AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
NAGRADA HAK-A '07
Rabac-Labin, 14.-15.04.2007.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.

1.

201

Ivan Baran

KK Koprivnica

Škoda Fabia 1.4 Cup

4:34,729

0:00,000

20

2.

202

Dan Lipošćak

SAK Split

Škoda Fabia 1.4 Cup

4:35,145

0:00,416

15

3.

206

Filip Magdić

AK Info Kart

Škoda Fabia 1.4 Cup

4:38,982

0:04,253

12

4.

207

Ante Alduk

SAK Split

Škoda Fabia 1.4 Cup

4:40,432

0:05,703

10

5.

205

Robin Malinarić

AMD Matulji Racing

Škoda Fabia 1.4 Cup

4:42,116

0:07,387

8

6.

211

Miroslav Milašinović

AK Delta

Škoda Fabia 1.4 Cup

4:43,317

0:08,588

6

7.

210

Goran Rajčić

SAK Split

Škoda Fabia 1.4 Cup

4:44,230

0:09,501

4

8.

204

Alenka Jurašić

AK Rijeka

Škoda Fabia 1.4 Cup

4:45,959

0:11,230

3

9.

208

Diana Markt

AK Delta

Škoda Fabia 1.4 Cup

4:47,499

0:12,770

2

10.

203

Filip Valjan

AK Speedy

Škoda Fabia 1.4 Cup

4:47,674

0:12,945

1

11.

212

Dina Marenić

AK Speedy

Škoda Fabia 1.4 Cup

4:52,159

0:17,430

1

12.

219

Muhamed Pličanić

AK Info Kart

Škoda Fabia 1.4 Cup

4:55,528

0:20,799

1

13.

213

Martina Mihok

AMK Dugo Selo

Škoda Fabia 1.4 Cup

4:55,908

0:21,179

1

14.

216

Matija Momčilović

AKK Podravina

Škoda Fabia 1.4 Cup

5:00,298

0:25,569

1

15.

215

Jin Wang Lai

AK Pula-Rovinj

Škoda Fabia 1.4 Cup

5:04,882

0:30,153

1

16.

217

Mirna Ključariček

AK Delta

Škoda Fabia 1.4 Cup

5:05,668

0:30,939

1

17.

214

Daniel Matešković

AK Pula-Rovinj

Škoda Fabia 1.4 Cup

5:13,988

0:39,259

1

 
VOZAČICE
Poz. S.b. Vozačice Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.

1.

204

Alenka Jurašić

AK Rijeka

Škoda Fabia 1.4 Cup

4:45,959

0:00,000 10

2.

208

Diana Markt

AK Delta

Škoda Fabia 1.4 Cup

4:47,499

0:01,540

8

3.

212

Dina Marenić

AK Speedy

Škoda Fabia 1.4 Cup

4:52,159

0:06,200

6

4.

213

Martina Mihok

AMK Dugo Selo

Škoda Fabia 1.4 Cup

4:55,908

0:09,949

5

5.

217

Mirna Ključariček

AK Delta

Škoda Fabia 1.4 Cup

5:05,668

0:19,709

4
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. SAK SPLIT 15 Dan Lipošćak 10 Ante Alduk 4 Goran Rajčić 29
2. KK KOPRIVNICA 20 Ivan Baran - - 20
3. AK INFO KART 12 Filip Magdić 1 Muhamed Pličanić - 13
4. AK DELTA 6 Miroslav Milašinović 2 Diana Markt 1 Mirna Ključariček 9
5. AMD MATULJI RACING 8 Robin Malinarić - - 8
6. AK RIJEKA 3 Alenka Jurašić - - 3
7. AK SPEEDY 1 Filip Valjan 1 Dina Marenić - 2
8. AK PULA-ROVINJ 1 Jing Wang Lai 1 Daniel Matešković - 2
9. AMK DUGO SELO 1 Martina Mihok - - 1
10. AKK PODRAVINA 1 Matija Momčilović - - 1
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA