štopericaciljna zastavica 1. 14.-15.04.07. - Rabac-Labin (B)
2. 11.-13.05.07. - Malačka (B)
3. 09.-10.06.07. - Cerklje-SLO (K)
4. 23.-24.06.07. - Požega (K)
5. 30.-01.07.07. - Grobnik (K)
6. 07.-09.09.07. - Grobnik (K)
7. 15.-16.09.07. - Buzet (B)
8. 22.-23.09.07. - Skradin-Sljeme (B)
9. 07.-08.10.07. - Dugopolje (K)
CROATIA ŠKODA FABIA KUP
PRVENSTVO HRVATSKE ISTOVJETNIH AUTOMOBILA GRUPE ŠKODA FABIA 1.4 CUP
KONAČNI REZULTATI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukup.
1. 202 Dan Lipošćak SAK Split 15 15 20 20 20 40 15 20 20 185
2. 201 Ivan Baran KK Koprivnica 20 20 12 isk 15 27 20 10 12 136
3. 203 Filip Valjan AK Speedy 1 12 15 8 10 25 12 15 10 108
4. 206 Filip Magdić AK Info Kart 12 - 8 12 8 15 10 12 15 92
5. 207 Ante Alduk SAK Split 10 10 10 15 12 4 8 6 4 79
6. 204 Alenka Jurašić AK Rijeka 3 4 1 10 4 6 4 4 3 39
7. 210 Goran Rajčić SAK Split 4 8 3 od 1 8 ns 8 2 34
8. 212 Dina Marenić AK Speedy 1 3 1 4 od 14 2 2 - 27
9. 211 Miroslav Milašinović AK Delta 6 6 6 od 6 - - 1 od 25
10. 217 Mirna Ključariček AK Delta 1 1 1 1 1 11 1 1 6 24
11. 219 Muhamed Pličanić AK Info Kart 1 2 2 6 od 8 1 - - 20
12. 205 Robin Malinarić AMD Matulji Racing 8 - od - od od 6 3 - 17
13. 208 Diana Markt AK Delta 2 - - - 3 - - - 8 13
14. 213 Martina Mihok AMK Dugo Selo 1 od 1 3 1 1 3 1 - 11
15. 216 Matija Momčilović AKK Podravina 1 - 4 - 2 - - - - 7
16. 214 Daniel Matešković AK Pula-Rovinj 1 1 - 2 1 - 1 - - 6
17. 215 Jin Wang Lai AK Pula-Rovinj 1 - - - 1 - 1 1 - 4
18. 218 Klavdija Kogelnik Klub Modri Dirkači - 1 od - - - - - - 1
19. 208 Ines Škoko AMKK Požega - - - 1 - - - - - 1
20. 220 Mario Moržan AK Pula-Rovinj - od - - 1 - - - - 1
 
REDOSLIJED VOZAČICA
Poz. S.b. Vozačica Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukup.
1. 204 Alenka Jurašić AK Rijeka 10 10 10 10 10 10 10 10 6 86
2. 212 Dina Marenić AK Speedy 6 8 6 8 od 18 6 8 - 60
3. 217 Mirna Ključariček AK Delta 4 6 5 5 5 14 5 5 8 57
4. 213 Martina Mihok AMK Dugo Selo 5 od 8 6 6 5 8 6 - 44
5. 208 Diana Markt AK Delta 8 - - - 8 - - - 10 26
6. 218 Klavdija Kogelnik Klub Modri Dirkači - 5 od - - - - - - 5
7. 208 Ines Škoko AMKK Požega - - - 4 - - - - - 4
 
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukup.
1. SAK SPLIT 29 33 33 35 33 52 23 34 26 298
2. KK KOPRIVNICA 20 20 12 0 15 27 20 10 12 136
3. AK SPEEDY 2 15 16 12 10 39 14 17 10 135
4. AK INFO KART 13 2 10 18 8 23 11 12 15 112
5. AK DELTA 9 7 7 1 10 11 1 2 14 62
6. AK RIJEKA 3 4 1 10 4 6 4 4 3 39
7. AMD MATULJI RACING 8 - 0 - 0 0 6 3 - 17
8. AMK DUGO SELO 1 0 1 3 1 1 3 1 - 11
9. AK PULA-ROVINJ 2 1 - 2 3 - 2 1 - 11
10. AKK PODRAVINA 1 - 4 - 2 - - - - 7
11. KLUB MODRI DIRKAČI - 1 0 - - - - - - 1
12. AMKK POŽEGA - - - 1 - - - - - 1