PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
1. NAGRADA PAGID-PETRONI '07
Čakovec-Belica, 29.09.2007.

KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Filip Kreševac Udruga Klakson
INA Racing Team
8 8:22,289 0:00,000 20
2. 9 Juraj Kovačić KK 1 Zagreb 8 8:22,659 0:00,370 15
3. 5 Moni Petrović KK GB 8 8:26,716 0:04,427 12
4. 11 Dorijan Dobrinić Podravina Koprivnica 8 8:31,301 0:09,012 10
5. 12 Petra Lesički Podravina Koprivnica 8 8:52,192 0:29,903 8
6. 15 Mislav Mikulec AK Info Kart 8 8:55,094 0:32,805 6
7. 8 Ivica Šimunić AMK Stubaki 8 9:15,099 0:52,810 4
 
KLASA I - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 Moni Petrović KK GB 8 8:20,876 0:00,000 20
2. 1 Filip Kreševac Udruga Klakson
INA Racing Team
8 8:21,616 0:00,740 15
3. 9 Juraj Kovačić KK 1 Zagreb 8 8:21,820 0:00,944 12
4. 11 Dorijan Dobrinić Podravina Koprivnica 8 8:28,058 0:07,182 10
5. 12 Petra Lesički Podravina Koprivnica 8 9:01,489 0:40,613 8
6. 8 Ivica Šimunić AMK Stubaki 8 9:12,738 0:51,862 6
- 15 Mislav Mikulec AK Info Kart 3 odustao -
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 Karlo Golub KK 1 Zagreb 7 5:53,368 0:00,000 20
2. 2 Sven Gorup AMD Zanatlija 7 5:59,952 0:06,584 15
3. 25 Borna Vlašić Podravina Koprivnica 7 6:08,664 0:15,296 12
- 37 Nikola Belohradski Belohradski
INA Racing Team
0 odustao -
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 37 Nikola Belohradski Belohradski
INA Racing Team
7 5:48,020 0:00,000 20
2. 2 Sven Gorup AMD Zanatlija 7 5:53,110 0:05,090 15
3. 4 Karlo Golub KK 1 Zagreb 7 5:53,156 0:05,136 12
4. 25 Borna Vlašić Podravina Koprivnica 7 6:08,941 0:20,921 10
 
KLASA V - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb 8 6:36,998 0:00,000 20
2. 99 Antonio Vrban Udruga Klakson
INA Racing Team
8 6:39,310 0:02,312 15
3. 10 Sven Lukačić KK 1 Zagreb 8 6:47,993 0:10,995 12
 
KLASA V - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb 8 6:38,259 0:00,000 20
2. 10 Sven Lukačić KK 1 Zagreb 8 6:42,710 0:04,451 15
3. 99 Antonio Vrban Udruga Klakson
INA Racing Team
8 6:43,986 0:05,727 12
 
KLASA VI - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 Samir Smailagić AK Info Kart 12 11:21,147 0:00,000 20
2. 31 Hrvoje Tisaj Podravina Koprivnica 12 11:24,693 0:03,546 15
3. 3 Vladimir Vukobrat KK 1 Zagreb 12 11:25,051 0:03,904 12
4. 19 Davor Šipek AMK Siget 12 11:49,892 0:28,745 10
5. 8 Ninoslav Banić KK 1 Zagreb 12 11:50,633 0:29,486 8
6. 15 Tihomir Špek KK 1 Zagreb 12 11:56,516 0:35,369 6
7. 4 Ronald Petrović AK Info Kart 12 12:03,449 0:42,302 4
8. 22 Miljenko Šimunić AMK Stubaki 11 11:33,721 1 krug 3
9. 9 Marko Marović AMK Siget 11 11:59,176 1 krug 2
 
KLASA VI - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 Samir Smailagić AK Info Kart 10 9:28,863 0:00,000 20
2. 31 Hrvoje Tisaj Podravina Koprivnica 10 9:35,784 0:06,921 15
3. 8 Ninoslav Banić KK 1 Zagreb 10 9:45,556 0:16,693 12
4. 19 Davor Šipek AMK Siget 10 10:04,029 0:35,166 10
5. 4 Ronald Petrović AK Info Kart 10 10:12,340 0:43,477 8
6. 3 Vladimir Vukobrat KK 1 Zagreb 10 10:21,255 0:52,392 6
7. 22 Miljenko Šimunić AMK Stubaki 9 9:29,178 1 krug 4
8. 9 Marko Marović AMK Siget 9 9:51,744 1 krug 3
- 15 Tihomir Špek KK 1 Zagreb 5 odustao -
 
BETA ROTAX KUP