štopericaciljna zastavica 1. 14.-15.04.07. - Rabac-Labin
2. 11.-13.05.07. - Malačka
3. 02.-03.06.07. - Učka
4. 09.-10.06.07. - Ogulin-Klek
5. 13.-15.07.07. - Čabar
6. 15.-16.09.07. - Buzet
7. 22.-23.09.07. - Skradin-Sljeme
8. 13.-14.10.07. - Limski kanal
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
UKUPNO GRUPE KLASE

REDOSLIJED GRUPE N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Saša Radola AK Pula-Rovinj 17 [od] 27 16 18 26 25 27 156
2. Dino Butorac AMD Matulji Racing 21 [od] 21,5 19,5 21,5 20,5 19,5 21,5 145
3. Bojan Krota AK Buzet Autosport [10] 22,5 22 22 22 12 21,5 20,5 142,5
4. Dejan Dimitrijević AK Dubrava 26,5 24,5 isk 25 27 17 16 [ns] 136
5. Viliam Prodan AK Buzet Autosport - 24 12 17,5 23,5 od 17,5 23,5 118
6. Mario Jurišić AK Rijeka 15 18,5 20,5 [13] 17 15,5 14 13 113,5
7. Sandro Miskić Istra Racing Team 21,5 - 15 23 12 22 10 - 103,5
8. Valter Nežić AK Buzet Autosport 25 - 10,5 - 12,5 25 - 15 88
9. Kristijan Koraca Istra Racing Team isk 13,5 12 12,5 [8] 20 16 12 86
10. Miroslav Ujdenica AK Klek 12 17 10 16,5 10 10 10 [8] 85,5
11. Vedran Radović AK Buzet Autosport 22,5 - 17 8 14 od 12,5 10 84
12. Enver Prodan AK Dubrava 17 ns 14 10 12 ns - - 53
13. Alen Peruč AMD Zrinski - - - - - 12 23 17,5 52,5
14. Viktor Bolšec AMD Matulji Racing - - 15,5 - 15 - - 18 48,5
15. Darko Ladavac Istra Racing Team - - - - 17 15 - 15 47
16. Edi Udovičić AMK Skok Racing 9 18 6,5 - - - - 9,5 43
17. Igor Gauš ASK Kastavac - od 2 13,5 od 11,5 13,5 - 40,5
18. Tomislav Šepić AK Rijeka - - 18 - 5,5 14,5 - - 38
19. Ivan Kodrić SAK Samobor - - 8 - 7 - - 12 27
20. Narcis Mujkić AK Dubrava - 25 - - - - - - 25
21. Alen Perušić AMD Matulji Racing - - 13 - 9,5 - - - 22,5
22. Andrej Poropat AK Rijeka - - 3 - 4 9 - 6 22
23. Danijel Šaškin Istra Racing Team - - - - - 19,5 - od 19,5
24. Denis Močibob Istra Racing Team 18,5 od - - - - - - 18,5
25. Duje Čulić SAK Split - 10,5 - - - - 8 - 18,5
26. Marko Dragojević AK Dubrava - - - - - 8 - 10 18
27. Alen Kapusta AK Mihovil Šibenik - - - - - 8 8 - 16
28. Matteo Hrvatin AMK Ragusa Racing 14,5 - - - - - - - 14,5
29. Denis Grdić AMD Zrinski 14 - - - - - - - 14
30. Branko Ganzulić SAK Split - 13 - - - - - - 13
31. Denis Nišević AK Dubrava 12 - - - - - - - 12
32. Igor Golojka AK Buzet Autosport - - - - - 10 - - 10
33. Igor Cossetto AMD Zanatlija - - - - - - - 10 10
34. Ivo Ivančević AK Speedy 8 - - - - - - - 8
35. Robin Malinarić AMD Matulji Racing - - 8 - - - - - 8
36. Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing - - - 8 - - - - 8
37. Đani Varljen AMD Matulji Racing - - 5 - 3 - - - 8
38. Želimir Popović AK Pula-Rovinj 6 - - - - - - - 6
39. Jordan Matijašić AK Rijeka - - - - 6 - - - 6
40. Zoran Raštegorac AMD Zanatlija - - - - - 6 - - 6
41. Ivan Radojković AMK Skok Racing 5 - - - - - - - 5
42. Gorana Hunić AK Delta - - - - - - - 5 5
43. Dalibor Kocijan AMD Matulji Racing - - 2 - 2 - - - 4
- Robert Markt AK Grand Prix - - od - - - - - 0
- Božo Prnić AK Pelješac Racing - ns - - - - - - 0
- Željko Pavasović AK Mihovil Šibenik - - - - - - ns - 0
- Zoran Novačić AMK Skok Racing - - - - - - - ns 0
 
REDOSLIJED GRUPE A
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Ivan Černeha AMD Zrinski 25 25 25 25 25 26,5 [21,5] 27 178,5
2. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport 22 23 [od] 16,5 23 22 13 23 142,5
3. Predrag Bjedov AK Dubrava 19,5 19,5 19,5 19,5 16 21 27 [15,5] 142
4. Alfio Štoković AK Buzet Autosport 15,5 22,5 [ns] 17 17 22,5 22 22,5 139
5. Claudio Visintin AMD Zrinski 16,5 16,5 23,5 22,5 16,5 15,5 - 17 128
6. Vedran Drndić Istra Racing Team 22,5 isk 22,5 23,5 22,5 [12] 16,5 16,5 124
7. Marin Čohar AK Rijeka 16 16 13 16 [od] 17,5 15,5 18 112
8. Davor Mihelić AMD Grobnik 12 16 16,5 13 13 15 - 12,5 98
9. Denis Močibob Istra Racing Team - - ns 13 19,5 15 18 21,5 87
10. Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik 13,5 13,5 16 [od] 13,5 od 12,5 11 80
11. Željko Kelečić AK Dubrava 10 12,5 13 8 - 10 12 10 75,5
12. Marin Koraca Istra Racing Team 13 - 17 - - - - - 30
13. Darko Karanović AK Astra - - - - - 12 10,5 - 22,5
14. Siniša Crnojević AK Sljeme - - - - - 21 - - 21
15. Niko Pulić AK Dubrovnik Racing - - - - - 15 - - 15
16. Mićo Rajšić AK Dubrava - - - - - 15 - - 15
17. Andrej Veljačić AK Rijeka - - - - - 6 - 8 14
18. Dražen Ćurić AMD Opatija 13 - - - - - - - 13
19. Domagoj Draženović AK Dubrava - - - - 12,5 - - - 12,5
20. Martin Mustapić SAK Split - 12 - - - - - - 12
21. Branimir Kučko AMK Stubaki - - - - - 12 - - 12
22. Nikola Milotić Istra Racing Team - - - - - 11,5 - - 11,5
23. Ivan Sinčić AMK Ragusa Racing - - - 10,5 - - - - 10,5
24. Dalibor Žurić SAK Split - 10 - - - - - - 10
25. Maro Franić AK Dubrovnik Racing - - - - - - 9 - 9
26. Igor Gauš ASK Kastavac 8 - - - - - - - 8
27. Rade Novosel AK Delta - - - - - 8 - - 8
28. Jurica Majić AK Klek - - - - - - - 6 6
- Dražen Pigl AK Delta - - - - - od - - 0
- Mato Milković AMK Ragusa Racing - - - - - ns - - 0
- Ivan Bahorić AK Delta - - - - - - ns - 0
 
REDOSLIJED GRUPE H
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Boris Durlen AK Dubrava - 25 25 25 25 25 25 25 175
2. Cvetko Jaketič AK Klek 24 23,5 [ns] 23,5 23,5 25,5 24 26 170
3. Željko Hitrec AK Dubrava 23,5 23 23,5 24 24 od 22,5 [ns] 140,5
4. Siniša Krainc AMD Matulji Racing 19,5 16 19,5 19,5 19,5 16 19,5 [od] 129,5
5. Sebastijan Čepar AMD Zrinski - 12 24 8 23 14 22 17,5 120,5
6. Dejan Kopajtić AK Rijeka [od] 15,5 18,5 21 od 24,5 16,5 23 119
7. Renato Jaketič AK Klek 16,5 16 16 17 15,5 [15] 16 20 117
8. Kristian Marinić AK Pula-Rovinj 18 [od] 23 18 od 20 18,5 15,5 113
9. Donald Milokanović AMK Skok Racing 20 20 20 - 15 17 - 20 112
10. Zdenko Cutvarić AK Rijeka 15 15 20 15 - 15 15 12 107
11. Milan Brozinić AK Klek 14,5 17,5 17,5 14,5 13,5 10 [od] 19 106,5
12. Zvonko Brkljačić AK Dubrava 25 19,5 16 od - 19,5 - 19,5 99,5
13. Zoran Grabović AK Rijeka 10 12 10 [8] 10 12 20 10 84
14. Mario Delmoro AK Pula-Rovinj 13 10 10 [8] 10 12 12 12 79
15. Ivan Jaranović AK Rijeka - 21,5 14,5 12 17 od - 13 78
16. Dujko Grčić AK Buzet Autosport 12,5 - 10 12 12 12 - 15,5 74
17. Lino Pauletić Istra Racing Team ns 8 12 15,5 13 12 - 10,5 71
18. Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj od - 15 - 15 20 - 20 70
19. Sanjin Soldatić AK Rijeka 10 10 12 10 10 8 10 [6] 70
20. Miro Jus AK Pula-Rovinj 22 - - 21,5 20 ns - - 63,5
21. David Pelicar AMK Skok Racing - - - - 12 10 20 15 57
22. Sergio Miščenić AMD Zrinski - 12 12 10 12 od od 8 54
23 Nenad Draganić AK Dubrava ns ns ns 12 - 21 - 15 48
24. Marko Pleše AK Klek 20 ns - 10 10 8 - - 48
25. Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing - - ns - 17,5 15,5 - 12 45
26. Ivan Bijelić AMD Opatija 15 - 15 - od 14 - - 44
27. Mladen Šekoranja AK Delta - - - 8 - 12 12 10 42
28. Toni Delbianco AK Pula-Rovinj 10 8 8 [od] od 8 8 od 42
29. Petar Fable AMK Skok Racing - 10 8 10 12 od - - 40
30. Villi Buršić AMK Skok Racing - - 12 - - 12 - 12 36
31. Goran Vuković AK Klek - 20 od 12 - - - - 32
32. Antun Vrbanović AMK Stubaki - - - - - 10 10 10 30
33. Goran Načinović AMD Opatija - - - - 20 8 - - 28
34. Denis Nišević AK Dubrava - - 10 ns - od 12,5 od 22,5
35. Alen Prodan AK Buzet Autosport - - - - - 22 - - 22
36. Kristijan Vlah AMD Matulji Racing - - 12 - - 10 - - 22
37. Tino Barada AMK Trogir - 10 - - - - 10 - 20
38. Đivo Burđelez AK Dubrovnik Racing 10 ns - 10 - - - - 20
39. Ivan Mikačević AMD Opatija 12 - ns - od 6 - - 18
40. Daniele Trani AMK Skok Racing - - - - - 17,5 - - 17,5
41. Krešimir Sauerbrunn AK Dubrava 15 ns od - ns - - - 15
42. Mario Barović AK Župa Dubrovačka - 15 - - - - - - 15
43. Ozren Granda AMD Matulji Racing - od - - - - 15 - 15
44. Jure Gašperov AK Mihovil Šibenik - - - - - - 15 - 15
45. Krešimir Sauerbrunn AK Dubrava - - - - - od od 15 15
46. Miro Jus AK Pula-Rovinj - 14 - - - - - - 14
47. Dionello Vidali AK Pula-Rovinj od - - - - 6 - 8 14
48. Mato Milković AMK Ragusa Racing 12 od - - - - - - 12
49. Igor Golojka AK Buzet Autosport 12 - - - - - - - 12
50. Neven Škugor AK Mihovil Šibenik - - - - - - 12 - 12
51. Denis Sandalj AMK Buzet - - - - - 10 - - 10
52. Domagoj Draženović AK Dubrava 8 - - - - - - - 8
53. Marko Polić AMK Split Motorsport - 8 - - - - - - 8
54. Miroslav Poljak AMK Buzet - - 8 - - - - - 8
55. Igor Janko AMK Skok Racing - - - - - - - 8 8
56. Moreno Komar AK Buzet Autosport - - - - - - - 8 8
57. Sanja Šćulac AK Buzet Autosport - - - - - 6 - - 6
- Elvis Kadunc Zastava 750 - - - - od od - - 0
- Leo Černi AMD Opatija - - od - - - - - 0
 
UKUPNO GRUPE KLASE