AUTOSLALOM ZA PRVENSTVO HRVATSKE
7. RIJEČKI AUTOSLALOM '06
Rijeka-Preluk, 13.-14.10.2006.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 1 Dejan Kopajtić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Yugo 1.6 116.960 0 20
2. 6 2 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno Turbo i.e. 117.676 716 15
3. 5 123 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 118.454 1.494 12
4. 4 172 Krešimir Radovanić AMD Zanatlija Zastava 850 119.096 2.136 10
5. 3 223 Jure Gašperov AMK Trogir Renault 5 GT Turbo 119.456 2.496 8
6. 3 201 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 GTI 1.9 120.141 3.181 6
7. 8 55 Marko Pikula AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 120.484 3.524 4
8. 4 199 Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 120.605 3.645 3
9. 2 245 Vladimir Poredski AK Delta Peugeot 205 Rallye 1.3 121.134 4.174 2
10. 5 4 Denis Šroler AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.3 121.717 4.757 1
11. 4 6 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 122.086 5.126 -
12. 9 28 Mario Macan AMD Zanatlija Volkswagen Golf 1.8 122.206 5.246 -
13. 9 22 Edi Milokanović AMK Skok Racing
Skok Racing Team
Ford Focus 2.0 16V 122.448 5.488 -
14. 8 42 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 122.926 5.966 -
15. 4 180 Saša Čaklović AMD Zanatlija Zastava 850 122.991 6.031 -
16. 5 125 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 1.6 123.281 6.321 -
17. 5 128 Krešo Merlić AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Yugo 1.5 123.966 7.006 -
18. 7 71 Donald Milokanović AMK Skok Racing
Skok Racing Team
Zastava 750 124.049 7.089 -
19. 4 179 Danijel Srijemsi AMD Opatija Zastava 750 124.096 7.136 -
20. 6 109 Vjekoslav Čičko AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Fiat Punto GT 124.614 7.654 -
21. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 1.8 16V 124.893 7.933 -
22. 5 153 Danijel Dominko AK Dubrava Autobianchi A112 Jun. 125.314 8.354 -
23. 5 165 Boris Seccareccia AMD Opatija Yugo 45 125.364 8.404 -
24. 3 205 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Peugeot 205 GTi 1.9 125.863 8.903 -
25. 3 225 Igor Usmiani AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Fiat Punto 1.4 Turbo 126.074 9.114 -
26. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor
De Walt Racing Team
Honda Civic 1.6i CRX 126.529 9.569 -
27. 2 286 Muhamedali Maksuti Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 126.619 9.659 -
28. 7 72 Ivan Bijelić AMD Opatija Zastava 750 126.750 9.790 -
29. 7 74 Zoran Širola AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 127.137 10.177 -
30. 3 216 Đani Alajbeg AMK Split Motorsport Fiat Punto GT 127.850 10.890 -
31. 8 59 Ivan Jaranović AK Rijeka Volkswagfen Golf 1.6 127.870 10.910 -
32. 3 206 Petar Dajak AMK Split Motorsport Renault Clio 1.8 16V 127.977 11.017 -
33. 3 210 Dario Ružić ASK Kastavac Renault 5 GT Turbo 127.991 11.031 -
34. 5 126 Hrvoje Avanić AMK Trogir Yugo 1.6 128.653 11.693 -
35. 8 54 Davor Mihelić AMD Grobnik Citroën C2 1.6 129.358 12.398 -
36. 6 103 Kristijan Levak AMK Trogir Volkswagen Golf 1.8 129.934 12.974 -
37. 1 274 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 130.895 13.935 -
38. 8 50 Leo Černi AMD Opatija Fiat 128 SC 131.316 14.356 -
39. 5 97 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 131.349 14.389 -
40. 8 48 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Rover 114 GTi 131.459 14.499 -
41. 2 243 Igor Kocjančić AMK Skok Racing Opel Corsa 1.4 131.612 14.652 -
42. 6 106 Leo Komarica AK SB Auto Sport Fiat Uno 1.3 Turbo 131.769 14.809 -
43. 4 197 Bojan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 131.947 14.987 -
44. 2 287 Adrijano Radovan Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 131.994 15.034 -
45. 7 80 Goran Načinović AMD Opatija Autobianchi A112 132.036 15.076 -
46. 9 15 Duilio Božić AMK Skok Racing
Skok Racing Team
Ford Focus 2.0 16V 132.214 15.254 -
47. 6 107 Dragan Jelić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Fiat Uno 1.3 Turbo 132.237 15.277 -
48. 9 36 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 132.866 15.906 -
49. 6 100 Aljoša Kinkela AMD Opatija Fiat Uno 1.6 133.165 16.205 -
50. 6 119 Goran Sikirica AK Rijeka Renault Clio 133.236 16.276 -
51. 4 290 Toni Cerin AMK Skok Racing Autobianchi A112 133.448 16.488 -
52. 5 137 Dario Vid AK Delta Yugo 55 134.082 17.122 -
53. 5 168 Robert Ogrinc AK Rijeka Zastava 128 134.478 17.518 -
54. 4 182 Goran Sertić AMD Zanatlija Autobianchi A112 Ab. 135.032 18.072 -
55. 5 135 Denis Nišević AK Dubrava Yugo 55 135.342 18.382 -
56. 1 275 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 Ab. 135.977 19.017 -
57. 1 272 Željko Muhar AAMK Sveučilište Autobianchi A112 136.484 19.524 -
58. 1 280 Jan Pajić AMD Matulji Racing Peugeot 106 XN 137.379 20.419 -
59. 4 176 Danijel Babić AMD Zanatlija Autobianchi A112 137.534 20.574 -
60. 3 104 Dino Čosić AK Dubrava Škoda Octavia 137.855 20.895 -
61. 8 204 Ivan Bahorić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 137.894 20.934 -
62. 5 131 Igor Janko AMK Skok Racing Citroën AX 139.386 22.426 -
63. 2 266 Marijan Čengić AK SB Auto Sport Honda Civic 1.6 CRX 139.386 22.426 -
64. 4 196 Elvis Kadunc AMD Opatija Zastava 750 139.769 22.809 -
65. 1 279 Josip Mušanović AK Rijeka Autobianchi A112 141.870 24.910 -
66. 4 173 Lara Sanković AMD Opatija Zastava 750 SC 142.372 25.412 -
67. 1 273 Ivan Srebačić AMK Dugo Selo Yugo 142.406 25.446 -
68. 2 268 Lana Frančić AK Delta Peugeot 205 Rallye 1.3 142.578 25.618 -
69. 5 167 Marinko Ivanković AK Rijeka Citroën AX 144.082 27.122 -
70. 2 239 Jurica Ružić AK Dubrava Škoda Felicia 146.726 29.766 -
71. 1 283 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 149.112 32.152 -
72. 2 255 Goran Sruk AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 150.148 33.188 -
73. 6 96 Slavko Janko AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 150.299 33.339 -
74. 3 353 Kruno Keri AK HBT Racing Fiat Punto 152.954 35.994 -
75. 5 140 Samir Škrijelj AK Pula-Rovinj Yugo 1.6 164.774 47.814 -
76. 4 177 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 410.484 293.524 -
 
REDOSLIJED VOZAČICA
Poz. Kl. S.b. Vozačica Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 6 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 122.086 0 20
2. 1 275 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 Ab. 135.977 13.891 15
3. 4 173 Lara Sanković AMD Opatija Zastava 750 SC 142.372 20.286 12
4. 2 268 Lana Frančić AK Delta Peugeot 205 Rallye 1.3 142.578 20.492 10
5. 1 283 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 149.112 27.026 8
 
REDOSLIJED JUNIORA
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 55 Marko Pikula AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 120.484 0 20
2. 8 42 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 122.926 2.442 15
3. 7 71 Donald Milokanović AMK Skok Racing
Skok Racing Team
Zastava 750 124.049 3.565 12
4. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 1.8 16V 124.893 4.409 10
5. 7 72 Ivan Bijelić AMD Opatija Zastava 750 126.750 6.266 8
6. 7 74 Zoran Širola AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 127.137 6.653 6
7. 8 54 Davor Mihelić AMD Grobnik Citroën C2 1.6 129.358 8.874 4
8. 4 197 Bojan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 131.947 11.463 3
9. 4 182 Goran Sertić AMD Zanatlija Autobianchi A112 Ab. 135.032 14.548 2
10. 5 135 Denis Nišević AK Dubrava Yugo 55 135.342 14.858 1
11. 8 204 Ivan Bahorić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 137.894 17.410 -
12. 4 173 Lara Sanković AMD Opatija Zastava 750 SC 142.372 21.888 -
13. 1 273 Ivan Srebačić AMK Dugo Selo Yugo 142.406 21.922 -
14. 3 353 Kruno Keri AK HBT Racing Fiat Punto 152.954 32.470 -
 
GRUPA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 3 223 Jure Gašperov AMK Trogir Renault 5 GT Turbo 119.456 0 20
2. 3 201 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 GTI 1.9 120.141 685 15
3. 2 245 Vladimir Poredski AK Delta Peugeot 205 Rallye 1.3 121.134 1.678 12
4. 3 205 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Peugeot 205 GTi 1.9 125.863 6.407 10
5. 3 225 Igor Usmiani AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Fiat Punto 1.4 Turbo 126.074 6.618 8
6. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor
De Walt Racing Team
Honda Civic 1.6i CRX 126.529 7.073 6
7. 2 286 Muhamedali Maksuti Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 126.619 7.163 4
8. 3 216 Đani Alajbeg AMK Split Motorsport Fiat Punto GT 127.850 8.394 3
9. 3 206 Petar Dajak AMK Split Motorsport Renault Clio 1.8 16V 127.977 8.521 2
10. 3 210 Dario Ružić ASK Kastavac Renault 5 GT Turbo 127.991 8.535 1
11. 1 274 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 130.895 11.439 -
12. 2 243 Igor Kocjančić AMK Skok Racing Opel Corsa 1.4 131.612 12.156 -
13. 2 287 Adrijano Radovan Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 131.994 12.538 -
14. 1 275 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 Ab. 135.977 16.521 -
15. 1 272 Željko Muhar AAMK Sveučilište Autobianchi A112 136.484 17.028 -
16. 1 280 Jan Pajić AMD Matulji Racing Peugeot 106 XN 137.379 17.923 -
17. 3 104 Dino Čosić AK Dubrava Škoda Octavia 137.855 18.399 -
18. 2 266 Marijan Čengić AK SB Auto Sport Honda Civic 1.6 CRX 139.386 19.930 -
19. 1 279 Josip Mušanović AK Rijeka Autobianchi A112 141.870 22.414 -
20. 1 273 Ivan Srebačić AMK Dugo Selo Yugo 142.406 22.950 -
21. 2 268 Lana Frančić AK Delta Peugeot 205 Rallye 1.3 142.578 23.122 -
22. 2 239 Jurica Ružić AK Dubrava Škoda Felicia 146.726 27.270 -
23. 1 283 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 149.112 29.656 -
24. 2 255 Goran Sruk AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 150.148 30.692 -
25. 3 353 Kruno Keri AK HBT Racing Fiat Punto 152.954 33.498 -
 
GRUPA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 6 2 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno Turbo i.e. 117.676 0 20
2. 5 123 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 118.454 778 15
3. 4 172 Krešimir Radovanić AMD Zanatlija Zastava 850 119.096 1.420 12
4. 4 199 Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 120.605 2.929 10
5. 5 4 Denis Šroler AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.3 121.717 4.041 8
6. 4 6 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 122.086 4.410 6
7. 4 180 Saša Čaklović AMD Zanatlija Zastava 850 122.991 5.315 4
8. 5 125 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 1.6 123.281 5.605 3
9. 5 128 Krešo Merlić AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Yugo 1.5 123.966 6.290 2
10. 4 179 Danijel Srijemsi AMD Opatija Zastava 750 124.096 6.420 1
11. 6 109 Vjekoslav Čičko AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Fiat Punto GT 124.614 6.938 -
12. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 1.8 16V 124.893 7.217 -
13. 5 153 Danijel Dominko AK Dubrava Autobianchi A112 Jun. 125.314 7.638 -
14. 5 165 Boris Seccareccia AMD Opatija Yugo 45 125.364 7.688 -
15. 5 126 Hrvoje Avanić AMK Trogir Yugo 1.6 128.653 10.977 -
16. 6 103 Kristijan Levak AMK Trogir Volkswagen Golf 1.8 129.934 12.258 -
17. 5 97 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 131.349 13.673 -
18. 6 106 Leo Komarica AK SB Auto Sport Fiat Uno 1.3 Turbo 131.769 14.093 -
19. 4 197 Bojan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 131.947 14.271 -
20. 6 107 Dragan Jelić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Fiat Uno 1.3 Turbo 132.237 14.561 -
21. 6 100 Aljoša Kinkela AMD Opatija Fiat Uno 1.6 133.165 15.489 -
22. 6 119 Goran Sikirica AK Rijeka Renault Clio 133.236 15.560 -
23. 4 290 Toni Cerin AMK Skok Racing Autobianchi A112 133.448 15.772 -
24. 5 137 Dario Vid AK Delta Yugo 55 134.082 16.406 -
25. 5 168 Robert Ogrinc AK Rijeka Zastava 128 134.478 16.802 -
26. 4 182 Goran Sertić AMD Zanatlija Autobianchi A112 Ab. 135.032 17.356 -
27. 5 135 Denis Nišević AK Dubrava Yugo 55 135.342 17.666 -
28. 4 176 Danijel Babić AMD Zanatlija Autobianchi A112 137.534 19.858 -
29. 5 131 Igor Janko AMK Skok Racing Citroën AX 139.386 21.710 -
30. 4 196 Elvis Kadunc AMD Opatija Zastava 750 139.769 22.093 -
31. 4 173 Lara Sanković AMD Opatija Zastava 750 SC 142.372 24.696 -
32. 5 167 Marinko Ivanković AK Rijeka Citroën AX 144.082 26.406 -
33. 6 96 Slavko Janko AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 150.299 32.623 -
34. 5 140 Samir Škrijelj AK Pula-Rovinj Yugo 1.6 164.774 47.098 -
35. 4 177 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 410.484 292.808 -
 
GRUPA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 1 Dejan Kopajtić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Yugo 1.6 116.960 0 20
2. 8 55 Marko Pikula AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 120.484 3.524 15
3. 9 28 Mario Macan AMD Zanatlija Volkswagen Golf 1.8 122.206 5.246 12
4. 9 22 Edi Milokanović AMK Skok Racing
Skok Racing Team
Ford Focus 2.0 16V 122.448 5.488 10
5. 8 42 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 122.926 5.966 8
6. 7 71 Donald Milokanović AMK Skok Racing
Skok Racing Team
Zastava 750 124.049 7.089 6
7. 7 72 Ivan Bijelić AMD Opatija Zastava 750 126.750 9.790 4
8. 7 74 Zoran Širola AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 127.137 10.177 3
9. 8 59 Ivan Jaranović AK Rijeka Volkswagfen Golf 1.6 127.870 10.910 2
10. 8 54 Davor Mihelić AMD Grobnik Citroën C2 1.6 129.358 12.398 1
11. 8 50 Leo Černi AMD Opatija Fiat 128 SC 131.316 14.356 -
12. 8 48 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Rover 114 GTi 131.459 14.499 -
13. 7 80 Goran Načinović AMD Opatija Autobianchi A112 132.036 15.076 -
14. 9 15 Duilio Božić AMK Skok Racing
Skok Racing Team
Ford Focus 2.0 16V 132.214 15.254 -
15. 9 36 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 132.866 15.906 -
16. 8 204 Ivan Bahorić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 137.894 20.934 -
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 1 274 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 130.895 0 20
2. 1 275 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 Ab. 135.977 5.082 15
3. 1 272 Željko Muhar AAMK Sveučilište Autobianchi A112 136.484 5.589 12
4. 1 280 Jan Pajić AMD Matulji Racing Peugeot 106 XN 137.379 6.484 10
5. 1 279 Josip Mušanović AK Rijeka Autobianchi A112 141.870 10.975 8
6. 1 273 Ivan Srebačić AMK Dugo Selo Yugo 142.406 11.511 6
7. 1 283 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 149.112 18.217 4
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 2 245 Vladimir Poredski AK Delta Peugeot 205 Rallye 1.3 121.134 0 20
2. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor
De Walt Racing Team
Honda Civic 1.6i CRX 126.529 5.395 15
3. 2 286 Muhamedali Maksuti Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 126.619 5.485 12
4. 2 243 Igor Kocjančić AMK Skok Racing Opel Corsa 1.4 131.612 10.478 10
5. 2 287 Adrijano Radovan Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 131.994 10.860 8
6. 2 266 Marijan Čengić AK SB Auto Sport Honda Civic 1.6 CRX 139.386 18.252 6
7. 2 268 Lana Frančić AK Delta Peugeot 205 Rallye 1.3 142.578 21.444 4
8. 2 239 Jurica Ružić AK Dubrava Škoda Felicia 146.726 25.592 3
9. 2 255 Goran Sruk AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 150.148 29.014 2
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 3 223 Jure Gašperov AMK Trogir Renault 5 GT Turbo 119.456 0 20
2. 3 201 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 GTI 1.9 120.141 685 15
3. 3 205 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Peugeot 205 GTi 1.9 125.863 6.407 12
4. 3 225 Igor Usmiani AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Fiat Punto 1.4 Turbo 126.074 6.618 10
5. 3 216 Đani Alajbeg AMK Split Motorsport Fiat Punto GT 127.850 8.394 8
6. 3 206 Petar Dajak AMK Split Motorsport Renault Clio 1.8 16V 127.977 8.521 6
7. 3 210 Dario Ružić ASK Kastavac Renault 5 GT Turbo 127.991 8.535 4
8. 3 104 Dino Čosić AK Dubrava Škoda Octavia 137.855 18.399 3
9. 3 353 Kruno Keri AK HBT Racing Fiat Punto 152.954 33.498 2
 
KLASA 4
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 172 Krešimir Radovanić AMD Zanatlija Zastava 850 119.096 0 20
2. 4 199 Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 120.605 1.509 15
3. 4 6 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 122.086 2.990 12
4. 4 180 Saša Čaklović AMD Zanatlija Zastava 850 122.991 3.895 10
5. 4 179 Danijel Srijemsi AMD Opatija Zastava 750 124.096 5.000 8
6. 4 197 Bojan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 131.947 12.851 6
7. 4 290 Toni Cerin AMK Skok Racing Autobianchi A112 133.448 14.352 4
8. 4 182 Goran Sertić AMD Zanatlija Autobianchi A112 Ab. 135.032 15.936 3
9. 4 176 Danijel Babić AMD Zanatlija Autobianchi A112 137.534 18.438 2
10. 4 196 Elvis Kadunc AMD Opatija Zastava 750 139.769 20.673 1
11. 4 173 Lara Sanković AMD Opatija Zastava 750 SC 142.372 23.276 -
12. 4 177 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 410.484 291.388 -
 
KLASA 5
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 5 123 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 118.454 0 20
2. 5 4 Denis Šroler AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.3 121.717 3.263 15
3. 5 125 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 1.6 123.281 4.827 12
4. 5 128 Krešo Merlić AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Yugo 1.5 123.966 5.512 10
5. 5 153 Danijel Dominko AK Dubrava Autobianchi A112 Jun. 125.314 6.860 8
6. 5 165 Boris Seccareccia AMD Opatija Yugo 45 125.364 6.910 6
7. 5 126 Hrvoje Avanić AMK Trogir Yugo 1.6 128.653 10.199 4
8. 5 97 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 131.349 12.895 3
9. 5 137 Dario Vid AK Delta Yugo 55 134.082 15.628 2
10. 5 168 Robert Ogrinc AK Rijeka Zastava 128 134.478 16.024 1
11. 5 135 Denis Nišević AK Dubrava Yugo 55 135.342 16.888 -
12. 5 131 Igor Janko AMK Skok Racing Citroën AX 139.386 20.932 -
13. 5 167 Marinko Ivanković AK Rijeka Citroën AX 144.082 25.628 -
14. 5 140 Samir Škrijelj AK Pula-Rovinj Yugo 1.6 164.774 46.320 -
 
KLASA 6
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 6 2 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno Turbo i.e. 117.676 0 20
2. 6 109 Vjekoslav Čičko AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Fiat Punto GT 124.614 6.938 15
3. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 1.8 16V 124.893 7.217 12
4. 6 103 Kristijan Levak AMK Trogir Volkswagen Golf 1.8 129.934 12.258 10
5. 6 106 Leo Komarica AK SB Auto Sport Fiat Uno 1.3 Turbo 131.769 14.093 8
6. 6 107 Dragan Jelić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Fiat Uno 1.3 Turbo 132.237 14.561 6
7. 6 100 Aljoša Kinkela AMD Opatija Fiat Uno 1.6 133.165 15.489 4
8. 6 119 Goran Sikirica AK Rijeka Renault Clio 133.236 15.560 3
9. 6 96 Slavko Janko AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 150.299 32.623 2
 
KLASA 7
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 7 71 Donald Milokanović AMK Skok Racing
Skok Racing Team
Zastava 750 124.049 0 20
2. 7 72 Ivan Bijelić AMD Opatija Zastava 750 126.750 2.701 15
3. 7 74 Zoran Širola AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 127.137 3.088 12
4. 7 80 Goran Načinović AMD Opatija Autobianchi A112 132.036 7.987 10
 
KLASA 8
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 1 Dejan Kopajtić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Yugo 1.6 116.960 0 20
2. 8 55 Marko Pikula AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 120.484 3.524 15
3. 8 42 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 122.926 5.966 12
4. 8 59 Ivan Jaranović AK Rijeka Volkswagfen Golf 1.6 127.870 10.910 10
5. 8 54 Davor Mihelić AMD Grobnik Citroën C2 1.6 129.358 12.398 8
6. 8 50 Leo Černi AMD Opatija Fiat 128 SC 131.316 14.356 6
7. 8 48 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Rover 114 GTi 131.459 14.499 4
8. 8 204 Ivan Bahorić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 137.894 20.934 3
 
KLASA 9
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 9 28 Mario Macan AMD Zanatlija Volkswagen Golf 1.8 122.206 0 20
2. 9 22 Edi Milokanović AMK Skok Racing
Skok Racing Team
Ford Focus 2.0 16V 122.448 242 15
3. 9 15 Duilio Božić AMK Skok Racing
Skok Racing Team
Ford Focus 2.0 16V 132.214 10.008 12
4. 9 36 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 132.866 10.660 10
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD ZANATLIJA 20 Krešimir Radovanić K4 20 Mario Macan K9 15 Vjekoslav Čičko K6 55
2. AMK SKOK RACING 20 Donald Milokanović K7 15 Edi Milokanović K9 12 Duilio Božić K9 47
3. AMD OPATIJA 20 Tihomir Pašić K1 15 Ivan Bijelić K7 12 Zoran Širola K7 47
4. AK RIJEKA 20 Dejan Kopajtić K8 12 Alenka Jurašić K4 12 Hrvoje Šepić K8 44
5. AMK TROGIR 20 Jure Gašperov K3 12 Željko Kokotec K6 10 Kristijan Levak K6 42
6. AK INA ZAGREB 15 Marko Pikula K5 15 Renea Čubrić K1 12 Zlatko Barbić K5 42
7. AAMK SVEUČILIŠTE 15 Dejan Ciglenečki K4 15 Denis Šroler K5 12 Željko Muhar K1 42
8. AK SB AUTO SPORT 20 Željko Lipušić K5 12 Darko Vrlazić K3 8 Leo Komarica K6 40
9. AMK DUGO SELO 20 Dalibor Pečnjak K6 6 Ivan srebačić K1 4 Mato Dumenčić K8 30
10. AK DELTA 20 Vladimir Poredski K2 4 Lana Frančić K2 3 Ivan Bahorić K8 27
11. ISTRA RACING TEAM 12 Muhamedali Maksuti K2 8 Adrijano Radovan K2 3 Sandro Miskić K3 23
12. AK HBT RACING 15 Marko Cesar K3 2 Kruno Keri K3 - 17
13. SAK SAMOBOR 15 Antun Laušin K2 - - 15
14. AMK SPLIT MOTORSPORT 8 Đani Alajbeg K3 6 Petar Dajak K3 - 14
15. AK DUBRAVA 8 Danijel Dominko K5 3 Dino Čosić K3 3 Jurica Ružić K2 14
16. AMD MATULJI RACING 10 Jan Pajić K1 - - 10
17. AMD GROBNIK 8 Davor Mihelić K8 - - 8
18. ASK KASTAVAC 4 Dario Ružić K3 - - 4
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. SKOK RACING TEAM 20 Donald Milokanović K7 15 Edi Milokanović K9 12 Duilio Božić K9 47
2. DE WALT RACING TEAM 12 Dejan Ciglenečki K4 12 Denis Šroler K5 15 Antun Laušin K2 45
3. T.Z. GRADA RIJEKE 20 Dejan Kopajtić K8 12 Alenka Jurašić K4 12 Zoran Širola K7 44
4. CTR SLAVONSKI BROD 20 Željko Lipušić K5 12 Darko Vrlazić K3 6 Dragan Jelić K6 38
5. FUEL SET TEAM 15 Vjekoslav Čičko K6 10 Krešo Merlić K5 10 Igor Usmiani K3 35
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA