AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
10. NAGRADA MALAČKE - INA MILLENNIUM SV.DUJAM '07
Lećevica, 11.-13.05.2007.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 5:42,318 0:00,000 10
2. 12 H19 Boris Durlen AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Ford Escort RS Cosworth 5:56,065 0:13,747 8
3. 11 H19 Zvonko Brkljačić AK Dubrava
K-Fee Team
Ford Escort RS Cosworth 5:59,790 0:17,472 6
4. 13 H19 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 6:01,795 0:19,477 5
5. 26 H14 Cvetko Jaketič AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 6:08,346 0:26,028 4
6. 55 H12 Željko Hitrec AK Dubrava Škoda Felicia 1.4 6:09,202 0:26,884 3
7. 89 N5 Narcis Mujkić AK Dubrava
K-Fee Team
Subaru Impreza 6:09,324 0:27,006 2
8. 76 A8 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 6:13,497 0:31,179 1
9. 91 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Renault Clio Sport 6:13,746 0:31,428 -
10. 77 A8 Predrag Bjedov AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Renault Megane Coupe 6:15,425 0:33,107 -
11. 28 H14 Milan Brozinić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 6:17,183 0:34,865 -
12. 29 H14 Miro Jus AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 2.0 16V 6:21,962 0:39,644 -
13. 40 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf GTi 1.6 16V 6:23,107 0:40,789 -
14. 97 A8 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio Williams 6:25,133 0:42,815 -
15. 56 H12 Renato Jaketič AK Klek Fiat Ritmo 65 6:27,053 0:44,735 -
16. 79 A8 Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik Opel Calibra 2.0 6:27,288 0:44,970 -
17. 42 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 6:27,728 0:45,410 -
18. 86 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 6:27,964 0:45,646 -
19. 41 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 6:28,014 0:45,696 -
20. 83 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 6:28,633 0:46,315 -
21. 78 A8 Dalibor Žurić SAK Split Škoda Octavia 6:32,683 0:50,365 -
22. 87 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 6:35,800 0:53,482 -
23. 57 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 6:42,169 0:59,851 -
24. 30 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka VW Golf GTi 1.8 6:43,554 1:01,236 -
25. 39 H14 Marko Polić AMK Split Motorsport BMW M3 2.0 6:46,386 1:04,068 -
26. 58 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 6:47,917 1:05,599 -
27. 21 H15 Goran Vuković AK Klek VW Golf GTi 2.2 16V 6:48,032 1:05,714 -
28. 18 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 2.1 6:49,168 1:06,850 -
29. 105 N2 Viliam Prodam AK Buzet Autosport CitroënSaxo VTS 6:49,679 1:07,361 -
30. 20 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.2 6:50,915 1:08,597 -
31. 104 N2 Mario Jurišić AK Rijeka Peugeot 106 1.6 S16 6:51,160 1:08,842 -
32. 98 N3 Edo Udovičić AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 6:52,274 1:09,956 -
33. 84 A7 Davor MIhelić AMD Grobnik Citroën C2 VTS 6:54,585 1:12,267 -
34. 81 A7 Željko Kelečić AK Dubrava Opel Corsa GSi 16V 7:00,343 1:18,025 -
35. 108 N1 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 7:00,929 1:18,611 -
36. 106 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 1.3 7:05,618 1:23,300 -
37. 109 N1 Kristijan Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 7:08,476 1:26,158 -
38. 60 H12 Toni Delbianco AK Pula-Rovinj Škoda Felicia 1.3 LXi 7:13,058 1:30,740 -
39. 115 A6 Martin Mustapić SAK Split VW Polo 1.4 16V 7:13,151 1:30,833 -
40. 102 N3 Branko Ganzulić SAK Split Renault Clio RS 7:13,370 1:31,052 -
41. 46 H13 Tino Barada AMK Trogir Yugo 1.6 7:15,928 1:33,610 -
42. 103 N3 Duje Čulić SAK Split Ford Focus 2.0 16V 7:17,645 1:35,327 -
43. 71 H20 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 7:26,595 1:44,277 -
44. 72 H20 Mario Barović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.1 7:27,322 1:45,004 -
45. 22 H15 Petar Fable AMK Skok Racing Fiat Uno 1.6 Turbo 7:32,673 1:50,355 -
46. 43 H13 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 8:23,536 2:41,218 -
- 82 A7 Vedran Drndić Istra Racing Team Honda Civic 1.6 isključen -
- 17 H19 Ozren Granda AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth odustao -
- 27 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 2.0 16V odustao -
- 48 H13 Mato Milković AMK Ragusa Racing Yugo 1.6 odustao -
- 90 N5 Denis Močibob Istra Racing Team Seat Leon Cupra R odustao -
- 92 N3 Dino Butorac AMD Matulji Racing Renault Clio Sport odustao -
- 96 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R odustao -
- 100 N3 Igor Gauš ASK Kastavac Citroën Xsara VTS odustao -
- 44 H13 Krešimir Sauerbrunn AK Dubrava
K-Fee Team
Škoda Felicia 1.6 nije startao -
- 45 H13 Marko Pleše AK Klek Yugo 1.6 nije startao -
- 59 H12 Nenad Draganić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi nije startao -
- 73 H20 Đivo Burđelez AK Dubrovnik Racing Zastava 850 nije startao -
- 107 N1 Enver Prodan AK Dubrava Peugeot 106 Rallye 1.3 nije startao -
- 111 N1 Božo Prnić AK Pelješac Racing Suzuki Swift 1.3 GTi nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 E16 Branimir Radić AK Dubrava Renault Alpha S/R 6:03,915 0:00,000 10
2. 2 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 6:13,620 0:09,705 8
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 108 N1 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 7:00,929 0:00,000 22,5
2. 106 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 1.3 7:05,618 0:04,689 17
3. 109 N1 Kristijan Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 7:08,476 0:07,547 13,5
- 107 N1 Enver Prodan AK Dubrava Peugeot 106 Rallye 1.3 nije startao -
- 111 N1 Božo Prnić AK Pelješac Racing Suzuki Swift 1.3 GTi nije startao -
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 105 N2 Viliam Prodam AK Buzet Autosport CitroënSaxo VTS 6:49,679 0:00,000 24
2. 104 N2 Mario Jurišić AK Rijeka Peugeot 106 1.6 S16 6:51,160 0:01,481 18,5
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 91 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Renault Clio Sport 6:13,746 0:00,000 24,5
2. 98 N3 Edo Udovičić AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 6:52,274 0:38,528 18
3. 102 N3 Branko Ganzulić SAK Split Renault Clio RS 7:13,370 0:59,624 13
4. 103 N3 Duje Čulić SAK Split Ford Focus 2.0 16V 7:17,645 1:03,899 10,5
- 92 N3 Dino Butorac AMD Matulji Racing Renault Clio Sport odustao -
- 96 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R odustao -
- 100 N3 Igor Gauš ASK Kastavac Citroën Xsara VTS odustao -
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 89 N5 Narcis Mujkić AK Dubrava
K-Fee Team
Subaru Impreza 6:09,324 0:00,000 25
- 90 N5 Denis Močibob Istra Racing Team Seat Leon Cupra R odustao -
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 86 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 6:27,964 0:00,000 23
2. 87 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 6:35,800 0:07,836 16,5
3. 115 A6 Martin Mustapić SAK Split VW Polo 1.4 16V 7:13,151 0:45,187 12
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 83 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 6:28,633 0:00,620 22,5
2. 84 A7 Davor MIhelić AMD Grobnik Citroën C2 VTS 6:54,585 0:26,572 16
3. 81 A7 Željko Kelečić AK Dubrava Opel Corsa GSi 16V 7:00,343 0:32,330 12,5
- 82 A7 Vedran Drndić Istra Racing Team Honda Civic 1.6 isključen -
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 76 A8 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 6:13,497 0:00,000 25
2. 77 A8 Predrag Bjedov AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Renault Megane Coupe 6:15,425 0:01,928 19,5
3. 97 A8 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio Williams 6:25,133 0:11,636 16
4. 79 A8 Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik Opel Calibra 2.0 6:27,288 0:13,791 13,5
5. 78 A8 Dalibor Žurić SAK Split Škoda Octavia 6:32,683 0:19,186 10
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 5:42,318 0:00,000 10
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 55 H12 Željko Hitrec AK Dubrava Škoda Felicia 1.4 6:09,202 0:00,000 23
2. 56 H12 Renato Jaketič AK Klek Fiat Ritmo 65 6:27,053 0:17,851 16
3. 57 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 6:42,169 0:32,967 12
4. 58 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 6:47,917 0:38,715 10
5. 60 H12 Toni Delbianco AK Pula-Rovinj Škoda Felicia 1.3 LXi 7:13,058 1:03,856 8
- 59 H12 Nenad Draganić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi nije startao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 40 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf GTi 1.6 16V 6:23,107 0:00,000 21,5
2. 42 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 6:27,728 0:04,621 15,5
3. 41 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 6:28,014 0:04,907 12
4. 46 H13 Tino Barada AMK Trogir Yugo 1.6 7:15,928 0:52,821 10
5. 43 H13 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 8:23,536 2:00,429 8
- 48 H13 Mato Milković AMK Ragusa Racing Yugo 1.6 odustao -
- 44 H13 Krešimir Sauerbrunn AK Dubrava
K-Fee Team
Škoda Felicia 1.6 nije startao -
- 45 H13 Marko Pleše AK Klek Yugo 1.6 nije startao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 26 H14 Cvetko Jaketič AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 6:08,346 0:00,000 23,5
2. 28 H14 Milan Brozinić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 6:17,183 0:08,837 17,5
3. 29 H14 Miro Jus AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 2.0 16V 6:21,962 0:13,616 14
4. 30 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka VW Golf GTi 1.8 6:43,554 0:35,208 10
5. 39 H14 Marko Polić AMK Split Motorsport BMW M3 2.0 6:46,386 0:38,040 8
- 27 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 2.0 16V odustao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 21 H15 Goran Vuković AK Klek VW Golf GTi 2.2 16V 6:48,032 0:00,000 20
2. 18 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 2.1 6:49,168 0:01,136 15
3. 20 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.2 6:50,915 0:02,883 12
4. 22 H15 Petar Fable AMK Skok Racing Fiat Uno 1.6 Turbo 7:32,673 0:44,641 10
 
KLASA 16 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 E16 Branimir Radić AK Dubrava Renault Alpha S/R 6:03,915 0:00,000 25
2. 2 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 6:13,620 0:09,705 19,5
 
KLASA 18 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 118 18 Dario Šamec AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 7:06,981 0:10,911 20
2. 121 18 Boris Belamarić AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 7:12,157 0:16,087 15
3. 124 18 Srečko Bura AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 7:34,807 0:38,737 12
4. 120 18 Tomislav Gredičak AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 7:51,283 0:55,213 10
5. 122 18 Marina Miše AMK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 7:55,514 0:59,444 8
- 119 18 Roberto Rauš KU Novi Marof Škoda Felicia 1.3 LXi isključen -
- 123 18 Neven Križanac AMK Oneum Škoda Felicia 1.3 LXi isključen -
 
KLASA H19
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 H19 Boris Durlen AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Ford Escort RS Cosworth 5:56,065 0:00,000 25
2. 11 H19 Zvonko Brkljačić AK Dubrava
K-Fee Team
Ford Escort RS Cosworth 5:59,790 0:03,725 19,5
3. 13 H19 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 6:01,795 0:05,730 16
- 17 H19 Ozren Granda AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth odustao -
 
KLASA H20
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 71 H20 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 7:26,595 0:00,000 20
2. 72 H20 Mario Barović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.1 7:27,322 0:00,727 15
- 73 H20 Đivo Burđelez AK Dubrovnik Racing Zastava 850 nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBRAVA 25 Boris Durlen H19 25 Branimir Radić E16 25 Narcis Mujkić N5 75
2. AK BUZET AUTOSPORT 24 Viliam Prodan N2 23 Manuel Kodelja A6 22,5 Alfio Štoković A7 69,5
3. AK KLEK 23,5 Cvetko Jaketić H14 20 Goran Vuković H15 17,5 Milan Brozinić H14 61
4. AK RIJEKA 21,5 Ivan Jaranović H13 18,5 Mario Jurišić N2 16 Marin Čohar A8 56
5. AMD ZRINSKI 25 Ivan Černeha A8 16,5 Claudio Visintin A6 12 Sebastijan Čepar H13 53,5
6. AMK SKOK RACING 20 Donald Milokanović H20 18 Edo Udovičić N3 10 Petar Fable H15 48
7. AK MIHOVIL ŠIBENIK 15 Boris Belamarić K18 13,5 Boris Štrkalj A8 12 Srečko Bura K18 40,5
8. AMD MATULJI RACING 19,5 Rajko Vlah E16 16 Siniša Krainc H19 - 35,5
9. SAK SPLIT 13 Branko Ganzulić N3 12 Martin Mustapić A6 10,5 Duje Čulić N3 35,5
10. AK PULA-ROVINJ 14 Miro Jus H15 10 Mario Delmoro H12 8 Toni Delbianco H12 32
11. AMK STUBAKI 20 Dario Šamec K18 10 Tomislav Gredičak K18 - 30
12. ISTRA RACING TEAM 13,5 kristijan Koraca N1 8 Lino Pauletić H13 - 21,5
13. AMK SPLIT MOTORSPORT 10 Branko Krstulović ST11 8 Marko Polić H14 - 18
14. AMK TROGIR 10 Tino Barada H13 8 Marina Miše K18 - 18
15. AMD GROBNIK 16 Davor Mihelić A7 - - 16
16. AK ŽUPA DUBROVAČKA 15 Mario Braović H20 - - 15
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. VOX ZAGREB TEAM 25 Boris Durlen H19 24,5 Dejan Dimitrijević N3 19,5 Predrag Bjedov A8 69
2. K-FEE TEAM 25 Narcis Mujkić N5 19,5 Zvonko Brkljačić H19 0 Krešimir Sauerbrunn H13 44,5
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
CROATIA ŠKODA FABIA KUP
Generalni sponzor HAKS-a: INA