AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
26. BUZETSKI DANI-INA '07
Buzet, 15.-16.09.2007.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 62 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 5:24,584 0:00,000 10
2. 151 A10 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing BMW M3 3.2 5:26,447 0:01,863 8
3. 118 N5 Valter Nežić AK Buzet Autosport Mitsubishi Lancer Evo IX 5:35,751 0:11,167 6
4. 56 H19 Boris Durlen AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Ford Escort RS Cosworth 5:36,503 0:11,919 5
5. 119 N5 Danijel Šaškin Istra Racing Team Mitsubishi Lancer Evo IX 5:37,886 0:13,302 4
6. 58 H19 Zvonko Brkljačić AK Dubrava
K-Fee Team
Ford Escort RS Cosworth 5:38,311 0:13,727 3
7. 57 H19 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 5:39,726 0:15,142 2
8. 135 A8 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 5:52,208 0:27,624 1
9. 36 H14 Cvetko Jaketič AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 5:55,327 0:30,743 -
10. 136 A8 Predrag Bjedov AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Renault Megane Coupe 5:55,506 0:30,922 -
11. 38 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 2.0 16V 5:55,587 0:31,003 -
12. 108 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 5:56,478 0:31,894 -
13. 107 N3 Dino Butorac AMD Matulji Racing Renault Clio Sport 5:57,121 0:32,537 -
14. 106 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Renault Clio Sport 6:01,580 0:36,996 -
15. 137 A8 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio Williams 6:02,408 0:37,824 -
16. 110 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 6:05,939 0:41,355 -
17. 23 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 6:06,042 0:41,458 -
18. 139 A8 Denis Močibob Istra Racing Team Peugeot 306 S16 6:06,804 0:42,220 -
19. 128 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 6:07,177 0:42,593 -
20. 59 H19 Dujko Grčić AK Buzet Autosport Lancia Delta HF Integrale 6:09,825 0:45,241 -
21. 123 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 6:10,029 0:45,445 -
22. 40 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf GTi 16V 6:11,895 0:47,311 -
23. 18 H12 Nenad Draganić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 6:13,521 0:48,937 -
24. 31 H13 Daniele Trani AMK Skok Racing Citroën AX 1.6 6:14,595 0:50,011 -
25. 21 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 6:14,898 0:50,314 -
26. 142 A8 Nikola Milotić Istra Racing Team Škoda Octavia 6:15,537 0:50,953 -
27. 100 N2 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 6:18,325 0:53,741 -
28. 111 N3 Igor Gauš ASK Kastavac Citroën Xsara VTS 6:18,903 0:54,319 -
29. 112 N3 Andrej Poropat AK Rijeka Honda Civic Type-R 6:18,908 0:54,324 -
30. 146 A9 Siniša Crnojević AK Sljeme Škoda Fabia TDi 6:19,074 0:54,490 -
31. 41 H14 Mladen Šekoranja AK Delta Škoda Felicia 1.8 6:19,431 0:54,847 -
32. 37 H14 Milan Brozinić AK Klek Opel Kadett GSi 6:20,253 0:55,669 -
33. 98 N2 Mario Jurišić AK Rijeka Peugeot 106 1.6 S16 6:21,938 0:57,354 -
34. 101 N2 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 106 6:22,534 0:57,950 -
35. 122 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 6:23,564 0:58,980 -
36. 14 H12 Renato Jaketič AK Klek Fiat Ritmo 65 6:24,118 0:59,534 -
37. 51 H15 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 6:24,243 0:59,659 -
38. 147 A9 Mićo Rajšić AK Dubrava BMW 120d 6:24,573 0:59,989 -
39. 141 A8 Rade Novosel AK Delta Honda Civic Type-R 6:25,322 1:00,738 -
40. 48 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 2.1 6:25,356 1:00,772 -
41. 39 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka VW Golf GTi 1.8 6:27,210 1:02,626 -
42. 103 N2 Igor Golojka AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 6:28,055 1:03,471 -
43. 113 N3 Zoran Raštegorac AMD Zanatlija Citroën Xsara VTS 6:29,134 1:04,550 -
44. 15 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 6:30,624 1:06,040 -
45. 92 N1 Kristijan Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 6:30,637 1:06,053 -
46. 93 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 6:30,731 1:06,147 -
47. 53 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.2 6:30,959 1:06,375 -
48. 129 A7 Davor MIhelić AMD Grobnik Citroën C2 VTS 6:31,486 1:06,902 -
49. 88 N1 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 6:31,578 1:06,994 -
50. 24 H13 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 6:32,384 1:07,800 -
51. 140 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 16S 6:34,740 1:10,156 -
52. 43 H14 Dionello Vidali AK Pula-Rovinj VW Golf 6:36,853 1:12,269 -
53. 89 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 1.3 6:38,556 1:13,972 -
54. 19 H12 Antun Vrbanović AMK Stubaki Škoda Felicia 6:39,022 1:14,438 -
55. 28 H13 Denis Sandalj AMK Buzet Citroën AX 6:39,898 1:15,314 -
56. 127 A7 Vedran Drndić Istra Racing Team Honda Civic 1.6 6:40,184 1:15,600 -
57. 25 H13 Marko Pleše AK Klek Yugo 1.6 6:40,317 1:15,733 -
58. 130 A7 Željko Kelečić AK Dubrava Opel Corsa GSi 16V 6:41,216 1:16,632 -
59. 52 H15 Kristijan Vlah AMD Matulji Racing Renault 5 GT Turbo 6:44,058 1:19,474 -
60. 17 H12 Toni Delbianco AK Pula-Rovinj Škoda Felicia 1.3 LXi 6:44,466 1:19,882 -
61. 124 A6 Branimir Kučko AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 6:48,529 1:23,945 -
62. 148 A9 Darko Karanović AK Astra Škoda Fabia TDi 6:49,252 1:24,668 -
63. 30 H13 Sanja Šćulac AK Buzet Autosport Honda Civic CRX 6:49,878 1:25,294 -
64. 9 H20 Alen Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 Ab. 6:54,217 1:29,633 -
65. 1 H20 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 6:56,580 1:31,996 -
66. 95 N1 Alen Kapusta AK Mihovil Šibenik Peugeot 106 Rallye 1.3 7:03,372 1:38,788 -
67. 2 H20 Ivan Bijelić AMD Opatija Zastava 750 7:07,490 1:42,906 -
68. 6 H20 Vili Buršić AMK Skok Racing Zastava 750 7:10,138 1:45,554 -
69. 7 H20 David Pelicar AMK Skok Racing Lancia Y10 7:11,828 1:47,244 -
70. 102 N2 Marko Dragojević AK Dubrava Peugeot 106 7:26,713 2:02,129 -
71. 3 H20 Goran Načinović AMD Opatija Autobianchi A112 Ab. 7:29,786 2:05,202 -
72. 5 H20 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 7:34,872 2:10,288 -
- 8 H20 Elvis Kadunc AMD Opatija Zastava 750 odustao -
- 13 H12 Željko Hitrec AK Dubrava
K-Fee Team
Škoda Felicia 1.4 odustao -
- 22 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf GTi 1.6 16V odustao -
- 26 H15 Krešimir Sauerbrunn AK Dubrava
K-Fee Team
Škoda Felicia odustao -
- 27 H13 Denis Nišević AK Dubrava Yugo 1.6 odustao -
- 50 H15 Petar Fable AMK Skok Racing Fiat Uno 1.6 Turbo odustao -
- 90 N1 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX GTi odustao -
- 99 N2 Viliam Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.6 odustao -
- 138 A8 Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik Opel Calibra 2.0 odustao -
- 143 A8 Dražen Pigl AK Delta Peugeot 306 S16 odustao -
- 16 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport odustao -
- 49 H15 Miro Jus AK Pula-Rovinj VW Golf GTi nije startao -
- 91 N1 Enver Prodan AK Dubrava Peugeot 106 Rallye 1.3 nije startao -
- 132 A7 Mato Milković AMK Ragusa Racing Opel Corsa nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 191 E16 Branimir Radić AK Dubrava Renault Alpha S/R 5:34,021 0:00,000 10
2. 190 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 5:40,558 0:06,537 8
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 92 N1 Kristijan Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 6:30,637 0:00,000 20
2. 93 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 6:30,731 0:00,094 15
3. 88 N1 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 6:31,578 0:00,941 12
4. 89 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 1.3 6:38,556 0:07,919 10
5. 95 N1 Alen Kapusta AK Mihovil Šibenik Peugeot 106 Rallye 1.3 7:03,372 0:32,735 8
- 90 N1 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX GTi odustao -
- 91 N1 Enver Prodan AK Dubrava Peugeot 106 Rallye 1.3 nije startao -
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 100 N2 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 6:18,325 0:00,000 22
2. 98 N2 Mario Jurišić AK Rijeka Peugeot 106 1.6 S16 6:21,938 0:03,613 15,5
3. 101 N2 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 106 6:22,534 0:04,209 12
4. 103 N2 Igor Golojka AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 6:28,055 0:09,730 10
5. 102 N2 Marko Dragojević AK Dubrava Peugeot 106 7:26,713 1:08,388 8
- 99 N2 Viliam Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.6 odustao -
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 108 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 5:56,478 0:00,000 26
2. 107 N3 Dino Butorac AMD Matulji Racing Renault Clio Sport 5:57,121 0:00,643 20,5
3. 106 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Renault Clio Sport 6:01,580 0:05,102 17
4. 110 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 6:05,939 0:09,461 14,5
5. 111 N3 Igor Gauš ASK Kastavac Citroën Xsara VTS 6:18,903 0:22,425 11,5
6. 112 N3 Andrej Poropat AK Rijeka Honda Civic Type-R 6:18,908 0:22,430 9
7. 113 N3 Zoran Raštegorac AMD Zanatlija Citroën Xsara VTS 6:29,134 0:32,656 6
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 118 N5 Valter Nežić AK Buzet Autosport Mitsubishi Lancer Evo IX 5:35,751 0:00,000 25
2. 119 N5 Danijel Šaškin Istra Racing Team Mitsubishi Lancer Evo IX 5:37,886 0:02,135 19,5
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 123 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 6:10,029 0:00,000 22
2. 122 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 6:23,564 0:13,535 15,5
3. 124 A6 Branimir Kučko AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 6:48,529 0:38,500 12
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 128 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 6:07,177 0:00,000 22,5
2. 129 A7 Davor MIhelić AMD Grobnik Citroën C2 VTS 6:31,486 0:24,309 15
3. 127 A7 Vedran Drndić Istra Racing Team Honda Civic 1.6 6:40,184 0:33,007 12
4. 130 A7 Željko Kelečić AK Dubrava Opel Corsa GSi 16V 6:41,216 0:34,039 10
- 132 A7 Mato Milković AMK Ragusa Racing Opel Corsa nije startao -
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 135 A8 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 5:52,208 0:00,000 26,5
2. 136 A8 Predrag Bjedov AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Renault Megane Coupe 5:55,506 0:03,298 21
3. 137 A8 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio Williams 6:02,408 0:10,200 17,5
4. 139 A8 Denis Močibob Istra Racing Team Peugeot 306 S16 6:06,804 0:14,596 15
5. 142 A8 Nikola Milotić Istra Racing Team Škoda Octavia 6:15,537 0:23,329 11,5
6. 141 A8 Rade Novosel AK Delta Honda Civic Type-R 6:25,322 0:33,114 8
7. 140 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 16S 6:34,740 0:42,532 6
- 138 A8 Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik Opel Calibra 2.0 odustao -
- 143 A8 Dražen Pigl AK Delta Peugeot 306 S16 odustao -
 
KLASA A9
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 146 A9 Siniša Crnojević AK Sljeme Škoda Fabia TDi 6:19,074 0:00,000 21
2. 147 A9 Mićo Rajšić AK Dubrava BMW 120d 6:24,573 0:05,499 15
3. 148 A9 Darko Karanović AK Astra Škoda Fabia TDi 6:49,252 0:30,178 12
 
KLASA A10
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 151 A10 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing BMW M3 3.2 5:26,447 0:00,000 15
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 62 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 5:24,584 0:00,000 10
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 18 H12 Nenad Draganić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 6:13,521 0:00,000 21
2. 14 H12 Renato Jaketič AK Klek Fiat Ritmo 65 6:24,118 0:10,597 15
3. 15 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 6:30,624 0:17,103 12
4. 19 H12 Antun Vrbanović AMK Stubaki Škoda Felicia 6:39,022 0:25,501 10
5. 17 H12 Toni Delbianco AK Pula-Rovinj Škoda Felicia 1.3 LXi 6:44,466 0:30,945 8
- 13 H12 Željko Hitrec AK Dubrava
K-Fee Team
Škoda Felicia 1.4 odustao -
- 16 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport odustao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 23 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 6:06,042 0:00,000 24,5
2. 31 H13 Daniele Trani AMK Skok Racing Citroën AX 1.6 6:14,595 0:08,553 17,5
3. 21 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 6:14,898 0:08,856 14
4. 24 H13 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 6:32,384 0:26,342 12
5. 28 H13 Denis Sandalj AMK Buzet Citroën AX 6:39,898 0:33,856 10
6. 25 H13 Marko Pleše AK Klek Yugo 1.6 6:40,317 0:34,275 8
7. 30 H13 Sanja Šćulac AK Buzet Autosport Honda Civic CRX 6:49,878 0:43,836 6
- 22 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf GTi 1.6 16V odustao -
- 27 H13 Denis Nišević AK Dubrava Yugo 1.6 odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 36 H14 Cvetko Jaketič AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 5:55,327 0:00,000 25,5
2. 38 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 2.0 16V 5:55,587 0:00,260 20
3. 40 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf GTi 16V 6:11,895 0:16,568 15
4. 41 H14 Mladen Šekoranja AK Delta Škoda Felicia 1.8 6:19,431 0:24,104 12
5. 37 H14 Milan Brozinić AK Klek Opel Kadett GSi 6:20,253 0:24,926 10
6. 39 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka VW Golf GTi 1.8 6:27,210 0:31,883 8
7. 43 H14 Dionello Vidali AK Pula-Rovinj VW Golf 6:36,853 0:41,526 6
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 51 H15 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 6:24,243 0:00,000 20
2. 48 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 2.1 6:25,356 0:01,113 15
3. 53 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.2 6:30,959 0:06,716 12
4. 52 H15 Kristijan Vlah AMD Matulji Racing Renault 5 GT Turbo 6:44,058 0:19,815 10
- 26 H15 Krešimir Sauerbrunn AK Dubrava
K-Fee Team
Škoda Felicia odustao -
- 50 H15 Petar Fable AMK Skok Racing Fiat Uno 1.6 Turbo odustao -
- 49 H15 Miro Jus AK Pula-Rovinj VW Golf GTi nije startao -
 
KLASA 16 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 191 E16 Branimir Radić AK Dubrava Renault Alpha S/R 5:34,021 0:00,000 25
2. 190 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 5:40,558 0:06,537 19,5
 
KLASA 18 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 350 18 Dario Šamec AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 6:35,718 0:00,000 20
2. 351 18 Boris Belamarić AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 6:48,488 0:12,770 15
3. 352 18 Tomislav Gredičak AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 7:07,095 0:31,377 12
4. 354 18 Srečko Bura AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 7:18,739 0:43,021 10
5. 353 18 Marina Miše AMK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 7:27,244 0:51,526 8
 
KLASA H19
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 56 H19 Boris Durlen AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Ford Escort RS Cosworth 5:36,503 0:00,000 25
2. 58 H19 Zvonko Brkljačić AK Dubrava
K-Fee Team
Ford Escort RS Cosworth 5:38,311 0:01,808 19,5
3. 57 H19 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 5:39,726 0:03,223 16
4. 59 H19 Dujko Grčić AK Buzet Autosport Lancia Delta HF Integrale 6:09,825 0:33,322 12
 
KLASA H20
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 H20 Alen Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 Ab. 6:54,217 0:00,000 22
2. 1 H20 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 6:56,580 0:02,363 17
3. 2 H20 Ivan Bijelić AMD Opatija Zastava 750 7:07,490 0:13,273 14
4. 6 H20 Vili Buršić AMK Skok Racing Zastava 750 7:10,138 0:15,921 12
5. 7 H20 David Pelicar AMK Skok Racing Lancia Y10 7:11,828 0:17,611 10
6. 3 H20 Goran Načinović AMD Opatija Autobianchi A112 Ab. 7:29,786 0:35,569 8
7. 5 H20 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 7:34,872 0:40,655 6
- 8 H20 Elvis Kadunc AMD Opatija Zastava 750 odustao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBRAVA 25 Branimir Radić E16 25 Boris Durlen H19 21 Predrag Bjedov A8 71
2. AK BUZET AUTOSPORT 25 Valter Nežić N5 22,5 Alfio Štoković A7 22 Manuel Kodelja A6 69,5
3. AK PULA-ROVINJ 26 Saša Radola N3 20 Kristian Marinić H14 20 Emanuel Mogorović H15 66
4. ISTRA RACING TEAM 22 Sandro Miskić N2 20 Kristijan Koraca N1 19,5 Danijel Šaškin N5 61,5
5. AK RIJEKA 24,5 Dejan Kopajtić H13 17,5 Marin Čohar A8 15,5 Mario Jurišić N2 57,5
6. AMD ZRINSKI 26,5 Ivan Černeha A8 15,5 Claudio Visintin A6 14 Sebastijan Čepar H13 56
7. AMD MATULJI RACING 20,5 Dino Butorac N3 19,5 Rajko Vlah E16 16 Siniša Krainc H19 56
8. AK KLEK 25,5 Cvetko Jaketić H14 15 Renato Jaketić H12 10 Milan Brozinić H14 50,5
9. AMK SKOK RACING 17,5 Daniele Trani H13 17 Donald Milokanović H20 12 Vili Buršić H20 46,5
10. AMK STUBAKI 20 Dario Šamec K18 12 Branimir Kučko A6 12 Tomislav Gredičak K18 44
11. AK MIHOVIL ŠIBENIK 15 Boris Belamarić K18 10 Srečko Bura K18 8 Alen Kapusta N1 33
12. AMD OPATIJA 14 Ivan Bijelić H20 8 Goran Načinović H20 6 Ivan Mikačević H20 28
13. AK SLJEME 21 Siniša Crnojević A9 - - 21
14. AK DELTA 12 Mladen Šekoranja H14 8 Rade Novosel A8 - 20
15. AK DUBROVNIK RACING 15 Niko Pulić A10 - - 15
16. AMD GROBNIK 15 Davor Mihelić A7 - - 15
17. AK ASTRA 12 Darko Karanović A9 - - 12
18. ASK KASTAVAC 11,5 Igor Gauš A8 - - 11,5
19. AMK SPLIT MOTORSPORT 10 Branko Krstulović ST11 - - 10
20. AMK BUZET 10 Denis Sandalj H13 - - 10
21. AMK TROGIR 8 Marina Miše K18 - - 8
22. AMD ZANATLIJA 6 Zoran Raštegorac N3 - - 0
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. VOX ZAGREB TEAM 25 Boris Durlen H19 21 Predrag Bjedov A8 17 Dejan Dimitrijević N3 63
2. K-FEE TEAM 19,5 Zvonko Brkljačić H19 0 Željko Hitrec H12 0 Krešimir Sauerbrunn H15 19,5
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
CROATIA ŠKODA FABIA KUP
VW POLO CASTROL PIRELLI CUP