AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
ISTARSKA KREDITNA BANKA UMAG-6. NAGRADA POREČA '07
Limski kanal, 13.-14.10.2007.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 H19 Boris Durlen AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Ford Escort RS Cosworth 3:12,021 0:00,000 10
2. 2 H19 Zvonko Brkljačić AK Dubrava
K-Fee Team
Ford Escort RS Cosworth 3:15,622 0:03,601 8
3. 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 3:20,330 0:08,309 6
4. 41 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 3:22,196 0:10,175 5
5. 7 H14 Cvetko Jaketič AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 3:24,276 0:12,255 4
6. 138 H19 Dujko Grčić AK Buzet Autosport Lancia Delta HF Integrale 3:25,764 0:13,743 3
7. 9 A8 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 3:26,053 0:14,032 2
8. 89 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 3:26,276 0:14,255 1
9. 20 N3 Dino Butorac AMD Matulji Racing Renault Clio Sport 3:26,547 0:14,526 -
10. 17 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 3:28,931 0:16,910 -
11. 38 A8 Denis Močibob Istra Racing Team Peugeot 306 S16 3:29,009 0:16,988 -
12. 74 H14 Milan Brozinić AK Klek Opel Kadett GSi 3:29,817 0:17,796 -
13. 37 A8 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio Williams 3:29,942 0:17,921 -
14. 8 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 2.0 16V 3:30,769 0:18,748 -
15. 73 A8 Predrag Bjedov AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Renault Megane Coupe 3:30,999 0:18,978 -
16. 14 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf GTi 1.6 16V 3:31,342 0:19,321 -
17. 71 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 3:31,556 0:19,535 -
18. 201 N3 Viktor Bolšec AMD Matulji Racing Honda Civic Type-R 3:32,179 0:20,158 -
19. 93 H13 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 3:32,608 0:20,587 -
20. 19 H12 Renato Jaketič AK Klek Fiat Ritmo 65 3:32,760 0:20,739 -
21. 79 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 3:32,836 0:20,815 -
22. 137 N2 Viliam Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.6 3:34,097 0:22,076 -
23. 207 N3 Valter Nežić AK Buzet Autosport Honda Civic Type-R 3:34,821 0:22,800 -
24. 16 N2 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 106 3:35,460 0:23,439 -
25. 205 N3 Ivan Kodrić MC Samobor Honda Civic Type-R 3:35,511 0:23,490 -
26. 234 N3 Edi Udovičić AMK Skok Racing Peugeot 306 S16 3:36,101 0:24,080 -
27. 116 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf 16V 3:36,312 0:24,291 -
28. 75 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 3:36,543 0:24,522 -
29. 131 H14 Mladen Šekoranja AK Delta Škoda Felicia 1.8 3:37,310 0:25,289 -
30. 78 A7 Vedran Drndić Istra Racing Team Honda Civic 1.6 3:38,448 0:26,427 -
31. 111 H14 Dionello Vidali AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 3:39,149 0:27,128 -
32. 115 H12 Nenad Draganić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 3:39,197 0:27,176 -
33. 32 N2 Mario Jurišić AK Rijeka Peugeot 106 1.6 S16 3:41,217 0:29,196 -
34. 88 H15 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 3:41,280 0:29,259 -
35. 42 N1 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 3:44,377 0:32,356 -
36. 99 H15 Krešimir Sauerbrunn AK Dubrava
K-Fee Team
Škoda Felicia 3:44,555 0:32,534 -
37. 212 N3 Andrej Poropat AK Rijeka Honda Civic Type-R 3:45,083 0:33,062 -
38. 76 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 2.1 3:45,220 0:33,199 -
39. 124 A8 Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik Opel Calibra 2.0 3:45,909 0:33,888 -
40. 24 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 3:48,078 0:36,057 -
41. 44 N1 Kristijan Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 3:48,531 0:36,510 -
42. 126 A7 Davor MIhelić AMD Grobnik Citroën C2 VTS 3:49,310 0:37,289 -
43. 90 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.2 3:49,366 0:37,345 -
44. 40 N1 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 3:49,879 0:37,858 -
45. 92 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 3:50,362 0:38,341 -
46. 34 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 1.3 3:50,517 0:38,496 -
47. 114 H12 Antun Vrbanović AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 3:50,573 0:38,552 -
48. 130 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka VW Golf GTi 1.8 3:50,623 0:38,602 -
49. 36 A7 Željko Kelečić AK Dubrava Opel Corsa GSi 16V 3:53,482 0:41,461 -
50. 46 H13 Igor Janko AMK Skok Racing Yugo 3:54,056 0:42,035 -
51. 97 H15 Moreno Komar AK Buzet Autosport Lancia Delta HF Turbo 3:57,145 0:45,124 -
52. 50 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 16S 3:59,745 0:47,724 -
53. 91 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Suzuki Swift 1.3 GTi 4:00,659 0:48,638 -
54. 57 H20 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 4:01,401 0:49,380 -
55. 49 A8 Jurica Majić AK Klek Škoda Octavia 1.8 4:06,325 0:54,304 -
56. 179 H20 David Pelicar AMK Skok Racing Lancia Y10 4:09,750 0:57,729 -
57. 100 H20 Vili Buršić AMK Skok Racing Zastava 750 4:13,023 1:01,002 -
58. 30 N4 Igor Cossetto AMD Zanatlija Mercedes 190 E 4:17,999 1:05,978 -
59. 39 N2 Marko Dragojević AK Dubrava Peugeot 106 4:26,658 1:14,637 -
60. 29 N3 Gorana Hunić AK Delta Renault Clio Williams 4:27,594 1:15,573 -
- 21 N5 Danijel Šaškin Istra Racing Team Mitsubishi Lancer Evo IX odustao -
- 69 H19 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth odustao -
- 110 H13 Denis Nišević AK Dubrava Yugo 1.6 odustao -
- 121 H12 Toni Delbianco AK Pula-Rovinj Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
- 4 H12 Željko Hitrec AK Dubrava
K-Fee Team
Škoda Felicia 1.4 nije startao -
- 5 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Renault Clio Sport nije startao -
- 10 N3 Zoran Novačić AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 25 E16 Branimir Radić AK Dubrava Renault Alpha S/R 3:17,381 0:00,000 10
2. 22 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 3:19,847 0:02,466 8
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 42 N1 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 3:44,377 0:00,000 20,5
2. 24 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 3:48,078 0:03,701 15
3. 44 N1 Kristijan Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 3:48,531 0:04,154 12
4. 40 N1 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 3:49,879 0:05,502 10
5. 34 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 1.3 3:50,517 0:06,140 8
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 137 N2 Viliam Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.6 3:34,097 0:00,000 23,5
2. 16 N2 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 106 3:35,460 0:01,363 17,5
3. 32 N2 Mario Jurišić AK Rijeka Peugeot 106 1.6 S16 3:41,217 0:07,120 13
4. 39 N2 Marko Dragojević AK Dubrava Peugeot 106 4:26,658 0:52,561 10
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 41 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 3:22,196 0:00,000 27
2. 20 N3 Dino Butorac AMD Matulji Racing Renault Clio Sport 3:26,547 0:04,351 21,5
3. 201 N3 Viktor Bolšec AMD Matulji Racing Honda Civic Type-R 3:32,179 0:09,983 18
4. 207 N3 Valter Nežić AK Buzet Autosport Honda Civic Type-R 3:34,821 0:12,625 15
5. 205 N3 Ivan Kodrić MC Samobor Honda Civic Type-R 3:35,511 0:13,315 12
6. 234 N3 Edi Udovičić AMK Skok Racing Peugeot 306 S16 3:36,101 0:13,905 9,5
7. 212 N3 Andrej Poropat AK Rijeka Honda Civic Type-R 3:45,083 0:22,887 6
8. 29 N3 Gorana Hunić AK Delta Renault Clio Williams 4:27,594 1:05,398 5
- 5 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Renault Clio Sport nije startao -
- 10 N3 Zoran Novačić AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V nije startao -
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 30 N4 Igor Cossetto AMD Zanatlija Mercedes 190 E 4:17,999 0:00,000 10
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 21 N5 Danijel Šaškin Istra Racing Team Mitsubishi Lancer Evo IX odustao -
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 71 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 3:31,556 0:00,000 23
2. 75 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 3:36,543 0:04,987 17
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 79 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 3:32,836 0:00,000 22,5
2. 78 A7 Vedran Drndić Istra Racing Team Honda Civic 1.6 3:38,448 0:05,612 16,5
3. 126 A7 Davor MIhelić AMD Grobnik Citroën C2 VTS 3:49,310 0:16,474 12,5
4. 36 A7 Željko Kelečić AK Dubrava Opel Corsa GSi 16V 3:53,482 0:20,646 10
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 A8 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 3:26,053 0:00,000 27
2. 38 A8 Denis Močibob Istra Racing Team Peugeot 306 S16 3:29,009 0:02,956 21,5
3. 37 A8 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio Williams 3:29,942 0:03,889 18
4. 73 A8 Predrag Bjedov AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Renault Megane Coupe 3:30,999 0:04,946 15,5
5. 124 A8 Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik Opel Calibra 2.0 3:45,909 0:19,856 11
6. 50 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 16S 3:59,745 0:33,692 8
7. 49 A8 Jurica Majić AK Klek Škoda Octavia 1.8 4:06,325 0:40,272 6
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 3:20,330 0:00,000 10
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 19 H12 Renato Jaketič AK Klek Fiat Ritmo 65 3:32,760 0:00,000 20
2. 115 H12 Nenad Draganić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 3:39,197 0:06,437 15
3. 92 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 3:50,362 0:17,602 12
4. 114 H12 Antun Vrbanović AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 3:50,573 0:17,813 10
5. 91 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Suzuki Swift 1.3 GTi 4:00,659 0:27,899 8
- 121 H12 Toni Delbianco AK Pula-Rovinj Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
- 4 H12 Željko Hitrec AK Dubrava
K-Fee Team
Škoda Felicia 1.4 nije startao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 89 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 3:26,276 0:00,000 23
2. 17 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 3:28,931 0:02,655 17,5
3. 14 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf GTi 1.6 16V 3:31,342 0:05,066 13
4. 93 H13 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 3:32,608 0:06,332 10,5
5. 46 H13 Igor Janko AMK Skok Racing Yugo 3:54,056 0:27,780 8
- 110 H13 Denis Nišević AK Dubrava Yugo 1.6 odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 H14 Cvetko Jaketič AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 3:24,276 0:00,000 26
2. 74 H14 Milan Brozinić AK Klek Opel Kadett GSi 3:29,817 0:05,541 19
3. 8 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 2.0 16V 3:30,769 0:06,493 15,5
4. 116 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf 16V 3:36,312 0:12,036 12
5. 131 H14 Mladen Šekoranja AK Delta Škoda Felicia 1.8 3:37,310 0:13,034 10
6. 111 H14 Dionello Vidali AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 3:39,149 0:14,873 8
7. 130 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka VW Golf GTi 1.8 3:50,623 0:26,347 6
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 88 H15 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 3:41,280 0:00,000 20
2. 99 H15 Krešimir Sauerbrunn AK Dubrava
K-Fee Team
Škoda Felicia 3:44,555 0:03,275 15
3. 76 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 2.1 3:45,220 0:03,940 12
4. 90 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.2 3:49,366 0:08,086 10
5. 97 H15 Moreno Komar AK Buzet Autosport Lancia Delta HF Turbo 3:57,145 0:15,865 8
 
KLASA 16 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 25 E16 Branimir Radić AK Dubrava Renault Alpha S/R 3:17,381 0:00,000 25
2. 22 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 3:19,847 0:02,466 19,5
 
KLASA 18 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 118 18 Dario Šamec AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 3:48,653 0:00,000 20
2. 120 18 Tomislav Gredičak AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 3:58,930 0:10,277 15
3. 123 18 Boris Belamarić AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 4:02,260 0:13,607 12
 
KLASA H19
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 H19 Boris Durlen AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Ford Escort RS Cosworth 3:12,021 0:00,000 25
2. 2 H19 Zvonko Brkljačić AK Dubrava
K-Fee Team
Ford Escort RS Cosworth 3:15,622 0:03,601 19,5
3. 138 H19 Dujko Grčić AK Buzet Autosport Lancia Delta HF Integrale 3:25,764 0:13,743 15,5
- 69 H19 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth odustao -
 
KLASA H20
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 57 H20 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 4:01,401 0:00,000 20
2. 179 H20 David Pelicar AMK Skok Racing Lancia Y10 4:09,750 0:08,349 15
3. 100 H20 Vili Buršić AMK Skok Racing Zastava 750 4:13,023 0:11,622 12
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBRAVA 25 Boris Durlen H19 25 Branimir Radić E16 19,5 Zvonko Brkljačić H19 69,5
2. AK BUZET AUTOSPORT 23,5 Viliam Prodan N2 23 Manuel Kodelja A6 22,5 Alfio Štoković A7 69
3. AK KLEK 26 Cvetko Jaketić H14 20 Renato Jaketić H12 19 Milan Brozinić H14 65
4. AK PULA-ROVINJ 27 Saša Radola N3 20 Emanuel Mogorović H15 15,5 Kristian Marinić H14 62,5
5. AMD ZRINSKI 27 Ivan Černeha A8 17,5 Sebastijan Čepar H13 17,5 Alen Peruč N2 62
6. AMD MATULJI RACING 21,5 Dino Butorac N3 19,5 Rajko Vlah E16 18 Viktor Bolšec N3 59
7. AK RIJEKA 23 Dejan Kopajtić H13 18 Marin Čohar A8 13 Ivan Jaranović H13 54
8. ISTRA RACING TEAM 21,5 Denis Močibob A6 16,5 Vedran Drndić A7 15 Darko Ladavac N1 53
9. AMK SKOK RACING 20 Donald Milokanović H20 15 David Pelicar H20 12 Vili Buršić H20 47
10. AMK STUBAKI 20 Dario Šamec K18 15 Tomislav Gredičak K18 10 Antun Vrbanović H12 45
11. AK MIHOVIL ŠIBENIK 12 Boris Belamarić K18 11 Boris Štrkalj A8 - 23
12. AK DELTA 10 Mladen Šekoranja H14 5 Gorana Hunić N3 - 15
13. AMD GROBNIK 12,5 Davor Mihelić A7 - - 12,5
14. MC SAMOBOR 12 Ivan Kodrić N3 - - 12
15. AMK SPLIT MOTORSPORT 10 Branko Krstulović ST11 - - 10
16. AMD ZANATLIJA 10 Igor Cossetto N4 - - 10
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. VOX ZAGREB TEAM 25 Boris Durlen H19 15,5 Predrag Bjedov A8 0 Dejan Dimitrijević N3 40,5
2. K-FEE TEAM 19,5 Zvonko Brkljačić H19 15 Krešimir Sauerbrunn H13 0 Željko Hitrec H12 34,5
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
HONDA VALVOLINE YOKOHAMA CUP