štopericaciljna zastavica 1. 19.-20.05.07. - Mladina-Kastavac
2. 30.-01.07.07. - Tunjice (SLO)
3. 25.-26.08.07. - Tunjice (SLO)
4. 22.-23.09.07. - Mladina-Jaska
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A04 - AUTOCROSS
PRVENSTVO HRVATSKE
KONAČNI REZULTATI

REDOSLIJED VOZAČA - DIVIZIJA 1
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 Ukup.
1. 304 Igor Svaguša AMCD Svigo 8,5 17 20 x 45,5
2. 306 Ferdinand Pađen AMCD Svigo 7,5 20 17 x 44,5
3. 20 Danijel Vesić AMCD Svigo - - 15 x 15
4. 301 Hrvoje Mišta AK Rijeka 10 isk - x 10
- 302 Viktor Trošelj AMCD Svigo 0 - - x 0
  
REDOSLIJED VOZAČA - DIVIZIJA 1A
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 Ukup.
1. 53 Robert Čulina AK Rijeka 17 20 17 x 54
2. 51 Marino Matijašić ASK Kastavac 12 17 20 x 49
3. 56 Dražen Lipka AK Ozalj 11 15 15 x 41
4. 62 Vjekoslav Šotiček AK Ozalj 9 13 13 x 35
5. 52 Kristijan Josip Strahija ASK Kastavac 20 - - x 20
6. 58 Ivana Puškarić AK Klek 15 - - x 15
7. 55 Danijel Bezjak AMCD Svigo 13 - - x 13
8. 60 Martina Erdeljac ACK Jaska 10 - - x 10
  
REDOSLIJED VOZAČA - DIVIZIJA 1B
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 Ukup.
1. 2 Marino Čargonja AMD Matulji Racing 17 17 20 x 54
2. 3 Tomislav Turković AK Ozalj 20 12 13 x 45
3. 7 Robert Grbac ASK Kastavac 15 15 12 x 42
4. 8 Igor Nikolaus AK Ozalj 13 13 15 x 41
5. 1 Siniša Filčić AMD Grobnik 8 20 10 x 38
6. 18 Josip Pilat AK Ozalj 9 10 11 x 30
7. 17 Goran Jakić AK Ozalj 11 - 17 x 28
8. 4 Ivan Jandri AK Ozalj 12 - - x 12
9. 15 Renato Mance ACK Jaska 0 11 - x 11
10. 19 Božidar Špišić ACK Jaska 10 - - x 10
- 16 Ivo Čizmić AMK Split Motorsport 0 - - x 0
  
REDOSLIJED VOZAČA - DIVIZIJA 3
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 Ukup.
1. 99 Vigor Grbac ASK Kastavac 20 20 20 x 60
2. 92 Marijan Cukor AKK Varaždin 17 13 17 x 47
3. 88 Robert Vuradin AKK Varaždin 13 17 15 x 45
4. 82 Roberto Greblo AK Buzet Autosport 15 - - x 15
5. 91 Damir Prelčić AMCD Svigo 0 15 0 x 15
6. 93 Moreno Komar AK Buzet Autosport 12 - - x 12
- 84 Dejan Vuradin AKK Varaždin 0 - - x 0
  
REDOSLIJED VOZAČA - JUNIORI
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 Ukup.
1. 51 Marino Matijašić ASK Kastavac 13 20 20 x 53
2. 3 Tomislav Turković AK Ozalj 17 15 17 x 49
3. 56 Dražen Lipka AK Klek 12 17 15 x 44
4. 52 Kristijan Josip Strahija ASK Kastavac 20 - - x 20
5. 55 Danijel Bezjak AMCD Svigo 15 - - x 15
6. 15 Renato Mance ACK Jaska 0 13 - x 13
7. 60 Martina Erdeljac ACK Jaska 11 - - x 11
  
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 Ukup.
1. ASK KASTAVAC 55 52 52 x 159
2. AMCD SVIGO 29 52 52 x 133
3. AK OZALJ 45 41 47 x 133
4. AKK VARAŽDIN 30 30 32 x 92
5. AK RIJEKA 27 20 17 x 64
6. AMD MATULJI RACING 17 17 20 x 54
7. AMD GROBNIK 8 20 10 x 38
8. ACK JASKA 20 11 - x 31
9. AK BUZET AUTOSPORT 27 - - x 27
10. AK KLEK 15 - - x 15
- AMK SPLIT MOTORSPORT 0 - - x 0
 
REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim 1 2 3 4 Ukup.
1. KASTAV RACING TEAM 47 52 52 x 151
2. DRIVER RACING TEAM 35 40 27 x 102