štopericaciljna zastavica 1. 19.-20.05.07. - Mladina-Kastavac
2. 30.-01.07.07. - Tunjice (SLO)
3. 25.-26.08.07. - Tunjice (SLO)
4. 22.-23.09.07. - Mladina-Jaska
PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A04 - AUTOCROSS
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
KONAČNI REZULTATI

REDOSLIJED VOZAČA - DIVIZIJA 1
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 Ukup.
1. 304 Igor Svaguša (HR) AMCD Svigo 15 17 17 x 49
2. 306 Ferdinand Pađen (HR) AMCD Svigo 13 20 13 x 46
3. 31 Dušan Benedik (SLO) AMD Slovenija Avto-Imos 20 0 15 x 35
4. 33 Albin Jeriha (SLO) RT Mustang Litija - - 20 x 20
5. 301 Hrvoje Mišta (HR) AK Rijeka 17 isk. - x 17
6. 20 Danijel Vesić (HR) AMCD Svigo - - 12 x 12
- 302 Viktor Trošelj (HR) AMCD Svigo 0 - - x 0
  
REDOSLIJED VOZAČA - DIVIZIJA 1A
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 Ukup.
1. 53 Robert Čulina (HR) AK Rijeka 17 20 15 x 52
2. 51 Marino Matijašić (HR) ASK Kastavac 12 17 17 x 46
3. 56 Dražen Lipka (HR) AK Ozalj 11 15 13 x 39
4. 62 Vjekoslav Šotiček (HR) AK Ozalj 9 13 12 x 34
5. 52 Kristijan Josip Strahija (HR) ASK Kastavac 20 - - x 20
6. 58 Jože Kozlevčar (SLO) RT Mustang Litija - - 20 x 20
7. 58 Ivana Puškarić (HR) AK Klek 15 - - x 15
8. 55 Danijel Bezjak (HR) AMCD Svigo 13 - - x 13
9. 60 Martina Erdeljac (HR) ACK Jaska 10 - - x 10
  
REDOSLIJED VOZAČA - DIVIZIJA 1B
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 Ukup.
1. 2 Marino Čargonja (HR) AMD Matulji Racing 17 17 20 x 54
2. 3 Tomislav Turković (HR) AK Ozalj 20 12 13 x 45
3. 7 Robert Grbac (HR) ASK Kastavac 15 15 12 x 42
4. 8 Igor Nikolaus (HR) AK Ozalj 13 13 15 x 41
5. 1 Siniša Filčić (HR) AMD Grobnik 8 20 9 x 37
6. 18 Josip Pilat (HR) AK Ozalj 9 9 11 x 29
7. 17 Goran Jakić (HR) AK Ozalj 11 - 17 x 28
8. 37 Valter Kozlovič (SLO) AMD Buhc - 10 10 x 20
9. 4 Ivan Jandri (HR) AK Ozalj 12 - - x 12
10. 15 Renato Mance (HR) ACK Jaska 0 11 - x 11
11. 19 Božidar Špišić (HR) ACK Jaska 10 - - x 10
- 16 Ivo Čizmić (HR) AMK Split Motorsport 0 - - x 0
  
REDOSLIJED VOZAČA - DIVIZIJA 3
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 Ukup.
1. 99 Vigor Grbac (HR) ASK Kastavac 20 20 17 x 57
2. 92 Marijan Cukor (HR) AKK Varaždin 17 13 13 x 43
3. 88 Robert Vuradin (HR) AKK Varaždin 13 17 12 x 42
4. 1 Matija Rakovec (SLO) ASC Mustang - 0 20 x 20
5. 82 Roberto Greblo (HR) AK Buzet Autosport 15 - - x 15
6. 91 Damir Prelčić (HR) AMCD Svigo 0 15 0 x 15
7. 13 Vojko Koželjnik (SLO) AMD Slovenija Avto-Imos - - 15 x 15
8. 93 Moreno Komar (HR) AK Buzet Autosport 12 - - x 12
- 84 Dejan Vuradin (HR) AKK Varaždin 0 - - x 0
- 6 Igor Kern (SLO) ŠK Tornado - - 0 x 0