AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
9. NAGRADA OGULINA-MEMORIJAL IVICA KIŠASONDI '07
Ogulin, 09.-10.06.2007.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 4:03,548 0:00,000 10
2. 6 H19 Boris Durlen AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Ford Escort RS Cosworth 4:07,494 0:03,946 8
3. 69 H19 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 4:12,141 0:08,593 6
4. 4 H12 Željko Hitrec AK Dubrava Škoda Felicia 1.4 4:14,980 0:11,432 5
5. 7 H14 Cvetko Jaketič AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 4:17,474 0:13,926 4
6. 8 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 2.0 16V 4:19,697 0:16,149 3
7. 5 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Renault Clio Sport 4:21,758 0:18,210 2
8. 9 A8 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 4:22,543 0:18,995 1
9. 74 H14 Milan Brozinić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 4:22,739 0:19,191 -
10. 20 N3 Dino Butorac AMD Matulji Racing Renault Clio Sport 4:22,891 0:19,343 -
11. 41 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 4:24,680 0:21,132 -
12. 19 H12 Renato Jaketič AK Klek Fiat Ritmo 65 4:25,528 0:21,980 -
13. 94 H15 Miro Jus AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 4:30,716 0:27,168 -
14. 73 A8 Predrag Bjedov AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Renault Megane Coupe 4:31,153 0:27,605 -
15. 89 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 4:31,515 0:27,967 -
16. 37 A8 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio Williams 4:32,069 0:28,521 -
17. 93 H13 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 4:32,782 0:29,234 -
18. 78 A7 Vedran Drndić Istra Racing Team Honda Civic 1.6 4:33,305 0:29,757 -
19. 115 H12 Nenad Draganić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 4:34,243 0:30,695 -
20. 14 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf GTi 1.6 16V 4:34,473 0:30,925 -
21. 38 A8 Denis Močibob Istra Racing Team Peugeot 306 S16 4:35,986 0:32,438 -
22. 75 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 4:36,159 0:32,611 -
23. 103 H13 Marko Pleše AK Klek Yugo 1.6 4:36,317 0:32,769 -
24. 79 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 4:36,413 0:32,865 -
25. 17 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 4:36,437 0:32,889 -
26. 71 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 4:37,912 0:34,364 -
27. 127 N3 Igor Gauš ASK Kastavac Citroën Xsara VTS 4:39,582 0:36,034 -
28. 76 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 2.1 4:41,069 0:37,521 -
29. 138 H19 Dujko Grčić AK Buzet Autosport Lancia Delta HF Integrale 4:42,685 0:39,137 -
30. 31 N2 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 4:43,120 0:39,572 -
31. 91 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 4:44,115 0:40,567 -
32. 126 A7 Davor MIhelić AMD Grobnik Citroën C2 VTS 4:47,165 0:43,617 -
33. 137 N2 Viliam Prodan AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 4:48,024 0:44,476 -
34. 134 A7 Ivan Sinčić AMK Ragusa Racing Opel Corsa GSi 16V 4:48,644 0:45,096 -
35. 92 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:49,317 0:45,769 -
36. 42 N1 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 4:49,381 0:45,833 -
37. 34 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 1.3 4:50,232 0:46,684 -
38. 96 H15 Goran Vuković AK Klek VW Golf GTi 2.2 16V 4:51,455 0:47,907 -
39. 32 N2 Mario Jurišić AK Rijeka Peugeot 106 1.6 S16 4:51,784 0:48,236 -
40. 39 A7 Željko Kelečić AK Dubrava Opel Corsa GSi 16V 4:51,931 0:48,383 -
41. 98 H15 Petar Fable AMK Skok Racing Fiat Uno 1.6 Turbo 4:53,168 0:49,620 -
42. 44 N1 Kristijan Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:53,302 0:49,754 -
43. 35 N1 Enver Prodan AK Dubrava Peugeot 106 Rallye 1.3 4:53,935 0:50,387 -
44. 130 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka VW Golf GTi 1.8 4:54,382 0:50,834 -
45. 90 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.2 4:56,899 0:53,351 -
46. 131 H14 Mladen Šekoranja AK Delta Škoda Felicia 1.8 5:02,793 0:59,245 -
47. 40 N1 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 5:04,361 1:00,813 -
48. 64 N3 Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 5:06,411 1:02,863 -
49. 163 H20 Đivo Burđelez AK Dubrovnik Racing Zastava 850 5:42,050 1:38,502 -
- 2 H19 Zvonko Brkljačić AK Dubrava
K-Fee Team
Ford Escort RS Cosworth odustao -
- 121 H12 Toni Delbianco AK Pula-Rovinj Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
- 124 A8 Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik Opel Calibra 2.0 odustao -
- 110 H13 Denis Nišević AK Dubrava Yugo 1.6 nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 25 E16 Branimir Radić AK Dubrava Renault Alpha S/R 4:16,593 0:00,000 10
2. 22 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 4:28,804 0:12,211 8
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 42 N1 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 4:49,381 0:00,000 22
2. 34 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 1.3 4:50,232 0:00,851 16,5
3. 44 N1 Kristijan Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:53,302 0:03,921 12,5
4. 35 N1 Enver Prodan AK Dubrava Peugeot 106 Rallye 1.3 4:53,935 0:04,554 10
5. 40 N1 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 5:04,361 0:14,980 8
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 N2 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 4:43,120 0:00,000 23
2. 137 N2 Viliam Prodan AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 4:48,024 0:04,904 17,5
3. 32 N2 Mario Jurišić AK Rijeka Peugeot 106 1.6 S16 4:51,784 0:08,664 13
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Renault Clio Sport 4:21,758 0:00,000 25
2. 20 N3 Dino Butorac AMD Matulji Racing Renault Clio Sport 4:22,891 0:01,133 19,5
3. 41 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 4:24,680 0:02,922 16
4. 127 N3 Igor Gauš ASK Kastavac Citroën Xsara VTS 4:39,582 0:17,824 13,5
5. 64 N3 Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 5:06,411 0:44,653 8
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 75 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 4:36,159 0:00,000 22,5
2. 71 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 4:37,912 0:01,753 16,5
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 78 A7 Vedran Drndić Istra Racing Team Honda Civic 1.6 4:33,305 0:00,000 23,5
2. 79 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 4:36,413 0:03,108 17
3. 126 A7 Davor MIhelić AMD Grobnik Citroën C2 VTS 4:47,165 0:13,860 13
4. 134 A7 Ivan Sinčić AMK Ragusa Racing Opel Corsa GSi 16V 4:48,644 0:15,339 10,5
5. 39 A7 Željko Kelečić AK Dubrava Opel Corsa GSi 16V 4:51,931 0:18,626 8
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 A8 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 4:22,543 0:00,000 25
2. 73 A8 Predrag Bjedov AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Renault Megane Coupe 4:31,153 0:08,610 19,5
3. 37 A8 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio Williams 4:32,069 0:09,526 16
4. 38 A8 Denis Močibob Istra Racing Team Peugeot 306 S16 4:35,986 0:13,443 13
- 124 A8 Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik Opel Calibra 2.0 odustao -
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 4:03,548 0:00,000 10
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 H12 Željko Hitrec AK Dubrava Škoda Felicia 1.4 4:14,980 0:00,000 24
2. 19 H12 Renato Jaketič AK Klek Fiat Ritmo 65 4:25,528 0:10,548 17
3. 115 H12 Nenad Draganić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 4:34,243 0:19,263 12
4. 91 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 4:44,115 0:29,135 10
5. 92 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:49,317 0:34,337 8
- 121 H12 Toni Delbianco AK Pula-Rovinj Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 89 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 4:31,515 0:00,000 21
2. 93 H13 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 4:32,782 0:01,267 15,5
3. 14 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf GTi 1.6 16V 4:34,473 0:02,958 12
4. 103 H13 Marko Pleše AK Klek Yugo 1.6 4:36,317 0:04,802 10
5. 17 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 4:36,437 0:04,922 8
- 110 H13 Denis Nišević AK Dubrava Yugo 1.6 nije startao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 H14 Cvetko Jaketič AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 4:17,474 0:00,000 23,5
2. 8 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 2.0 16V 4:19,697 0:02,223 18
3. 74 H14 Milan Brozinić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 4:22,739 0:05,265 14,5
4. 130 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka VW Golf GTi 1.8 4:54,382 0:36,908 10
5. 131 H14 Mladen Šekoranja AK Delta Škoda Felicia 1.8 5:02,793 0:45,319 8
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 94 H15 Miro Jus AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 4:30,716 0:00,000 21,5
2. 76 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 2.1 4:41,069 0:10,353 15
3. 96 H15 Goran Vuković AK Klek VW Golf GTi 2.2 16V 4:51,455 0:20,739 12
4. 98 H15 Petar Fable AMK Skok Racing Fiat Uno 1.6 Turbo 4:53,168 0:22,452 10
5. 90 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.2 4:56,899 0:26,183 8
 
KLASA 16 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 25 E16 Branimir Radić AK Dubrava Renault Alpha S/R 4:16,593 0:00,000 25
2. 22 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 4:28,804 0:12,211 19,5
 
KLASA 18 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 118 18 Dario Šamec AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 4:45,859 0:00,000 20
2. 123 18 Boris Belamarić AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 4:58,197 0:12,338 15
3. 119 18 Srečko Bura AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 5:19,886 0:34,027 12
4. 122 18 Marina Miše AMK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 5:22,248 0:36,389 10
5. 120 18 Tomislav Gredičak AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 5:24,606 0:38,747 8
 
KLASA H19
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 H19 Boris Durlen AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Ford Escort RS Cosworth 4:07,494 0:00,000 25
2. 69 H19 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 4:12,141 0:04,647 19,5
3. 138 H19 Dujko Grčić AK Buzet Autosport Lancia Delta HF Integrale 4:42,685 0:27,705 12
- 2 H19 Zvonko Brkljačić AK Dubrava
K-Fee Team
Ford Escort RS Cosworth odustao -
 
KLASA H20
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 163 H20 Đivo Burđelez AK Dubrovnik Racing Zastava 850 5:42,050 5:42,050 10
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBRAVA 25 Boris Durlen H19 25 Branimir Radić E16 25 Dejan Dimitrijević N3 75
2. ISTRA RACING TEAM 23,5 Vedran Drndić A7 23 Sandro Miskić N2 15,5 Lino Pauletić H13 62
3. AMD MATULJI RACING 19,5 Siniša Krainc H19 19,5 Dino Butorac N3 19,5 Rajko Vlah E16 58,5
4. AMD ZRINSKI 25 Ivan Černeha A8 22,5 Claudio Visintin A6 10 Sergio Miščenić H12 57,5
5. AK KLEK 23,5 Cvetko Jaketić H14 17 Renato Jaketić H12 16,5 Miroslav Ujdenica N1 57
6. AK BUZET AUTOSPORT 22 Bojan Krota N1 17,5 Viliam Prodan N2 17 Alfio Štoković A7 56,5
7. AK PULA-ROVINJ 21,5 Miro Jus H15 18 Kristian Marinić H14 16 Saša Radola N3 55,5
8. AK RIJEKA 21 Dejan Kopajtić H13 16 Marin Čohar A8 15 Zdenko Cutvarić H15 52
9. AMK STUBAKI 20 Dario Šamec K18 8 Tomislav Gredičak K18 - 28
10. AK MIHOVIL ŠIBENIK 15 Boris Belamarić K18 12 Srečko Bura K18 - 27
11. AK DUBROVNIK RACING 10 Đivo Burđelez H20 8 Antonio Gavranović N3 - 18
12. ASK KASTAVAC 13,5 Igor Gauš N3 - - 13,5
13. AMD GROBNIK 13 Davor Mihelić A7 - - 13
14. AMK RAGUSA RACING 10,5 Ivan Sinčić A7 - - 10,5
15. AMK SPLIT MOTORSPORT 10 Branko Krstulović ST11 - - 10
16. AMK SKOK RACING 10 Petar Fable H15 - - 10
17. AMK TROGIR 10 Marina Miše K18 - - 10
18. AK DELTA 8 Mladen Šekoranja H14 - - 8
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. VOX ZAGREB TEAM 25 Boris Durlen H19 25 Dejan Dimitrijević N3 19,5 Predrag Bjedov A8 69,5
- K-FEE TEAM 0 Zvonko Brkljačić H19 - - 0
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
Generalni sponzor HAKS-a: INA