štopericaciljna zastavica 1. 14.-15.04.07. - Rabac-Labin
2. 11.-13.05.07. - Malačka
3. 02.-03.06.07. - Učka
4. 09.-10.06.07. - Ogulin-Klek
5. 13.-15.07.07. - Čabar
6. 15.-16.09.07. - Buzet
7. 22.-23.09.07. - Skradin-Sljeme
8. 13.-14.10.07. - Limski kanal
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
UKUPNO GRUPE KLASE

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Branko Krstulović AMK Split Motorsport 8 10 8 10 10 10 8 [6] 64
2. Boris Durlen AK Dubrava - 8 10 8 8 5 10 10 59
3. Siniša Krainc AMD Matulji Racing 5 5 6 6 6 2 6 [od] 36
4. Zvonko Brkljačić AK Dubrava 10 6 4 od - 3 - 8 31
5. Cvetko Jaketič AK Klek 4 4 [ns] 4 4 0 5 4 25
6. Željko Hitrec AK Dubrava 3 3 2 5 5 od 0 [ns] 18
7. Ivan Černeha AMD Zrinski 1 1 5 1 3 1 [0] 2 14
8. Valter Nežić AK Buzet Autosport 6 - 0 - 0 6 - 0 12
9. Saša Radola AK Pula-Rovinj 0 [od] 0 0 0 0 4 5 9
10. Niko Pulić AK Dubrovnik Racing - - - - - 8 - - 8
11. Kristian Marinić AK Pula-Rovinj 2 [od] 1 3 od 0 1 0 7
12. Predrag Bjedov AK Dubrava [0] 0 3 0 0 0 3 0 6
13. Danijel Šaškin Istra Racing Team - - - - - 4 - od 4
14. Dujko Grčić AK Buzet Autosport 0 - 0 0 0 0 - 3 3
15. Narcis Mujkić AK Dubrava - 2 - - - - - - 2
16. Dejan Dimitrijević AK Dubrava 0 0 isk 2 0 0 0 [ns] 2
17. Sebastijan Čepar AMD Zrinski - 0 0 0 2 0 0 0 2
18. Dino Butorac AMD Matulji Racing 0 [od] 0 0 0 0 2 0 2
19. Denis Močibob Istra Racing Team 0 [od] ns 0 1 0 0 0 1
20. Dejan Kopajtić AK Rijeka [od] 0 0 0 od 0 0 1 1
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Branimir Radić AK Dubrava 8 10 - 10 8 10 10 10 66
2. Rajko Vlah AMD Matulji Racing 10 [8] 10 8 10 8 8 8 62
 
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. AK DUBRAVA 75 75 68 75 76 71 77 69,5 586,5
2. AK BUZET AUTOSPORT 69,5 69,5 51 56,5 68,5 69,5 61 69 514,5
3. AMD ZRINSKI 55,5 53,5 72,5 57,5 64,5 56 66,5 62 488
4. AMD MATULJI RACING 65,5 35,5 56,5 58,5 66 56 58,5 59 455,5
5. AK PULA-ROVINJ 57 32 65 55,5 53 66 55,5 62,5 446,5
6. AK KLEK 60,5 61 43,5 57 52,5 50,5 50 65 440
7. ISTRA RACING TEAM 62,5 21,5 54,5 62 59 61,5 50,5 53 424,5
8. AK RIJEKA 46 56 59 52 44 57,5 52 54 420,5
9. AMK SKOK RACING 34 48 40 10 39 46,5 20 47 284,5
10. AMK STUBAKI 29 30 15 28 32 44 42 45 265
11. AK MIHOVIL ŠIBENIK 37,5 40,5 16 27 38,5 33 42,5 23 258
12. AMD OPATIJA 40 - 15 - 20 28 - - 103
13. AMD GROBNIK 12 16 16,5 13 13 15 - 12,5 98
14. AMK SPLIT MOTORSPORT 10 18 10 10 10 10 10 10 88
15. AMK TROGIR 8 18 12 10 8 8 18 - 82
16. AK DELTA - - - 8 - 20 12 15 55
17. AK DUBROVNIK RACING 10 0 - 18 - 15 9 - 52
18. ASK KASTAVAC 8 0 2 13,5 0 11,5 13,5 - 48,5
19. SAK SPLIT - 35,5 - - - - 8 - 43,5
20. KU NOVI MAROF 22 0 20 - - - - - 42
21. AMK RAGUSA RACING 26,5 0 - 10,5 - 0 - - 37
22. MC SAMOBOR - - 8 - 7 - - 12 27
23. AK ASTRA - - - - - 12 10,5 - 22,5
24. AK SLJEME - - - - - 21 - - 21
25. AMK BUZET - - 8 - - 10 - - 18
26. AMD ZANATLIJA - - - - - 6 - 10 16
27. AK ŽUPA DUBROVAČKA - 15 - - - - - - 15
28. AK SPEEDY 8 - - - - - - - 8
- AMK ONEUM - 0 - - - - - - 0
- AK PELJEŠAC RACING - 0 - - - - - - 0
- AK GRAND PRIX - - 0 - - - - - 0
 
REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. VOX ZAGREB TEAM 46 69 44,5 69,5 68 63 68 40,5 468,5
2. K-FEE TEAM 40 44,5 16 0 24 19,5 22,5 34,5 201
 
UKUPNO GRUPE KLASE