AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
VW SLJEME NAD KRKOM-NAGRADA GRADA SKRADINA '07
Skradin, 22.-23.09.2007.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 H19 Boris Durlen AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Ford Escort RS Cosworth 3:32,097 0:00,000 10
2. 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 3:33,508 0:01,411 8
3. 69 H19 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 3:34,676 0:02,579 6
4. 7 H14 Cvetko Jaketič AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 3:49,852 0:17,755 5
5. 41 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 3:51,266 0:19,169 4
6. 73 A8 Predrag Bjedov AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Renault Megane Coupe 3:52,016 0:19,919 3
7. 20 N3 Dino Butorac AMD Matulji Racing Renault Clio Sport 3:52,045 0:19,948 2
8. 8 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 2.0 16V 3:52,985 0:20,888 1
9. 9 A8 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 3:53,281 0:21,184 -
10. 5 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Renault Clio Sport 3:53,844 0:21,747 -
11. 12 H19 Ozren Granda AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 3:54,597 0:22,500 -
12. 4 H12 Željko Hitrec AK Dubrava
K-Fee Team
Škoda Felicia 1.4 3:55,351 0:23,254 -
13. 38 A8 Denis Močibob Istra Racing Team Peugeot 306 S16 3:55,843 0:23,746 -
14. 37 A8 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio Williams 3:59,509 0:27,412 -
15. 17 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 4:01,916 0:29,819 -
16. 71 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 4:02,187 0:30,090 -
17. 89 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 4:02,413 0:30,316 -
18. 124 A8 Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik Škoda Octavia 4:02,439 0:30,342 -
19. 79 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 4:02,528 0:30,431 -
20. 19 H12 Renato Jaketič AK Klek Fiat Ritmo 65 4:03,064 0:30,967 -
21. 78 A7 Vedran Drndić Istra Racing Team Honda Civic 1.6 4:04,877 0:32,780 -
22. 127 N3 Igor Gauš ASK Kastavac Citroën Xsara VTS 4:07,474 0:35,377 -
23. 110 H13 Denis Nišević AK Dubrava Yugo 1.6 4:07,566 0:35,469 -
24. 131 H14 Mladen Šekoranja AK Delta Škoda Felicia 1.8 4:08,873 0:36,776 -
25. 16 N2 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 106 4:09,196 0:37,099 -
26. 137 N2 Viliam Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.6 4:09,432 0:37,335 -
27. 130 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka VW Golf GTi 1.8 4:09,922 0:37,825 -
28. 32 N2 Mario Jurišić AK Rijeka Peugeot 106 1.6 S16 4:13,717 0:41,620 -
29. 90 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.2 4:15,192 0:43,095 -
30. 139 A8 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 4:15,516 0:43,419 -
31. 76 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 2.1 4:16,512 0:44,415 -
32. 129 A9 Darko Karanović AK Astra Škoda Fabia TDi 4:17,146 0:45,049 -
33. 42 N1 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 4:17,520 0:45,423 -
34. 44 N1 Kristijan Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:19,284 0:47,187 -
35. 92 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:19,975 0:47,878 -
36. 133 H15 Neven Škugor AK Mihovil Šibenik Peugeot 205 4:21,563 0:49,466 -
37. 36 A7 Željko Kelečić AK Dubrava Opel Corsa GSi 16V 4:24,108 0:52,011 -
38. 114 H12 Antun Vrbanović AMK Stubaki Škoda Felicia 4:24,259 0:52,162 -
39. 121 H12 Toni Delbianco AK Pula-Rovinj Škoda Felicia 1.3 LXi 4:26,912 0:54,815 -
40. 40 N1 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 4:27,065 0:54,968 -
41. 34 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 1.3 4:27,201 0:55,104 -
42. 31 N2 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 4:31,107 0:59,010 -
43. 389 N3 Duje Čulić SAK Split Ford Focus 2.0 16V 4:31,127 0:59,030 -
44. 160 H13 Tino Barada AMK Trogir Yugo 1.6 4:31,997 0:59,900 -
45. 125 N1 Alen Kapusta AK Mihovil Šibenik Peugeot 106 Rallye 1.3 4:38,581 1:06,484 -
46. 179 H20 David Pelicar AMK Skok Racing Lancia Y10 4:42,133 1:10,036 -
47. 138 H20 Jure Gašperov AK Mihovil Šibenik Fiat Uno 4:44,184 1:12,087 -
- 74 H14 Milan Brozinić AK Klek Opel Kadett GSi odustao -
- 91 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport odustao -
- 99 H15 Krešimir Sauerbrunn AK Dubrava
K-Fee Team
Škoda Felicia odustao -
- 126 N3 Željko Pavasović AK Mihovil Šibenik Ford Focus 2.0 16V nije startao -
- 128 A6 Ivan Bahorić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 25 E16 Branimir Radić AK Dubrava Renault Alpha S/R 3:40,200 0:00,000 10
2. 22 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 3:45,111 0:04,911 8
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 42 N1 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 4:17,520 0:00,000 21,5
2. 44 N1 Kristijan Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:19,284 0:01,764 16
3. 40 N1 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 4:27,065 0:09,545 12,5
4. 34 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 1.3 4:27,201 0:09,681 10
5. 125 N1 Alen Kapusta AK Mihovil Šibenik Peugeot 106 Rallye 1.3 4:38,581 0:21,061 8
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 N2 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 106 4:09,196 0:00,000 23
2. 137 N2 Viliam Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.6 4:09,432 0:00,236 17,5
3. 32 N2 Mario Jurišić AK Rijeka Peugeot 106 1.6 S16 4:13,717 0:04,521 14
4. 31 N2 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 4:31,107 0:21,911 10
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 41 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 3:51,266 0:00,000 25
2. 20 N3 Dino Butorac AMD Matulji Racing Renault Clio Sport 3:52,045 0:00,779 19,5
3. 5 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Renault Clio Sport 3:53,844 0:02,578 16
4. 127 N3 Igor Gauš ASK Kastavac Citroën Xsara VTS 4:07,474 0:16,208 13,5
5. 389 N3 Duje Čulić SAK Split Ford Focus 2.0 16V 4:31,127 0:39,861 8
- 126 N3 Željko Pavasović AK Mihovil Šibenik Ford Focus 2.0 16V nije startao -
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 71 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 4:02,187 0:00,000 13
- 128 A6 Ivan Bahorić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi nije startao -
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 79 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 4:02,528 0:00,000 22
2. 78 A7 Vedran Drndić Istra Racing Team Honda Civic 1.6 4:04,877 0:02,349 16,5
3. 36 A7 Željko Kelečić AK Dubrava Opel Corsa GSi 16V 4:24,108 0:21,580 12
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 73 A8 Predrag Bjedov AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Renault Megane Coupe 3:52,016 0:00,000 27
2. 9 A8 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 3:53,281 0:01,265 21,5
3. 38 A8 Denis Močibob Istra Racing Team Peugeot 306 S16 3:55,843 0:03,827 18
4. 37 A8 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio Williams 3:59,509 0:07,493 15,5
5. 124 A8 Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik Škoda Octavia 4:02,439 0:10,423 12,5
6. 139 A8 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 4:15,516 0:23,500 9
 
KLASA A9
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 129 A9 Darko Karanović AK Astra Škoda Fabia TDi 4:17,146 0:00,000 10,5
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 3:33,508 0:00,000 10
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 H12 Željko Hitrec AK Dubrava
K-Fee Team
Škoda Felicia 1.4 3:55,351 0:00,000 22,5
2. 19 H12 Renato Jaketič AK Klek Fiat Ritmo 65 4:03,064 0:07,713 16
3. 92 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:19,975 0:24,624 12
4. 114 H12 Antun Vrbanović AMK Stubaki Škoda Felicia 4:24,259 0:28,908 10
5. 121 H12 Toni Delbianco AK Pula-Rovinj Škoda Felicia 1.3 LXi 4:26,912 0:31,561 8
- 91 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport odustao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 17 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 4:01,916 0:00,000 22
2. 89 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 4:02,413 0:00,497 16,5
3. 110 H13 Denis Nišević AK Dubrava Yugo 1.6 4:07,566 0:05,650 12,5
4. 160 H13 Tino Barada AMK Trogir Yugo 1.6 4:31,997 0:30,081 10
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 H14 Cvetko Jaketič AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 3:49,852 0:00,000 24
2. 8 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 2.0 16V 3:52,985 0:03,133 18,5
3. 131 H14 Mladen Šekoranja AK Delta Škoda Felicia 1.8 4:08,873 0:19,021 12
4. 130 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka VW Golf GTi 1.8 4:09,922 0:20,070 10
- 74 H14 Milan Brozinić AK Klek Opel Kadett GSi odustao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 90 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.2 4:15,192 0:00,000 20
2. 76 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 2.1 4:16,512 0:01,320 15
3. 133 H15 Neven Škugor AK Mihovil Šibenik Peugeot 205 4:21,563 0:06,371 12
- 99 H15 Krešimir Sauerbrunn AK Dubrava
K-Fee Team
Škoda Felicia odustao -
 
KLASA 16 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 25 E16 Branimir Radić AK Dubrava Renault Alpha S/R 3:40,200 0:00,000 25
2. 22 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 3:45,111 0:04,911 19,5
 
KLASA 18 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 118 18 Dario Šamec AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 4:24,592 0:00,000 20
2. 123 18 Boris Belamarić AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 4:29,414 0:04,822 15
3. 120 18 Tomislav Gredičak AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 4:33,912 0:09,320 12
4. 119 18 Srečko Bura AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 4:40,737 0:16,145 10
5. 122 18 Marina Miše AMK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 4:47,528 0:22,936 8
 
KLASA H19
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 H19 Boris Durlen AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Ford Escort RS Cosworth 3:32,097 0:00,000 25
2. 69 H19 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 3:34,676 0:02,579 19,5
3. 12 H19 Ozren Granda AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 3:54,597 0:22,500 15
 
KLASA H20
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 179 H20 David Pelicar AMK Skok Racing Lancia Y10 4:42,133 0:00,000 20
2. 138 H20 Jure Gašperov AK Mihovil Šibenik Fiat Uno 4:44,184 0:02,051 15
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBRAVA 27 Predrag Bjedov A8 25 Boris Durlen H19 25 Branimir Radić E16 77
2. AMD ZRINSKI 23 Alen Peruč N2 22 Sebastijan Čepar H13 21,5 Ivan Černeha A8 66,5
3. AK BUZET AUTOSPORT 22 Alfio Štoković A7 21,5 Bojan Krota N1 17,5 Viliam Prodan N2 61
4. AMD MATULJI RACING 19,5 Siniša Krainc H19 19,5 Rajko Vlah E16 19,5 Dino Butorac N3 58,5
5. AK PULA-ROVINJ 25 Saša Radola N3 18,5 Kristian Marinić H14 12 Mario Delmoro H12 55,5
6. AK RIJEKA 20 Zoran Grabović H15 16,5 Dejan Kopajtić H13 15,5 Marin Čohar A8 52
7. ISTRA RACING TEAM 18 Denis Močibob A6 16,5 Vedran Drndić A7 16 Kristijan Koraca N1 50,5
8. AK KLEK 24 Cvetko Jaketić H14 16 Renato Jaketić H12 10 Miroslav Ujdenica N1 50
9. AK MIHOVIL ŠIBENIK 15 Boris Belamarić K18 15 Jure Gašperov H20 12,5 Boris Štrkalj A8 42,5
10. AMK STUBAKI 20 Dario Šamec K18 12 Tomislav Gredičak K18 10 Antun Vrbanović H12 42
11. AMK SKOK RACING 20 David Pelicar H20 - - 20
12. AMK TROGIR 10 Tino Barada H13 8 Marina Miše K18 - 18
13. ASK KASTAVAC 13,5 Igor Gauš A8 - - 13,5
14. AK DELTA 12 Mladen Šekoranja H14 - - 12
15. AK ASTRA 10,5 Darko Karanović A9 - - 10,5
16. AMK SPLIT MOTORSPORT 10 Branko Krstulović ST11 - - 10
17. AK DUBROVNIK RACING 9 Maro Franić A8 - - 9
18. SAK SPLIT 8 Duje Čulić N3 - - 8
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. VOX ZAGREB TEAM 27 Predrag Bjedov A8 25 Boris Durlen H19 16 Dejan Dimitrijević N3 68
2. K-FEE TEAM 22,5 Željko Hitrec H12 0 Krešimir Sauerbrunn H13 - 22,5
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
CROATIA ŠKODA FABIA KUP
VW POLO CASTROL PIRELLI CUP