štopericaciljna zastavica 1. 14.-15.04.07. - Rabac-Labin
2. 05.-06.05.07. - Vodno (MKD)
3. 12.-13.05.07. - Malačka
4. 02.-03.06.07. - Učka
5. 09.-10.06.07. - Ogulin-Klek
6. 07.-08.07.07. - Igman (BIH)
  7. 14.-15.07.07. - Čabar
  8. 21.-22.07.07. - Lovćen (CG)
  9. 18.-19.08.07. - Lučine (SLO)
10. 15.-16.09.07. - Buzet
11. 22.-23.09.07. - Skradin-Sljeme
12. 13.-14.10.07. - Limski kanal
PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
1. Branko Krstulović AMK Split Motorsport 6 - 8 8 10 - 5 - - 6 8 5 56
2. Boris Durlen AK Dubrava - - 6 10 8 - 4 - - 0 10 10 48
3. Laszlo Hernadi Mađarska - 10 3 - 4 - 2 - 4 2 5 - 30
4. Siniša Krainc AMD Matulji Racing 4 - 2 6 6 - 3 - - 0 6 od 27
5. Zvonko Brkljačić AK Dubrava 8 - 4 4 od - - - - 0 - 8 24
6. Cvetko Jaketič AK Klek 3 - 0 ns 3 - 0 - - 0 4 3 13
7. Saša Radola AK Pula-Rovinj 0 4 od 0 0 - 0 - - 0 3 4 11
8. Željko Hitrec AK Dubrava 2 - 0 1 5 - 1 - - od 0 ns 9
9. Dejan Dimitrijević AK Dubrava 0 6 0 isk 0 0 0 od - 0 0 ns 6
10. Ivan Černeha AMD Zrinski 0 - 0 5 0 - 0 - - 0 0 1 6
11. Predrag Bjedov AK Dubrava 0 - 0 2 0 - 0 - - 0 2 0 4
12. Dino Butorac AMD Matulji Racing 0 2 od 0 0 - 0 - 0 0 1 0 3
13. Dujko Grčić AK Buzet Autosport 0 - - 0 0 - 0 - - 0 - 2 2
14. Kristian Marinić AK Pula-Rovinj 1 - od 0 1 - od - - 0 0 0 2
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
1. Rajko Vlah AMD Matulji Racing 6 - 5 10 6 - 6 6 - 0 5 8 52
2. Boris Miljević Bosna i Hercegovina - - 6 - 8 8 8 8 - 0 8 6 52
3. Branimir Radić AK Dubrava 5 - 8 - 10 - 5 - - 0 6 10 44
 
REDOSLIJED GRUPE N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
1. Saša Radola AK Pula-Rovinj [4] 6 [od] 10 5 - 6 - - 3 10 8 48
2. Dino Butorac AMD Matulji Racing 6 [5] [od] 8 6 - 8 - 5 [2] 8 6 47
3. Dejan Dimitrijević AK Dubrava 8 8 [8] isk [8] [3] 10 od - 1 6 [ns] 33
4. Viliam Prodan AK Buzet Autosport - - 5 0 1 - 5 - - od 3 4 18
5. Igor Gauš ASK Kastavac - - od 0 4 - od - - 0 5 - 9
6. Mario Jurišić AK Rijeka 0 - 4 0 [0] - 2 - - 0 2 0 8
7. Sandro Miskić Istra Racing Team 1 - - 0 3 - 0 - - 0 0 - 4
8. Bojan Krota AK Buzet Autosport 0 - 1 0 0 - [0] - - 0 1 0 2
- Miroslav Ujdenica AK Klek 0 - 0 0 0 - [0] - - 0 0 0 0
- Kristijan Koraca Istra Racing Team isk - 0 0 0 - [0] - - 0 0 0 0
- Vedran Radović AK Buzet Autosport 0 - - 0 0 - 0 - - od 0 0 0
- Enver Prodan AK Dubrava 0 - [ns] 0 0 - 0 - - ns - - 0
 
REDOSLIJED GRUPE A
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
1. Laszlo Hernadi Mađarska - 10 10 - 10 - 10 - 10 6 10 - 66
2. Ivan Černeha AMD Zrinski 10 - 8 10 8 - [8] - - 5 6 10 57
3. Predrag Bjedov AK Dubrava 8 - 6 8 6 - [5] - - 4 8 5 45
4. Marin Čohar AK Rijeka 6 - 5 4 5 - [od] - - 3 4 6 33
5. Denis Močibob Istra Racing Team - - - ns 3 - 6 - - 2 5 8 24
6. Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik 5 - 4 6 [od] - 4 - - od 2 0 21
7. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport 2 - 3 [od] 0 - 3 - - 0 3 4 15
8. Vedran Drndić Istra Racing Team 3 - isk 3 4 - [2] - - 0 0 0 10
9. Claudio Visintin AMD Zrinski 1 - 0 5 2 - [0] - - 0 - 1 9
10. Alfio Štoković AK Buzet Autosport 0 - 2 [ns] 1 - 1 - - 1 1 3 9
11. Davor Mihelić AMD Grobnik 0 - 0 1 0 - [0] - - 0 - 0 1
- Željko Kelečić AK Dubrava 0 - 0 0 0 - - - - 0 0 0 0
 
REDOSLIJED GRUPE SP/ST/GT-GT1+GT2+GT3/E1/H
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
1. Branko Krstulović AMK Split Motorsport 6 - 8 8 10 - [5] - - 6 8 6 52
2. Boris Durlen AK Dubrava - - 6 10 8 - 4 - - 4 10 10 52
3. Siniša Krainc AMD Matulji Racing 5 - 3 6 6 - [3] - - 2 6 od 28
4. Zvonko Brkljačić AK Dubrava 8 - 4 5 od - - - - 3 - 8 28
5. Cvetko Jaketič AK Klek 4 - 1 [ns] 4 - 1 - - 0 5 5 20
6. Željko Hitrec AK Dubrava 3 - [0] 3 5 - 2 - - od 2 ns 15
7. Kristian Marinić AK Pula-Rovinj 2 - od 2 3 - [od] - - 0 4 0 11
8. Milan Brozinić AK Klek 1 - 0 1 2 - [0] - - 0 od 1 5
9. Dujko Grčić AK Buzet Autosport 0 - - 0 0 - 0 - - 0 - 4 4
10. Dejan Kopajtić AK Rijeka od - 0 0 0 - [od] - - 0 0 3 3
11. Sebastijan Čepar AMD Zrinski - - 0 0 0 - 0 - - 0 1 2 3
12. Renato Jaketič AK Klek 0 - 0 0 1 - [0] - - 0 0 0 1
- Mario Delmoro AK Pula-Rovinj 0 - 0 0 0 - [0] 0 - 0 0 [0] 0
- Zoran Grabović AK Rijeka 0 - 0 0 0 - [0] - - 0 0 0 0
- Sanjin Soldatić AK Rijeka 0 - 0 0 0 - [0] - - 0 0 0 0
- Zdenko Cutvarić AK Rijeka 0 - 0 0 0 - - - - 0 0 0 0
- Toni Delbianco AK Pula-Rovinj 0 - 0 0 od - [od] 0 - 0 0 [od] 0
- Donald Milokanović AMK Skok Racing 0 - 0 0 - - 0 - - 0 - 0 0
- Lino Pauletić Istra Racing Team [ns] - 0 0 0 - 0 - - 0 - 0 0
- Sergio Miščenić AMD Zrinski - - 0 0 0 - 0 - - od od 0 0
- Ivan Jaranović AK Rijeka - - 0 0 0 - 0 - - od - 0 0
- Denis Nišević AK Dubrava - - - 0 ns 0 - - - od 0 od 0
- Nenad Draganić AK Dubrava ns - ns ns 0 - - - - 0 - 0 0
- Krešimir Sauerbrunn AK Dubrava 0 - ns od - ns [ns] - - od od 0 0
 
REDOSLIJED GRUPE D/E
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
1. Boris Miljević Bosna i Hercegovina - - 8 - 8 8 8 8 - [0] 8 6 54
2. Rajko Vlah AMD Matulji Racing 6 - 6 10 6 - [6] 6 - [0] 4 8 46
3. Branimir Radić AK Dubrava 5 - 10 - 10 - 5 - - 0 6 10 46
 
Gore navedeni vozači nastupili su na minimalno 6 natjecanja, što je uvjet za ostvarivanje plasmana.