15 15 12 10 [4] 82
5. Igor Usmiani AMD Zanatlija [8] 10 15 - 12 - 6 10 15 10 78
6. Marko Mrkalj AK SB Auto Sport 6 [4] 4 4 - 8 10 6 - - 38
7. Silvije Krajač AMD Zanatlija - 8 - 6 4 6 8 4 - - 36
8. Đani Alajbeg AMK Split Motorsport - 6 - - - - 4 - 8 8 26
9. Petar Dajak AMK Split Motorsport - 3 6 - 3 - 3 - - 6 21
10. Ivica Brozović AK Klek 10 - - 10 - - - - - - 20
11. Andrea Bastijanić AK Pula-Rovinj 15 - - 3 - - - - - - 18
12. Maro Slade AMK Ragusa Racing - - 10 - - - - - - - 10
13. Alfred Uljanić Istra Racing Team 4 - - - 6 - - - - - 10
14. Kruno Keri AK HBT Racing - - - - 2 - - - 6 2 10
15. Ivan Stričević SAK Split - - 8 - - - - - - - 8
16. Mirjana Šimek AK Delta - - - - - 2 - 3 - - 5
17. Ivan Bahorić AK Delta - - - - - 4 - - - - 4
18. Suad Mešetović AK Dubrava 3 - - - - - - - - - 3
19. Marko Režić AMK Split Motorsport - - 3 - - - - - - - 3
20. Mario Bahorić AK Delta - - - - - 3 0 - - - 3
21. Dino Čosić AK Dubrava - - - - - - - - - 3 3
22. Katija Lengyel AMK Ragusa Racing - - 2 - - - - - - - 2
23. Samir Škrijelj AK Pula-Rovinj - - - 2 - - - - - - 2
24. Ivan Sinčić AK Buzet Autosport - - - - - - 2 - - - 2
25. Marin Koraca Istra Racing Team - - - - - - 1 - - - 1
- Gordan Prenc AMK Split Motorsport - - od - - - - - - - 0
 
KLASA 4
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište 20 [12] [15] 20 15 20 20 [15] 15 15 125
2. Alenka Jurašić AK Rijeka [15] [15] 20 15 20 15 15 20 20 [12] 125
3. Krešimir Radovanić AMD Zanatlija - 20 [ns] od ns 12 [od] 10 10 20 72
4. Saša Čaklović AMD Zanatlija - 10 [ns] ns ns 10 [4] 12 12 10 54
5. Davor Fabijančić AMD Zanatlija - 6 - 12 8 8 12 - 8 - 54
6. Danijel Srijemsi AMD Opatija 12 [4] 8 10 [4] [1] 6 4 6 8 54
7. Danijel Babić AMD Zanatlija 10 8 - [4] 12 3 10 2 [1] 2 47
8. Goran Sertić AMD Zanatlija 6 [3] - 3 10 4 8 - 4 3 38
9. Bojan Ciglenečki AAMK Sveučilište [2] [1] 3 6 3 6 3 [1] 3 6 30
10. Nikola Čurčić AK SB Auto Sport 4 2 - [1] 6 2 - - - - 14
11. Andro Šimunić AMK Oneum - - 12 - - - - - - - 12
12. Elvis Kadunc AMD Opatija 8 - - 0 - - - 3 - 1 12
13. Dario Serden AMK Ragusa Racing - - 10 - - - - - - - 10
14. Dalibor Domitrović AK Klek - - - 8 - - - - - - 8
15. Ivan Mikačević AMD Opatija - - - - - - - 8 - 0 8
16. Lara Sanković AMD Opatija 3 [0] 1 [0] 2 - 2 0 0 0 8
17. Mladen Đajić AMK Ragusa Racing - - 6 - - - - - - - 6
18. Aljoša Kinkela AMD Opatija - - - - - - - 6 - - 6
19. Toni Cerin AMK Skok Racing - - - - - - - 0 2 4 6
20. Đivo Burđelež AK Pelješac Racing - - 4 - - - - - - - 4
21. Dejan Zečević AK SB Auto Sport - 0 - 2 1 - - - - - 3
22. Igor Medan AMK Ragusa Racing - - 2 - - - - - - - 2
23. Branko Radulović AMK Skok Racing 1 - - - - - - - - - 1
- Neven Ukota AMK Skok Racing - - - - - - - 0 0 - 0
- Darko Vonić AK INA Zagreb - 0 - - - - - - - - 0
- Maro Barović AK Župa Dubrovačka - - 0 - - - - - - - 0
- Ivo Urljević AMK Ragusa Racing - - 0 - - - - - - - 0
 
KLASA 5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Denis Šroler AAMK Sveučilište [20] [12] 20 20 20 20 20 15 [12] 15 130
2. Željko Lipušić AK SB Auto Sport [15] 20 [od] 15 15 [15] 15 20 20 20 125
3. Krešo Merlić AMD Zanatlija [3] 10 15 [4] 12 10 12 10 [od] 10 79
4. Zlatko Barbić AK INA Zagreb 12 [6] 10 [8] 10 2 8 4 - 12 58
5. Hrvoje Avanić AMK Trogir - [ns] 12 6 0 12 10 12 - 4 56
6. Danijel Dominko AK Dubrava [4] 8 - 10 8 - 6 - - 8 40
7. Marijan Hihlik AK SB Auto Sport 0 15 [od] 12 [od] 0 0 - - - 27
8. Boris Seccareccia AMD Opatija - - - - - - - - 15 6 21
9. Dario Vid AK Delta - 0 - - 4 8 - - 6 2 20
10. Igor Janko AMK Skok Racing [0] [0] 2 1 2 1 1 3 8 [0] 18
11. Ivan Turina AMD Opatija 2 - 1 [0] 3 3 - 8 - - 17
12. Denis Nišević AK Dubrava [0] [0] 6 0 6 - - 2 - 0 14
13. Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport - 2 - 3 ns 6 3 - - - 14
14. Tomislav Radovanić AMD Zanatlija 10 - - - - - - - - - 10
15. Samir Škrijelj AK Pula-Rovinj 0 - - - - - - - 10 0 10
16. Antonio Butorac AMD Grobnik - - - - - 0 4 6 - - 10
17. Robert Ogrinc AK Rijeka od - - - - 4 - - 4 1 9
18. Marko Pikula AK INA Zagreb 8 - - - - - - - - - 8
19. Đivo Franić AK Dubrovnik Racing - - 8 - - - - - - - 8
20. Krešimir Tepić AMK Trogir - 3 0 2 - - 2 - - - 7
21. Mato Dumenčić AMK Dugo Selo 6 - - - - - - - - - 6
22. Dalibor Rumenjak AK Dubrava - 4 - - - - - - - - 4
23. Damir Bilić SAK Split - - 4 - - - - - - - 4
24. Goran Marincel AK SB Auto Sport 0 1 3 - - 0 - - - - 4
25. Marinko Ivanković AK Rijeka 0 - - 0 - - - - 3 0 3
26. Sandro Miskić Istra Racing Team - - - - - - - - - 3 3
27. Andi Peteh AMK Skok Racing 1 - - - - - - - - - 1
28. Ivan Uršanić AMK Dugo Selo - - - - 1 - - - - - 1
29. Goran Kmet AMK Skok Racing - - - - - - - 1 isk - 1
- Davor Nišević AK Dubrava 0 ns - - - - - - - - 0
- Danijel Bogdanić AK INA Zagreb - 0 - - - - - - - - 0
- Đivo Burđelež AK Pelješac Racing - 0 - - - - - - - - 0
- Hrvoje Čižmek AMK Dugo Selo - 0 - - - - - - - - 0
- Ante Bebić AMK Racing Team Ploče - - 0 - - - - - - - 0
- Nikša Blažević AMK Ragusa Racing - - 0 - - - - - - - 0
- Teo Blažević AMK Ragusa Racing - - 0 - - - - - - - 0
- Goran Bronzović AMK Oneum - - 0 - - - - - - - 0
- Ivo Mitar AMK Trogir - - 0 - - - - - - - 0
- Tonko Muhoberac AMK Ragusa Racing - - 0 - - - - - - - 0
- Josip Prizmić AK Pelješac Racing - - 0 - - - - - - - 0
- Nikica Raos AMK Oneum - - 0 - - - - - - - 0
- Mario Serden AMK Ragusa Racing - - 0 - - - - - - - 0
- Nino Šuperak AK Dubrovnik Racing - - 0 - - - - - - - 0
- Aljoša Zlatović SAK Split - - 0 - - - - - - - 0
- Denis Šverko AMD Opatija od - - - - - - - - - 0
- Ante Raos AMK Oneum - - od - - - - - - - 0
- Maro Burđelez AK Pelješac Racing - ns - - - - - - - - 0
- Igor Kesser AK INA Zagreb - ns - - - - - - - - 0
- Dragan Vodopija AK SB Auto Sport - - - - ns - - - - - 0
 
KLASA 6
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo - [15] 15 20 20 [20] 20 20 20 20 135
2. Vjekoslav Čičko AMD Zanatlija [15] [12] 20 15 15 [10] 15 15 15 15 110
3. Željko Kokotec AMK Trogir 20 8 [od] 10 [3] [3] 12 12 12 12 86
4. Dragan Jelić AK SB Auto Sport 10 [6] 10 6 [1] 2 - 10 6 6 50
5. Marko Palijan AK Dubrava - 20 - - 12 15 - - - - 47
6. Albin Gomaz AMK Dugo Selo - 10 [8] 8 10 8 10 - - - 46
7. Aljoša Kinkela AMD Opatija [od] [od] 12 12 6 - 1 - 10 4 45
8. Kristijan Levak AMK Trogir 6 [0] 6 - 2 - 8 6 - 10 38
9. Denis Jurčić Istra Racing Team 12 - - 4 - - 3 8 4 - 31
10. Leo Komarica AK SB Auto Sport 3 1 1 - [0] - 4 3 3 8 23
11. Ozren Semper AMK Dugo Selo - 4 4 3 [0] 6 6 - - - 23
12. Ivan Gašparović AK Dubrava - - - - 4 12 - - - - 16
13. Goran Sikirica AK Rijeka - - - - - - - 4 8 3 15
14. Dino Čosić AK Dubrava 4 [0] - 2 8 - - - - - 14
15. Slavko Janko AMK Skok Racing 1 [0] [0] 1 0 4 [2] 2 2 2 12
16. Igor Šušković AK Dubrava 8 3 - - - - - - - - 11
17. Anton Lengyel AMK Ragusa Racing - 0 3 - - - - - - - 3
18. Sandro Miskić Istra Racing Team 2 - - - - - - - - - 2
19. Dario Mučnjak AMD Zanatlija - 2 - - - - - - - - 2
20. Nikša Curać AMK Ragusa Racing - 0 2 - - - - - - - 2
- Tomislav Klemenčić AMK Ragusa Racing - - 0 - - - - - - - 0
- Joško Nejašmić AMK Oneum - - 0 - - - - - - - 0
- Božo Prnić AK Pelješac Racing - - 0 - - - - - - - 0
- Suad Mešetović AK Dubrava - - - - 0 - - - - - 0
- Mišo Barišić AMK Oneum - - ns - - - - - - - 0
 
KLASA 7
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Zoran Širola AMD Opatija [15] 20 [15] 20 20 20 12 [od] 10 12 114
2. Donald Milokanović AMK Skok Racing 20 ns 20 - - 15 20 15 [12] 20 110
3. Alen Prodan AK Buzet Autosport [10] 12 - 12 10 12 10 12 15 - 83
4. Sanjin Prodan AK Buzet Autosport 8 [od] - 8 15 8 od 20 20 - 79
5. Edi Širola AMD Opatija [12] 15 - 15 12 - 15 - - - 57
6. Goran Načinović AMD Opatija 6 10 - 6 - 10 - 8 - 10 50
7. Ivan Bijelić AMD Opatija - - - 10 - - - 10 - 15 35
8. Mikele Vižintin AMK Skok Racing - - - - - - - 6 8 - 14
9. Ivica Malić AK SB Auto Sport - - 12 - - - - - - - 12
10. Joško Dučina AMK Trogir - - 10 - - - - - - - 10
11. Ivica Radić AMK Trogir - - 8 - - - - - - - 8
 
KLASA 8
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Dejan Kopajtić AK Rijeka [10] [4] 20 15 20 [20] 20 20 20 20 135
2. Hrvoje Šepić AK Rijeka 20 [12] [15] 20 15 15 [od] 15 15 12 112
3. Marko Pikula AK INA Zagreb - 20 12 [10] 12 [12] 15 12 12 15 98
4. Mato Milković AMK Ragusa Racing [4] [ns] 8 8 10 4 12 6 - - 48
5. Vilijam Prodan AK Buzet Autosport - - - 3 2 10 10 8 10 - 43
6. Davor Mihelić AMD Grobnik - - 4 4 8 8 8 - - 8 40
7. Mato Dumenčić AMK Dugo Selo - 10 [0] 6 6 - 2 4 - 4 32
8. Tomislav Šepić AK Rijeka 15 - - - - - od 10 - - 25
9. Alen Sekula AK Dubrava 6 15 - - - - - - - - 21
10. Nikola Milotić Istra Racing Team 12 - - - - - - - - - 12
11. Donald Milokanović AMK Skok Racing - - - 12 - - - - - - 12
12. Tino Barada AMK Trogir - 6 2 - - - 4 - - - 12
13. Maro Franić AK Dubrovnik Racing - - 10 - - - - - - - 10
14. Ivan Jaranović AK Rijeka - - - - - - - - - 10 10
15. Filip Magdić AK Info Kart - - - - 4 6 - - - - 10
16. Ljerko Žanić AK Klek 8 - - - - - - - - - 8
17. Dario Bunjak AK Delta - 8 - - - - - - - - 8
18. Denis Močibob Istra Racing Team - - - - - - - - 8 - 8
19. Martina Mihok AMK Dugo Selo - - - - - 2 6 od - - 8
20. Neven Križanac AMK Oneum - - 6 - - - - - - - 6
21. Enver Prodan AK Buzet Autosport - - - - - - - - 6 - 6
22. Leo Černi AMD Opatija - - - - - - - - - 6 6
23. Đuro Perović AMK Ragusa Racing 3 - 3 - - - - - - - 6
24. Đivo Đivić AMK Ragusa Racing - 3 1 - - - - - - - 4
25. Danijel Magdić AK Info Kart - - - - 3 - - - - - 3
26. Ivica Magdić AK Info Kart - - - - - 3 - - - - 3
27. Srečko Bura AMK Split Motorsport - - 0 - - - 3 - - - 3
28. Ivan Bahorić AK Delta - - - - - - - - - 3 3
 
KLASA 9
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Edi Milokanović AMK Skok Racing 20 [12] 15 - 10 15 15 15 [ns] 15 105
2. Mario Macan AMD Zanatlija - 15 [12] 20 12 20 12 - - 20 99
3. Duilio Božić AMK Skok Racing [2] [2] 10 15 6 12 10 - 15 12 80
4. Dejan Dimitrijević AK Dubrava - 20 - - 20 - - 20 - - 60
5. Vilko Kustec AMD Zanatlija 12 8 - - 15 - 20 - - - 55
6. Marin Petrić Ak Rijeka 15 6 - - - - - - - - 21
7. Ante Alduk SAK Split - - 20 - - - - - - - 20
8. Alfred Uljanić Istra Racing Team - - - - - - - ns 20 - 20
9. Antonio Gavranović AMK Ragusa Racing 6 4 8 - - - - - - - 18
10. Ante Slade AMK Ragusa Racing 8 [od] 4 - 4 - - - - - 16
11. Marin Čohar Ak Rijeka 10 - - - - - - - - - 10
12. Marko Mirić AMK Dugo Selo - 10 - - - - - - - - 10
13. Zoran Grabović AK Rijeka - - - - - - - - - 10 10
14. Nenad Kolman AK Dubrava - ns - - 8 - - - - - 8
15. Jelena Gajski AMD Zanatlija - - - - - - 8 - - - 8
16. Ivan Gustin AMK Skok Racing 4 3 - - - - - - - - 7
17. Dario Čikor AK Dubrovnik Racing - - 6 - - - - - - - 6
18. Zdenko Cutvarić Ak Rijeka 3 - - - - - - - - - 3
19. Martin Mustapić SAK Split - - 3 - - - - - - - 3
20. Tomislav Vrčak AK Dubrava - ns - - 3 - - - - - 3
21. Ivan Komar AK Dubrava - - - - 2 - - - - - 2
22. Goran Zlatar AK HBT Racing 1 - - - 1 - - - - - 2
- Igor Črnac Ak Rijeka 0 - - - - - - - - - 0
- Maro Slade AMK Ragusa Racing - ns - - 0 - - - - - 0
 
UKUPNO GRUPE KLASE
Generalni sponzor HAKS-a: INA