AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
INA ČABAR '07
Čabar, 13.-15.07.2007.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 6:28,902 0:00,000 10
2. 6 H19 Boris Durlen AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Ford Escort RS Cosworth 6:30,910 0:02,008 8
3. 69 H19 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 6:37,900 0:08,998 6
4. 4 H12 Željko Hitrec AK Dubrava
K-Fee Team
Škoda Felicia 1.4 6:46,134 0:17,232 5
5. 7 H14 Cvetko Jaketič AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 6:49,413 0:20,511 4
6. 9 A8 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 6:50,054 0:21,152 3
7. 17 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 6:51,647 0:22,745 2
8. 38 A8 Denis Močibob Istra Racing Team Peugeot 306 S16 6:54,801 0:25,899 1
9. 73 A8 Predrag Bjedov AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Renault Megane Coupe 6:55,595 0:26,693 1
10. 116 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf 16V 6:55,675 0:26,773 1
11. 5 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Renault Clio Sport 6:57,174 0:28,272 -
12. 20 N3 Dino Butorac AMD Matulji Racing Renault Clio Sport 6:58,359 0:29,457 -
13. 14 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf GTi 1.6 16V 6:59,635 0:30,733 -
14. 74 H14 Milan Brozinić AK Klek Opel Kadett GSi 7:00,093 0:31,191 -
15. 124 A8 Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik Opel Calibra 2.0 7:00,749 0:31,847 -
16. 93 H13 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 7:02,835 0:33,933 -
17. 19 H12 Renato Jaketič AK Klek Fiat Ritmo 65 7:03,128 0:34,226 -
18. 41 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 7:05,565 0:36,663 -
19. 71 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 7:05,954 0:37,052 -
20. 78 A7 Vedran Drndić Istra Racing Team Honda Civic 1.6 7:07,536 0:38,634 -
21. 94 H15 Miro Jus AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 7:10,297 0:41,395 -
22. 91 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 7:13,535 0:44,633 -
23. 79 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 7:15,746 0:46,844 -
24. 137 N2 Viliam Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.6 7:16,289 0:47,387 -
25. 75 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 7:16,856 0:47,954 -
26. 201 N3 Viktor Bolšec AMD Matulji Racing Honda Civic Type-R 7:18,587 0:49,685 -
27. 207 N3 Valter Nežić AK Buzet Autosport Honda Civic Type-R 7:19,393 0:50,491 -
28. 32 N2 Mario Jurišić AK Rijeka Peugeot 106 1.6 S16 7:21,576 0:52,674 -
29. 103 H13 Marko Pleše AK Klek Yugo 1.6 7:22,565 0:53,663 -
30. 224 N3 Alen Perušić AMD Matulji Racing Honda Civic Type-R 7:23,569 0:54,667 -
31. 88 H15 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 7:24,499 0:55,597 -
32. 92 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 7:25,586 0:56,684 -
33. 205 N3 Ivan Kodrić MC Samobor Honda Civic Type-R 7:25,851 0:56,949 -
34. 98 H15 Petar Fable AMK Skok Racing Fiat Uno 1.6 Turbo 7:26,182 0:57,280 -
35. 18 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 7:30,324 1:01,422 -
36. 42 N1 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 7:31,241 1:02,339 -
37. 130 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka VW Golf GTi 1.8 7:32,761 1:03,859 -
38. 24 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 7:34,852 1:05,950 -
39. 90 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.2 7:35,700 1:06,798 -
40. 40 N1 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 7:36,906 1:08,004 -
41. 236 N3 Andrej Poropat AK Rijeka Honda Civic Type-R 7:37,709 1:08,807 -
42. 35 N1 Enver Prodan AK Dubrava Peugeot 106 Rallye 1.3 7:38,453 1:09,551 -
43. 222 N3 Đani Varljen AMD Matulji Racing Honda Civic Type-R 7:38,795 1:09,893 -
44. 34 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 1.3 7:40,915 1:12,013 -
45. 212 N3 Dalibor Kocijan AMD Matulji Racing Honda Civic Type-R 7:41,548 1:12,646 -
46. 44 N1 Kristijan Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 7:45,849 1:16,947 -
47. 138 H19 Dujko Grčić AK Buzet Autosport Lancia Delta HF Integrale 7:51,561 1:22,659 -
48. 140 N1 Jordan Matijašić AK Rijeka Peugeot 106 Rallye 1.3 7:55,159 1:26,257 -
49. 126 A7 Davor MIhelić AMD Grobnik Citroën C2 VTS 7:55,460 1:26,558 -
50. 134 H20 Goran Načinović AMD Opatija Autobianchi A112 Ab. 8:14,604 1:45,702 -
51. 48 H20 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 8:23,522 1:54,620 -
52. 179 H20 David Pelicar AMK Skok Racing Lancia Y10 8:34,807 2:05,905 -
53. 129 A6 Domagoj Draženović AK Dubrava Škoda Fabia 1.4 16V 8:58,476 2:29,574 -
54. 31 N2 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 14:11,444 7:42,542 -
- 8 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 2.0 16V odustao -
- 37 A8 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio Williams odustao -
- 89 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 odustao -
- 121 H12 Toni Delbianco AK Pula-Rovinj Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
- 127 N3 Igor Gauš ASK Kastavac Citroën Xsara VTS odustao -
- 132 H20 Ivan Bijelić AMD Opatija Zastava 750 odustao -
- 133 H20 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 odustao -
- 136 H20 Elvis Kadunc AMD Opatija Zastava 750 odustao -
- 99 H13 Krešimir Sauerbrunn AK Dubrava
K-Fee Team
Škoda Felicia 1.6 nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 22 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 6:37,022 0:00,000 10
2. 25 E16 Branimir Radić AK Dubrava Renault Alpha S/R 6:38,940 0:01,918 8
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 42 N1 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 7:31,241 0:00,000 22
2. 24 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 7:34,852 0:03,611 17
3. 40 N1 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 7:36,906 0:05,665 14
4. 35 N1 Enver Prodan AK Dubrava Peugeot 106 Rallye 1.3 7:38,453 0:07,212 12
5. 34 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 1.3 7:40,915 0:09,674 10
6. 44 N1 Kristijan Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 7:45,849 0:14,608 8
7. 140 N1 Jordan Matijašić AK Rijeka Peugeot 106 Rallye 1.3 7:55,159 0:23,918 6
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 137 N2 Viliam Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.6 7:16,289 0:00,000 23,5
2. 32 N2 Mario Jurišić AK Rijeka Peugeot 106 1.6 S16 7:21,576 0:05,287 17
3. 31 N2 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 14:11,444 6:55,155 12
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Renault Clio Sport 6:57,174 0:00,000 27
2. 20 N3 Dino Butorac AMD Matulji Racing Renault Clio Sport 6:58,359 0:01,185 21,5
3. 41 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 7:05,565 0:08,391 18
4. 201 N3 Viktor Bolšec AMD Matulji Racing Honda Civic Type-R 7:18,587 0:21,413 15
5. 207 N3 Valter Nežić AK Buzet Autosport Honda Civic Type-R 7:19,393 0:22,219 12,5
6. 224 N3 Alen Perušić AMD Matulji Racing Honda Civic Type-R 7:23,569 0:26,395 9,5
7. 205 N3 Ivan Kodrić MC Samobor Honda Civic Type-R 7:25,851 0:28,677 7
8. 18 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 7:30,324 0:33,150 5,5
9. 236 N3 Andrej Poropat AK Rijeka Honda Civic Type-R 7:37,709 0:40,535 4
10. 222 N3 Đani Varljen AMD Matulji Racing Honda Civic Type-R 7:38,795 0:41,621 3
11. 212 N3 Dalibor Kocijan AMD Matulji Racing Honda Civic Type-R 7:41,548 0:44,374 2
- 127 N3 Igor Gauš ASK Kastavac Citroën Xsara VTS odustao -
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 71 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 7:05,954 0:00,000 23
2. 75 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 7:16,856 0:10,902 16,5
3. 129 A6 Domagoj Draženović AK Dubrava Škoda Fabia 1.4 16V 8:58,476 1:52,522 12,5
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 78 A7 Vedran Drndić Istra Racing Team Honda Civic 1.6 7:07,536 0:00,000 22,5
2. 79 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 7:15,746 0:08,210 17
3. 126 A7 Davor MIhelić AMD Grobnik Citroën C2 VTS 7:55,460 0:47,924 13
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 A8 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 6:50,054 0:00,000 25
2. 38 A8 Denis Močibob Istra Racing Team Peugeot 306 S16 6:54,801 0:04,747 19,5
3. 73 A8 Predrag Bjedov AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Renault Megane Coupe 6:55,595 0:05,541 16
4. 124 A8 Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik Opel Calibra 2.0 7:00,749 0:10,695 13,5
- 37 A8 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio Williams odustao -
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 6:28,902 0:00,000 10
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 H12 Željko Hitrec AK Dubrava
K-Fee Team
Škoda Felicia 1.4 6:46,134 0:00,000 24
2. 19 H12 Renato Jaketič AK Klek Fiat Ritmo 65 7:03,128 0:16,994 15,5
3. 91 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 7:13,535 0:27,401 12
4. 92 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 7:25,586 0:39,452 10
- 121 H12 Toni Delbianco AK Pula-Rovinj Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 17 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 6:51,647 0:00,000 23
2. 14 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf GTi 1.6 16V 6:59,635 0:07,988 17
3. 93 H13 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 7:02,835 0:11,188 13
4. 103 H13 Marko Pleše AK Klek Yugo 1.6 7:22,565 0:30,918 10
- 89 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 odustao -
- 99 H13 Krešimir Sauerbrunn AK Dubrava
K-Fee Team
Škoda Felicia 1.6 nije startao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 H14 Cvetko Jaketič AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 6:49,413 0:00,000 23,5
2. 116 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf 16V 6:55,675 0:06,262 17,5
3. 74 H14 Milan Brozinić AK Klek Opel Kadett GSi 7:00,093 0:10,680 13,5
4. 130 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka VW Golf GTi 1.8 7:32,761 0:43,348 10
- 8 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 2.0 16V odustao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 94 H15 Miro Jus AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 7:10,297 0:00,000 20
2. 88 H15 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 7:24,499 0:14,202 15
3. 98 H15 Petar Fable AMK Skok Racing Fiat Uno 1.6 Turbo 7:26,182 0:15,885 12
4. 90 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.2 7:35,700 0:25,403 10
 
KLASA 16 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 22 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 6:37,022 0:00,000 25
2. 25 E16 Branimir Radić AK Dubrava Renault Alpha S/R 6:38,940 0:01,918 19,5
 
KLASA 18 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 66 18 Dario Šamec AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 7:33,554 0:00,000 20
2. 123 18 Boris Belamarić AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 7:49,626 0:16,072 15
3. 61 18 Tomislav Gredičak AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 8:07,842 0:34,288 12
4. 119 18 Srečko Bura AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 8:18,805 0:45,251 10
5. 122 18 Marina Miše AMK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 8:33,523 0:59,969 8
 
KLASA H19
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 H19 Boris Durlen AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Ford Escort RS Cosworth 6:30,910 0:00,000 25
2. 69 H19 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 6:37,900 0:06,990 19,5
3. 138 H19 Dujko Grčić AK Buzet Autosport Lancia Delta HF Integrale 7:51,561 1:05,427 12
 
KLASA H20
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 134 H20 Goran Načinović AMD Opatija Autobianchi A112 Ab. 8:14,604 0:00,000 20
2. 48 H20 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 8:23,522 0:08,918 15
3. 179 H20 David Pelicar AMK Skok Racing Lancia Y10 8:34,807 0:20,203 12
- 132 H20 Ivan Bijelić AMD Opatija Zastava 750 odustao -
- 133 H20 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 odustao -
- 136 H20 Elvis Kadunc AMD Opatija Zastava 750 odustao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBRAVA 27 Dejan Dimitrijević N3 25 Boris Durlen H19 24 Željko Hitrec H12 76
2. AK BUZET AUTOSPORT 23,5 Viliam Prodan N2 23 Manuel Kodelja A6 22 Bojan Krota N1 68,5
3. AMD MATULJI RACING 25 Rajko Vlah E16 21,5 Dino Butorac N3 19,5 Siniša Krainc H19 66
4. AMD ZRINSKI 25 Ivan Černeha A8 23 Sebastijan Čepar H13 16,5 Claudio Visintin A6 64,5
5. ISTRA RACING TEAM 22,5 Vedran Drndić A7 19,5 Denis Močibob A8 17 Darko Ladavac N1 59
6. AK PULA-ROVINJ 20 Miro Jus H15 18 Saša Radola N3 15 Emanuel Mogorović H15 53
7. AK KLEK 23,5 Cvetko Jaketić H14 15,5 Renato Jaketić H12 13,5 Milan Brozinić H14 52,5
8. AK RIJEKA 17 Mario Jurišić N2 17 Ivan Jaranović H13 10 Zoran Grabović H15 44
9. AMK SKOK RACING 15 Donald Milokanović H20 12 David Pelicar H20 12 Petar Fable H15 39
10. AK MIHOVIL ŠIBENIK 15 Boris Belamarić K18 13,5 Boris Štrkalj A8 10 Srečko Bura K18 38,5
11. AMK STUBAKI 20 Dario Šamec K18 12 Tomislav Gredičak K18 - 32
12. AMD OPATIJA 20 Goran Načinović H20 - - 20
13. AMD GROBNIK 13 Davor Mihelić A7 - - 13
14. AMK SPLIT MOTORSPORT 10 Branko Krstulović ST11 - - 10
15. AMK TROGIR 8 Marina Miše K18 - - 8
16. MC SAMOBOR 7 Ivan Kodrić N3 - - 7
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. VOX ZAGREB TEAM 27 Dejan Dimitrijević N3 25 Boris Durlen H19 16 Predrag Bjedov A8 68
2. K-FEE TEAM 24 Željko Hitrec H12 0 Krešimir Sauerbrunn H13 - 24
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
HONDA VALVOLINE YOKOHAMA CUP
Generalni sponzor HAKS-a: INA