štopericaciljna zastavica 1. 14.-15.04.07. - Rabac-Labin
2. 11.-13.05.07. - Malačka
3. 02.-03.06.07. - Učka
4. 09.-10.06.07. - Ogulin-Klek
5. 13.-15.07.07. - Čabar
6. 15.-16.09.07. - Buzet
7. 22.-23.09.07. - Skradin-Sljeme
8. 13.-14.10.07. - Limski kanal
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
UKUPNO GRUPE KLASE

REDOSLIJED KLASE N1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Bojan Krota AK Buzet Autosport [10] 22,5 22 22 22 12 21,5 20,5 142,5
2. Kristijan Koraca Istra Racing Team isk 13,5 12 12,5 [8] 20 16 12 86
3. Miroslav Ujdenica AK Klek 12 17 10 16,5 10 10 10 [8] 85,5
4. Vedran Radović AK Buzet Autosport 22,5 - 17 8 14 od 12,5 10 84
5. Enver Prodan AK Dubrava 17 ns 14 10 12 ns - - 53
6. Darko Ladavac Istra Racing Team - - - - 17 15 - 15 47
7. Alen Kapusta AK Mihovil Šibenik - - - - - 8 8 - 16
8. Denis Grdić AMD Zrinski 14 - - - - - - - 14
9. Ivo Ivančević AK Speedy 8 - - - - - - - 8
10. Robin Malinarić AMD Matulji Racing - - 8 - - - - - 8
11. Želimir Popović AK Pula-Rovinj 6 - - - - - - - 6
12. Jordan Matijašić AK Rijeka - - - - 6 - - - 6
13. Ivan Radojković AMK Skok Racing 5 - - - - - - - 5
- Božo Prnić AK Pelješac Racing - ns - - - - - - 0
 
REDOSLIJED KLASE N2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Viliam Prodan AK Buzet Autosport - 24 12 17,5 23,5 od 17,5 23,5 118
2. Mario Jurišić AK Rijeka 15 18,5 20,5 [13] 17 15,5 14 13 113,5
3. Sandro Miskić Istra Racing Team 21,5 - 15 23 12 22 10 - 103,5
4. Alen Peruč AMD Zrinski - - - - - 12 23 17,5 52,5
5. Marko Dragojević AK Dubrava - - - - - 8 - 10 18
6. Igor Golojka AK Buzet Autosport - - - - - 10 - - 10
 
REDOSLIJED KLASE N3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Saša Radola AK Pula-Rovinj 17 [od] 27 16 18 26 25 27 156
2. Dino Butorac AMD Matulji Racing 21 [od] 21,5 19,5 21,5 20,5 19,5 21,5 145
3. Dejan Dimitrijević AK Dubrava 26,5 24,5 isk 25 27 17 16 [ns] 136
4. Viktor Bolšec AMD Matulji Racing - - 15,5 - 15 - - 18 48,5
5. Edi Udovičić AMK Skok Racing 9 18 6,5 - - - - 9,5 43
6. Igor Gauš ASK Kastavac - od 2 13,5 od 11,5 13,5 - 40,5
7. Tomislav Šepić AK Rijeka - - 18 - 5,5 14,5 - - 38
8. Valter Nežić AK Buzet Autosport - - 10,5 - 12,5 - - 15 38
9. Ivan Kodrić SAK Samobor - - 8 - 7 - - 12 27
10. Alen Perušić AMD Matulji Racing - - 13 - 9,5 - - - 22,5
11. Andrej Poropat AK Rijeka - - 3 - 4 9 - 6 22
12. Duje Čulić SAK Split - 10,5 - - - - 8 - 18,5
13. Matteo Hrvatin AMK Ragusa Racing 14,5 - - - - - - - 14,5
14. Branko Ganzulić SAK Split - 13 - - - - - - 13
15. Denis Nišević AK Dubrava 12 - - - - - - - 12
16. Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing - - - 8 - - - - 8
17. Đani Varljen AMD Matulji Racing - - 5 - 3 - - - 8
18. Zoran Raštegorac AMD Zanatlija - - - - - 6 - - 6
19. Gorana Hunić AK Delta - - - - - - - 5 5
20. Dalibor Kocijan AMD Matulji Racing - - 2 - 2 - - - 4
- Robert Markt AK Grand Prix - - od - - - - - 0
- Željko Pavasović AK Mihovil Šibenik - - - - - - ns - 0
- Zoran Novačić AMK Skok Racing - - - - - - - ns 0
 
REDOSLIJED KLASE N4
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Igor Cossetto AMD Zanatlija - - - - - - - 10 10
 
REDOSLIJED KLASE N5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Valter Nežić AK Buzet Autosport 25 - - - - 25 - - 50
2. Narcis Mujkić AK Dubrava - 25 - - - - - - 25
3. Danijel Šaškin Istra Racing Team - - - - - 19,5 - od 19,5
4. Denis Močibob Istra Racing Team 18,5 od - - - - - - 18,5
 
REDOSLIJED KLASE A6
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport 22 23 [od] 16,5 23 22 13 23 142,5
2. Claudio Visintin AMD Zrinski 16,5 16,5 23,5 22,5 16,5 15,5 - 17 128
3. Marin Koraca Istra Racing Team 13 - 17 - - - - - 30
4. Domagoj Draženović AK Dubrava - - - - 12,5 - - - 12,5
5. Martin Mustapić SAK Split - 12 - - - - - - 12
6. Branimir Kučko AMK Stubaki - - - - - 12 - - 12
- Ivan Bahorić AK Delta - - - - - - ns - 0
 
REDOSLIJED KLASE A7
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Alfio Štoković AK Buzet Autosport 15,5 22,5 [ns] 17 17 22,5 22 22,5 139
2. Vedran Drndić Istra Racing Team 22,5 isk 22,5 23,5 22,5 [12] 16,5 16,5 124
3. Davor Mihelić AMD Grobnik 12 16 16,5 13 13 15 - 12,5 98
4. Željko Kelečić AK Dubrava 10 12,5 13 8 - 10 12 10 75,5
5. Ivan Sinčić AMK Ragusa Racing - - - 10,5 - - - - 10,5
- Mato Milković AMK Ragusa Racing - - - - - ns - - 0
 
REDOSLIJED KLASE A8
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Ivan Černeha AMD Zrinski 25 25 25 25 25 26,5 [21,5] 27 178,5
2. Predrag Bjedov AK Dubrava 19,5 19,5 19,5 19,5 16 21 27 [15,5] 142
3. Marin Čohar AK Rijeka 16 16 13 16 [od] 17,5 15,5 18 112
4. Denis Močibob Istra Racing Team - - ns 13 19,5 15 18 21,5 87
5. Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik 13,5 13,5 16 [od] 13,5 od 12,5 11 80
6. Andrej Veljačić AK Rijeka - - - - - 6 - 8 14
7. Nikola Milotić Istra Racing Team - - - - - 11,5 - - 11,5
8. Dalibor Žurić SAK Split - 10 - - - - - - 10
9. Maro Franić AK Dubrovnik Racing - - - - - - 9 - 9
10. Igor Gauš ASK Kastavac 8 - - - - - - - 8
11. Rade Novosel AK Delta - - - - - 8 - - 8
12. Jurica Majić AK Klek - - - - - - - 6 6
- Dražen Pigl AK Delta - - - - - od - - 0
 
REDOSLIJED KLASE A9
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Darko Karanović AK Astra - - - - - 12 10,5 - 22,5
2. Siniša Crnojević AK Sljeme - - - - - 21 - - 21
3. Mićo Rajšić AK Dubrava - - - - - 15 - - 15
 
REDOSLIJED KLASE A10
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Niko Pulić AK Dubrovnik Racing - - - - - 15 - - 15
2. Dražen Ćurić AMD Opatija 13 - - - - - - - 13
 
REDOSLIJED KLASE ST11
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Branko Krstulović AMK Split Motorsport [10] 10 10 10 10 10 10 10 70
 
REDOSLIJED KLASE H12
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Željko Hitrec AK Dubrava 23,5 23 23,5 24 24 od 22,5 [ns] 140,5
2. Renato Jaketič AK Klek 16,5 16 16 17 15,5 [15] 16 20 117
3. Mario Delmoro AK Pula-Rovinj 13 10 10 [8] 10 12 12 12 79
4. Sergio Miščenić AMD Zrinski - 12 12 10 12 od od 8 54
5. Nenad Draganić AK Dubrava ns ns ns 12 - 21 - 15 48
6. Toni Delbianco AK Pula-Rovinj 10 8 8 [od] od 8 8 od 42
7. Antun Vrbanović AMK Stubaki - - - - - 10 10 10 30
8. Domagoj Draženović AK Dubrava 8 - - - - - - - 8
 
REDOSLIJED KLASE H13
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Sebastijan Čepar AMD Zrinski - 12 24 8 23 14 22 17,5 120,5
2. Dejan Kopajtić AK Rijeka [od] 15,5 18,5 21 od 24,5 16,5 23 119
3. Ivan Jaranović AK Rijeka - 21,5 14,5 12 17 od - 13 78
4. Lino Pauletić Istra Racing Team ns 8 12 15,5 13 12 - 10,5 71
5. Marko Pleše AK Klek 20 ns - 10 10 8 - - 48
6. Denis Nišević AK Dubrava - - 10 ns - od 12,5 od 22,5
7. Tino Barada AMK Trogir - 10 - - - - 10 - 20
8. Daniele Trani AMK Skok Racing - - - - - 17,5 - - 17,5
9. Krešimir Sauerbrunn AK Dubrava 15 ns od - ns - - - 15
10. Mato Milković AMK Ragusa Racing 12 od - - - - - - 12
11. Denis Sandalj AMK Buzet - - - - - 10 - - 10
12. Miroslav Poljak AMK Buzet - - 8 - - - - - 8
13. Igor Janko AMK Skok Racing - - - - - - - 8 8
14. Sanja Šćulac AK Buzet Autosport - - - - - 6 - - 6
- Leo Černi AMD Opatija - - od - - - - - 0
 
REDOSLIJED KLASE H14
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Cvetko Jaketič AK Klek 24 23,5 [ns] 23,5 23,5 25,5 24 26 170
2. Kristian Marinić AK Pula-Rovinj 18 [od] 23 18 od 20 18,5 15,5 113
3. Milan Brozinić AK Klek 14,5 17,5 17,5 14,5 13,5 10 [od] 19 106,5
4. Sanjin Soldatić AK Rijeka 10 10 12 10 10 8 10 [6] 70
5. Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing - - ns - 17,5 15,5 - 12 45
6. Mladen Šekoranja AK Delta - - - 8 - 12 12 10 42
7. Miro Jus AK Pula-Rovinj - 14 - - - - - - 14
8. Dionello Vidali AK Pula-Rovinj od - - - - 6 - 8 14
9. Marko Polić AMK Split Motorsport - 8 - - - - - - 8
 
REDOSLIJED KLASE H15
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Zdenko Cutvarić AK Rijeka 15 15 20 15 - 15 15 12 107
2. Zoran Grabović AK Rijeka 10 12 10 [8] 10 12 20 10 84
3. Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj od - 15 - 15 20 - 20 70
4. Miro Jus AK Pula-Rovinj 22 - - 21,5 20 ns - - 63,5
5. Petar Fable AMK Skok Racing - 10 8 10 12 od - - 40
6. Goran Vuković AK Klek - 20 od 12 - - - - 32
7. Kristijan Vlah AMD Matulji Racing - - 12 - - 10 - - 22
8. Krešimir Sauerbrunn AK Dubrava - - - - - od od 15 15
9. Igor Golojka AK Buzet Autosport 12 - - - - - - - 12
10. Neven Škugor AK Mihovil Šibenik - - - - - - 12 - 12
11. Moreno Komar AK Buzet Autosport - - - - - - - 8 8
 
REDOSLIJED KLASE 16 - C,CN,C3,D,E
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Branimir Radić AK Dubrava 19,5 25 - 25 19,5 25 25 25 164
2. Rajko Vlah AMD Matulji Racing 25 19,5 [15] 19,5 25 19,5 19,5 19,5 147,5
 
REDOSLIJED KLASE 18 - FELICIA
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Dario Šamec AMK Stubaki [17] 20 isk 20 20 20 20 20 120
2. Boris Belamarić AK Mihovil Šibenik 14 15 isk 15 15 15 15 [12] 89
3. Tomislav Gredičak AMK Stubaki 12 10 15 [8] 12 12 12 15 88
4. Srečko Bura AK Mihovil Šibenik 10 12 - 12 10 10 10 - 64
5. Marina Miše AMK Trogir 8 8 12 10 8 8 8 - 62
6. Roberto Rauš KU Novi Marof 22 isk 20 - - - - - 42
- Neven Križanac AMK Oneum - isk - - - - - - 0
 
REDOSLIJED KLASE H19
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Boris Durlen AK Dubrava - 25 25 25 25 25 25 25 175
2. Siniša Krainc AMD Matulji Racing 19,5 16 19,5 19,5 19,5 16 19,5 [od] 129,5
3. Zvonko Brkljačić AK Dubrava 25 19,5 16 od - 19,5 - 19,5 99,5
4. Dujko Grčić AK Buzet Autosport 12,5 - 10 12 12 12 - 15,5 74
5. Ozren Granda AMD Matulji Racing - od - - - - 15 - 15
 
REDOSLIJED KLASE H20
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Donald Milokanović AMK Skok Racing 20 20 20 - 15 17 - 20 112
2. David Pelicar AMK Skok Racing - - - - 12 10 20 15 57
3. Ivan Bijelić AMD Opatija 15 - 15 - od 14 - - 44
4. Villi Buršić AMK Skok Racing - - 12 - - 12 - 12 36
5. Goran Načinović AMD Opatija - - - - 20 8 - - 28
6. Alen Prodan AK Buzet Autosport - - - - - 22 - - 22
7. Đivo Burđelez AK Dubrovnik Racing 10 ns - 10 - - - - 20
8. Ivan Mikačević AMD Opatija 12 - ns - od 6 - - 18
9. Mario Barović AK Župa Dubrovačka - 15 - - - - - - 15
10. Jure Gašperov AK Mihovil Šibenik - - - - - - 15 - 15
- Elvis Kadunc Zastava 750 - - - - od od - - 0
 
UKUPNO GRUPE KLASE