AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
UČKA '07 - NAGRADA HYUNDAI
Učka, 02.-03.06.2007.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 H19 Boris Durlen AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Ford Escort RS Cosworth 4:18,436 0:00,000 10
2. 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 4:20,484 0:02,048 8
3. 69 H19 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 4:21,694 0:03,258 6
4. 9 A8 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 4:31,324 0:12,888 5
5. 2 H19 Zvonko Brkljačić AK Dubrava
K-Fee Team
Ford Escort RS Cosworth 4:32,455 0:14,019 4
6. 73 A8 Predrag Bjedov AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Renault Megane Coupe 4:35,543 0:17,107 3
7. 4 H12 Željko Hitrec AK Dubrava Škoda Felicia 1.4 4:36,536 0:18,100 2
8. 8 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 2.0 16V 4:37,254 0:18,818 1
9. 124 A8 Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik Opel Calibra 2.0 4:38,791 0:20,355 -
10. 209 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 4:39,154 0:20,718 -
11. 20 N3 Dino Butorac AMD Matulji Racing Renault Clio Sport 4:39,622 0:21,186 -
12. 74 H14 Milan Brozinić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 4:43,770 0:25,334 -
13. 17 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 4:43,876 0:25,440 -
14. 18 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 4:45,585 0:27,149 -
15. 89 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 4:45,821 0:27,385 -
16. 19 H12 Renato Jaketič AK Klek Fiat Ritmo 65 4:46,249 0:27,813 -
17. 14 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf GTi 1.6 16V 4:47,391 0:28,955 -
18. 75 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 4:47,841 0:29,405 -
19. 37 A8 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio Williams 4:48,920 0:30,484 -
20. 78 A7 Vedran Drndić Istra Racing Team Honda Civic 1.6 4:49,286 0:30,850 -
21. 93 H13 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 4:49,334 0:30,898 -
22. 91 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 4:53,019 0:34,583 -
23. 201 N3 Viktor Bolšec AMD Matulji Racing Honda Civic Type-R 4:53,646 0:35,210 -
24. 30 A6 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:54,193 0:35,757 -
25. 138 H19 Dujko Grčić AK Buzet Autosport Lancia Delta HF Integrale 4:54,674 0:36,238 -
26. 224 N3 Alen Perušić AMD Matulji Racing Honda Civic Type-R 4:57,321 0:38,885 -
27. 130 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka VW Golf GTi 1.8 4:57,435 0:38,999 -
28. 207 N3 Valter Nežić AK Buzet Autosport Honda Civic Type-R 4:58,923 0:40,487 -
29. 92 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:59,011 0:40,575 -
30. 205 N3 Ivan Kodrić MC Samobor Honda Civic Type-R 4:59,593 0:41,157 -
31. 76 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 2.1 4:59,662 0:41,226 -
32. 88 H15 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 5:00,045 0:41,609 -
33. 87 N3 Edi Udovičić AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 5:01,441 0:43,005 -
34. 222 N3 Đani Varljen AMD Matulji Racing Honda Civic Type-R 5:02,389 0:43,953 -
35. 32 N2 Mario Jurišić AK Rijeka Peugeot 106 1.6 S16 5:03,574 0:45,138 -
36. 236 N3 Andrej Poropat AK Rijeka Honda Civic Type-R 5:04,767 0:46,331 -
37. 127 N3 Igor Gauš ASK Kastavac Citroën Xsara VTS 5:06,745 0:48,309 -
38. 31 N2 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 5:07,105 0:48,669 -
39. 137 N2 Viliam Prodan AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 5:07,541 0:49,105 -
40. 110 H13 Denis Nišević AK Dubrava Yugo 1.6 5:08,071 0:49,635 -
41. 42 N1 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 5:10,976 0:52,540 -
42. 126 A7 Davor MIhelić AMD Grobnik Citroën C2 VTS 5:11,430 0:52,994 -
43. 39 A7 Željko Kelečić AK Dubrava Opel Corsa GSi 16V 5:12,885 0:54,449 -
44. 161 H15 Kristijan Vlah AMD Matulji Racing Renault 5 GT Turbo 5:15,534 0:57,098 -
45. 90 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.2 5:17,216 0:58,780 -
46. 40 N1 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 5:18,545 1:00,109 -
47. 35 N1 Enver Prodan AK Dubrava Peugeot 106 Rallye 1.3 5:20,195 1:01,759 -
48. 98 H15 Petar Fable AMK Skok Racing Fiat Uno 1.6 Turbo 5:20,813 1:02,377 -
49. 44 N1 Kristijan Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 5:22,576 1:04,140 -
50. 34 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 1.3 5:25,665 1:07,229 -
51. 121 H12 Toni Delbianco AK Pula-Rovinj Škoda Felicia 1.3 LXi 5:27,064 1:08,628 -
52. 108 H13 Miroslav Poljak AMK Buzet Citroën AX 5:28,094 1:09,658 -
53. 220 N3 Dalibor Kocijan AMD Matulji Racing Honda Civic Type-R 5:28,094 1:09,658 -
54. 156 N1 Robin Malinarić AMD Matulji Racing Škoda Fabia 1.4 16V 5:30,014 1:11,578 -
55. 48 H20 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 5:30,877 1:12,441 -
56. 132 H20 Ivan Bijelić AMD Opatija Zastava 750 5:40,714 1:22,278 -
57. 162 H20 Vili Buršić AMK Skok Racing Zastava 750 6:00,108 1:41,672 -
- 5 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Renault Clio Sport isključen -
- 71 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi odustao -
- 96 H15 Goran Vuković AK Klek VW Golf GTi 2.2 16V odustao -
- 99 H13 Krešimir Sauerbrunn AK Dubrava
K-Fee Team
Škoda Felicia 1.6 odustao -
- 160 H13 Leo Černi AMD Opatija Fiat 128 odustao -
- 211 N3 Robert Markt AK Grand Prix Honda Civic Type-R odustao -
- 7 H14 Cvetko Jaketič AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V nije startao -
- 38 A8 Denis Močibob AK Buzet Autosport Peugeot 306 S16 nije startao -
- 79 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS nije startao -
- 115 H12 Nenad Draganić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi nije startao -
- 116 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf nije startao -
- 133 H20 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 750 nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 22 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 4:31,552 0:00,000 10
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 42 N1 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 5:10,976 0:00,000 22
2. 40 N1 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 5:18,545 0:07,569 17
3. 35 N1 Enver Prodan AK Dubrava Peugeot 106 Rallye 1.3 5:20,195 0:09,219 14
4. 44 N1 Kristijan Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 5:22,576 0:11,600 12
5. 34 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 1.3 5:25,665 0:14,689 10
6. 156 N1 Robin Malinarić AMD Matulji Racing Škoda Fabia 1.4 16V 5:30,014 0:19,038 8
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 N2 Mario Jurišić AK Rijeka Peugeot 106 1.6 S16 5:03,574 0:00,000 20,5
2. 31 N2 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 5:07,105 0:03,531 15
3. 137 N2 Viliam Prodan AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 5:07,541 0:03,967 12
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 209 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 4:39,154 0:00,000 27
2. 20 N3 Dino Butorac AMD Matulji Racing Renault Clio Sport 4:39,622 0:00,468 21,5
3. 18 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 4:45,585 0:06,431 18
4. 201 N3 Viktor Bolšec AMD Matulji Racing Honda Civic Type-R 4:53,646 0:14,492 15,5
5. 224 N3 Alen Perušić AMD Matulji Racing Honda Civic Type-R 4:57,321 0:18,167 13
6. 207 N3 Valter Nežić AK Buzet Autosport Honda Civic Type-R 4:58,923 0:19,769 10,5
7. 205 N3 Ivan Kodrić MC Samobor Honda Civic Type-R 4:59,593 0:20,439 8
8. 87 N3 Edi Udovičić AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 5:01,441 0:22,287 6,5
9. 222 N3 Đani Varljen AMD Matulji Racing Honda Civic Type-R 5:02,389 0:23,235 5
10. 236 N3 Andrej Poropat AK Rijeka Honda Civic Type-R 5:04,767 0:25,613 3
11. 127 N3 Igor Gauš ASK Kastavac Citroën Xsara VTS 5:06,745 0:27,591 2
12. 220 N3 Dalibor Kocijan AMD Matulji Racing Honda Civic Type-R 5:28,094 0:48,940 1
- 5 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Renault Clio Sport isključen -
- 211 N3 Robert Markt AK Grand Prix Honda Civic Type-R odustao -
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 75 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 4:47,841 0:00,000 23,5
2. 30 A6 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:54,193 0:06,352 17
- 71 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi odustao -
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 78 A7 Vedran Drndić Istra Racing Team Honda Civic 1.6 4:49,286 0:00,000 22,5
2. 126 A7 Davor MIhelić AMD Grobnik Citroën C2 VTS 5:11,430 0:22,144 16,5
3. 39 A7 Željko Kelečić AK Dubrava Opel Corsa GSi 16V 5:12,885 0:23,599 13
- 79 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS nije startao -
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 A8 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 4:31,324 0:00,000 25
2. 73 A8 Predrag Bjedov AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Renault Megane Coupe 4:35,543 0:04,219 19,5
3. 124 A8 Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik Opel Calibra 2.0 4:38,791 0:07,467 16
4. 37 A8 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio Williams 4:48,920 0:17,596 13
- 38 A8 Denis Močibob AK Buzet Autosport Peugeot 306 S16 nije startao -
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 4:20,484 0:00,000 10
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 H12 Željko Hitrec AK Dubrava Škoda Felicia 1.4 4:36,536 0:00,000 23,5
2. 19 H12 Renato Jaketič AK Klek Fiat Ritmo 65 4:46,249 0:09,713 16
3. 91 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 4:53,019 0:16,483 12
4. 92 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:59,011 0:22,475 10
5. 121 H12 Toni Delbianco AK Pula-Rovinj Škoda Felicia 1.3 LXi 5:27,064 0:50,528 8
- 115 H12 Nenad Draganić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi nije startao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 17 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 4:43,876 0:00,000 24
2. 89 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 4:45,821 0:01,945 18,5
3. 14 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf GTi 1.6 16V 4:47,391 0:03,515 14,5
4. 93 H13 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 4:49,334 0:05,458 12
5. 110 H13 Denis Nišević AK Dubrava Yugo 1.6 5:08,071 0:24,195 10
6. 108 H13 Miroslav Poljak AMK Buzet Citroën AX 5:28,094 0:44,218 8
- 99 H13 Krešimir Sauerbrunn AK Dubrava
K-Fee Team
Škoda Felicia 1.6 odustao -
- 160 H13 Leo Černi AMD Opatija Fiat 128 odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 2.0 16V 4:37,254 0:00,000 23
2. 74 H14 Milan Brozinić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 4:43,770 0:06,516 17,5
3. 130 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka VW Golf GTi 1.8 4:57,435 0:20,181 12
- 7 H14 Cvetko Jaketič AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V nije startao -
- 116 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf nije startao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 76 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 2.1 4:59,662 0:00,000 20
2. 88 H15 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 5:00,045 0:00,383 15
3. 161 H15 Kristijan Vlah AMD Matulji Racing Renault 5 GT Turbo 5:15,534 0:15,872 12
4. 90 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.2 5:17,216 0:17,554 10
5. 98 H15 Petar Fable AMK Skok Racing Fiat Uno 1.6 Turbo 5:20,813 0:21,151 8
- 96 H15 Goran Vuković AK Klek VW Golf GTi 2.2 16V odustao -
 
KLASA 16 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 22 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 4:31,552 0:00,000 15
 
KLASA 18 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 144 18 Roberto Rauš KU Novi Marof Škoda Felicia 1.3 LXi 5:12,916 0:01,890 20
2. 120 18 Tomislav Gredičak AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 5:50,670 0:39,644 15
3. 122 18 Marina Miše AMK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 6:10,149 0:59,123 12
- 118 18 Dario Šamec AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi isključen -
- 123 18 Boris Belamarić AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi isključen -
 
KLASA H19
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 H19 Boris Durlen AK Dubrava
Vox Zagreb Team
Ford Escort RS Cosworth 4:18,436 0:00,000 25
2. 69 H19 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 4:21,694 0:03,258 19,5
3. 2 H19 Zvonko Brkljačić AK Dubrava
K-Fee Team
Ford Escort RS Cosworth 4:32,455 0:14,019 16
4. 138 H19 Dujko Grčić AK Buzet Autosport Lancia Delta HF Integrale 4:54,674 0:18,138 10
 
KLASA H20
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 48 H20 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 5:30,877 0:00,000 20
2. 132 H20 Ivan Bijelić AMD Opatija Zastava 750 5:40,714 0:09,837 15
3. 162 H20 Vili Buršić AMK Skok Racing Zastava 750 6:00,108 0:29,231 12
- 133 H20 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 750 nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD ZRINSKI 25 Ivan Černeha A8 24 Sebastijan Čepar H13 23,5 Claudio Visintin A6 72,5
2. AK DUBRAVA 25 Boris Durlen H19 23,5 Željko Hitrec H12 19,5 Predrag Bjedov A8 68
3. AK PULA-ROVINJ 27 Saša Radola N3 23 Kristian Marinić H14 15 Emanuel Mogorović H15 65
4. AK RIJEKA 20,5 Mario Jurišić N2 20 Zdenko Cutvarić H15 18,5 Dejan Kopajtić H13 59
5. AMD MATULJI RACING 21,5 Dino Butorac N3 19,5 Siniša Krainc H19 15,5 Viktor Bolšec N3 56,5
6. ISTRA RACING TEAM 22,5 Vedran Drndić A7 17 Marin Koraca A6 15 Sandro Miskić N2 54,5
7. AK BUZET AUTOSPORT 22 Bojan Krota N1 17 Vedran Radović N1 12 Viliam Prodan N2 51
8. AK KLEK 17,5 Milan Brozinić H14 16 Renato Jaketić H12 10 Miroslav Ujdenica N1 43,5
9. AMK SKOK RACING 20 Donald Milokanović H20 12 Vili Buršić H20 8 Petar Fable H15 40
10. KU NOVI MAROF 20 Roberto Rauš K18 - - 20
11. AMD GROBNIK 16,5 Davor Mihelić A7 - - 16,5
12. AK MIHOVIL ŠIBENIK 16 Boris Štrkalj A8 - - 16
13. AMD OPATIJA 15 Ivan Bijelić H20 - - 15
14. AMK STUBAKI 15 Tomislav Gredičak K18 - - 15
15. AMK TROGIR 12 Marina Miše K18 - - 12
16. AMK SPLIT MOTORSPORT 10 Branko Krstulović ST11 - - 10
17. MC SAMOBOR 8 Ivan Kodrić N3 - - 8
18. AMK BUZET 8 Miroslav Poljak H13 - - 8
19. ASK KASTAVAC 2 Igor Gauš N3 - - 2
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. VOX ZAGREB TEAM 25 Boris Durlen H19 19,5 Predrag Bjedov A8 0 Dejan Dimitrijević N3 44,5
2. K-FEE TEAM 16 Zvonko Brkljačić H19 0 Krešimir Sauerbrunn H13 - 16
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
HONDA VALVOLINE YOKOHAMA CUP
Generalni sponzor HAKS-a: INA