AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
NAGRADA HAK-A '07
Rabac-Labin, 14.-15.04.2007.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 H19 Zvonko Brkljačić AK Dubrava
K-Fee Team
Ford Escort RS Cosworth 3:40,401 0:00,000 10
2. 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 3:44,919 0:04,518 8
3. 45 N5 Valter Nežić AK Buzet Autosport Mitsubishi Lancer Evo IX 3:46,317 0:05,916 6
4. 69 H19 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 3:51,067 0:10,666 5
5. 7 H14 Cvetko Jaketić AK Klek VW Golf GTi 3:51,144 0:10,743 4
6. 4 H12 Željko Hitrec AK Dubrava Škoda Felicia 1.4 3:51,156 0:10,755 3
7. 8 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 3:54,823 0:14,422 2
8. 9 A8 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 3:55,213 0:14,812 1
9. 5 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Renault Clio Sport 3:55,470 0:15,069 -
10. 73 A8 Predrag Bjedov AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Renault Megane Coupe 3:55,695 0:15,294 -
11. 74 H14 Milan Brozinić AK Klek VW GolfGTi 3:56,474 0:16,073 -
12. 20 N3 Dino Butorac AMD Matulji Racing Renault Clio Sport 3:57,150 0:16,749 -
13. 38 N5 Denis Močibob Istra Racing Team Seat Leon Cupra R 3:58,150 0:17,749 -
14. 41 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 4:00,078 0:19,677 -
15. 37 A8 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio Williams 4:00,242 0:19,841 -
16. 124 A8 Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik Opel Calibra 4:00,533 0:20,132 -
17. 128 A10 Dražen Ćurić AMD Opatija Subaru Impreza 4:02,664 0:22,263 -
18. 94 H15 Miro Jus AK Klek VW Golf GTi 4:03,326 0:22,925 -
19. 78 A7 Vedran Drndić Istra Racing Team Honda Civic 1.6 4:06,109 0:25,708 -
20. 71 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 4:06,134 0:25,733 -
21. 75 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 4:06,548 0:26,147 -
22. 142 N3 Matteo Hrvatin AMK Ragusa Racing Peugeot 306 S16 4:06,959 0:26,558 -
23. 30 A6 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:07,011 0:26,610 -
24. 19 H12 Renato Jaketić AK Klek Fiat Ritmo 65 4:07,521 0:27,120 -
25. 110 N3 Denis Nišević AK Dubrava Renault Clio Williams 4:07,687 0:27,286 -
26. 79 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 4:09,142 0:28,741 -
27. 92 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:09,254 0:28,853 -
28. 138 H19 Dujko Grčić AK Buzet Autosport Lancia Delta HF Integrale 4:10,120 0:29,719 -
29. 76 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra 4:12,239 0:31,838 -
30. 103 H13 Marko Pleše AK Klek Zastava Yugo 55 4:15,512 0:35,111 -
31. 31 N2 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 4:18,242 0:37,841 -
32. 99 H13 Krešimir Sauerbrunn AK Dubrava
K-Fee Team
Škoda Felicia 1.6 4:20,137 0:39,736 -
33. 140 H13 Mato Milković AMK Ragusa Racing Zastava Yugo 1.6 4:20,653 0:40,252 -
34. 95 H15 Igor Golojka AK Buzet Autosport Lancia Delta Turbo 4:21,493 0:41,092 -
35. 126 A7 Davor MIhelić AMD Grobnik Citroën C2 4:22,806 0:42,405 -
36. 87 N3 Edo Udovičić AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 4:22,834 0:42,433 -
37. 40 N1 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 4:22,917 0:42,516 -
38. 130 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka VW Golf 4:22,971 0:42,570 -
39. 127 A8 Igor Gauš ASK Kastavac Peugeot 205 GTi 1.9 4:23,252 0:42,851 -
40. 32 N2 Mario Jurišić AK Rijeka Peugeot 106 1.6 S16 4:23,452 0:43,051 -
41. 90 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.2 4:24,242 0:43,841 -
42. 39 A7 Željko Kelečić AK Dubrava Opel Corsa GSi 4:24,763 0:44,362 -
43. 35 N1 Enver Prodan AK Dubrava Peugeot 106 Rallye 1.3 4:25,312 0:44,911 -
44. 143 N1 Denis Grdić AMD Zrinski VW Polo 1.4 16V 4:26,621 0:46,220 -
45. 34 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 1.3 4:27,075 0:46,674 -
46. 42 N1 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 4:30,426 0:50,025 -
47. 48 N1 Ivo Ivančević AK Speedy VW Polo 1.4 16V 4:34,256 0:53,855 -
48. 57 H20 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 4:37,726 0:57,325 -
49. 121 H12 Toni Delbianco AK Pula-Rovinj Škoda Felicia 1.3 LXi 4:38,309 0:57,908 -
50. 129 H12 Domagoj Draženović AK Dubrava Škoda Felicia 1.3 LXi 4:47,150 1:06,749 -
51. 125 N1 Želimir Popović AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.3 4:54,109 1:13,708 -
52. 132 H20 Ivan Bijelić AMD Opatija Zastava 750 4:54,424 1:14,023 -
53. 141 N1 Ivan Radojković AMK Skok Racing Škoda Fabia 1.4 5:02,622 1:22,221 -
54. 133 H20 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 5:13,674 1:33,273 -
55. 135 H20 Đivo Burđelez AK Dubrovnik Racing Zastava 850 5:23,561 1:43,160 -
- 44 N1 Kristijan Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 isključen -
- 88 H15 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo odustao -
- 89 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo odustao -
- 131 H14 Dionello Vidali AK Pula-Rovinj VW Golf odustao -
- 93 H13 Lino Pauletić Istra Racing Team Fiat 127 nije startao -
- 115 H12 Nenad Draganić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 22 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 3:51,807 0:00,000 10
2. 25 E16 Branimir Radić AK Dubrava Renault Alpa S/R 3:58,894 0:07,087 8
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 40 N1 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 4:22,917 0:00,000 22,5
2. 35 N1 Enver Prodan AK Dubrava Peugeot 106 Rallye 1.3 4:25,312 0:02,395 17
3. 143 N1 Denis Grdić AMD Zrinski VW Polo 1.4 16V 4:26,621 0:03,704 14
4. 34 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 1.3 4:27,075 0:04,158 12
5. 42 N1 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 4:30,426 0:07,509 10
6. 48 N1 Ivo Ivančević AK Speedy VW Polo 1.4 16V 4:34,256 0:11,339 8
7. 125 N1 Želimir Popović AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.3 4:54,109 0:31,192 6
8. 141 N1 Ivan Radojković AMK Skok Racing Škoda Fabia 1.4 5:02,622 0:39,705 5
- 44 N1 Kristijan Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 isključen -
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 N2 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 4:18,242 0:00,000 21,5
2. 32 N2 Mario Jurišić AK Rijeka Peugeot 106 1.6 S16 4:23,452 0:05,210 15
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Renault Clio Sport 3:55,470 0:00,000 26,5
2. 20 N3 Dino Butorac AMD Matulji Racing Renault Clio Sport 3:57,150 0:01,680 21
3. 41 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 4:00,078 0:04,608 17
4. 142 N3 Matteo Hrvatin AMK Ragusa Racing Peugeot 306 S16 4:06,959 0:11,489 14,5
5. 110 N3 Denis Nišević AK Dubrava Renault Clio Williams 4:07,687 0:12,217 12
6. 87 N3 Edo Udovičić AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 4:22,834 0:27,364 9
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 45 N5 Valter Nežić AK Buzet Autosport Mitsubishi Lancer Evo IX 3:46,317 0:00,000 25
2. 38 N5 Denis Močibob Istra Racing Team Seat Leon Cupra R 3:58,150 0:11,833 18,5
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 71 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 4:06,134 0:00,000 22
2. 75 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 4:06,548 0:00,414 16,5
3. 30 A6 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:07,011 0:00,877 13
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 78 A7 Vedran Drndić Istra Racing Team Honda Civic 1.6 4:06,109 0:00,000 22,5
2. 79 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 4:09,142 0:03,033 15,5
3. 126 A7 Davor MIhelić AMD Grobnik Citroën C2 4:22,806 0:16,697 12
4. 39 A7 Željko Kelečić AK Dubrava Opel Corsa GSi 4:24,763 0:18,654 10
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 A8 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 3:55,213 0:00,000 25
2. 73 A8 Predrag Bjedov AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Renault Megane Coupe 3:55,695 0:00,482 19,5
3. 37 A8 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio Williams 4:00,242 0:05,029 16
4. 124 A8 Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik Opel Calibra 4:00,533 0:05,320 13,5
5. 127 A8 Igor Gauš ASK Kastavac Peugeot 205 GTi 1.9 4:23,252 0:28,039 8
 
KLASA A10
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 128 A10 Dražen Ćurić AMD Opatija Subaru Impreza 4:02,664 0:00,000 13
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 3:44,919 0:00,000 10
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 H12 Željko Hitrec AK Dubrava Škoda Felicia 1.4 3:51,156 0:00,000 23,5
2. 19 H12 Renato Jaketić AK Klek Fiat Ritmo 65 4:07,521 0:16,365 16,5
3. 92 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:09,254 0:18,098 13
4. 121 H12 Toni Delbianco AK Pula-Rovinj Škoda Felicia 1.3 LXi 4:38,309 0:47,153 10
5. 129 H12 Domagoj Draženović AK Dubrava Škoda Felicia 1.3 LXi 4:47,150 0:55,994 8
- 115 H12 Nenad Draganić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi nije startao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 103 H13 Marko Pleše AK Klek Zastava Yugo 55 4:15,512 0:00,000 20
2. 99 H13 Krešimir Sauerbrunn AK Dubrava
K-Fee Team
Škoda Felicia 1.6 4:20,137 0:04,625 15
3. 140 H13 Mato Milković AMK Ragusa Racing Zastava Yugo 1.6 4:20,653 0:05,141 12
- 89 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo odustao -
- 93 H13 Lino Pauletić Istra Racing Team Fiat 127 nije startao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 H14 Cvetko Jaketić AK Klek VW Golf GTi 3:51,144 0:00,000 24
2. 8 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 3:54,823 0:03,679 18
3. 74 H14 Milan Brozinić AK Klek VW GolfGTi 3:56,474 0:05,330 14,5
4. 130 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka VW Golf 4:22,971 0:31,827 10
- 131 H14 Dionello Vidali AK Pula-Rovinj VW Golf odustao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 94 H15 Miro Jus AK Klek VW Golf GTi 4:03,326 0:00,000 22
2. 76 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra 4:12,239 0:08,913 15
3. 95 H15 Igor Golojka AK Buzet Autosport Lancia Delta Turbo 4:21,493 0:18,167 12
4. 90 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.2 4:24,242 0:20,916 10
- 88 H15 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo odustao -
 
KLASA 16 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 22 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 3:51,807 0:00,000 25
2. 25 E16 Branimir Radić AK Dubrava Renault Alpa S/R 3:58,894 0:07,087 19,5
 
KLASA 18 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 144 18 Roberto Rauš KU Novi Marof Škoda Felicia 1.3 LXi 4:22,382 0:00,000 22
2. 118 18 Dario Šamec AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 4:23,045 0:00,663 17
3. 123 18 Boris Belamarić AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 4:37,250 0:14,868 14
4. 120 18 Tomislav Gredičak AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 4:48,250 0:25,868 12
5. 119 18 Srečko Bura AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 4:52,252 0:29,870 10
6. 122 18 Marina Miše AMK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 5:07,863 0:45,481 8
 
KLASA H19
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 H19 Zvonko Brkljačić AK Dubrava
K-Fee Team
Ford Escort RS Cosworth 3:40,401 0:00,000 25
2. 69 H19 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 3:51,067 0:10,666 19,5
3. 138 H19 Dujko Grčić AK Buzet Autosport Lancia Delta HF Integrale 4:10,120 0:18,964 12,5
 
KLASA H20
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 57 H20 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 4:37,726 0:00,000 20
2. 132 H20 Ivan Bijelić AMD Opatija Zastava 750 4:54,424 0:16,698 15
3. 133 H20 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 5:13,674 0:35,948 12
4. 135 H20 Đivo Burđelez AK Dubrovnik Racing Zastava 850 5:23,561 0:45,835 10
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBRAVA 26,5 Dejan Dimitrijević N3 25 Zvonko Brkljačić H19 23,5 Željko Hitrec H12 75
2. AK BUZET AUTOSPORT 25 Valter Nežić N5 22,5 Vedran Radović N1 22 Manuel Kodelja A6 69,5
3. AMD MATULJI RACING 25 Rajko Vlah E16 21 Dino Butorac N3 19,5 Siniša Krainc H19 65,5
4. ISTRA RACING TEAM 22,5 Vedran Drndić A7 21,5 Sandro Miskić N2 18,5 Denis Močibob A6 62,5
5. AK KLEK 24 Cvetko Jaketić H14 20 Marko Pleše H13 16,5 Renato Jaketić H12 60,5
6. AK PULA-ROVINJ 22 Miro Jus H15 18 Kristian Marinić H14 17 Saša Radola N3 57
7. AMD ZRINSKI 25 Ivan Černeha A8 16,5 Claudio Visintin A6 14 Denis Grdić N1 55,5
8. AK RIJEKA 16 Marin Čohar A8 15 Zdenko Cutvarić H15 15 Mario Jurišić N2 46
9. AMD OPATIJA 15 Ivan Bijelić H20 13 Dražen Ćurić A10 12 Ivan Mikačević H20 40
10. AK MIHOVIL ŠIBENIK 14 Boris Belamarić K18 13,5 Boris Štrkalj A8 10 Srečko Bura K18 37,5
11. AMK SKOK RACING 20 Donald Milokanović H20 9 Edo Udovičić N3 5 Ivan Radojković N1 34
12. AMK STUBAKI 17 Dario Šamec K18 12 Tomislav Gredičak K18 - 29
13. AMK RAGUSA RACING 14,5 Matteo Hrvatin N3 12 Mato Milković H13 - 26,5
14. KU NOVI MAROF 22 Roberto Rauš K18 - - 22
15. AMD GROBNIK 12 Davor Mihelić A7 - - 12
16. AMK SPLIT MOTORSPORT 10 Branko Krstulović ST11 - - 10
17. AK DUBROVNIK RACING 10 Đivo Burđelez H20 - - 10
18. ASK KASTAVAC 8 Igor Gauš A8 - - 8
19. AK SPEEDY 8 Ivo Ivančević N1 - - 8
20. AMK TROGIR 8 Marina Miše K18 - - 8
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. VOX ZAGREB TEAM 26,5 Dejan Dimitrijević N3 19,5 Predrag Bjedov A8 - 46
2. K-FEE TEAM 25 Zvonko Brkljačić H19 15 Krešimir Sauerbrunn H13 - 40
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
CROATIA ŠKODA FABIA KUP
Generalni sponzor HAKS-a: INA