AUTOSLALOM ZA PRVENSTVO HRVATSKE
JURIN AUTOSLALOM-ZANATLIJA '06
Zagreb-Mičevec, 20.05.2006.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 9 7 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio 156.702 0 20
2. 6 2 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno Turbo i.e. 157.613 911 15
3. 3 223 Jure Gašperov AMK Trogir Renault 5 GT Turbo 158.661 1.959 12
4. 9 23 Vilko Kustec AMD Zanatlija Ford Focus 2.0 16V 159.141 2.439 10
5. 5 4 Denis Šroler AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.3 159.420 2.718 8
6. 9 28 Mario Macan AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Volkswagen Golf 1.8 159.563 2.861 6
7. 8 1 Dejan Kopajtić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Yugo 1.6 159.585 2.883 4
8. 4 6 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 160.906 4.204 3
9. 8 42 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 161.004 4.302 2
10. 6 109 Vjekoslav Čičko AMD Zanatlija Fiat Punto GT 161.645 4.943 1
11. 4 199 Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 161.689 4.987 -
12. 9 22 Edi Milokanović AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 162.742 6.040 -
13. 7 74 Zoran Širola AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 163.387 6.685 -
14. 2 245 Vladimir Poredski AK Delta Peugeot 205 Rallye 1.3 163.587 6.885 -
15. 5 123 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 163.653 6.951 -
16. 6 10 Marko Palijan AK Dubrava Renault Clio 163.841 7.139 -
17. 3 201 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 GTI 1.9 163.949 7.247 -
18. 3 225 Igor Usmiani AMD Zanatlija Fiat Punto 1.4 Turbo 164.005 7.303 -
19. 7 82 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 164.216 7.514 -
20. 8 55 Marko Pikula AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 164.826 8.124 -
21. 5 128 Krešo Merlić AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Yugo 1.5 164.835 8.133 -
22. 3 210 Dario Ružić ASK Kastavac Renault 5 GT Turbo 164.877 8.175 -
23. 7 73 Edi Širola AMD Opatija Autobianchi A112 165.391 8.689 -
24. 5 125 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 1.6 165.752 9.050 -
25. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor
De Walt Racing Team
Honda Civic 1.6i CRX 165.803 9.101 -
26. 5 153 Danijel Dominko AK Dubrava Autobianchi A112 Jun. 165.806 9.104 -
27. 2 286 Muhamedali Maksuti Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 165.861 9.159 -
28. 3 205 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Peugeot 205 GTi 1.9 166.466 9.764 -
29. 4 176 Danijel Babić AMD Zanatlija Autobianchi A112 166.777 10.075 -
30. 4 182 Goran Sertić AMD Zanatlija Autobianchi A112 Ab. 166.969 10.267 -
31. 2 246 Dragan Velašević AMK Ragusa Racing Citroën Saxo VTS 16V 167.284 10.582 -
32. 9 14 Nenad Kolman AK Dubrava Lancia Y10 167.346 10.644 -
33. 6 110 Albin Gomaz AMK Dugo Selo Lancia Y10 Turbo 167.380 10.678 -
34. 4 183 Davor Fabijančić AMD Zanatlija Zastava 850 167.386 10.684 -
35. 6 104 Dino Čosić AK Dubrava Škoda Favorit 167.437 10.735 -
36. 5 135 Denis Nišević AK Dubrava Yugo 1.5 167.551 10.849 -
37. 2 287 Adrijano Radovan Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 167.739 11.037 -
38. 2 49 Alen Sekula AMD Zanatlija Suzuki Swift 167.765 11.063 -
39. 6 100 Aljoša Kinkela AMD Opatija Fiat Uno 1.6 168.093 11.391 -
40. 7 83 Alen Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 168.411 11.709 -
41. 9 15 Duilio Božić AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 168.692 11.990 -
42. 2 121 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija Suzuki Swift 168.736 12.034 -
43. 3 202 Alfred Uljanić Istra Racing Team BMW 325 tds 169.292 12.590 -
44. 3 229 Silvije Krajač AMD Zanatlija Nissan Sunny 169.438 12.736 -
45. 1 275 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 169.472 12.770 -
46. 2 248 Goran Vučur AMK Ragusa Racing Honda Civic 1.6 169.921 13.219 -
47. 2 266 Marijan Čengić AK SB Auto Sport Honda Civic 1.6 CRX 170.086 13.384 -
48. 2 235 Branimir Turčan AK Dubrava Opel Corsa GSi 170.390 13.688 -
49. 6 212 Ivan Gašparović AK Dubrava Renault Clio 2.0 170.420 13.718 -
50. 9 34 Ante Slade AMK Ragusa Racing Ford Focus 2.0 16V 171.160 14.458 -
51. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 1.8 16V 171.539 14.837 -
52. 4 175 Nikola Čurčić AK SB Auto Sport Autobianchi A112 171.576 14.874 -
53. 9 16 Tomislav Vrčak AK Dubrava Lancia Y10 172.188 15.486 -
54. 4 179 Danijel Srijemsi AMD Opatija Zastava 750 172.515 15.813 -
55. 6 103 Kristijan Levak AMK Trogir Volkswagen Golf 1.8 172.676 15.974 -
56. 8 70 Mato Milković AMK Ragusa Racing Yugo 55 1.6 172.683 15.981 -
57. 8 54 Davor Mihelić AMD Grobnik Citroën C2 1.6 172.758 16.056 -
58. 9 29 Ivan Komar AK Dubrava Renault 5 GT Turbo 172.772 16.070 -
59. 4 197 Bojan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 173.224 16.522 -
60. 2 265 Luka Kozarić AMD Zanatlija Citroën C2 173.648 16.946 -
61. 6 107 Dragan Jelić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Fiat Uno 1.3 Turbo 173.666 16.964 -
62. 2 237 Tomislav Grgić AK SB Auto Sport Peugeot 106 S16 174.206 17.504 -
63. 3 206 Petar Dajak AMK Split Motorsport Renault Clio 1.8 16V 174.284 17.582 -
64. 1 274 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 175.607 18.905 -
65. 6 106 Leo Komarica AK SB Auto Sport Fiat Uno 1.3 Turbo 175.991 19.289 -
66. 5 137 Dario Vid AK Delta Yugo 55 176.162 19.460 -
67. 2 236 Tomislav Turčan AK Dubrava Opel Corsa GSi 177.530 20.828 -
68. 5 133 Ivan Turina AMD Opatija Yugo 55 1.6 178.119 21.417 -
69. 9 20 Goran Zlatar AK HBT Racing Ford Focus 2.0 16V 178.170 21.468 -
70. 2 259 Željko Kralj AK HBT Racing Hyundai Accent GT 178.309 21.607 -
71. 9 37 Maro Slade AMK Ragusa Racing Ford Focus 2.0 16V 179.086 22.384 -
72. 1 285 Elena Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 180.722 24.020 -
73. 1 280 Jan Pajić AMD Matulji Racing Peugeot 106 XN 180.798 24.096 -
74. 5 131 Igor Janko AMK Skok Racing Yugo 1.6 180.905 24.203 -
75. 2 269 Tomislav Pavlić AMD Zanatlija Kia Pride 180.916 24.214 -
76. 5 240 Ivan Uršanić AMK Dugo Selo Lancia Y10 181.071 24.369 -
77. 2 268 Lana Frančić AK Delta Peugeot 205 Rallye 1.3 181.327 24.625 -
78. 2 238 Tomislav Pospiš AMD Zanatlija Peugeot 205 182.029 25.327 -
79. 6 101 Suad Mešetović AK Dubrava Opel Kadett 182.464 25.762 -
80. 8 48 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Rover 114 GTi 182.599 25.897 -
81. 4 173 Lara Sanković AMD Opatija Zastava 750 SC 182.605 25.903 -
82. 8 67 Filip Magdić AK Info Kart Škoda Fabia 1.4 182.614 25.912 -
83. 8 68 Danijel Magdić AK Info Kart Škoda Fabia 1.4 182.633 25.931 -
84. 1 273 Ivan Srebačić AMK Dugo Selo Yugo 183.466 26.764 -
85. 2 25 Antonio Butorac AMD Grobnik Audi A3 1.6 183.736 27.034 -
86. 2 233 Ivan Grubišić AMD Zanatlija Peugeot 106 184.082 27.380 -
87. 6 105 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 184.734 28.032 -
88. 6 96 Slavko Janko AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 184.957 28.255 -
89. 2 250 Lana Laušin SAK Samobor Honda Civic 1.6i CRX 185.760 29.058 -
90. 2 242 Igor Bubnjar AMK Dugo Selo Hyundai Getz 186.752 30.050 -
91. 4 184 Dejan Zečević AK SB Auto Sport Zastava 750 188.152 31.450 -
92. 8 56 Viljan Prodan AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 16V 188.223 31.521 -
93. 2 239 Jurica Ružić AK Dubrava Škoda Felicia 188.559 31.857 -
94. 2 262 Emir Agić AMK Dugo Selo Peugeot 106 S16 189.805 33.103 -
95. 1 305 Maroje Baničević AMK Ragusa Racing Volkswagen Lupo 1.0 191.955 35.253 -
96. 3 353 Kruno Keri AK HBT Racing Fiat Punto 214.376 57.674 -
97. 5 126 Hrvoje Avanić AMK Trogir Yugo 1.6 214.643 57.941 -
98. 2 231 Amera Agić AMK Dugo Selo Peugeot 106 S16 226.816 70.114 -
- 5 122 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport Zastava 750 odustao -
- 5 95 Dragan Vodopija AK SB Auto Sport Autobianchi A112 nije startao -
- 5 143 Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport Autobianchi A112 nije startao -
- 4 172 Krešimir Radovanić AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Zastava 850 nije startao -
- 4 180 Saša Čaklović AMD Zanatlija Zastava 850 nije startao -
 
REDOSLIJED VOZAČICA
Poz. Kl. S.b. Vozačica Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 6 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 160.906 0 20
2. 1 275 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 169.472 8.566 15
3. 1 285 Elena Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 180.722 19.816 12
4. 2 268 Lana Frančić AK Delta Peugeot 205 Rallye 1.3 181.327 20.421 10
5. 4 173 Lara Sanković AMD Opatija Zastava 750 SC 182.605 21.699 8
6. 2 250 Lana Laušin SAK Samobor Honda Civic 1.6i CRX 185.760 24.854 6
7. 2 231 Amera Agić AMK Dugo Selo Peugeot 106 S16 226.816 65.910 4
 
REDOSLIJED JUNIORA
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 9 7 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio 156.702 0 20
2. 8 42 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 161.004 4.302 15
3. 7 74 Zoran Širola AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 163.387 6.685 12
4. 8 55 Marko Pikula AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 164.826 8.124 10
5. 4 182 Goran Sertić AMD Zanatlija Autobianchi A112 Ab. 166.969 10.267 8
6. 5 135 Denis Nišević AK Dubrava Yugo 1.5 167.551 10.849 6
7. 2 49 Alen Sekula AMD Zanatlija Suzuki Swift 167.765 11.063 4
8. 9 15 Duilio Božić AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 168.692 11.990 3
9. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 1.8 16V 171.539 14.837 2
10. 4 197 Bojan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 173.224 16.522 1
11. 2 265 Luka Kozarić AMD Zanatlija Citroën C2 173.648 16.946 -
12. 2 237 Tomislav Grgić AK SB Auto Sport Peugeot 106 S16 174.206 17.504 -
13. 9 37 Maro Slade AMK Ragusa Racing Ford Focus 2.0 16V 179.086 22.384 -
14. 2 269 Tomislav Pavlić AMD Zanatlija Kia Pride 180.916 24.214 -
15. 5 240 Ivan Uršanić AMK Dugo Selo Lancia Y10 181.071 24.369 -
16. 6 101 Suad Mešetović AK Dubrava Opel Kadett 182.464 25.762 -
17. 4 173 Lara Sanković AMD Opatija Zastava 750 SC 182.605 25.903 -
18. 8 67 Filip Magdić AK Info Kart Škoda Fabia 1.4 182.614 25.912 -
19. 1 273 Ivan Srebačić AMK Dugo Selo Yugo 183.466 26.764 -
20. 2 233 Ivan Grubišić AMD Zanatlija Peugeot 106 184.082 27.380 -
21. 6 105 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 184.734 28.032 -
22. 8 56 Viljan Prodan AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 16V 188.223 31.521 -
23. 3 353 Kruno Keri AK HBT Racing Fiat Punto 214.376 57.674 -
24. 2 231 Amera Agić AMK Dugo Selo Peugeot 106 S16 226.816 70.114 -
 
GRUPA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 3 223 Jure Gašperov AMK Trogir Renault 5 GT Turbo 158.661 0 20
2. 2 245 Vladimir Poredski AK Delta Peugeot 205 Rallye 1.3 163.587 4.926 15
3. 3 201 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 GTI 1.9 163.949 5.288 12
4. 3 225 Igor Usmiani AMD Zanatlija Fiat Punto 1.4 Turbo 164.005 5.344 10
5. 3 210 Dario Ružić ASK Kastavac Renault 5 GT Turbo 164.877 6.216 8
6. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor
De Walt Racing Team
Honda Civic 1.6i CRX 165.803 7.142 6
7. 2 286 Muhamedali Maksuti Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 165.861 7.200 4
8. 3 205 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Peugeot 205 GTi 1.9 166.466 7.805 3
9. 2 246 Dragan Velašević AMK Ragusa Racing Citroën Saxo VTS 16V 167.284 8.623 2
10. 2 287 Adrijano Radovan Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 167.739 9.078 1
11. 2 49 Alen Sekula AMD Zanatlija Suzuki Swift 167.765 9.104 -
12. 2 121 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija Suzuki Swift 168.736 10.075 -
13. 3 202 Alfred Uljanić Istra Racing Team BMW 325 tds 169.292 10.631 -
14. 3 229 Silvije Krajač AMD Zanatlija Nissan Sunny 169.438 10.777 -
15. 1 275 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 169.472 10.811 -
16. 2 248 Goran Vučur AMK Ragusa Racing Honda Civic 1.6 169.921 11.260 -
17. 2 266 Marijan Čengić AK SB Auto Sport Honda Civic 1.6 CRX 170.086 11.425 -
18. 2 235 Branimir Turčan AK Dubrava Opel Corsa GSi 170.390 11.729 -
19. 2 265 Luka Kozarić AMD Zanatlija Citroën C2 173.648 14.987 -
20. 2 237 Tomislav Grgić AK SB Auto Sport Peugeot 106 S16 174.206 15.545 -
21. 3 206 Petar Dajak AMK Split Motorsport Renault Clio 1.8 16V 174.284 15.623 -
22. 1 274 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 175.607 16.946 -
23. 2 236 Tomislav Turčan AK Dubrava Opel Corsa GSi 177.530 18.869 -
24. 2 259 Željko Kralj AK HBT Racing Hyundai Accent GT 178.309 19.648 -
25. 1 285 Elena Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 180.722 22.061 -
26. 1 280 Jan Pajić AMD Matulji Racing Peugeot 106 XN 180.798 22.137 -
27. 2 269 Tomislav Pavlić AMD Zanatlija Kia Pride 180.916 22.255 -
28. 2 268 Lana Frančić AK Delta Peugeot 205 Rallye 1.3 181.327 22.666 -
29. 2 238 Tomislav Pospiš AMD Zanatlija Peugeot 205 182.029 23.368 -
30. 1 273 Ivan Srebačić AMK Dugo Selo Yugo 183.466 24.805 -
31. 2 25 Antonio Butorac AMD Grobnik Audi A3 1.6 183.736 25.075 -
32. 2 233 Ivan Grubišić AMD Zanatlija Peugeot 106 184.082 25.421 -
33. 2 250 Lana Laušin SAK Samobor Honda Civic 1.6i CRX 185.760 27.099 -
34. 2 242 Igor Bubnjar AMK Dugo Selo Hyundai Getz 186.752 28.091 -
35. 2 239 Jurica Ružić AK Dubrava Škoda Felicia 188.559 29.898 -
36. 2 262 Emir Agić AMK Dugo Selo Peugeot 106 S16 189.805 31.144 -
37. 1 305 Maroje Baničević AMK Ragusa Racing Volkswagen Lupo 1.0 191.955 33.294 -
38. 3 353 Kruno Keri AK HBT Racing Fiat Punto 214.376 55.715 -
39. 2 231 Amera Agić AMK Dugo Selo Peugeot 106 S16 226.816 68.155 -
 
GRUPA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 6 2 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno Turbo i.e. 157.613 0 20
2. 5 4 Denis Šroler AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.3 159.420 1.807 15
3. 4 6 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 160.906 3.293 12
4. 6 109 Vjekoslav Čičko AMD Zanatlija Fiat Punto GT 161.645 4.032 10
5. 4 199 Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 161.689 4.076 8
6. 5 123 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 163.653 6.040 6
7. 6 10 Marko Palijan AK Dubrava Renault Clio 163.841 6.228 4
8. 5 128 Krešo Merlić AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Yugo 1.5 164.835 7.222 3
9. 5 125 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 1.6 165.752 8.139 2
10. 5 153 Danijel Dominko AK Dubrava Autobianchi A112 Jun. 165.806 8.193 1
11. 4 176 Danijel Babić AMD Zanatlija Autobianchi A112 166.777 9.164 -
12. 4 182 Goran Sertić AMD Zanatlija Autobianchi A112 Ab. 166.969 9.356 -
13. 6 110 Albin Gomaz AMK Dugo Selo Lancia Y10 Turbo 167.380 9.767 -
14. 4 183 Davor Fabijančić AMD Zanatlija Zastava 850 167.386 9.773 -
15. 6 104 Dino Čosić AK Dubrava Škoda Favorit 167.437 9.824 -
16. 5 135 Denis Nišević AK Dubrava Yugo 1.5 167.551 9.938 -
17. 6 100 Aljoša Kinkela AMD Opatija Fiat Uno 1.6 168.093 10.480 -
18. 6 212 Ivan Gašparović AK Dubrava Renault Clio 2.0 170.420 12.807 -
19. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 1.8 16V 171.539 13.926 -
20. 4 175 Nikola Čurčić AK SB Auto Sport Autobianchi A112 171.576 13.963 -
21. 4 179 Danijel Srijemsi AMD Opatija Zastava 750 172.515 14.902 -
22. 6 103 Kristijan Levak AMK Trogir Volkswagen Golf 1.8 172.676 15.063 -
23. 4 197 Bojan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 173.224 15.611 -
24. 6 107 Dragan Jelić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Fiat Uno 1.3 Turbo 173.666 16.053 -
25. 6 106 Leo Komarica AK SB Auto Sport Fiat Uno 1.3 Turbo 175.991 18.378 -
26. 5 137 Dario Vid AK Delta Yugo 55 176.162 18.549 -
27. 5 133 Ivan Turina AMD Opatija Yugo 55 1.6 178.119 20.506 -
28. 5 131 Igor Janko AMK Skok Racing Yugo 1.6 180.905 23.292 -
29. 5 240 Ivan Uršanić AMK Dugo Selo Lancia Y10 181.071 23.458 -
30. 6 101 Suad Mešetović AK Dubrava Opel Kadett 182.464 24.851 -
31. 4 173 Lara Sanković AMD Opatija Zastava 750 SC 182.605 24.992 -
32. 6 105 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 184.734 27.121 -
33. 6 96 Slavko Janko AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 184.957 27.344 -
34. 4 184 Dejan Zečević AK SB Auto Sport Zastava 750 188.152 30.539 -
35. 5 126 Hrvoje Avanić AMK Trogir Yugo 1.6 214.643 57.030 -
- 5 122 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport Zastava 750 odustao -
- 5 95 Dragan Vodopija AK SB Auto Sport Autobianchi A112 nije startao -
- 5 143 Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport Autobianchi A112 nije startao -
- 4 172 Krešimir Radovanić AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Zastava 850 nije startao -
- 4 180 Saša Čaklović AMD Zanatlija Zastava 850 nije startao -
 
GRUPA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 9 7 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio 156.702 0 20
2. 9 23 Vilko Kustec AMD Zanatlija Ford Focus 2.0 16V 159.141 2.439 15
3. 9 28 Mario Macan AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Volkswagen Golf 1.8 159.563 2.861 12
4. 8 1 Dejan Kopajtić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Yugo 1.6 159.585 2.883 10
5. 8 42 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 161.004 4.302 8
6. 9 22 Edi Milokanović AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 162.742 6.040 6
7. 7 74 Zoran Širola AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 163.387 6.685 4
8. 7 82 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 164.216 7.514 3
9. 8 55 Marko Pikula AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 164.826 8.124 2
10. 7 73 Edi Širola AMD Opatija Autobianchi A112 165.391 8.689 1
11. 9 14 Nenad Kolman AK Dubrava Lancia Y10 167.346 10.644 -
12. 7 83 Alen Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 168.411 11.709 -
13. 9 15 Duilio Božić AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 168.692 11.990 -
14. 9 34 Ante Slade AMK Ragusa Racing Ford Focus 2.0 16V 171.160 14.458 -
15. 9 16 Tomislav Vrčak AK Dubrava Lancia Y10 172.188 15.486 -
16. 8 70 Mato Milković AMK Ragusa Racing Yugo 55 1.6 172.683 15.981 -
17. 8 54 Davor Mihelić AMD Grobnik Citroën C2 1.6 172.758 16.056 -
18. 9 29 Ivan Komar AK Dubrava Renault 5 GT Turbo 172.772 16.070 -
19. 9 20 Goran Zlatar AK HBT Racing Ford Focus 2.0 16V 178.170 21.468 -
20. 9 37 Maro Slade AMK Ragusa Racing Ford Focus 2.0 16V 179.086 22.384 -
21. 8 48 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Rover 114 GTi 182.599 25.897 -
22. 8 67 Filip Magdić AK Info Kart Škoda Fabia 1.4 182.614 25.912 -
23. 8 68 Danijel Magdić AK Info Kart Škoda Fabia 1.4 182.633 25.931 -
24. 8 56 Viljan Prodan AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 16V 188.223 31.521 -
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 1 275 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 169.472 0 20
2. 1 274 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 175.607 6.135 15
3. 1 285 Elena Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 180.722 11.250 12
4. 1 280 Jan Pajić AMD Matulji Racing Peugeot 106 XN 180.798 11.326 10
5. 1 273 Ivan Srebačić AMK Dugo Selo Yugo 183.466 13.994 8
6. 1 305 Maroje Baničević AMK Ragusa Racing Volkswagen Lupo 1.0 191.955 22.483 6
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 2 245 Vladimir Poredski AK Delta Peugeot 205 Rallye 1.3 163.587 0 20
2. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor
De Walt Racing Team
Honda Civic 1.6i CRX 165.803 2.216 15
3. 2 286 Muhamedali Maksuti Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 165.861 2.274 12
4. 2 246 Dragan Velašević AMK Ragusa Racing Citroën Saxo VTS 16V 167.284 3.697 10
5. 2 287 Adrijano Radovan Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 167.739 4.152 8
6. 2 49 Alen Sekula AMD Zanatlija Suzuki Swift 167.765 4.178 6
7. 2 121 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija Suzuki Swift 168.736 5.149 4
8. 2 248 Goran Vučur AMK Ragusa Racing Honda Civic 1.6 169.921 6.334 3
9. 2 266 Marijan Čengić AK SB Auto Sport Honda Civic 1.6 CRX 170.086 6.499 2
10. 2 235 Branimir Turčan AK Dubrava Opel Corsa GSi 170.390 6.803 1
11. 2 265 Luka Kozarić AMD Zanatlija Citroën C2 173.648 10.061 -
12. 2 237 Tomislav Grgić AK SB Auto Sport Peugeot 106 S16 174.206 10.619 -
13. 2 236 Tomislav Turčan AK Dubrava Opel Corsa GSi 177.530 13.943 -
14. 2 259 Željko Kralj AK HBT Racing Hyundai Accent GT 178.309 14.722 -
15. 2 269 Tomislav Pavlić AMD Zanatlija Kia Pride 180.916 17.329 -
16. 2 268 Lana Frančić AK Delta Peugeot 205 Rallye 1.3 181.327 17.740 -
17. 2 238 Tomislav Pospiš AMD Zanatlija Peugeot 205 182.029 18.442 -
18. 2 25 Antonio Butorac AMD Grobnik Audi A3 1.6 183.736 20.149 -
19. 2 233 Ivan Grubišić AMD Zanatlija Peugeot 106 184.082 20.495 -
20. 2 250 Lana Laušin SAK Samobor Honda Civic 1.6i CRX 185.760 22.173 -
21. 2 242 Igor Bubnjar AMK Dugo Selo Hyundai Getz 186.752 23.165 -
22. 2 239 Jurica Ružić AK Dubrava Škoda Felicia 188.559 24.972 -
23. 2 262 Emir Agić AMK Dugo Selo Peugeot 106 S16 189.805 26.218 -
24. 2 231 Amera Agić AMK Dugo Selo Peugeot 106 S16 226.816 63.229 -
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 3 223 Jure Gašperov AMK Trogir Renault 5 GT Turbo 158.661 0 20
2. 3 201 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 GTI 1.9 163.949 5.288 15
3. 3 225 Igor Usmiani AMD Zanatlija Fiat Punto 1.4 Turbo 164.005 5.344 12
4. 3 210 Dario Ružić ASK Kastavac Renault 5 GT Turbo 164.877 6.216 10
5. 3 205 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Peugeot 205 GTi 1.9 166.466 7.805 8
6. 3 202 Alfred Uljanić Istra Racing Team BMW 325 tds 169.292 10.631 6
7. 3 229 Silvije Krajač AMD Zanatlija Nissan Sunny 169.438 10.777 4
8. 3 206 Petar Dajak AMK Split Motorsport Renault Clio 1.8 16V 174.284 15.623 3
9. 3 353 Kruno Keri AK HBT Racing Fiat Punto 214.376 55.715 2
 
KLASA 4
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 6 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 160.906 0 20
2. 4 199 Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 161.689 783 15
3. 4 176 Danijel Babić AMD Zanatlija Autobianchi A112 166.777 5.871 12
4. 4 182 Goran Sertić AMD Zanatlija Autobianchi A112 Ab. 166.969 6.063 10
5. 4 183 Davor Fabijančić AMD Zanatlija Zastava 850 167.386 6.480 8
6. 4 175 Nikola Čurčić AK SB Auto Sport Autobianchi A112 171.576 10.670 6
7. 4 179 Danijel Srijemsi AMD Opatija Zastava 750 172.515 11.609 4
8. 4 197 Bojan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 173.224 12.318 3
9. 4 173 Lara Sanković AMD Opatija Zastava 750 SC 182.605 21.699 2
10. 4 184 Dejan Zečević AK SB Auto Sport Zastava 750 188.152 27.246 1
- 4 172 Krešimir Radovanić AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Zastava 850 nije startao -
- 4 180 Saša Čaklović AMD Zanatlija Zastava 850 nije startao -
 
KLASA 5
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 5 4 Denis Šroler AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.3 159.420 0 20
2. 5 123 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 163.653 4.233 15
3. 5 128 Krešo Merlić AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Yugo 1.5 164.835 5.415 12
4. 5 125 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 1.6 165.752 6.332 10
5. 5 153 Danijel Dominko AK Dubrava Autobianchi A112 Jun. 165.806 6.386 8
6. 5 135 Denis Nišević AK Dubrava Yugo 1.5 167.551 8.131 6
7. 5 137 Dario Vid AK Delta Yugo 55 176.162 16.742 4
8. 5 133 Ivan Turina AMD Opatija Yugo 55 1.6 178.119 18.699 3
9. 5 131 Igor Janko AMK Skok Racing Yugo 1.6 180.905 21.485 2
10. 5 240 Ivan Uršanić AMK Dugo Selo Lancia Y10 181.071 21.651 1
11. 5 126 Hrvoje Avanić AMK Trogir Yugo 1.6 214.643 55.223 -
- 5 122 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport Zastava 750 odustao -
- 5 95 Dragan Vodopija AK SB Auto Sport Autobianchi A112 nije startao -
- 5 143 Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport Autobianchi A112 nije startao -
 
KLASA 6
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 6 2 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno Turbo i.e. 157.613 0 20
2. 6 109 Vjekoslav Čičko AMD Zanatlija Fiat Punto GT 161.645 4.032 15
3. 6 10 Marko Palijan AK Dubrava Renault Clio 163.841 6.228 12
4. 6 110 Albin Gomaz AMK Dugo Selo Lancia Y10 Turbo 167.380 9.767 10
5. 6 104 Dino Čosić AK Dubrava Škoda Favorit 167.437 9.824 8
6. 6 100 Aljoša Kinkela AMD Opatija Fiat Uno 1.6 168.093 10.480 6
7. 6 212 Ivan Gašparović AK Dubrava Renault Clio 2.0 170.420 12.807 4
8. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 1.8 16V 171.539 13.926 3
9. 6 103 Kristijan Levak AMK Trogir Volkswagen Golf 1.8 172.676 15.063 2
10. 6 107 Dragan Jelić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Fiat Uno 1.3 Turbo 173.666 16.053 1
11. 6 106 Leo Komarica AK SB Auto Sport Fiat Uno 1.3 Turbo 175.991 18.378 -
12. 6 101 Suad Mešetović AK Dubrava Opel Kadett 182.464 24.851 -
13. 6 105 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 184.734 27.121 -
14. 6 96 Slavko Janko AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 184.957 27.344 -
 
KLASA 7
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 7 74 Zoran Širola AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 163.387 0 20
2. 7 82 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 164.216 829 15
3. 7 73 Edi Širola AMD Opatija Autobianchi A112 165.391 2.004 12
4. 7 83 Alen Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 168.411 5.024 10
 
KLASA 8
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 1 Dejan Kopajtić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Yugo 1.6 159.585 0 20
2. 8 42 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 161.004 1.419 15
3. 8 55 Marko Pikula AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 164.826 5.241 12
4. 8 70 Mato Milković AMK Ragusa Racing Yugo 55 1.6 172.683 13.098 10
5. 8 54 Davor Mihelić AMD Grobnik Citroën C2 1.6 172.758 13.173 8
6. 8 48 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Rover 114 GTi 182.599 23.014 6
7. 8 67 Filip Magdić AK Info Kart Škoda Fabia 1.4 182.614 23.029 4
8. 8 68 Danijel Magdić AK Info Kart Škoda Fabia 1.4 182.633 23.048 3
9. 8 56 Viljan Prodan AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 16V 188.223 28.638 2
 
KLASA 9
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 9 7 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio 156.702 0 20
2. 9 23 Vilko Kustec AMD Zanatlija Ford Focus 2.0 16V 159.141 2.439 15
3. 9 28 Mario Macan AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Volkswagen Golf 1.8 159.563 2.861 12
4. 9 22 Edi Milokanović AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 162.742 6.040 10
5. 9 14 Nenad Kolman AK Dubrava Lancia Y10 167.346 10.644 8
6. 9 15 Duilio Božić AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 168.692 11.990 6
7. 9 34 Ante Slade AMK Ragusa Racing Ford Focus 2.0 16V 171.160 14.458 4
8. 9 16 Tomislav Vrčak AK Dubrava Lancia Y10 172.188 15.486 3
9. 9 29 Ivan Komar AK Dubrava Renault 5 GT Turbo 172.772 16.070 2
10. 9 20 Goran Zlatar AK HBT Racing Ford Focus 2.0 16V 178.170 21.468 1
11. 9 37 Maro Slade AMK Ragusa Racing Ford Focus 2.0 16V 179.086 22.384 -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK RIJEKA 20 Dejan Kopajtić K8 20 Alenka Jurašić K4 15 Hrvoje Šepić K8 55
2. AMD OPATIJA 20 Zoran Širola K7 15 Tihomir Pašić K1 12 Edi Širola K7 47
3. AK INA ZAGREB 20 Renea Čubrić K1 12 Marko Pikula K5 10 Zlatko Barbić K5 42
4. AMD ZANATLIJA 15 Vilko Kustec K9 15 Vjekoslav Čičko K6 12 Mario Macan K9 42
5. AK DUBRAVA 20 Dejan Dimitrijević K9 12 Marko Palijan K6 8 Danijel Dominko K5 40
6. AAMK SVEUČILIŠTE 20 Denis Šroler K5 15 Dejan Ciglenečki K4 3 Bojan Ciglenečki K4 38
7. AMK DUGO SELO 20 Dalibor Pečnjak K6 10 Albin Gomaz K6 8 Ivan Srebačić K1 38
8. AK BUZET AUTOSPORT 15 Sanjin Prodan K7 12 Elena Golojka K1 10 Alen Prodan K7 37
9. AK SB AUTO SPORT 15 Željko Lipušić K5 8 Darko Vrlazić K3 6 Nikola Čurčić K4 29
10. ISTRA RACING TEAM 12 Muhamedali Maksuti K2 8 Adrijano Radovan K2 6 Alfred Uljanić K3 26
11. AMK RAGUSA RACING 10 Dragan Velašević K2 10 Mato Milković K8 6 Maroje Baničević K1 26
12. AMK TROGIR 20 Jure Gašperov K3 3 Željko Kokotec K6 2 Kristijan Levak K6 25
13. AK DELTA 20 Vladimir Poredski K2 4 Dario Vid K5 - 24
14. AK HBT RACING 15 Marko Cesar K3 2 Kruno Keri K3 1 Goran Zlatar K9 18
15. AMK SKOK RACING 10 Edi Milokanović K9 6 Duilio Božić K9 2 Igor Janko K5 18
16. SAK SAMOBOR 15 Antun Laušin K2 - - 15
17. AMD MATULJI RACING 10 Jan Pajić K1 - - 10
18. ASK KASTAVAC 10 Dario Ružić K3 - - 10
19. AMD GROBNIK 8 Davor Mihelić K8 - - 8
20. AK INFO KART 4 Filip Magdić K8 3 Danijel Magdić K8 - 7
21. AMK SPLIT MOTORSPORT 3 Petar Dajak K3 - - 3
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. T.Z. GRADA RIJEKE 20 Dejan Kopajtić K8 20 Alenka Jurašić K4 20 Zoran Širola K7 60
2. DE WALT RACING TEAM 20 Denis Šroler K5 15 Dejan Ciglenečki K4 15 Antun Laušin K2 50
3. CTR SLAVONSKI BROD 15 Željko Lipušić K5 8 Darko Vrlazić K3 1 Dragan Jelić K6 24
4. FUEL SET TEAM 12 Mario Macan K9 12 Krešo Merlić K5 0 Krešimir Radovanić K4 24
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA