PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
7. NAGRADA INFOSISTEMA '07
Čakovec-Belica, 27.05.2007.

KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Filip Kreševac Udruga Klakson 8 8:35,165 0:00,000 20
2. 3 Leon Vignjević KK Koprivnica 8 8:42,597 0:07,432 15
3. 11 Dorijan Dobrinić Podravina Koprivnica 8 8:43,360 0:08,195 12
4. 5 Moni Petrović KK GB 8 8:43,615 0:08,450 10
5. 9 Juraj Kovačić KK 1 Zagreb 8 8:58,405 0:23,240 8
6. 10 Jurica Brkljačić KK 1 Zagreb 8 8:59,638 0:24,473 6
7. 15 Mislav Mikulec AK Info Kart 7 8:09,038 1 krug 4
8. 8 Ivica Šimunić AMK Stubaki 7 8:22,212 1 krug 3
 
KLASA I - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Filip Kreševac Udruga Klakson 8 8:12,976 0:00,000 20
2. 3 Leon Vignjević KK Koprivnica 8 8:18,497 0:05,521 15
3. 11 Dorijan Dobrinić Podravina Koprivnica 8 8:18,818 0:05,842 12
4. 5 Moni Petrović KK GB 8 8:21,162 0:08,186 10
5. 9 Juraj Kovačić KK 1 Zagreb 8 8:33,629 0:20,653 8
6. 15 Mislav Mikulec AK Info Kart 7 7:47,597 1 krug 6
7. 8 Ivica Šimunić AMK Stubaki 7 8:16,873 1 krug 4
8. 10 Jurica Brkljačić KK 1 Zagreb 7 8:26,387 1 krug 3
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 25 Martin Kodrić KK 1 Zagreb 8 7:56,234 0:00,000 20
2. 62 Luka Grobenski AK Euroline Racing 8 8:16,382 0:20,148 15
3. 26 Antun Bošnjak KK Koprivnica 8 8:26,802 0:30,568 12
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 25 Martin Kodrić KK 1 Zagreb 8 7:35,088 0:00,000 20
2. 62 Luka Grobenski AK Euroline Racing 8 7:57,701 0:22,613 15
3. 26 Antun Bošnjak KK Koprivnica 8 8:04,609 0:29,521 12
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 Sven Gorup AMD Zanatlija 12 9:55,223 0:00,000 20
2. 4 Karlo Golub KK 1 Zagreb 12 9:58,914 0:03,691 15
3. 37 Nikola Belohradski Belohradski 12 9:59,165 0:03,942 12
4. 13 Matej Čarapina AMKK Požega 12 10:30,946 0:35,723 10
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 Karlo Golub KK 1 Zagreb 12 10:47,959 0:00,000 20
2. 37 Nikola Belohradski Belohradski 12 10:56,344 0:08,385 15
3. 13 Matej Čarapina AMKK Požega 12 11:12,226 0:24,267 12
- 2 Sven Gorup AMD Zanatlija 3 odustao -
 
KLASA V - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Nedeljko Vucelić KK 1 Zagreb 8 6:32,222 0:00,000 20
2. 9 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb 8 6:33,495 0:01,273 15
3. 99 Antonio Vrban Udruga Klakson 8 6:41,121 0:08,899 12
4. 2 Ivan Jurković Udruga Klakson 8 6:53,273 0:21,051 10
5. 10 Sven Lukačić KK 1 Zagreb 8 6:58,735 0:26,513 8
 
KLASA V - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Nedeljko Vucelić KK 1 Zagreb 8 6:35,556 0:00,000 20
2. 9 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb 8 6:35,886 0:00,330 15
3. 2 Ivan Jurković Udruga Klakson 8 7:20,026 0:44,470 12
4. 10 Sven Lukačić KK 1 Zagreb 7 7:09,846 1 krug 10
- 99 Antonio Vrban Udruga Klakson 3 odustao -
 
KLASA VI - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 Marko Marović AMK Siget 8 7:50,533 0:00,000 20
2. 3 Vladimir Vukobrat KK 1 Zagreb 8 7:50,553 0:00,020 15
3. 15 Tihomir Špek KK 1 Zagreb 8 8:12,676 0:22,143 12
4. 17 Mario Rebo AMK Siget 8 8:12,743 0:22,210 10
 
KLASA VI - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 Vladimir Vukobrat KK 1 Zagreb 8 7:44,095 0:00,000 20
2. 9 Marko Marović AMK Siget 8 8:00,364 0:16,269 15
3. 17 Mario Rebo AMK Siget 8 8:13,613 0:29,518 12
4. 15 Tihomir Špek KK 1 Zagreb 6 7:51,367 2 kruga 10
 
BETA ROTAX KUP
Generalni sponzor HAKS-a: INA